Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Cześć Maklady i cześć Granini:) Fajnie jest pogadać z kimś kto ma ten sam problem. Już mi lepiej. Na prawdę cieszę się że Was znalazlam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierzę tempkę od chyba 4 miesięcy, skok pokrywa się z moimi odczuciami, ale w tym miesiącu miałam skok, a parę dni później czułam owu, więc się trochę pogubiłam i pewnie mi się przeciągnie termin @. Może od przyszłego miesiąca zrobię sobie przerwę w mierzeniu:) chociaż musze przyznać, że na początku do mierzenia jak się rano obudziłam (o 6.00) to już nie mogłam zasnąć, a teraz już się nawet nauczyłam zasypiać po mierzeniu tempki w weekendy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nie było mnie wczoraj. To był smutny dzień. Byłam na pogrzebie narzeczonego mojej przyjaciółki. Chłopak miał 28 lat. Jakoś inaczej człowiek wtedy patrzy na swoje problemy. Jana, przykro mi. Rozumiem, że złościsz się, że zmowu musisz brać się w garść, a wszystko wydawało się już takie realne. Może to i jest wkurzające, ale na pewno dobre, że dasz sobie z tym radę i nie zrezygnujesz. Czarna, miło, że do nas dołączyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, a czy bez skoku temperatury może być owu? wydaje mi się, że miałam owu. w nocy z soboty na niedz. i w niedzielę ( kłucie jajników, trochę śluzu) ale nie mam wzrostu temp. Sama już nic nie wiem co o tym myśleć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannka, to smutne rzeczywiście :( Współczuję jej. Maklady a moze w tym miesiącu było inaczej bo byłaś przeziębiona, czy nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam mówię ze temperatura nie zawsze jest wiarygodna, żeby była wiarygodna, musiałybyście codziennie spać ok 8 godzin i codziennie mierzyc o tej samej porze przez tyle samo czasu, nie być przeziębionym, zestresowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak Foli ja powinnam w tym miesiącu mieć owu 16.01 a wszelkie objawy owu miałam dopiero w 21dc i temperatura tez mnie wprowadziła w błąd.....ale stres związany z problemami i sesją, nieregularne i nerwowe spanie wszystko miało na to wpływ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, w tamtym miesiącu byłam przeziębiona:) ale w tym za to miałam duże stresy w pracy, więc to pewnie też ma jakieś odbicie.. to nie jest chyba możliwe u kobiety, żeby nie miała stresów, albo nie chorowała, albo nie brała jakiś tabletek, nie wyjeżdżała:) zawsze jest coś, co może zakłócić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam chwilkę, żeby spokojnie posiedzieć, nawet kawkę sobie zrobiłam. Na 13 mam wizytę u dentysty. Nie byłam ho ho ho. Troszkę się boję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Garnini....ja nie byłam u dentysty od roku wyleczyła mi wtedy wszystkie ząbki i przydałoby sie iść do kontroli.....ale poweim CI ze ja panicznie boje sie dentysty zawsze biore zastrzyk nie wyobtażam sobie inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:) ja juz siedze w pracy:) Wiecie co zrobiłam wczoraj pyszny swojski barszczyk z krokietami:) Wiałam takie natchnienie :) Disiaj oczywiscie schrupałam na obiadek:) Ja tez nie wierze w tempkę aczkolwiek mierzę teraz bo wtedy lepiej się czuję:P hihihihihihihi oczywiscie jak jest wysoka:P Rano było 36,8 zaraz po przebudzeniu, a jak odpaliłam kompa czyli poł godz pozniej to byla juz 37,2:) i humor od rana mi dopisuje:) Gorzej będzie w niedziele lub pon jak dostanę @ czarna.... popros ginkę o monitoring jak ma oczywiscie usg maklady ,Elf, Joannka .Ana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wychodzę.... :( Kubuś jak rano wychodził do szkoły (wczoraj widział jak umawiałam się na wizytę) - żabko, współczuję ci, bądź dzielna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granini ... mniam mniam... ostatnio taki barszcz z krokietami robiłam rok temu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie muszę Wam wspominać ze dodałam taki pyszny boczek naturalnie wędzony:) kosc ze schabu z kawałkiem mięska:) i barszcz uzyskał taki głęboki mniamuśny smak:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Babeczki jestewm i ja. Ostatnio bywam tu tylko w pracy bo w domu mam gościa więc nie mam kiedy dlatego zawsze znikam po 18... Witaj Czarna, w kupie raźniej :) JANA trzymaj się może to tylko plamienie sprawdzałaś dziś tempkę?? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma właśnie poddałaś mnie torturom :) Ja muszę wyjść i będzie mi na fotelu dentystycznym burczało w brzusiu :) Oj Ty !!! :) Buziaczki - do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....07.01.06............Urodziła.......Bartuś Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........Urodziła........Tomusia jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06......8kg..........Patryk......94 furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, przez ciebie poszłam i kupiłam barszcz i krokieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............11.01.......27.........07.02...................15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 21.01.....?............32...................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........14.01........28...........14.01.............13m-cy.............Zd-Wola zabajona.......13.01.2005....26...........07.02.06..........5 m-cy............Olsztyn Elusia..........09.01............30-31.................09.02.....3 m-ce ...Kraków Andzia77...........22.01........19-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA WŁASNIE WYDRUKOWAŁA SOBIE PRZEPIS I ZAMIERZAM SPRÓBOWAĆ GO ZROBIĆ TZN MÓWIĘ O SPAGETERII :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAPISZ JESZCZE PROSZĘ TEN DRUGI NA BOLOGNEZE BO JA BARDZO LUBIĘ SOSY POMIDOROWE ENIGMUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też dzisiaj robię spagetti Bolonese. Tylko ja jestem leniuchem i robie ze słoiczka z mięskiem mielonym. Takie tez mi smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam spaghetti w każdej postaci, z fetą, z tuńczykiem, z brokułami, ze szpinakiem, z mięskiem i zawsze robię sos z pomidorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............03.01.......34..............?...............17m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........29.XII......28-34........26.I-1.II....14 m-cy.......W-WA Estella ..............11.01.......27.........07.02...................15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 21.01.....?............32...................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............07.01.......30-?..........po 05.02........9 m-cy........? AnA 29..............31.12........30............?...................5 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ...........04.01.........29-34 ....02.02 .........5 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......03.01..................27.............29.01...........4mce...Katowice beti78...........14.01........28...........11.02.............13m-cy.............Zd-Wola zabajona.......13.01.2005....26...........07.02.06..........5 m-cy............Olsztyn Elusia..........09.01............30-31.................09.02.....3 m-ce ...Kraków Andzia77...........22.01........19-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona ja też robie zawsze ze słoika ;) Idę na łatwiznę ale chętnie spróbuję zrobić sama takie smakowite przepisy ma Enigma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Pokręcona mam tą @... Doła mam okropnego. Owulację miałam z prawego jajnika , na którym miałam wcześniej torbiel, może przez to jakieś takie opóźnienia @...? A teraz też nie leci normalni, bo na podpasce nic nie mam tylko w wc, no wiecie...hmm.. Dobrze że mam wizytę u ginekologa, może coś wyjaśni. A tempkę mam taką jak enigmaa, rano było 36,8 a teraz 37.4 Trochę bez sensu jak na @. Ale pewnie z czasem spadnie. Życie mnie dobija... PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×