Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Enigma, mnie też czeka clo niedługo, nie lubię też się budzę a do tego ostatnio mi się cera popsuła jak wyszłam na prostą po dwóch wizytach u kosmetyczki to muszę łykać clo znowu :( pewnie od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, a mnie tak bolą mięśnie :-( zwłaszcza barki. Wyskakałam się w piętek na imprezce firmowej do drugiej nad ranem, a w sobotę poszłam doprawić na siłowni. Ał, ał...przydałaby się sauana...ale mi odradzałyście...a ja w sumię trochę żałuję, że nie poszłam, przeciez i tak sznase na ciążę są więcej niż minimalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slive...... hihihihi ..ale ze mnie gapa:P foli... a masz może wrażenie ze po clo... masz większy apetyt? Moze to tylko takei przypuszczenie ale mi sie wydaje ze przez clo wpierdzielam wszystko co wpadnie mi w rękę Poza tym wyglądam jak maciora ...cycki mi takie sie zrobiły jak balony:( Przez to wyglądam jak mleczarynka...:(:(:( feee............. Zapytam dzisiaj gina....czy to możliwe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellaa, a ja dziś własnie myślałam, że brakuje mi tańca... tak dawno nie powygłupiałam się z dziewczynami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam pytanie,jak mam liczyć nowy cykl: wczoraj po południu miałam małe plamki, dziś już zaczyna się @ normalna, to czy mam przyjąć, że dziś 1 dc czy liczyć od wczoraj? Ja już normalnie głupawki dostaję od tego wszystkiego, jaka stara jestem taka głupia I w dodatku brzuch mnie boli, mam dość wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, a ja tańca to mam ostatnio aż za dużo ;-) Sylwester - cała noc przeskakana, w piątek nie było inaczej. A na początku lutego jadę w góry uczyć się jeździć na nartach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, przykro mi, że @ jednak przyszła :-( cykl liczysz od pierwszego dnia krwawienia, nie plamienia. Więc masz dziś 1 dc. Wskakuj do tabelki jeśli chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ja zawsze mam duży apetyt i zawsze dużo jadłam więc nie widzę różnicy. Kurde nawet brzuch mnie na @ nie boli nic a nic, rano lekko poczułam a potem nic, boję sie ze przyjdzie jutro i pokrzyżuje mi plany na inseminację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, trzymaj się, cykl liczysz od dzisiaj tak jak estelka napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - Trzymam Kciuki za Ciebie , mamy 1 dzień różnicy w cyklu Ty jesteś do przodu :D główka do góry bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki, dobrze że jesteście Dopisuję się, chociaż nie wiem czy mi to dobrze wyjdzie Jak by coś nie ak to proszę poprawcie TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............14.12.......27.........10.01...................14 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola zabajona.......18.12.2005....?...........10-13.01.06......4 m-ce......Olsztyn Elusia ........ 09.01......30-32..............08-09.02.....3 m-ce...Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si, a jak Twoje odczucia? Ty masz termin @ na jutro chyba? oby nie przyszła wstręciucha!!!! ja sie wogóle nie stresuję jutrzejaszą @ , bo i tak wiem, że przyjdzie i czekam na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
trzymam kciuki za was ja jestem mamą świezą pozdrawiam iskierko nadziei 🌻 zdrowka i spełnienia oczekiwń-Ty pochodzisz z Siedlec ja z Sokolowa podlaskiego uda wam sie na pewno mój maluch to słodziak ale nieżle daje mi w kość ❤️ kocham cie Michałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja estella - jedyne czego teraz oczekuję, to znowu wydłużonego cyklu. To narazie moje jedyne marzenie i oczekiwanie. Ale co będzie to będzie, nie mam na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellaa - termin @ mam na 11 w piątek czyli 6 robiłam test był negatywny myśle ze bylo za wcześnie. Jak sie czuje? hmm, sama nie wiem czy sie tajk czuje czy se wmawiam i dlatego sie czuje tak a nie inaczej. Brzuch boli mnie od owulacji a nie jak zawsze 2 dni przed @, sikam co 1 h, chce mi sie spac i wszystkie te objawy moga świadczyć o fasolece(daj Boże) albo o @ (nie!!!) Piersi powiększone jak zawsze. Jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si, najważniejsze to być dobrej myśli, ale nie nakręcać się!!!! a czego ja oczekuję - dwóch kresek :-) wkróce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperaturke dziś rano mierzyłam po raz 1 bo zawsze mierzyłam po 13 albo wieczorem i była ok 37,5 a dziś rano tylko 36,8 :( to mnie zmartwiło, ale nie wiem jaka była wczesniej wiec martwie sie ale nie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si, ja też trzymam kciuki :) Jak nie dostanę niedługo to zacznę się nakręcać czuję to bo już mnie myśli nachodzą dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - a jak sie czuje ogolnie? jakies bóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Foli, ja naprawdę dziwię się, że jeszcze się nie nakręcasz. Ja też wmawiam sobie , że @ i tak do mnie przyjdzie, ale jednak doszukuję się objawów. Niestety żadnych nie mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie są i takie przypadki, że nasienie męża jest beznadziejne, szanse na naturalną ciążę bliskie 0, a tu nagle bach - dwie krechy!!!! marzenie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estella ja przy 1 ciąży nie mialam zadnych nie miałam nawet poj ecia ze jestem w ciąży, nie myślałam o tym i nie wierzyłam ze sie udało.Nie martw sie, kiedy robisz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, Si to pocieszające :-) ale ja koło 22 dc miałam wielkie piersi jak balony, opuchnięte i bolące, a po dwóch dniach spadły - czyli wynik spadku progesteronu - w efekcie brak dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si, czuję się ok, nawet gardło przestało mnie boleć :) Brzuch tak raz po raz przez chwilkę poczuję ale to nie jest duży ból poza tym żadnych objawów ani @ ani ciąży. Moze dobrze ze ci klienci przyjadą o 13.00 przestanę o tym myśleć choć i tak spokojnie do tego podchodzę wyjątkowo dzisiaj, wczoraj wieczorkiem miałam mały kryzys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki, nie myślcie o @ postarajcie się skupić na czymś innym:) wiem, łatwo się mówi, ale od myslenia zwariować można... z wszystkimi dołkami można się zgłaszać do mnie - mam od rana dobry humor - moge się podzielić:) i mam w sobie nakłady optymizmu - wystarczą do wysłuchiwania smuteczków innych:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellaa - niech nam Wszystkim sie uda !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×