Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Suzinko, trzymam kciuki, żeby wszystko odbyło się szczęśliwie 🌼 Asiu, masz naprawdę bardzo sprzyjającą sytuację w pracy:) tylko pozazdrościć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki,gdzie wy wszystkie jestescie?mam nadz.że u was wszystko ok.miłej soboty!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......08.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........10kg............Tomuś......96cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......10 kg......synuś.......101 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....4kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............01.12.......34..............?...............16m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............17.11.......27.........12.12...................13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............29.11........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............03.12 ...........29-34 ......01.01 ........... 4 m-ce ....... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......23.10.......30-36....... ........... 1miesiąc........Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........2 mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula23.................Paulina..............Waga............23.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve26................Sylwia.................Waga...........26......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 iwcia_w...............Iwona ................Waga............27........ doth...................Dorota................Baran............26....... Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................33... beti78.................Beata.................Koziorożec......27.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. Andziu- tak mi przykro. :( Ale uwierz, kiedyś przyjdzie taki dzień , że nie dostaniesz już tego cholernego małpiszona. Przytulam Cię mocno. 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochaniutkie! Andziu tak mi przykro :-( dla mnie też grudzień to chyba nie najlepszy miesiąc, bo @ idzie i pewnie w poniedziałek przyjdzie. Tego jestem pewna na 99,9 % (bo tylko ignoranci mówią o 100 procentowej pewności ;-) Nie odzywałam się, bo miałam rozstrój emocjonalny. Troszkę płakałm, trochę się wściekałam i ciut miałam nadziei. Piersi były jak balony z mnóstwem zielonych żyłek. Przez blisko cztery dni brzuch bolał jak na @, zwłaszcza jak długo siedziałam, np. pod koniec dnia pracy. Ale jak tylko łyknęłam nospę i się położyłam to przechodziło. Czsem wystarczyło, że się położyłam i ból. przechodził. Poza tym senność, rozdrażnienie...przy takich \"objawach\" różne myśli przychodzą do głowy...może jednak pregnyl pomógł w tym cyklu...jednak , mimo wszystko, nie wierzyłam w ciążę. I dobrze! Dziś wszystko mi przeszło. Piersi znów małe :-( brzuch nie boli. Czyli wszystko wróciło do normy i czekam na @. No trudno, chyba zaczynam się przyzwyczajaś do tych comiesięcznych rozczarowań, chociaż ich szczerze nienawidzę! Już zapisałam męża na badanka nasienie i siebie na wizytę. Zobaczymy co z tego będzie...czas pokaże!!! pozdrawiam wszystkie serdecznie i zyczę lepszego humoru niż ja mam , no i oczywiście II KRESEK!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA i mam fotki Patysi :-) no może to Was zmobilizuje do odezwania się na forum, bo ostatnio coś mała jest tu frekwencja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estella to może podeślij mi je ... jestem ciekawa jakiez to piękne dziecię zrodziło się z tak uroczej cieżarówki jaką do niedawna była Monisia :) tinna77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już Ci przesyłam :-) mam nadzieję, że Moni nie będzie miała nic przeciwko. A Patrycja jest ślicznym dziewczątkiem, pięknym... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że nie będzie miała nic przeciwko, swoje własne zdjęcia tez mi przesyłała :) jeszcze z brzuniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki Ja dzisiaj odpoczywałam i trochę pospałam w dzień, bo jedziemy późnym wieczorkiem do znajomych i boję się czy wytrzymam i mnie nie zetnie spanko... Oj kochane, kochane, Andziu droga - co mam Ci powiedzieć - chyba tylko to że mi przykro tak jak zawsze jak kolejna z Was się rozczarowuje :-( Powiem szczerze, nic nie pomogą moje pocieszania, zdaję sobie z tego w pełni sprawę. Andziu, ściskam cie mocno i przesyłam fluidki od mojego brzuszka, gdzie mieszka leniwy lokator co to się nie ma zamiaru ujawniać i się nie rusza ***************************************************************************** ********************************************************************************************* ********************************************************************************************* ********************************************************************************************* ********************************************************************************************* uściski jeszcze raz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, a dla ciebie też specjalna moc fluidków i myślę, że Twoje życzenia się spełnią. Także życzę Ci tych dwóch kresek... A tak w ogóle, to @ już przyszła ? czy narazie opierasz się na samopoczuciu ??? buziaczki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny🌻 Powiem szczerze że jeszcze tak strasznie nigdy nie przeżywałam @. Popłakałam się strasznie:( cały dzień siedzę wtulona w męża. Estelko może jednak Tobie się udało, mnie cycuchy nawet przez moment nie zabolały. Ale wiecie co, wkurzyłam się strasznie bo mierzę sobie tą tempke i ostatnie 3 dni była podwyższona, a właściwie najwyższa w całym cyklu, dlatego nie spodziewałam się jeszcze dziś @ :( Muszę iść do gina bo jak ostatnio do niego dzwoniłam to mi powiedział że jak znów @ przyjdzie w 24dc to muszę przyjść, no a dziś jest właśnie 24 dc:( Straszny dzień, w dodatku jutro przyjeżdża do mnie kuzynka w ciąży, chyba zwariuję:( Acha- ja też poproszę o fotki Patrysi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, przykro mi :( przesyłam dla Ciebie i innych dziewczynek trochę fluidow ************************************************************ ******************************************************************************* Estelka, poprosze o zdjecia Maleństwa Moniki - plis!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku podaj mi maila, bo nie znam Twojego @ jeszcze nie przyszła, ale i tak wiem, że przyjdzie, jestem wręcz pewna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w związku z ty, że dziś chodzę wściekła jak osa i dre się na mojego biednego mężulka, to idę wypić z nim lampeczkę wina :-) miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja też dostałam zdjęcia małej Patrysi i tez sie bardzo wzruszyłam tą cudowna kruszynką. Andziu, Estelko- przesyłam Wam na razie kwiatuszki na poprawę humoru 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Mam nadzieję, że za tydzień wyslę Wam już świeżą porcję fluidków.:) Estelko- daleka jestem od nakręcania, ale pamiętaj ja byłam prawie w 100% pewna, że dostanę @ a nie, że zobaczę 2 kreseczki. Andziu, Goniu- wysyłam Wam zdjęcia Patrysi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, Kochana Mamusiu :-) , ale jesli kobieta ma obrzmiałe piersi i na 3 dni przed terminem @ spadają do dawnych rozmiarów, to raczej nie się co łudzić, że jest w ciąży...jesli by były takie same cały czas to co innego, ale w moim przypadku...no trudno, zrobimy kolejne badania i w końcu się uda...mam nadzieję :-) ale Patrysia jest śliczna, co? ja też nie mogłam się napatrzeć :-) Asoi, a kiedy kolejne usg? chyba pisałaś, ale zapomniałam :-( a wogóle jak się czujesz? dopadły Cię jakieś ciążowe dolegliwości, czy na razie masz luzik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Estelko za fotki:) Patrysia jest prześliczna🌻🌻🌻 Moniczko gratuluję Ci jeszcze raz, córa jak malowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Estelko- nie nakręcam Cię już. ;) A to, że się uda- to ja poprostu wiem. :) I trzymam kciuki by było to jak najszybciej. Ja mam kolejne usg w piatek , objawów ciązowych narazie brak, czuję sie ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ja tylko na momencik, bo nie jestem na bieżąco ponieważ nie mam czasu śledzić waszego topiku, ale chciałam serdecznie i gorąco pogratulować Asi 74 !!!! Asieńko - kochana tak bardzo się cieszę, ze wreszcie się wam udało!!! moje gratulacje!! życzę Ci teraz duuuuużo zdrówka na najbliższe miesiace (na kiedy masz termin??) i trzymaj się cało przez te 9 miesięcy!!!!! całuski :-) z gratulacjami jeszcze czekam na Estelkę - bo was najbardziej zapamiętałam jeszcze z I części topiku wszechczasów. Estelko - uda się wcześniej czy później, ale napewno sie uda, trzymam kciuki, zyczę ci szybkiego zarażenia tymi ciążowymi wirusami :-) oczywiście przesyłam fluidki ciążowe dla wszystkich na tym topiku!!!! **************************************************** ***************************************************************** i dziewczyny bierzcie przykład z Asieńki!!!!!!! to wzór godny naśladowania!!!! powodzenia dla wszystkich Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Pamiętacie mnie jeszcze ??? :-) U mnie wszytsko w porządku - maluszek rośnie koncertowo bo i apetyt ma bardzo dobry. W czwartek 8.12 skończył 5 tygodni i na razie (odpukać !!!) nie mam z nim żadnych problemów. Ładnie je, śpi i dba by koncenry pieluszkowe nie zbankrutowały :-) Na razie nie dopadły nas żadne kolki, wzdęcia itp. Ja czuję się już tak jakby żadnego porodu nie było - cięcie zagoiło mi sie jakieś 1,5 tygodnia temu, nic mnie już nie boli, okresu na razie brak :-D Tylko kilogramy przypominają o ciąży - ale o to też zadbam. Składam też spóźnione ale szczere gratulacje dla Asi za mały cud i dla Moniki za szczęśliwe rozwiązanie. I trzymam kciuki za pozostałe Kobietki 👄. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 3d@.... i jakos leci ja tez poproszę estellko zdjecia patisi:) mail pod nickiem:) estwllko mam nadzieje ze jednak Ty @ nie dostaniesz!!!!!! wkoncu musi ktorejs sie udac:) no a potem foli .... i znowu maklady,monik i ja hhihihih:) i inne dziewczynki:) po koleji....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×