Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Witajcie dziewczynki:) ja wróciłam z siłowni...:) poćwiczyłam:) i jest mi lepiej:) Moze zdziwi Was moja wypowiedz ..ale powiem to co myślę: Iskierko.... serdecznie Cie pozdrawiam i życzę jak najlepiej....:) ale nie podoba mi sie Twoje zachowanie:( Ja bardzo zżyłam się z dziewczynami z forum i interesuje mnie wszystko o czym tutaj rozmawiamy. Bardzo przezywam porażki ,doły i jednoczesnie bardzo ciesze sie z radości i szczęscia innych dziewczyn...... Widzę ze zmieniłas suwaczek:) to dobrze ...ale po ostatnim Twoim żarcie..nie wiem co mam o tym myślec..... troszkę bawisz sie z nami w kotka i myszkę.....i wg mnie jest to gra na emocjach..... i wydaje mi sie ze nie traktujesz Nas powaznie:( To moje zdanie a ze jestem spontaniczna i otwarta to mowię to co myśle. o wiele większa dla mnie byłaby radość gdybyś napisała tak są 2 kreski!!!!!! a Ty ...hmm...... ........ Momo wszystko życze Ci duzo szczęscia i spełnienia marzen.... Nie wiem jak inne dziewczyny odebrały Twoją hmmm zabawę w ciuciubabke? ale mnie ona sie nie podoba pozdrawiam Ana ❤️ i dla wszystkich kobietek[ serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś nie przejmuj się, Iskierka po prostu lubi zwracać na siebie uwagę. Ja podchodzę bez emocji, będzie chciała to napisze ale nie zamierzam jej do tego namawiać. Enigmuś ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ A co u estellki? Agi? monik? Cos monika80 sie nie odzywa?:( sysia ,suzinka??? halo dziewczynki co tam u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze masz rację beti:) Ja ostatni zarcik inskierki przemilczałam.... ale teraz czuję jakis taki niesmak:( ale postaram sie nie przejmowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że Iskierka jest osobą która lubi jak się na nią często kieruje swoją uwagę i chyba nie zdaje sobie sprawy że to może źle wpłynąć na nasze emocje. Dlatego po ostatnim razie postanowiłam że nie bedę jej do niczego namawiać jak będzie chciałą to nam wszystko opowie a jeśli nie to trudno, może tak woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz postanowiłam sobie ze schudnę te 4kg co mi się przykleiło :P do boczków:P stepwoałam 55minut, potem ece ,brzuszki i kręciołek:P teraz popijam wodę mnieralna i nie mam zamiaru otwierac lodowki:) ale spac to m isie nie che:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie strasznie słuszy mimi ze nic dziś nie piłam :) I też mi się jeszcze nie chcę spać. Włąśnie Enigmuś Ty jesteś specjalistką od endometrium, możesz coś więcej napisać jak i w jakich dniach cyklu powinno się zachowywać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Enigma i Beti - spac nie możecie ? ;-) Ja na razie mało pisze i mało Was też w sumie czytam, bo jakoś nie mam nastroju i nie chce Wam psuc Waszych coraz lepszych humorków. Chodzi o mojego maluszka - byłam z nim u lekarza i musze z nim chodzic na rehablitacje, bo nie rozwija sie prawidłowo :-( W czwartek przychodzi do mnie pierwszy raz rehabilitant pokazywac jakie ćwiczenia mam z synkiem robic - wiem niestety od innych dziewczyn ( z forum i na \"żywo\") , że te ćwiczenia są niezbyt przyejmne dla maluch - krótko mówiąc - bardzo płacze maluszek a mama z nim :-( Boje się tego jak cholera i mam lekkie dołki jak pomyślę o tych ćwiczeniach... Enigma - ja tak myslałam, że Ci sie uda. Ale wierze, że się uda - w końcu do takiej fajnej mamusi dzidziuś napewno będzie chciał przyjść :-D Jak czytam o waszych wagach i wzrostach to działacie na mnie moblizująco - jakos nie mogę sie za siebie porządnie zabrać. Niby mniej jem , coś tam ćwicze ale jakoś to bez ładu i składu ... To chyba zima tak na mnie wpływa Trzymam za Was kciuki - całuski 👄👄 👄 Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti.... jak masz takie duze endo to super:) a putalas ile mm? Bo jak ja miałam 12 mm to gin mwil ze suuper endo jast b wazne przy ciązy bo jajeczko tam sie zagniezdza:) endo rosie od poczatku cyklu a potem przed @ złuszcza sie i w postaci krwi ...fruuuuu.......i to jest wasnie ta @...... Po @ znowu rosnie i na początku ma od 1mmm ..rosnie i rosnie az osiągnie ok 12mm Jak jajeczk osie agniezdzi to te troszke wzrasta i po endo widac tez czy jest mozliwa ciaza czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga:) mysłałam o Tobie:) i chyba przyciągnełam Cie myślami:) Nie marte sie o Pawełka wszystk obędzie dobrze:):):):):) Jednedzieciaczk iszybciej dojrzewają a inne wolniej:) Ja myśle ze wszystk obędzie dobrze:) Trzymam kciuki za Was:):):):) i pisz jak tylko będziesz miała ochotę:) Dla Ciebie i Pawełka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Enigmuś nie wiem ile cm nie pamiętam czy mi mówiła czy nie jakoś tak mi umknęło, więc ok jeśli jest grube w takim razie. Aguś 🌻 nie przejmuj się, głowa do góry! Skoro wcześnie wykryliście że mały potrzebuje ćwiczeń to na pewno niedługo wszystko wróci do normy, nie stresuj się niepotrzebnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak AnA, niestety nie śpię, tyram na drugim kompie ...no cóż. Enigmuś nie denerwuj się, właściwie \"wszytsko rośnie\" może to takie wyznanie, ale z obawa by nie zapeszyć? Albo wyzwanie dla nas by prosic o info???? Agus, nie martw się Pawełek szybko sie \"podciągnie\", ja sama w wieku niemowlęcym miałam zakładaną tzw poduszkę rozdzielającą nóżki bardzo szeroko, mama płakała razem ze mną, a dziś już nikt tego nie pamięta, a bynajmniej ja :) Ucałowanka dla Ciebie i Małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chociaż to mam w normie ;) Mam nadzieję ze po clo będą ślicznie duże pęcherzyki pękały aż będzie szumiało hihi jak u Enigmy(takie dorodne) :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,enigmuś nadal zyję jutro niestety do szpitala na badania muszę isc.jak sobie pomyśle to mi się niedobrze robi,nawet nie chcę myśleć! popieram enigmuś twoją niedawną wypowiedź,w ten sposób nie można sie zachowywac i nie sądze żeby cokolwiek mogło usprawiedliwić takie wejscia. trzymaj sie enigmuś!! foli,ana trzymam za was mocno estelka ty pytałaś jaki hormon odpowiada za ból piersi.progesteron jak pisała foli ale wyczytałam ,ze zbyt wczesny i intensywny świadczy o nadmiarze prolaktyny.ja właśnie takiego doświadczam. jak tylko mnie wypuszczą z tego szpitala to sie odezwe,pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj ruch !!!! Aga - kochana, proszę cię, nie martw się na zapas. Zobaczysz jak będzie i na pewno wszystko się ułoży 👄 Enigma, jak się będziesz tak denerwować, to cię kopnę w d.... :D :D :D Każdy robi to, na co ma ochotę a ty się nie złość, bo złość piękności szkodzi... Beti, Monik, Ana, Gonia, ściskam mocno mocno Fluidki od syneczka Wam wszystkim przesyłam ******************************************************************************************** to na nocne przytulanka ;) A uwierzcie mi, zarażam fasolką, bo mam oprócz mojej przyjaciółki kolejną ciężarną obok siebie z najbliższej mi rodziny :D zostanę ciocią - mój brat będzie miał dzidziusia. I jak tu nie wierzyć w zarażanie ciążą :D :D :D :D :D :D :D :D WIERZYĆ I ŁAPAĆ !!!!!!! ***************************************************************************************** ***************************************************************************************** ***************************************************************************************** ***************************************************************************************** ***************************************************************************************** ***************************************************************************************** *****************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia... ja to nawet nie zdenerwowałam sie ale zrobiło misie jakos tak przykro:( ale juz o tym nie mysle:) beti:) n ja CI zycze z całego serca takich dorodnych i coby potem z nich fasolka urosła ..jak oczywiscie ją podlejesz:P:P:P:P nie zapomnij o tym:P bo bez podlania fasolka nie urosnie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti papatki:) elfiku dziękuję za fluidy ❤️ monik ❤️ odzywaj sie szybko:) będę 3mała kciuki za Ciebie:) zeby wszystko było dobrze:) Jestem z Tobą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki enigmuś bardzo ,wy też sie cieplutko trzymajcie!! elfiku pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez idę do łozeczka:) dobranoc dziewczynki:) do jutra:) Monik czekam na Twoj poworót:):):) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja coś nie mogę spać... będę pewnie jutro odsypiać :D a wam życzę kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) dzis się nawet wyspałam i nawet mam dobry humor:) Bo w końcu chyba odbieramy samochód z warsztatu i nie trzeba będzie tyle wszędzie chodzić po rozmarzniętym śniegu:) życzę Wam wszystkim dobrego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Maklady zazdroszczę ci tego wyspania się bo ja jestem strasznie śpiąca. Ledwo na nogach stoję. Co do Iskierki to moje zdanie jest takie, że jest po prostu niedojrzała emocjonalnie dlatego ignorowałam jej nieobecność tutaj. W każdym razie życzę jej wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf, ja też nie mogłam spać w nocy ale niestety trzeba było wstać do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×