Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

ok, szczuplutkie lasunie, to ja zostaje póki co topikowym \"pączuniem\", ale od maja się to zmieni, obiecuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli zajmowała sie tym trochę pisała już o tym.....no warunki na modeling to ma niema co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a propos wagi ja też bym chciała zrzucić troche. Mam 168cm i na studiach ważułam 52-53kg a teraz 58-60!! MOze to też przez te nasze tabsy ale nie mogę zrzucić, tym bardziej że mam pracę siedzącą więc malutko ruchu. PS. Dzięki za stronki, też mogę wysłać swoje zdęcia Emika tylko podai maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia Ty nie pączuś jesteś tylko dzidzia CIę tak zaokrągliła jak urodzisz to zrzucisz szybciutko i dziecko będziemiało mame laseczke.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a propos wagi ja też bym chciała zrzucić troche. Mam 168cm i na studiach ważułam 52-53kg a teraz 58-60!! MOze to też przez te nasze tabsy ale nie mogę zrzucić, tym bardziej że mam pracę siedzącą więc malutko ruchu. PS. Dzięki za stronki, też mogę wysłać swoje zdęcia Emika tylko podai maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu, ja też bym chciała tyć z powodu ciąży:) nawet 20 kilo a co tam po porodzie zawsze można zrzucić:) ważne żeby dzidzi było dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz te dodatkowe kilosy to zwalam na clo.... bo nigdy wiczesniej nie żarłam tak jak ostatnio!!!!!!!! Moze to i dobrze ze juz tego clo nei będę stosowała:) Nawet teraz podczas @ wydaje mi sie ze jestem smuklejsza jak podczas brania clo a wiadomo przy @ poełno wody i basior spuchnięty:( A na powiem ..... dzisiaj rano rozebrałam sie do nagusienka i stanęłam przed liustrem ...... wszystko byłoby dobrze tylko te boczki:( to śa wlasnei te @razy po 2kg :P hihihihihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co? Juz powiedziałam mężusiowi zeby kupił mi do domku steperek.... zebym po ciąży mogła cwiczyc w domku .... gdy dzidzia bedzie nynała:) niezle sobie to wymyśliłam ...no nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezły pomysł z tym steperkiem Enigma......ja też moge przytyć z powodu ciąży potem bede sie marwtić jak to zrzucić zeby tylko dziecko było zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmaa, ja mam w domu steperek, tylko brak mi zacięcia do ćwiczen, a mam co zrzucić, oj mam ... sporo mnie przybyło po odstawieniu tabsów, a przynajmniej tak się to czasowo złożyło ... ja mam jeszcze ten problem, że mam kłopoty z kolanem i nie mogę za długo ćwiczyć, bo potem umieram kilka dni z bólu ... i chyba to też obniża mi motywację do ćwiczeń ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedagog:) dla mnie najlepsza motywacja to : stanąc nago przed lustrem i ....:(:(:(:( to wystarczy:( Hihihihihiih:P powiem Wam ze ostatnio.... przed przytulankami maz wchodzi do okoju a ja do niego... jakos tak odruchowo powiedziałam \" zgaś światło\":P:P:P:P:P ,bo oczywiscie miałam schizy co do moich dodatkowych kilosów:P potem tak sie z tego smialismy oboje hihihihihhhihi mężulek sie smiala ze ja juz jak stara baba....\"zgas swiatło\" hihihiihihihhiihih:P dalej sie z tego smieję:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, moje kolano wypada, tzn. wypada mi rzepka :( potem ją nastawiam, ale ból jest straszny, no i przy przemęczeniu boli też ... a tu lekarze zalecają niestety tylko operację, a ja się nie zgadzam, bo za wiele słyszałam o tym, ze po takiej operacji ludzie mają sztywną nogę, więc żyję sobie z tą nieogodnością, na szczęście samo wypadanie ma miejsce nie częściej jak 2 razy w roku, a jak nbie przemeczam nogi zbytni, to też jets dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam Pedagog że są specjaliści od takich schorzeń nie w Jaworznie oczywiście, mój szef był operowany w Piekarach bodajże tam jes klinika dla sportowców i zrobili mu to bardzo dobrze nie ma problemów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie, i zrobił nam się topik - odchodzanie, zgrabna sylwetka:) a tak na poważnie już dawno mam ściągniete filmiki 8 minute... (dzieki Wam oczywiście) czekaja do maja!!!! A pilnowanie diety związanej z karmieniem piersią powinno dac efekty, o ile będzie mi dane karmić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście poza Jaworznem byłam u kilku lekarzy, ale wlaśnie wszyscy proponują operację, a ja poprostu nie zdecyduję się na nią, póki nie będę musiała ... najpierw operacja, potem prawie rok chodzenia w stabilizatorze ... jakoś nie mogę się na to wszystko zdecydować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak on tez chodził w stabilizatorze ponad rok to fakt.....ale moze warto byłoby sie przemęczyć.....no ale to sama musisz tego chcieć kochana...Goniu a czemu nie miałoby być CI dane karmić piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA wiem, że patrząc w przyszłość dobrze by się na to zdecydować, ale tak, gdybym miała zdecydować sie teraz, to muszę odpuścić starania ... a po urodzeniu dziecka, rok sztywnej nogi ... hmmm ... jakoś nigdy nie ma dobrego momentu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie o tym teraz pomyslałam Pedagog ze staranka musiałby sie znacznie przesuną prze operacje nogi buuuuuuu ciezka sprawa kurcze.....moze zdecydujesz sie jak odchowasz już dziecko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, to możliwe, ja dzidzia będzie odchowana, może wtedy ... bo ze staranek nie jest w stanie narazie zrezygnować, za bardzo mi zależy żeby być mamą i za długo już się staram ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz AnA, chcę karmić, ale rzeczywistosć bywa rózna, mam nadzieję że sie nie poddam, mojej mamie np spalił się pokarm zewzględu chyba na cesarkę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, rzeczywistośc bywa różna, ale ja wierze, że nasze nastawienie, chęć, ma bardzo duże znaczenie, musisz wierzyć, że bedziesz karmić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zwłaszcza Aśka 74 i Foli dzieki za odpowiedzi. Raczej w moim mieście nie mam zaufania do gin więc odpuszczam sobie tylko ten cykl. W następnym jak sie uda to pojadę na inseminację. Pozdrawiam i witam nowe laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza 27
Hej dziewczyny właśnie odebrałam wyniki estradiolu robione w 9 dc oto one: 197 pg/ml norma faza folikularna 39-189 pg/ml Co o nich sądzicie ? na co wpływa ten estradiol? Czy przyczyną takich wyników mogło być to że brałam wiesiołek. Zaznaczam ze w tym miesiącu mam cykl bezowulacyjny byłam w 11 dc na usg i nie stwierdzono pęcherzyka dominującego tylko kilka do wielkości 8 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Dziękuje za kciuczki :-) przydały się... zdałam!!! hihihih No no no widze że nam się szykuje zmiana w tabelce... Ana trzymam kciuki!! Testuj :-) a co do wagi ciała... ghmm to ja sie nie wypowiadam... ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog, masz świętą rację, ja też mam w domu rowerek, a latem basen w ogrodzie i zapewniam Was, że nie zawsze mam chęci by z tego skorzystać :-) ale Enigma masz rację:-) uśmiałam się jak nie wiem co, mi tez wystarczy stanąć nago rzed lustrem by się zmotywować :-) a dziś nawet poćwiczyłam sobie, wzięłam kąpiel i super się czuje🌻, ale mój meżuś to zawsze mówi że ja pięknie wyglądam, a jak będę mieć za dużo to mi powie :-) to ja sie nie doczekam chyba, hihihihi :-)🌻 A czuję sie swietnie bo rozmawiałam dziś z mężusiem, i postanowiliśmy że jeśli nam sie nie uda w lutym, to będę brac środki anty, by dać odpocząć jajniczkom a ja przy okazji w ten sposób odpocznę psychicznie :-) 👄 (bo gdybym nie wzięła tych środków to mogłabym się podkusić i zacząć mierzyć temp. lub patrzeć który dzień cyklu-nawet podświadomie, a tak oszukam swoją psychikę i odpocznę od tego - to sprawdzony spoób:-) 🌻) Pedagog ty trzymaj tą swoją rzepkę, by Ci nie wypadała zbyt często:-) a ja sobie dałam postanowienie noworoczne że w tym roku mam schudnąć i utrzymać wagę poniżej 50kg(najlepiej w granicach 45-47kg), więc mam nadzieję, ładnie wyglądać, ale jak uda mi sie zaciążyć i dowali mi się 20kg to chyba zwariuję :-)🌻 Iza a ty przypadkiem nie masz PCO? to wystarczy podobno brać clo aby był choć jeden dominujący, co do twoich wyników, to chyba ten estrdiol ma wpływ na zajście w ciażę i z tego co czytałam to zdarza się że jest podwyższone właśnie w przypadku PCO, poszukam czegoś dla ciebie na internecie o tym.👄 Ana, mam nadzieję, że dwie kreseczki będą-licze na to :-) będzie wspaniale :-) Ana podałabym Ci mój email ale tylko na gadu gadu, a tak to może dziewczyny mają to spróbuj wziąć od nich :-) ja ucieszę się ze zdjątek:-) JaChceFasolkę🌻 gratulacje zdania egzaminu :-) ja tu na dziś kończę, chyba że zajrzę późnych wieczorkiem :-) buźka serdeczniutka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×