Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

ber, dzisiaj dobrze ale pewnie im bliżej inseminacji będzie sie pogarszać. Ale czas szybko mi leci w sobotę mam 30-tkę :( wcale nie czuję, że mam tyle lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, to będzie z Ciebie już poważna kobietka;) trzydziestka, no no no - to brzmi dumnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
No to chyba jakaś wielka impreza się szykuje , jak zamierzasz spędzić ten wyjątkowy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziwczynki! Fajnie że znów jesteście :) No a u mnie troszkę plamienie obudziło się i ćmi brzuch. Tak bardzo chcę żeby się przesunęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę Foli, że jak wyjątkowe urodziny to i wyjątkowy pezent uodzinowy musi być. Życzę ci najbadziej wyjątkowego, sama wiesz jakiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Witam Cię maklandy my chyba się jeszcze nie znamy Dziewczynki może będziecie mogły mi pomóc moja siostra ma dziś 15 urodziny co jej można dać w prezencie macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ber - 15 latka to już pannica i na pewno dba o wygląd, może jakiś krem pielęgnacyjny, balsam do ciała, zestaw do pielęgnacji włosów, a może bielizna - znasz siostry gust, więc tobie najlepiej jest dobrać jej odpowiednią rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ber...... jak ma komórlkę to doładuj jej kartę:P mojej kolezanki syn jest cały happy jak mama mu doładowuje:P z tym ze on 14 latek wykorzystuje wszystko po 2 dniach co ona mu doładuje:P foli..... mozliwe ze te koszmary to \"wyładowanie\" stresu po synalku..... wydaje m isie ze córunia jest smutna...:( ale staramy sie jej samej w domu nie zostawiac.. raz jestem ja raz maz ...pracujemy w firmie na zmianę:) muszę jej kupic jakies piłeczki zeby sie bawiła:) wczesniej jak kupowalam to synalek w ciazu 5 minut wszystko rozgryzł i zabaweczek nei było:( ale corunia nie gryzie tylko sie bawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmuś - a może przed snem herbatka z meliski albo mięty albo lipy ... powinna uspokoić i wtedy w nocy wypoczniesz, bo teraz jesteś pod wpływem silnych emocji i stąd te koszmarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Dziewczynki jeśli chodzi o kosmetyki to siostra ma ich chyba za dużo jak na swój wiek bieliznę dałam jej w zeszłym roku więc nie chciałabym się powtarzać a telefon ma na abonament macie jeszcze jakieś pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki zabajonuś:) kupię sobie dzisiaj cosik ....:) bo męczą mnie te koszmary:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - meliska powinna być najlepsza ber - no to sama już nie wiem - może jakąś płytę z muzą jaką lubi, może książkę, albo ... kosz niespodzianek - trzeba tylko kupić taki wiklinowy koszyk a\'la tacka (w bezcłowym u nas kosztuje 15 zł), no i na to mnóstwo dobrości: mandarynki, winogronka, pomarańcze, orzechy, rafaello, czy merci, cukiereczki, bananki, ananasek - nie wiem już co radzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jejku mam tyle dziś pracy, że ledwo mogę przeczytać co napisałyście ja proponuję książke dla 15-latki, o ile lubi czytać :-) a moze delikatna biżuterię - jesli nosi :-) a u mnie małpszion nie chce przyjść, kurcze - ile tyn cykl będzie trwał!!! chyba że przyszła tak cicho, że własnie jest, a ja nic nie czuje ;-) chyba pójde sprawdzić, bo będzie zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może płyta cd z jej ulubioną muzyką albo książka jeśli czyta Enigma, nasza psina rozrywa zabawki w minutkę chyba że ma urojoną ciążę to wtedy się nimi opiekuje strasznie :) ale potem jej przechodzi i znowu wszystko niszczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, jakoś nam się wydłużyl ten cykl, mi o1 dzień, może tobie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
A co myślicie o jakiejś słodziutkiej pidżamce albo koszulce nocnej oczywiście książki płyty to dobry pomysł tyle tylko że ja już z nią nie mieszkam i nie chciałabym dać jej coś co już ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pidżamka też fajnie :) hej laski - skoro u was się przesunęło, to może i dla mnie jest nadzieja ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jakaś bluzeczka, tylko w tym przypadku trudniej w gust trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny....Foli widze ze imprezka sie szykuje, ja tez bede miała w kwietniu 30-tke a wogóle sie nie czuje na tyle lat....witaj Ber my sie chyba jeszcze nie znamy co do prezentu to moze jakas delikatna bizuteria srebrna jeśli lubi, kolczuki wisirek i łancuszek (żyłka)....u mnie wszystko oki, w ten weekend zbiliza sie owu i postaramy sie to wykorzystać, na studiach duzo nauki jak to zwykle w sesji ale idzie mi całkiem nieźle.....jak sie uda w tym cyklu zafasokować to bede szczęśliwa.....iskierko trzymam mocno kciuki bo to Twoje spoźnienie jest mocno podejrzane !!!!!oby oby oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana ja tez jej to mówię :) W ogóle to ja sobie kiedyś postanowiłam, ze test kupię i zrobię dopiero minimum 4 dni po terminie @ - tak w 32-33 dniu cyklu. Tylko kiedy to będzie ... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zabajona no zycze Ci z całego serca zeby było szybko......a co do Iskierki to radziłam jej poczekac do poniedziałku bo ma nieregularne cykle i dopiero zrobic test, w koncu jak jest w ciązy to jest no nie......no to miałybysmy tu mały efekt cudu świątecznego dziewczyny hi hi h i hi hi.....my od tego cyklu znowu pracujemy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to minęłyśmy 12000 wpisów. Iskierko - testuj kurde, testuj, bo ktoś musi statystykę naprawić. Jestem niemal w 100% pewna, że masz dzidzi :) Dobra - ponieważ idzie szybko, to zakładam, że zanim dobijemy 13000 wpisów to będą nowe fasolki. Muszą być.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez podejrzewam ze Iskierka ma fasolke a moze nawet dwie........ale byłoby super ale niech testuje w poniedziałek ona w/g jej cyklów najpoźniej mogła dostać dziś @ wiec jeszcze troszeczke cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide na roczek w sobotę i nie mam pojęcia co kupić dla dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ana :) Moze Iskierka przełamie ten kryzys na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foil jak moja chrześnica miała roczek to kupiłam jej taki ogromny pompowany basen z róznymi bajrami, zjeżdżalnią, palemkami i pływającymi zabawkami, oni mieszkają w domu mają piekny ogród a to akurat był gorący lipiec zabawy było co niemiara......a chrześniakowi kupiłam takie duze autko do którego sobie wsiada i jeździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×