Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

bialko w moczy może oznaczać problemy z nerkami ... ale najlepiej idź do jakiegoś lekarza, moze nawet lekarza pierwszego kontaktu, żeby Ci wyjaśnił a potem łap swojego gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, spokojnie - wszystko będzie dobrze. Nie wczytuj się w net, bo tam jakies głupoty możesz znaleźć, Za pół godzinki będzie dostępny Twój lekarz i powie Ci co robić!!! tylko się nie denerwuj, pamiętaj dzidzia to czuje!!! wszystko będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, a może to dzidzi nerki uciska i stąd takie wyniki...no nie wiem daj zanć, jak będziesz wiedziała co i jak!!! trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane, póki co czekam spokojnie, mąż bedize łapał dr, on specjalnie zostawił kom pielęgniarkom wiedząc ze bedziemy dzwonić, więc czekam. trzymajcie kciuki nie tyle za mnie co za maleństwo, prosze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle to niezły ten lekarz w szpitalu, pewnie nerki cię bolały i stąd to białko w moczu, a on poszedł na łwtwiznę i powiedział, że to pęcherz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądź spokojna Goniu i skontaktuj się z lekarzem nie szukaj na necie informacji......daj szybciutko znać jak już bedziesz wiedzieć TRZYMAJ SIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia- jeśli białkomocz wyst u cięzarnej to może to być objawem gestozy( dawne określenie zatrucie ciazowe). Gestozy wyst pod 3 postaciami: nadciśnienie, obrzeki i białkomocz. Mogą wyst wszystkie 3 objawy albo tylko jeden. Nie denerwuj sie , poczekaj jeszcze trochę i zadzwon do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, kochana trzymam kciuki za Ciebie i Maleństwo - wszystko będzie dobrze! zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu kachana trzymam bardzo mocno kciuki za ciebie i za maleństwo - będzie dobrze ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, trzymaj się, wiem ze w takich momentach trudno się nie denerwować ale spróbuj, któraś dziewczyna, chyba sysia miała problem z nerkami i pęcherzem wszystko dobrze się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu przeczytaj: Ciężarna u której podejrzewa się zatrucie ciążowe jest kierowana do szpitala, gdzie przeprowadza się dokładne badania. Zaleca się bezwzględne leżenie (najlepiej na lewym boku) i nadzór matki oraz płodu. Po podaniu leków stan chorej poprawia się zazwyczaj po kilku dniach i najczęściej wraca ona do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog tak mi przykro kochana, trzymaj się kolejny cykle należy do CIebie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez przykro, jakoś tak myślałam że ci się uda Pedagog bo wyniki męża były ok. A będzie je powtarzał czy się boi? Nawet jak są wyniki dobre to nie udaje się od razu, może wam to trochę zajmie ale myślę, że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczynki! Czekam co będzie w czwartek, mam dostać @, ale brzuch mnie boli od kilku dni tak jak na @ no i w dodatku krzyże. Nie wiem czy to dobrze czy źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czarna czasem są takie bóle jak na @ a potem okazuje sie że nie przychodzi i wychodzą dwie kreseczki, niektóre kolezanki pisały tu o takich właśnie objawach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kobietki :) wiem foli, że nawet przy dobrych wynikach jest to od razu ... teraz nie ma żadnej bariery ale nie jets powiedziane, że musi się udać ot tak ... powtarzamy wyniki znowu, chyba w tym miesiącu, ale w sumie urolog mówił ostatnio, że po zlikwidowaniu zapalenia, wszystko musi być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam dziewczyny na egzamin jutro sie odezwe trzymajcie sie wszystkie!!!! papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się Pedagog, ja już dwa razy przechodzilam zapalenie pęchęrza. Kup sobie w aptece tabletki z żurawiny, naprawdę dzialaja i zapobiegna nawrotm. Przetestowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×