Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Piękne, jak zawsze :-) pamiętaj, ja sie pisze na całość karteczek po urodzeniu się Maluszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kobietki i was to czeka mówi Wam to kobietka która miała 3% szans, a teraz jest ciężarówka na 100%. głowki do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu,a masz jakieś świeże fotki? Jesli tak,to prześlij mi proszę 🌻 p.s.To nie są bazgroły....poezja ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie optymistycznie dzisiaj jest na topiku tym To dobrze potrzeba mi teraz sily. @ się zadomowila na dobre. Trudno , próbujemy dalej. Mam tylko nadzieję ze się uda. Postanowilam wyluzować. Zaczelam dawać mężulkowi androvit i folik, niech mu idzie na zdrowie ( a szczególnie jego malym wojownikom ;)) GLOWY DO GORY KOLEZANKI, MOWI WAM TO KOBIETA Z @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela I
NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław........01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala............ok Bydgoszczy..28.02.06.......4kg .............?.............? Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY.........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......?............?..........? Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......6kg .........?..........92cm Paula24........Poznań............05.06.06......8kg.........Patryk...94cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela II
NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............02.02.......34.......?...................18m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika..............28.I......28-34......25.II-2.III..........15 m-cy...W-WA Golka26...........21.01.........28......?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........11.01.........27.......07.02...............15 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?.........ok 60.......?...................7 m-cy........Łomża Sabra ........... 21.01.........32..........?..................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke.....?...........36.........?....................4 m-ce.......Chorzów Dioda30...........08.09.......30-31.....08.10............3 m-ce........? Silve26............07.01........30-?.......po 05.02........9 m-cy........? AnA 29............31.12........30............?...............5 m-ce........Jaworzno georgina80......26.08.......28............?.................?................Szczecin Iwona77..........?.............?.............?.................14m-cy.......Zambrów Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa......30.01.............28.........26.02.........5 m-cy...Katowice beti78........14.01............28..........14.01.........13 m-cy..Zd-Wola zabajona....13.01.2005.....26...........07.02.06.....5 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Andzia77.....22.01...........19-52.........?..............3,5 roku...Wodzisław Czarna31.....09.01..........02.02 ........?..............4 m-ce.....N.Sącz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela III
Tabelka III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia supe się czyta - a ile cykli się staraliście, jeżeli można zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok Babeczki, teraz musze te wszytskie pochwałki wkleić do pamiętniczka ;) ojej, próżna jestem Wiem ;) A tak serio mam nadzieję ze się atmosferka poprawi i ciężarówki nie będą sie tu czuć jak inrruzki .... Co do zdjęć... hmm musze jakieś pstryknąć, za jakieś 2, góra 3 tygodnie idziemy Rodziną (Gonia, Przemek i Bobek) do fotografa, chcę miec jakieś zdjęcie proffesional ;) np na czarnym tle ja brzuch i mąż pólnadzy, albo nadzy .... zobaczymy, wtedy Wam na pewno wyślę. (oczywiście nadzy nie perfidnie, nie ma to być erotyk, hhehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jakie to cudowne!!! Niesamowite jaki To piękne Goniu ❤️ Jak tu dzisiaś milo i przyjemnie :) Foli nie stresuj się ❤️ - ja tak radzę a wcale nie jestem lepsza hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiu od listopada do sierpnia, 10 m-cy, ile cykli? wiecej niż 10, ale ja byłam poważnie chora....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tym bardziej się docenia ten skarb, życzę Tobie i Maleństwu dużo zdrówka. 🌻 Ja mam już jedno dziecko a teraz muszę trochę poczekać na drugie szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klient pojechał, Gonia naprawdę super piszesz :) miło to się czyta. Dzięki dziewczyny za dodawanie otuchy :) brzuch ciągle boli, chciałabym przespać te 3 najbliższe dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, mam kontakt mailowy z Ber, dla tych które ją pamiętają: u niej wszystko ok, zaczęli intensywne staranka i nie wchodzi na forum zeby się nie myśleć za dużo o tym, ale napisała, że jej koleżanka, która starała się 3 lata i miała wrogi śluz zaszła w ciażę i będzie miała bliźniaki, to pocieszające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli trzymaj się. Będzie dobrze. Ja mam przeczucie że ten cykl będzie trafiony w dziesiątke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym przespała chętnie cały tydzień, ale brzuch w końcu przestał mnie boleć. I cieszę się, że przed nami wolne całe dwa dni. Foli nie będziemy smutne, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Foli takie informacjie podnoszą na duchu, pozdrów Ber....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, oj nie m0ogę tego obiecać, ja już teraz się smucę a co dopiero potem :( no ale postaram sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zauważyłyście która juz stronka nam leci ? Może czas na cz. V ? Kto chętny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, jeszcze nie - tu sie fasolki sypnęły, własnie teraz, na razie nie przerywajmy tej pięknej linii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ . Będzie dobrze 🌻🌻 🌻 Pozdrów Ber 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka - to była tylko taka luźna propozycja ;-) Przeciez nasz topik może miec nawet i 1000 stron , byleby tylko z dobrymi wiadomosciami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowiłam Ber :) Dzięki Aga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie odnośnie kosmetyków, czy wiecie może jakich kosmetyków nie mozna stosować w ciąży, bo wiem że napewno nie z wit A i retinolem, są jeszcze jakieś ograniczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Goniu❤️ aż się popłakałam:) Foli, kciuki zaciśnięte❤️ A mnie wreszcie weekend się zaczął, ale tak potwornie głowa mnie boli że aż niedobrze mi się robi, chyba muszę się położyć. Pozdrawiam serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze jutro do roboty:(:(. Andzia miłego weekendu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, a ty w ogóle ostatnio sie źle czujesz, moze powinnaś wybrać sie na jakieś badania, robiłaś badanie krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski:) to moze jak foli powie Nam o 2 kreskach to otworzy?:) uroczyscie częśc kolejna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli .....pozdrowienia dla ber:) Andzia Ty lepiej jedz wieciej :) bo moze jakas anemia nei daj boze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×