Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

foli.... stepper jest generalnie na poprawę kondycji , jest to aerob wiec na odchudzanko dobry, troche dziala na tyłek ale na nogi raczej nie ,tzn modeluje czworoglowy a jakbys chodzila na palcach to wtedy idzie Ci na łydki. Ja chodzę na całych stopach i doscy szybko:) Wole biegi od stepera bo biegi działaja na wszystko:) no ale teraz to za slisko na biegi:( i pozostaje steper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Anka uważam, że powinnaś jej składać życzenia - rozumu jej życz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma dzięki, mi zależy na udach najbardziej tzn mam dość szczupłe ale pod pośladkami takie mniej zgrabne się robią zauważyłam od siedzenia w pracy kilka godzin dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka, ja bym strasznie chciała zmienić pracę, ale na moim terenie nie ma za bardzo możliości:( wiem, troszkę determinacji i może by mi się udało, ale determinacji mi trochę brakuje:) enigma ---------- ostatnio troszkę \'bawie\' się motylkiem, wkładam między uda i sobie na filmie ćwiczę - czy to jest oszukiwanie samej siebie, czy na coś pomaga? tak się łudzę, że na mięśnie nóg;) ale może to tylko taka zmyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, dziewczyny, a mi strasznie ruchu brakuje... Lekarz powiedział, ze mogę chodzić na basen, ale to dla mnie kara, więc odpada. Mamy tu koło domu ładny park, ale jak wracam z pracy to jest już ciemno i aż strach tam na spacerek iść... No a wszelkie aerobiki i tym podobne odpadają... NIgdy nie ćwiczyłam regularnie, ale co jakiś czas coś robiłam, a teraz... Czuję, że mam gorszą kondycję i pewnie gorszy wygląd też za tym pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, ja ćwiczę wtedy, gdy mi się przypomni;) ostatnio znalazłam 'motylka', więc troszkę chociaz tak zaczęłam:) jestem szczupła i to mnie z jednej strony gubi, bo wydaje mi się, że nie muszę ćwiczyć, no ale dla samej kondycji by się przydało;) a przed kobietkami na tym forum to mi normalnie wstyd, że jestem taka 'zastała':(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady ja mam to samo, zawsze byłam szczupła i nie przejmowałam się odchudzaniem itd., a teraz jak siedzę tak długo w pracy to figura niestety się zmienia i to nie na lepsze, przedtem chodziłąm na siłownie, aerobik a teraz nic mi sie nie chcę, ostatnio trochę sie wzięłam za siebie bo sylwester sie zbliża i mam motywację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli... na uda steper jest dobry :) ale jakbys chciała wymodelowac tyłeczek i tyły to wowczas najlepiej albo na stojaco albo w postawie na czworaka:) podnosci nogi ku posladkom po 30 razxy na jedna nogę i tak 3 razy po 30 na kazdą nogę:) maklady ...motylek jest bardzo dobry na wewnętrzne partie miesni ud:) ja to cwiczę ale na maszynie na siłce:) a co do brzuszkow to polecam:) z własnego doswiadczenia spięcia ale nie z obciazeniem plecow ,tzn polozyc sie na ławce lub ziemi ,ugiąc nogi w kolanach , ręce za głowę i spięcia i podnoszenie całego korpusy i tylk osame spięcia i tak 3 razy po 100 na poacztek:) potem jak juz jest sie zaawansowanym to podnosic całe plecy... aaa i super na miesnie skosne jest \"kręciołek\" to na brzuch i boczki:) a doły brzucha:) czyli dolny wałek:p to unioszenie wyprostowanych nog lezac na ławeczce:) 3razy po 20 i padniecie:P:p:P to sa naprawde najlepsze cwiczenia:) ja kiedys mialam brzuch i wyprobowalam wszystko !!!! i naprawdę te polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ............ja tez zawszze byłsm szczupla ale z wiekiem:P skora staje sie mękka i oblesna:( bleeeeeeeee zreszta nawet jak laska jest szczupla a \"rozlazła\" to tez nie jest zbyt piękne dla oka:P wiec cwiczę:) i dzieki temu dobrze sie czuje:) ach zreszta moge sie pochwalic ze często slysze ze wygladam na 25:) a mam 33 skonczone:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bardzo Enigma, przyda mi się to wszystko dzisiaj się biorę, może nie po 100 razy na początek bo padnę ale powoli powoli,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, tego ostatniego \"na dolny wałek\" nie załąpałam, wyjaśnisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna to ostatnie robić leżąc na ziemi i podnosząc wyprostowane nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - rzeczywiście wyglądasz młodziutko:) kurczę, mój mąż mi poprawił humor, bo chociaz on dostał premię:) hurra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli leżąc unosisz lekko zgięte nogi w kolanach razem z pupą do góry ale siłą mięśni brzucha dodatkowym utrudnieniem jest podniesienie głowy z rekami jak przy normalnych brzuszkach i trzymanie jej na pewnej wysokości + te delikatne ruchy nogami w góre efekt murowany.....ćwicze regularnie brzuszków robie 500 - 600 dziennie w seriach po 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za porady dotyczące cwiczeń, mi tez sie przydadzać.... ta małpa nie chce mi zakłacić kasy i dzisiaj napisałam [pismo do PIP-u!!!! inaczej nie dam rady.... własnie sie dowiedziałam , że mój mąż dostał awansik ❤️ huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Enigma Ty to jestes laska, zazdroszcze Tobie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
500-600? to ja cienias jestem, ale poćwiczę dzięki Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regularnie zaczełam ćwiczyć jak miałam 17 lat jak walczyłam z dużżąąąąą nadwagą i ćwiczenia pomogły.....a teraz ćwicze ba su[er się czuje po ćwiczeniach.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dziewczyny polecam Wam rewelacyjne ćwiczenia, do ściągnięcia z poniższego linku - na każdą partię ciała jest tylko 8 minut. Ale spróbujcie to wszystko zrobic naraz z niewielkimi odstępami między ćwiczeniami na kolejną partię ciała. Zakwasy gwarantowane :-) ze swojej strony bardzo polecam. Ja to ćwiczę :-) http://forum.dieta.pl/forum/viewtopic.php?t=61876

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli... wyjasnienie... ja leze na ławeczce i od podłogi ku gorze unosze nogi wyprostowane kąt ok 90stopni ku gorze ana ..te cwiczenie tez dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś temat ćwiczeń na kafe:) mój mąż latem biega (ale mnie jakoś nie potrafi wyciągnąć, wolę rower), a teraz raz w tygodniu chodzi na salę pograć 2 godz w siatkówkę:) zawsze coś:) ale brzuszek i tak ma leciutki, hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma wszystko podrukowałam i biorę się dzisiaj wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a myślicie, ze ja mogę sobie tak delikatnie poćwiczyć?? oczywiście nie myślę o brzuchu, ale nogi, ręce... No i napewno mniej intensywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihiihih:) foli :) ania... mysle ze ręce mogłabys robic:) tzn z malusienkim obciązeniem , ja mam w pracy takie hantle 1,5 kg malutkie i rowno z nimi jadę:) na zapleczu c oczywiscie:) kiedys mialam tu steper ,ale jak steopowalam i przychodzili klienci to musialam złazic ze stepperka i to mnie wkurzało:P a poza tym wiem ze podczas ciazy najlepiej spacery lub szybki chod:) oczywiscie jak mozesz:) aeroby w dobrym wydaniu nie zaszkodzą:) ale brzuszki absolutnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ja hantli nie mam, ale cos sobie znajde ;) tak popatrzylam na te cwiczonka... myślę, że jak sobie polowę serii zaserwuję i tylko te na nóżki i rączki, to lepiej się poczuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×