Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

mężuś w czwartek na usg...biedaczek...współczuję mu, to na pewno nic przyjemnego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :-) jak masz jeszcze jakieś fotki to przysyłaj :-) uwielbiam oglądac zdjęcia maluszków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Czekam na dobre wieści:D Zaczynać !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, Si, jak pewnie wcześnie wyczytałaś moją jedyną \"dobrą\" nowina jest to, że dziś dostałam @ - regularnie, jak w zegarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellka :( przykro mi nie czytałam tylko napisałm posta :( bardzo mi przykro ja pewnie dostanę jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si, mam nadzieję, że nie dostaniesz :-) a ja może nie dostanę w przyszłym miesiącu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jad dostane to w przyszłym tez dostanę i w przyszłym tez dostanę :( dopiero w marcu zacznę staranka i moze w kwietniu nie dostnę dziś 27 dc i nic a mam zawsze co 28 wiec czekam cierpliwie ( :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem i ja wyciągam topik na szczyt. Dziewczyny strasznie mi przykro z powodu @ ❤️. Może za miesiąc się posypią fasolki co? Fajnie by było. Iskierko mam zdjęcia dzięki, reszta niech się nie ociąga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dostanę @ to ją powieszę :D ale mam humor hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja tez jestem.....:-V witam beti.....długo Ciebie nie słyszałam...... a ja się tak najadłam , że pekam w szwach buuuuu :-F Aga dziekuje za książke pieknego masz synusia❤️ pozazdroscic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, :( :(:(:(:(:( Tylko nie smuć się za bardzo, ja wiem ze się spodziewałaś tak jak ja ale też wiem, że to nie znaczy że nie jest ci przykro. Ja już się pozbierałam ale tak jak pisałam wcześniej musiałam się wypłakać trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ przyszła :(:(:(:(:(:( Iskierko podja maila prosze to wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si, no to witaj w klubie :( wygląda na to ze ty, estelka i ja zaczynamy równo cykl. Przykro mi ze i ciebie dopadła @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety cholerka mnie trafia , jak słysze na temet kolejnej @!!!!!!! kurcze Si Ciebie tez przytulam🌻......moze do mnie nie dotrze.......:-)))) dzisiaj trzy złe wiadomości buuuuuu🌻 bascha123@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli - teraz poczekam 2 miesiące bo Skarbek za granicą :( jak mi smutnom cholera :( Iskierko wysłałam fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si wiem co czujesz kochana....sama jestes teraz???? to ja Ciebie mocno przytulam do siebie:-))))[ serce]❤️❤️❤️ mi sie nawet testować nie chce.....jak tu same @ wyskakują echhh....:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Iskierko A Ty śmigaj testowac i wklejaj ten teścik z 2 krechami :D masz tyle juz po terminie :D Muszą być 2 krechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenia się spełniają tlalaalalalalalal nie wierze ......i proszę mnie nie namawiać na teściora...nieeeee!!!! do wszystkich zawitała to i do mnie przyjdzie to wstrętna cosiesięczna @-pusia :-p nic mnie nie boli na @ ani na fasoleczke......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si , to napewno ci bardzo smutno skoro nie masz męża przy sobie teraz, współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki , gdzie Wy wszystkie się podziewacie????? maklady to rozumiem imprezka ...a reszta????? mój męzus na angileskim a ja sie nudzę, chyba poczytam książke....jak Was nie ma:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już jestem. Byliśmy u koleżanki Pani doktor świeżo upieczonej. Jak się dostanie na rezydenturę to przynajmniej recepty będę miałą za darmo hihi, nie mogę sie doczekać. Włąśnie Iskierko w Tobie nasza nadzieja, bo ja raczej wątpię bo w ogóle nie czułąm owu więc nie wiem czy pęcherzyk pękł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....24.12.05.......22kg ............Bartuś.......118cm Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........Urodziła........Tomusia 🌻 jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......10 kg......synuś.......101 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....6 kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! U mnie wszystko ok, Tomuś jest jak aniołek czasem zastanawiam się czy ja w ogóle mam w domu dziecko, je i śpi, je i śpi :D. Mam dużo pokarmu i miałam trochę duże problemy z karmieniem i w ogóle z wytrzymaniem, numer stanika skoczył mi o ponad dwa numery, cyce mam jak baniaki :D :D :D szczerze to karmie małego tylko prawą piersią bo z lewej nie potrafię go przystawić :( i muszę odciągać laktatorem bo inaczej bym umarla :( :( :( a tak to jestem wnet płaska, wszyscy mówią do mnie ironicznie A TY W OGÓLE W CIĄŻY BYŁAŚ??? :D :D :D mam troszkę wiotki ten brzuszek ale damy radę :D po porodzie to jak mi sie zapadł brzuch to nie mogłam jakoś normalnie oddychać było tak inaczej, teraz doszedł tylko ból pleców i nie wiem od czego tak mam, szybko mi kręgosłup siada. Kończę i kładę się spać. Trzymajcie się Kochane i życzę Wam dużo dużo dużo szczęścia i czekam na Wasze dwie kreseczki 🌻 ❤️ 🌻 PS: A gdzie się podziewa moja Asieńka co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×