Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Anka, szczerze mówiąc nie zajrzałam wczoraj do tej ksiażki ciąży bo mi się wigilia w pracy przedłużyła a potem byłam na urodzinach i nie miałam czasu ale na stronie: www.dziecko-info.com jest o ćwiczeniach w ciaży, albo jak wpiszesz na www.google.pl \"ćwiczenia w ciaży\" to też masa stronek się pokaze, a ja sprawdzę w książce dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, dzięki bardzo za życzenia, Równiez życzę ci zdrowych, spokojnych świąt, spełanienia marzeń i przespanych nocek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - nocki to ja mam raczej przespane. Synek budzi się raz, maksymalnie dwa razy w nocy - daję mu butle i po 20 minutkach znowu obydwoje słodko śpimy :-) Chyba już powoli się uczy co to noc i kiedy trzeba spać bo w dzień rozrabia :-D I dziękuję za życzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga* - dziękuję za życzenia. Tobie również życzę spokojnych i prawdziwie świątecznych świąt:) Andzia - masz rację, myślałam raczej o weekendzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś, cześć! Dziękujemy za życzenia. I również Tobie i całej Twojej rodzince - spokojnych, radosnych i smacznych :-) Świąt - tak dla Was wyjątkowych, bo z nowym, cudnym, wyczekanym członkiem rodziny - dzidziusiem :-) ja tez będę miałą Wigilię z dzidizusiem :-) ale w brzuszku mojej bratowej :-) może mnie zrazi :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! dawno mnie tu nie było. chciałam Wam złożyć świąteczne zyczenia, aby te święta minęły we wspaniałej rodzinnej atmosferze, pełnej ciepła i miłości, aby w nowym roku spełniły sie wszystkie Wasze najważniejsze marzenia i zyczenia, same wiecie najlepiej jakie, zeby nowy rok przyniósł Wam duuuzo szczęścia... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki:)) Ja zamiast sie odchudzać ... to wpierniczam wszystko co mam pod ręka i nie tylko:( Dzisiaj byłam wkoncu u krawcowej i w przyszłym tygodniu bedę miala juz ta sukienkę sylwestrowa:) Będzie do kostek, z przodu z duzym rozpierdakiem ,duzy dekolt , zapinana pod szyja z gołymi plecami:) elegancja połaczona z sexapilem:) Alev oprocz tego wczoraj bylam z siostra na zakupach, robiłysmy prezenty dla rodzinki:) i kupiłam w orsay sukienkę swiecącą w podobnym stylu w kolorze brąż ze złotymi wstawkami. Nie była droga a zawsze sie przyda:) na jaks impreze :) Poza tym to nie wiem jak wyjdzie ta czerwona od krawcowej bo będzie z satyny wiec wolę miec wyjscie awaryjne:) Ja choinke ubieram dzisiaj:) i robie porządki.... Mam tyle prasowanai ze hohohohoh...a nieciecierpię wręcz tego robic...:( A poza tym to sobie myśle czyt znalazł sie chocby 1 z 70 milionowej armii zołnierzy co dorwał tą jedyną malusia komoreczke:P Aga dzięki za zyczenia ,Tobie i Pawełkowi rowniez wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, Pragne wam przekazac wiesci od SUZINKI !!! Dzisiaj o 4:25 urodzil sie Mateuszek. 10 pkt AP. 3100g, 53 cm. Porod silami natury. Porod trwal od 9:00 rano. Suzinka jest padnieta ale bardzo szczesliwa. Prosila aby was wszystkie pozdrowic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esetllaa
Gusia, dziękujemy za zyczenia! z wzajemnością oczywiście :-) Suzinko, gratulacje!!!! mam nadzieję, że wyjdziesz na święta do domku - ależ będziesz miała cudne Święta :-) serdecznie pozdrawiam. Dido dzieki na info :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esetllaa
Gusia, dziękujemy za zyczenia! z wzajemnością oczywiście :-) Suzinko, gratulacje!!!! mam nadzieję, że wyjdziesz na święta do domku - ależ będziesz miała cudne Święta :-) serdecznie pozdrawiam. Dido dzieki na info :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esetllaa
Gusia, dziękujemy za zyczenia! z wzajemnością oczywiście :-) Suzinko, gratulacje!!!! mam nadzieję, że wyjdziesz na święta do domku - ależ będziesz miała cudne Święta :-) serdecznie pozdrawiam. Dido dzieki na info :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzinko ❤️ i dla mateuszka ❤️ ciarki mi przeszły po calym ciele:) to dopiero suzinka musi byc szczęsliwa:):):):) estellko ..kiedy Ty wreszcie nauczysz sie pisac swoj nick:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem estelka, to byłaś ty :) Dido dzieki za wieści :) Suzinka gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzinko ❤️ i dla mateuszka ❤️ ciarki mi przeszły po calym ciele:) to dopiero suzinka musi byc szczęsliwa:):):):) estellko ..kiedy Ty wreszcie nauczysz sie pisac swoj nick:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli.. ja wczoraj doczytalam ze komorka zyje od 12 do 24 godzin .. fajnie by było:) i najlepsze to jest to ze w dniu Sylwestra moge zrobic test.... tylko pytanie zrobic czy nie? Bo jak wyjdzie 1 krecha to hmmm..... a jak dwie ..to ....hmmmm no własnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie SUZINKA - gratulacje !!!!!!!!!!!!! ❤️ w samą porę, może jeszcze zdążą na święta wrócić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ja bym poczekała do 01/01. Jak to się mówi: Z NOWYM ROKIEM, NOWYM KROKIEM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Guśka za życzenia :) Enigma, ja bym zrobiła bo jak nie wyjdzie to utopisz smutki w szampańskiej zabawie a jak wyjdzie to będziesz szczęśliwą konsumentką soczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to byłam ja ;-) Dziewczyny, które nie mają śluzu. Polecam wiesiołek! jest niesamowity, na co miesiąc szukałam śluzu płodnego i niby miałam uczucie mokro-ślisko, ale tego kurzego białka jakoś nieby zauważałam. I teraz w drgim cyklu z wiesiołkiem (w perwszym cyklu po 6 tabletek dziennie od 6 do 11 dc, teraz 4 kapsułki od 6 dc) , w 9 dc mam sporo śluzu typowo płodnego, że tak powiem, na zewnątrz. Może warto spróbować? tylko jakoś przytulanek u nas nie ma, nie wiem, jakoś ochoty nie mam...mąż chodzi zakatarzony...jakiś afrodyzjak by się przydał ;-) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, Gratulacje dla Suzinki i Maleństwa! Wczorajszy egzamin zdany, jestem happy, tylko jest mi przykro bo wczoraj na wizycie (z Maleństwem wszystko ok) lekarz odradził wyjazd do Jeleniej Góry - a chcieliśmy do moich Rodziców, ze względu na zmianę ciśnienia buu :( ni i od wczoraj płacz .... moja lekarka z jeleniej powiedziala mojemu męzowi że możemy jechać, bo więcej dziecku zrobię krzywdy jak zdołowana będę siedzieć w domu i płakać, tylko szklarska i Karpacz zabronione, ale i tak się tam nie wybieram. No cóż, moze w niedzielę pojedziemy. Zobaczymy Estella pytałaś o zapach cynamonowy? My mamy taką miseczkę, pod spodem jest miejsce na świeczkę podgrzewacz i do tej miseczki wlewamy parę kropli wody i parę kropli olejku eterycznego właśnie cynamonowego, pachnie przepięknie, wprowadza w dobry nastrój i ... gwarantuję: działa jak afrodyzjak. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Goniu! cynamon jak afrodyzjak? nono i może jeszcze kapke olejku waniliowego :-) chyba zaszaleję ;-) i co jedziesz na święta? myślisz (tzn lekarz myśli), że wyjazd w góry moze być aż tak niebezpieczny dla maluszka? zaskakujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, gratulacje z okazji egzaminu :) Kurcze może lekarze róznie do tego podchodzą, moja kolezanka na wczasy pojechała w góry i było ok, samolotem też latała, alepewnie nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×