Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

ja też się melduje witam wszystkie koleżanki.....Suzinka pozdrowionka dla Was i zdrówka dla maluszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ostatnio nie mam za dużo czasu na pisanie, bo ciągle pracuję z osobą, która przejmie moją działkę, a to zabera dużo czasu. Ale czytam wszystko. Suznka, Asiu74 i wszystkie ciężarówki - bspecjalne buziale dla Was 🌻 🌻 Jana, ja też uważam, że powinnaś szybciutko zatestować. Foli, super masz z tym wyjazdem. Szybciej zleci czas do testowania i II kresek:-) Ja dzisiaj po pracy jadę na weekend do Poznania do mojej przyjaciółki. Muszę zobaczyć jak urosła jej córcia. Ma już pół roku. Cieszę się na ten wyjazd. Łapię stresa. W środę zaczynam nową pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem:) Ale dzisiaj powoli łapię doła...:( temp rano spadła do 36,5 a wczoraj była 36,8 więc cosik czuje ze jutro będzie 36,3 a w niedzielę @...... Przewalone:( Niezbyt optymistyczny poranek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa, nie trać nadziei. Wiesz, że z tempką bywa różnie. Postaraj się zachować pogodę ducha, którą nas zawsze częstujesz na kafeterii:-) Jeszcze nic nie wiadomo. Bardzo, bardzo chciałabym żebyś w niedzielę miała niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Enigmuś nie zamarwiaj sie na zapas moze akurat sie miło rozczarujesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) tak jak obiecalam, odzywam sie po wizycie u gina. opowiem moze od poczatku ;) najpierw zajela sie mna polozna. od ostatniego razu, jak mnie wazyla (2 miesiace temu), schudlam 200 gram, ale tak jak sie spodziewalam, to efekt zmiany nawykow zywieniowych - suroweczki, warzywka. ogolnie od poczatku ciazy mam jakies 2,5-3 kg do przodu i polozna mowi, ze to bardzo dobry wynik :) aparatem dopplera mierzylysmy tetno maluszka. bylo je co prawda slychac, ale byl tak ozywiony i ciagle kopal, ze glownie slyszalysmy ostre trzaski (wch, sile to ma pewnie po tatusiu ;) ) pozniej musialam sie wyczekac, bo wyjatkowo byla straszna kolejka. no i w tym czasie maluch zasnal, dlatego na usg nie popatrzylam sobie, jak wariuje, tylko grzeczniutko lezal ze skulonymi nozkami. lekarz spytal, czy przeczuwam plec - ja powiedzialam, ze jakos tak czuje synka, a on na to \"skad pani wiedziala?\" hihihi :P:P:P oczywiscie ciagle powtarzal, ze 100% pewnosci bedzie, jak sie maluch urodzi, bo aparaty zawsze moga sklamac, ale narazie trzymam sie mysli, ze to synus, czyli maly Wojtus Junior nam rosnie :) Termin przesunal mi sie z 5 na 3 lipca, ale raczej sie tym nie sugeruje, bo i tak w terminie nie urodze, wiec te dwa dni nic nie zmieniaja... No i to tyle o nas :) Pozdrawiam Was wszystkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Joannko:) Dzisiaj znowu w nocy nei spałam...co godzinę sie budziłam bo mialam non stop scierpnięte ręce.... jakkolwiek ja połozę zawsze mi cierpną:( do tego mąż dzisiaj jedzie do Wawy i wraca jutro i tak mi smutno:( i denerwuje sie jego drogą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa, a skąd jesteś, bo chyba mi umknęło? Nie martw się, pogoda jest dobra na podróżowanie. W wawie świeci słoneczko i chociaż mroźno, jest przyjemnie. Ja dzisiaj jadę do Poznania i wczoraj sprawdzałam pogodę. W całym kraju nie będzie padać. Do jutra czas szybko zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ja jak zwykle dopinguję i trzymam moje 4 kciuki. Nie martw się kochana. Ja dzisiaj miałam przekichaną noc też - najpierw do 1.30 nie mogłam zasnąć [kompletnie to do mnie niepodobne] a potem młody sobie chyba zrobił z pęcherza materac, bo 4 razy wyganiał mnie siku i to tak bardzo, ze leciałam wpół zgięta [a na koniec \"oddawałam\" 5 kropli]. Moja mama się śmieje, że teraz on rządzi mną, ale potem to się zmieni ;) świeża porcja fludików od syna - terrorysty ************************************* ******************************************************************************************** ********************************************************************************************* ********************************************************************************************* Suzinka, życzę szybkiego powrotu do domku niech twój maluch szybko zdrowieje :-) Ania, fajnie że wszystko w porządku, cieszę się Joannka powodzenia w nowej pracy !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja dziś też spałam tak sobie, no ale mam wolne, więc w ciągu dnia mogę odespać:) Enigma, ten spadek u Ciebie jakiś taki mały jest, więc na razie się nie przejmuj, zobaczysz jeszcze jutro:) ciężarówki - dla Was 🌼 i życzę dużo zdrówka:) Joanka,a co to będzie za praca? ta nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, ja nie zmieniam firmy, ale przechodzę do innego departamentu do wydziału analiz. Mam nadzieję, że nie będę żałować, ale na początku, zawsze jest sporo pracy i stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka to cudnie i jakie miałaś celne przeczucia :) Widać duże szczęście w Twojej wypowiedzi... buziaczki :) Kiedyś tak bardzo byłam nastawiona na dziewczynkę. Teraz co Bozia da to będę najszczęśliwszą kobitką na świecie. A i mój tata po 2córkach może z wnusia się ucieszy . Enigmuś - przytulam Cię mocno i nie smutaskować się skarbie :) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannka jestem ze Śląska Własnie męzuś pojechał:( no juz jakos mi sie polepszyło:) strzelę se kawkę:) granini:) maklady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmusia będzie dobrze i męzuś szybciutko będzie znowu w domciu.....ależ ja jestem dzis śpiąca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc TYm co dopiero powstawały hihi!!! Anka gratulacje to musiały być cudowne chwile :) Ciekawe jak tam JANA nie odzywa się oby wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. :) Kochany Elficzek poprawił jeszcze raz suwaczek , bo z usg i wyliczeń wychodzi, że dziś mam 12t i 6dzień. :) W niedzielę zaczynam 13-sty huura!!! :D FOli żadne mdłsci mnie nie dopadły i czuję się rewelacyjnie. :) Joanko- zobaczysz będzie dobrze , a to że się troszkę stresujesz przed czymś nowym to normalne. Aniu- gratuluję synka. Enigma- proszę odłozyć termometr do szafy i przestać się stresowac!!;) Jana- nie chce komentować już Twojej decyzji , ale jesli jesteś w ciązy , to nie powinnas bagatelizować żadnego plamienia i powinnas się wybrac do lekarza. ALe zrobisz jak uwazasz. Suzinko- wielkie buziaczki dla Ciebie i synusia. Życze mu duzo zdrówka. :) ❤️ A ja właśnie wróciłam od gina, spisał sobie to ostatnie usg, zlecił mase badań , no i połozna własnie zakłada mi kartę ciąży. :D I dostałam mały prezencik w postaci wielu książek i o ciązy i o maleństwach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma u mnie niestety tempka też spadła :( . Pewnie jutro wredna przyjdzie, akurat jak mam iść na bal. Fajnie będzie nie? Byłam wczoraj na karaoke. Super się wybawiłam, tylko muszę stwierdzić, że małolaty są okropne. Rozpychanie się łokciami, tańczenie z papierosami to normalka. Alebo może ja się starucha robię. Suzinki pewnie dzisiaj nie bedzie bo z małym w szpitalu, ale czy ktoś z Was pamięta czy Suzinka tak naturalnie zaszła w ciążę czy leczyła się jakoś? Chyba Andzia 74 Ty wcinasz Clo, tak? A możesz mi powiedzieć dlaczego leakrz Ci to przepisał? Ja tez mam to brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski! MAło się odzywam, ale to z braku czasu, mam tak zapełniony dzień, że jak już siadam do kompa, to myślę, co jeszcze muszę zrobić :) U mnie narazie niewiele słychać, cieszę się, że u naszych ciężaróweczek wsio w porzo. Suzinko - to minie, teraz się przemęczysz, ale to dla dobra maluszka i twojego przecież. Będzie okij. J_A_N_A - ja bym zatestowała, nigdy nie wiadomo co się dzieje, a ta podwyższona tempka nie dawałaby mi spokoju. Bo gdyby spadła i pojawiło się krwawienie, to nie miałabym złudzeń. A ty masz ją ciągle podwyższoną, więc zatestuj i potem zasuwaj do lekarza. Każde plamienie musi być zdiagnozowane i kontrolowane. No ... to miłego dzionka. Foli - wypoczywaj na Mazurach (Nidzica jest mi znana, byłam tam raz, choć mieszkam 140 km od niej :) ), Olsztyn już jest mi bliższy, bo i studiowałam tak przez 3 lata, no i mam tam rodzinkę (sama nie mieszkam w samym O. tylko w okolicy). enigma - główka do góry, nawet jeśli (ciiii....), to jestes najbardziej optymistyczną osoba na tym forum i zmuszasz do usmiechu inne osoby. Nie może więc zabraknąć ci tego bez względu na rozwój wydarzeń ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko- jedynym objawem ciązowym jest brak @ i rosnący brzuszek. :) A pozatym żadne dolegliwości mnie nie dopadły tfu tfu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko 77 zaszłam w ciążę normalnie, bez wspomagaczy i to w miesiącu kiedy odpuściliśmy staranka i nie przytulaliśmy się w płodne dni. Tyle tylko że miałam nieregularne cykle i trudno było trafić w płodne jak chcieliśmy w nie trafić. Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Suzinko. :) I o ile pamiętam , w tym cyklu robiłas badania jakiś hormonów i wyszły nie ciekawie, tak wiec wtedy byłas chyba nastawiona , ze z tego cyklu nici. Całuski dla Mateusza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ze mna juz oki:):):):) tempka nizsza ale cycorki :P jeszcze bolą:) siedzę i non stop rękami walę sie po cycorkach:P i sprawdzam czy jeszcze bolą czy nie:P jak przestaną bolec to @piszon przylezie..... dobrze chociaz ze mam jeszcze te cycorki bolące:) mam po czym sie dotykac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Suzinko. Ja też mam nieregularne cykle od 30- 38. Lekarz kazał mi wcinac Clo. Z tego co czytałam to właśnie zespół policystycznych jajników wpływa na nieregularne cykle. To świetnie Asia, że narazie bezobjawowo. Rób sobie zdjęcia jak brzuszek powiększa się. A widać już coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×