Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Iwona, a po clo to się trochę moze zmienić tzn owulacja występuje po clo zazwyczaj między 12 dc a 14 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Foli, a powiedz mi jeszcze jak ty leżałaś kobieto w tym samochodzie? Siedzienie rozłożyłas czy na tylnym siedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:):):) Jana...:( buziaki dla Ciebie 👄 Mimo tego co się stało moze warto jednak iść do gina? tak na wszelki wypadek???? A rano mierzyłas tempkę? Bo czasem jak się jest w ciązy to dostaje sie @ .....a potem ona juz ustaje... ---------------------------------------- A w snach enigmy:P : nic ciekawego:P oczywiscie co godzinę budziłam się:( i jeden sen jaki Pamietam to taki ze mężulek mnie opieprzył bo : zle zrobłam ksero:P:P:P:P hihihihihihihihi ja rano maiałam tempkę 36,8 wiec poki co @ sie nie zapowiada ale i tak termin mam na niedzielę...więc jeszcze czas Miłego dnia:) Aaa mam pytanko do ciężarówek?:) Dziewczyny jaki macie kolor moczu podczas ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie dziewczyny i przesyłam buziaki dla wszystkich.....wczoraj sie nie oddzywałam boe nie miałam dostępu do kompa ale dzis już przeczytałam zaległości....Enigma kochana jakież Ty masz sny no no no no....Nina gratuluję CI i bardzo się ciesze....Jana a Ty sie kochana nie załamuj wiem że łatwo mówić ale my wszystkie w większości przypadkó załamujemy sie kazdego miesiąca ale nie wolno się załamywać bo w końcy się uda głowa do góry !!!! Foli kciukasy cały czas trzymam.....a umnie 27dc w niedziela ma być @ i zobaczymy czy przyjdzę choś wiem ze szanse są niewielkie na fasolke to jedna tli się taka mała iskierka że to moze jednak teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ana dołączasz do nas , które testują w przyszłym tygodniu. Trzymam kciuki. Enigma ja mam 36.9 zatem podobnie, ale tempka chyba spada w dniu @. Chyba to jeszcze o niczym nie świadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....07.01.06............Urodziła.......Bartuś Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........Urodziła........Tomusia jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06......8kg..........Patryk......94 furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny kochane! Jest Was tu tyle więc może wspomożecie zdolowaną kolezanke, stsrającą się bezskutecznie o dzidzię! To niby dopiero 4 miesiące ale juz mam poważnego stresa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się troche poprzebierać. Jadę dzisiaj na karaoke ze znajomymi i muszę zobaczyć w co tu sie ubrać. Wprawdzie nie mam wielkiej ochoty, ale jadę trochę się rozerwać. Nie będę myślała w kółko o fasolce lub kupnie samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka jak w niedziele nie dostane @ to pewnie ze w przyszłym tygodniu teścik alez bym chciała.....witaj Czarna dołącz do nas bo będzie CI napewno raziniej a doświadczone koleżanki służą radą....nie załamuj się to jest podstawa pamiętaj !!!! powiedz czy leczysz się czy narazie poprostu próbujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, rozłożyłam siedzenie z przodu ja mam 140 km więc wolałam leżeć, żeby mnie nie wytrzęsło za bardzo Cześć Ana :) Czarna, 4 miesiac e to nic strasznego, najcześciej jak jest ok wszystko to udaje się w ciagu pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ cZARNA:):):):) Napisz ilo dniowe masz cykle i czy wiesz kiedy masz owulację? Robiłas jakies badania???? Napisz cos więcej:) Nasze specjalistki napewno Ci pomogą:) Witaj w gronie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana :) foli:) iwona:) no ja wiem ze tempka narazie nic nie mówi ..ale bynajmniej widze ze @ sie nie zbliza:) bo z tego co pamietam to mi juz na 2-3 dni tempka ostatnio spadła przed @..wiec jak w sobotę będzie jeszcze wysoka to nadzieja większa:):):) A co sie dzieje z Aską 74??? halo Asiu:) odezwij sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Foliku.....dokładnie tak Czarna Foli ma racje 4 miesiące to naprawde nie dużo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Enigma! Jest tak cykle mam 24 dniowe (wahania tak od 23 do 25). Owulacje tak między 9 a 11 dniem cyklu. Skok tempki jest, sluz też. Badań żadnych nie robilam.Wspominalam o tym cos mojej gin ale stwierdzila ze na razie nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............11.01.......27.........07.02...................15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 21.01.....?............32...................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........14.01........28...........14.01.............13m-cy.............Zd-Wola zabajona.......13.01.2005....26...........07.02.06..........5 m-cy............Olsztyn Elusia..........09.01............30-31.................09.02.....3 m-ce ...Kraków Andzia77...........22.01........19-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie leczę się na razie dziewczyny kochane. Też wiem że to niedużo, ale wokól wszytkim moim kolezankom udalo sie prawie od pierwszego razu więc czlowiek zaczyna się zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna...;) A chodzisz prywatnie do gina czy państwowo? Moze zapytaj ginki o monitoring ,wtedy mozesz na 100% wiedziec czy pęcherzyk pęka i czy wszystko jest oki. Monitorujesz cykl poprzez usg dopochwowe. Wtedy mozesz zaplanowac przytulanki :) Ja mam 34 latka i tez staram sie o 1 dzidzię i moj gin sam mi zaproponował monitoring:) Narazie rzeczywiscie nie masz sie co denerwowac ale moze warto sprobowac czegos innego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, spróbuję. Chodzę prywatnie, ale babka jest bardzo dobra. Podobno wyprowadzila wiele zagrożonych ciąż. Poza tym sama ma niezlą gromadkę. Ale może dla pewności zaglądnę do iinego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna .... nie miałam na myśli zeby zmienic gina :) tylko dokładniej skontrolować cykl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietaj Czarna grunt to nie poddawać się !!! a tu zawsze możesz sie wygadać i będzie Ci łatwiej.....no i co z naszą Iskierką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanko. Zarzucilam mierzenie tempki, bo mnie to stresuje, ale nie wiem czy dobrze zrobilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy byl skok tempki bardzo ladny. W kazdym cyklu, z tych kóre mierzylam. Ale podobnno to nie jest 100% pewnosci że byla owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, a czujesz owulację, jakiś ból ? byłaś na usg i miałaś pęcherzyk kiedyś? bo jak ginekolog ci robiła usg przed owulacją to wie ze ja masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja nie mierzę bo cholery dostawałam mierząc, trzeba sie naprawdę przyłożyć żeby robić to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym mierzeniem to slyszalam że kilku kobietkom, jak przestaly mierzyć i się stresować to od razu zaszly w ciązę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czarna Tu Panie specjalistki zrobią z Tobą wywiad i jak pójdziesz do ginka to zalejesz go pytaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:):):):) mam dobry humorek, bo wzięłam 2 dni urlopu i siedze sobie teraz w szlafroku i popijam kawkę:) i piszę do Was:) Jana - bardzo mi przykro... i najgorsze jest to, że zawód jest tym większy, bo zdążyłaś się już nastawić pozytywnie... 🌼 jeszcze będzie dobrze, zobaczysz ❤️ Enigma - kurczę, tak strasznie trzymam kciuki za Ciebie, może Tobie się uda:) i Foli, tak bym chciała, żeby u Ciebie wszystko się zakończyło pomyślnie - jesteś dobrej myśli, a to takie ważne... oj dziewczynki, jak ja marzę, żeby któraś z długodystansówek w końcu zarzuciłam nas uśmieszkami i wykrzyknikami... aż się wzruszyłam normalnie:) nie no, tyle kobietek ma termin testowania w przyszłym togodniu, musi się którejś udać!!!! cześć Czarna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam szczerze, że ja w całych swoich starankach mierzyłam tylko dwa cykle. Jakoś mnie to strasznie stresowało. A jak chciałam baaaardzo siusiu to jeszcze musiałam wytrzymać na czas mierzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×