Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

ja też jestem parzysta :-) urodziłam sie w parzystym roku, męża poznałam w takimż, za mąż wyszłam w 2002...:-) więc... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, zapomniałam o dacie urodzenia, u mnie nieparzysta, hi hi:) może coś w tym jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasowałoby mi gdyby było pod warunkiem że to nie będzie 2008 lub 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w dodatku śłub brałam w sierpniu - 8 miesiąc - parzysty :-) Foli no wiesz - ma być 2006 !!! Makłądy, a u Ciebie 2005 :-) w sumie jak nawet teraz wstręciucha przyjdzie, to i tak cykl się zacznie w 2005 r, czyli dzidzia będzie liczyła od pierwszego dnia ostatniej miesiączki - czyli w 2005 roku (nieparzystym )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEZŁE TAMACIKI PORUSZACIE....... ech a ja nie wiem kiedy dostane @ tak mi się cykl wydłuzył...ale owu czuam....to chyba @ przyjdzie albo i nie tfu.tfu.tfuuuu:-) 9.01.2006r. ale mam czaderski humorek, pewnie tak jak i Wy.... zaraz biore sie za cwiczonka hmmm chyba Estelka przesłała link i wlasnie zaraz pocwicze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalaaaaa
hej dziewczyny...w góre kiece bo z rozgrzanym hujem lece....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalaaaaa
i moze się doczekacie wkoncu bobaska...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka, jak tam święta? Byłau was ta dziewczynka z domu dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala, takiego przygłupa za ojca to chyba nikt by nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli po Świetach super, jeszcze takich świat nie było w drugi dzien Świat to tak mnie głowa bolała, wiadomo od czego he,he,heeeee... trzeba było sie troszeczke odstresować ;-p Dziewczynka była , ale nie chciała odjechać, płakała. nie dziwie sie. w domu dziecka jest 3miesiace , ma 6 lat i jej matka znowu urodziła kolejne dziecko.....buuuuuu co za matka.....podesle Tobie zdjecia jak chcesz oczywiscie .... Mielismy wyjechac na Sylwestra do Niemiec z mężem , ale dostał awansik w pracy i ma szkolenia do Nowego Roku.....ten rok mija mi super, miejmy nadzieje , ze nadchodzacy bedzie lepszy dla nas wszystkich... sorki za błędy , ale mam dłuzsze tipsy i nie wygodnie misie pisze:-) Widze , ze znowu ten tipik ktos nieproszony odwiedza???? tralllaaaa czy cos takiego ..wsadz sobie hu...w drzwi , bo my mamy gdzie wsadzac hahahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalaaaaa
baby , ach te baby...tralalalalalalalla jeszcze takiego huja chcaiłybyscie piescić.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka, zdjęcia chętnie zobaczę, szkoda że te święta takie krótkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku przesle , ale troszeczke pózniej gdyz teraz biore sie za ćwiczonka i poodkurzać muszę oki...... a Ty masz jakies Świateczne????? Kto teraz testuje bo nie jestem na biezaco????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie ale będę miałą bo moja siostra robiła, musze od niej zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalaaaa
a mojego kutaska tez chcecie zdjecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Iskierko :-) ja też chcę fotki :-) Makłada, pewnie, że optymistka - tak sie łatwiej żyje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Iskierko powiedziałam mężowi o tej dziewczynce (wzruszył się i Kubuś też). Chętnie poszlibyśmy w Twoje ślady (może nawet więcej niż jedno). Możesz podpowiedzieć od czego zacząć? Tak ślicznie w Gdyni, tyle śniegu. Chciałam męża wziąć na spacer a tu chory. Muszę (jak zwykle) iść sama :( Idę zostawić pierwsze ślady. Czy mogę też zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Maklady, Estelko i Granini Podaj Granini maila , bo chyba Twojego nie mam Zabrac dziecko z domu dziecka na Swieta to trudna droga, cięzko bedzie ale zycze Tobie powodzenia.....❤️ My wzielismy z Wawy, tam mieszka moja siostra .Jej dziecko a moja chrzesnica chodzi do przedszkola, prowadzą je siostry zakonne i obok w budynku jest dom dziecka.....i tak to sie zaczęło: moja siostra któregos razu pojechała odebrac Madzie z przedszkola i siostra zakonna powiedziała jej , ze jest taka dziewczyna w domu dziecka która chce jechać do Madzi do domku pobawić się , to moja siostra długo nie myśląć zabrała ta dziewczynkę do siebie do domu, i tak juz kilka razy u nich była...wiec gdy zbliżały sie Swieta siostra zakonna zaproponowała mojej siostrze czy nie chciałaby zabrać tej KASI do siebie na Wigilie.....i tak to sie zaczeło...ciekawe coteraz bedzie , dziewczynka sie przyzwyczaja i co dalej??????? to jest przykre, rozmawiałam ze swoim mężem , o tym i gdyby sie tak zdazyło tfu,tfu ,tfuuuu że nie bedzie y mogli miec dzieci to zaadoptujemy Kasię tylko jest jedno ale , jej matka nie jest pozbawiona praw!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczerze mwiąc też o tym myślałam w przyszłym roku, chciałabym coś dobrego zrobić dla tych dzieci. Wkurzyłam się ostatnio bo rodzice mojej koleżanki, b. dobrzy ludzie chcieli adoptowac dziecko 5 lat temu i nie dostali zgody bo: ojciec miał już 45 lat, miał pracę, w której często musi wyjeżdżać, mają 3 pokoje. Moja koleżanka była wkuta no bo w końcu jej ojciec zawsze miał taką pracę a jakoś wychował dwójkę dzieci. Czasami przez taką biurokrację można kogoś krzywdzić, ja rozumiem że trzeba sprawdzić rodzinę itd, ale ich argumenty naprawdę były kiepskie bo ja znam tą rodzinę i wiem że takie dziecko mogłoby być bardzo szczęśliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzyni mojego męża adoptowali chłopca 3-tygodniowego w tamtym roku, świetny chłopchyk:) oboje mają dobrą pracę, mieszkanie 2-pokojowe, powyżej 30 lat, starali się wcześniej o dziecko 8 lat i im nie wyszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie myślałam o obustronnym przywiązaniu. Dlatego bałabym się wziąć 6 czy 10 latka. Pomyślałam a pannicach i młodych kawalerach, którzy będą za niedługo wkraczać w dorosłe życie. Dowiem się i wtedy będę rozmawiać na ten temat bo to trudna decyzja :) Bo od gadania do czynów jeszcze daleko... mam nadzieję, że to nie jest słomiany zapał. Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×