Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

No to troszkę się uspokoiłam :) Ja w 1 dzień mam zwykle słabe krwawienie, rozkręca się 2 dnia i wtedy leje się jak z kranu. Może nie aż tak, ale leci wtedy intensywnie własnie 2-3 dnia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam sie bo 11 mam dzień spodziewanej @ a temperaturka wysoka cały czas powyżej 37 i nie chce zeby spadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si25 - tempka potrafi spaść nawet na dzień przed @, więc póki co nie ma za bardzo podstawy do stwierdzenia czegokolwiek, czy będzie @, czy może się udało. Jeszcze 2 dni możesz mieć wyższą tempkę, aczkolwiek życzę ci bardzo by ona nie spadła jeszcze długo długo ... choć to trudne to ... cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona - ledwo wytrzymuje nerwowo:D ale szczegół Dzięki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KOchane. Teraz czekam na fotki od Was bo tylko Maklady mi przysłąłą z Sylwka, nie ociągać się!! Dziewczyny czy Wam po luteinie też się robią miękkie piersi? Tydzien przed @ już powinny być twade a tu jakbym gąbki napchała hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku super to co przysłałaś, naprawdę podnosisz na duchu!! Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, o poradni w Poznaniu nie piszę bo to była pomyłka i nieprofesjonalizm, a w łodzi miałam standardowe badanie i usg ale byłam w 10 dc chyba, nigdy nie miałam badania w czasie @. Mąż miał badanie spermy już na pierwszej wizycie i wyszło źle, potem poszłam na hsg i inseminacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochaniutkie 🖐️ Dziekuję za gratulacje :) szczerze to sama sobie gratuluje :D mam ślicznego synka :) ale zacznę od początku hi hi A więc: 02.01 miałam na początku dnia lekkie bóle w podbrzuszu a po południu zaczęly występować bóle z podbrzusza i z krzyża (ból niesamowity) i jak poszłam do toalety siku to poleciał mi jakiś taki ciemniejszy śluz, więc zaczęłam już kumać że coś nie tak, więc pojechałam do szpitala do Elbląga, tam mnie zbadano i rozwarcie było na 4 cm, szyjka zgładzona a skurcze na KTG były słabo widoczne bo dobikały zaledwie 30, dostałam zastrzyk w tyłek przeciwbólowy paracetamol z papaweryną i kazali mi się położyć, mojego faceta odesłali do domu, położyłam się i próbowałam usnąć jednak bezskutecznie skurcze były coraz częściej i mocniejsze, po ponad godzinnej męce w łóżku poszłam się załatwić i wtedy chlusnęła ze mnie krew, więc poszłam do położnej i powiedziałam co sie dzieje, ona zabrała mnie wtedy na porodówkę by mnie zbadać i okazało się że rozwarcie jest na 6 cm i na KTG wychodziły już ewidentne skurcze i wtedy zaczęła nalewać wody do wanny by nie czuć bólu i żeby postąpiło rozwarcie, wtedy poszłam szybko na sałe po telefon i zadzwoniłam po telefon i zadzwoniłam żeby przyjechał jak chce być przy porodzie, weszłam do wanny i dużo mi pomogło po nie całej godzince przyjechał Marcin i położna mnie zbadała i rozwarcie było już na 8 prawie 9 cm, wtedy kazał mi wyjść z wanny i tu zaczął się hardcore tak jak wstałam z wody tak czułam potworny ból, pochodziłam z 10 minut i kazała mi wejść na łóżko porodowe, i tam była masakra jak dostawałam skurcz to myślałam że mnie rozerwie, czułam jak dziecko schodzi w dół i potem jak ten skurcz przechodził to czułam sie jak nowonarodzona nic nie bolało, po jakimś czasie zaczęło się już tak konkretnie, położna przebiła mi wody płodowe i kilka parć i pomoc położnej w naciaganiu pochwy i wyskoczył maluszek kochany, wtedy łzy poszły samoistnie, wcześniej to tylko sam pot z wysiłku, położyli mi go na brzuchu i wtedy Marcin strzelił pierwszą fotkę i gdy teraz na nią patrzę to łzy same mi lecą ze wzruszenia 😭 później poczynił honory i przeciął pępowinę potem poszedł z położną od noworodków a ja \"rodziłam\" łożysko, w ogóle nie kazała mi przeć ona tylko ciągnęła za pępowinę i samo wyszło, byłam później zszywana ale nie wiem kiedy mnie zacieli, nic nie czułam, no i pojechałam na wózku na sale, położna pokazała mi małego na chwilę bo było zimno na sali a dzieciaczki urodzone w 36 tygodniu szybko tracą temperaturę ciałka i po pół godziny wstałam by się wykąpać i usnęłam później i tak do rana i wtedy przynieśli mi małego :) :) :) coś niesamowitego, no i tak na podsumowanie to Tomcio urodził się 03 stycznia 2006 roku o 03:20, ważył 2845g i mierzył 49cm, dostał 9 punktów Apgar ponieważ podobno opił się wodami płodowymi i w pierwszych sekundach miał problem z załapaniem powietrza, a tak to jest zdrowiutki, przeszedł żółtaczkę i dzisiaj mnie na szczęście wypuścili bo mu zeszła, ale dostałam dosłownie mulata do domu tak się opalił pod tymi lampami :D także solarke ma już za sobą :D czas na mamusię :D kończe bo plecy mi wysiadają PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć sysia :) Ale super:) jeszcze raz gratulacje serdeczne :) ale ci zazdroszczę. To pewnie wspaniałe uczucie mieć malca już przy sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu, jeszcze raz wieeeeeeeeeeelkieeeeeeeeeeee gratulacje - dzielna jesteś ! ja też się wzruszyłam jak czytałam o Towich łzach wzruszenia :D a i jeszcze jedno- wielkie brawa ! wytrzymałaś do stycznia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałkowy mroźny dzień. Muszę dzisiaj pokończyć pewne zadania, nie chce mi się, ale wiem, ze muszę. Wczoraj wieczorkiem oglądałam film na 1-dynce, jak na złość o zachodzeniu w ciążę, dzieciaczkach. Lekki film, ale ryczałam jak bóbr. Potem jak Misiej przyszedł już do mnie na lulu, rozkleiłam się i zaczęłam ryczeć. Pocieszał mnie jak mógł, że porobimy badania, że to pewnie tylko hormony ... chciałabym, żeby to było TYLKO to. Ech i dzisiaj jestem jakaś taka ... smutna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek!!! Sysiu jesteś niesamowita - gratuluję wytrwałości i syneczka :-) czekamy na fotki :-) Beti, dziękuję za fotki :-) ślicznie wyglądałaś :-) Elfik takie historie są niesamowite - mi też się łezka w oku zakręciła Ten film o ciążach na jedynce też oglądałam i łzy mi płynęły, zwłaszcza jak rodziły się takie Cuda - pięknotki :-) chyba jak ja urodzę to będę non stop ryczała...ze szczęścia...ale na to mam jeszcze duuuużo czasu! no i która w weekend testowała? może jakieś cudowne weekendowe wiadomości macie? oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............14.12.......27.........10.01...................14 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............09.12.......30-?..........po 07.01........8 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........3mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola zabajona.......18.12.2005....?...........10-13.01.06......4 m-ce......Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko - jak patrzę w tabelkę, to my w tym tygodniu na jedym wózku pojedziemy najprawdopodobniej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! no, ja jutro mam @, a do Ciebie mam nadzieję, że nie przyjdzie :-) Dziewczyny może tak uaktualnicie tabelkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................14.12........27.......?....................ponad 2 lata. Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............14.12.......27.........10.01...................14 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............09.12.......30-?..........po 07.01........8 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........3mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola zabajona.......18.12.2005....?...........10-13.01.06......4 m-ce......Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) dzisiaj dostanę @, już to czuję :( brzuch mnie zaczyna boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, a kysz, a kysz - abyś nie dostała!!!! ale byłby cud jakbyś zamiast @ miała II krechy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj na tym filmie na 1 właśnie tak było - zaadoptowali dziecko i ona zaszła w ciążę, a lekarz powiedział im, że to cud :) a cuda się zdarzają :) Foli bardzo zasługuje na taki cud, bo czeka już bardzo długo, zbyt długo niestety :) Foliś - obyś była pierwszą, która przełamie ten zastój !!! Nie ważne jakim sposobem, ale życzę ci, by to było już wkrótce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................14.12........27.......?....................ponad 2 lata. Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............14.12.......27.........10.01...................14 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........3mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola zabajona.......18.12.2005....?...........10-13.01.06......4 m-ce......Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w to nie wierzę w tym cyklu :( A poza tym jestem znowu tak przeziębiona, mam katar i gardło mnie boli cholernie. No i dzisaj do tego klientów mam w pracy i bedę tu siedzieć nie wiem do której a może jeszcze na kolację pójdę a nospy zapomniałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliś - zatem zanim się rozbuja ta pipka, to szybko zaaplikuj sobie fervex. U mnie zawsze cofa objawy zanim przeziębienie na dobre się rozhula. Na mnie fervex działa super. Piję go zazwyczaj na noc, kiedy mogę się wygrzać. Zapobiegawczo rutinoscorbin i herbatki z cytrynką. Przejdzie ci zanim poczujesz się gorzej. Polecam to, bo ja tak zwykle odpędzam zbliżające się choróbsko. W listopadzie tak miałam, 2 saszetki fervexu na noc i w poniedziałek do pracy szłam jak nowo narodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, nie chciałam nic brać czekam na @ jak przyjdzie to łyknę parę lekarstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witam wszystkich bez wyjątku w ten zimny jak cholera poniedziałek Foli ale mi cię szkoda z tym zdrówkiem twoim :( bidulka A ja własnie kończę robotę i zaraz wezmę się za lekkie sprzątanko bo w weekend nie było czasu. A potem przyjeżdża do mnie ta moja świeżo zafasolkowana przyjaciółka - już się nie mogę doczekac jak ją wyściskam pewnie się obie poryczymy ..... narazka bo czas nagli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf, fajnie wam się ułożyło, wasze dzieci będą prawie w tym samym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×