Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Enigmus logujesz sie tak....wchodzisz na strone główną gwsh, tam klikasz serwis studentów (wtedy otwiera Ci sie drugie okno) w tym drugim oknie klikaj \"zaloguj się\" podczas logowania u góry wpisujesz nr z karty , a na dole nr legitymacji (tj twój nr albumu dostałaś pewnie w pismie dot przyjęcia na studia) jak wpiszesz te liczby to sie zalogujesz, wtedy wchodzisz na informacje dziekanatu i tam masz plany na kazdy kierunek studiów do ściągnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana dzięki:) ten nr mam w domu:) ufff dzięki...:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, bo ja posłałam CI na e- mail mój numer do pracy gdybys chciała to bym CI przez telefon podała....ja mam ten twój plan, jutro sie nie zobaczymy bo masz ćwiczenia w innym miejscu, poszukam CIe w niedziele bo masz wykłady w szkole wiem w jakiej auli to Cie znajde....a jutro masz ćwicznia zresztą widzisz juz chyba no nie, zresztą przesle Ci ten plan na twojego maila równiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana kochanie:) juz mam Twoj tel ale teraz mam kupe ludxzi w firmie jak wywalę na zlecenia to zadzwonie:) U mnie nikt nie wie ze idę tam wieć musze sie przyczaic:) ale wielkie dzięki;) Jesli mozesz to poslij mi na maila:) ło boze w innym budynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, powodzenia w tej szkółce i nie martw się tak, pójdzie ci napewno bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmus przesłałam CI na e-mail plan takze jus go pewnie masz....powodzonka kochana w niedziele CIe znajde to sobie pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki,ze pytacie o mnie ,narazie opdpukac jest ok,nie badam bety bo nie chce sie stresować Andzia,Enigma ,przykro mi bardzo z powodu @............. Foli nadal trzymam za Ciebie!!!!!!!! Zabajona,czyli wizyta u ginki optymistyczny miała przebieg i na szczęście nie wszystko stracone w tym cyklu ,tak jak myslałam {Paula,ale Cie zrobili z tym wózkiem cholera jasna!!!!!!!! Anka ,jak pisałaś o tym jak Cie traktowali to aż mi ciary po plecach przeszły.do diabła przecież czasem w tym szpitalu to traktują gorzej niż przedmiot...i mają tłumaczenie że panstwowo.płacimy składki na słuzbę zdrowia ,a jak sie chce dobrze być leczonym i traktowanym to i tak trzeba prywatnie posuwac,polska szara rzeczywistosc.......matko to czekanie ,sposób badania i odzywki bezpodstawne o wadach genetycznych znasz nazwisko tego kto cie tak traktował i wydał taka diagnoze? gdzies widziałam gazeta wyborcza prowadzi listę lekarzy dobrych i złych,wartałoby to znaleźc tą stronę,dopisac te osoby i podpisać sie pod tym obiema rekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Enigma ❤️ mam nadzieję, że przeżyjesz jutro pierwszy dzień na zajęciach:) Ana - jak słyszę coś takiego o szpitalach, to płakać mi się chce z bezsilności.... Pauluś, dziękuję za zdjęcia, ale masz imponujący brzusio:):):) u mnie przeziębienie hula, ale chyba jest ciut lepiej... byłam wczoraj u ginki, chciałam zrobić cytologię, ona mi zagląda i mówi, że nadżerka się odnawia:( i dała mi tabsy (betadine) na zaleczenie:( mam brać po @ przez 2 tygodnie.... kurczę, zawsze jakieś schody:( a poszłam z przeczuciem, że wszystko jest ok.... ciesze się z weekendu, pochoruję w łóżeczku, może mi w końcu przejdzie:) dla wszystkich ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady kochan zdrówka Ci zycze niech to chor€bsko spada jak najdalej !!!! Monik jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, zdrowie szybko, współczuję nadżerki ale szybko zareagowałaś więc powinno być dobrze. Kuruj się Monik, nie masz się czym martwić, musi być dobrze, poczekaj na potwierdzenie lekarza a tymczasem wypoczywaj dużo żeby dziecko sie dobrze zagnieździło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli,Ana dziekuję,ale z tym siedzeniem w domu to u mnie róznie,wtedy najgorsze myśli kłebia sie w makówce.więc owszem staram sie oszczędzać ale od siedznie w domu to mi daleko ze względu na mje psychiczne samopoczucie Enigmuś aty jutro do szkółki kochana!!!!!fajnie mam nadzieję,ze będzie fajne towarzystwo,czy Wy z Aną będziecie sie widywały z tego co rozumiem(bo ja też blondyna farbowane he he!) dziewczyny mam nadzieję,że będzie mi być dane listopadówką.......i oczywiscie dołączcie do mnie,bo jedna listopadówka to znacznie za maaaaaaaało!!!!!! lista otwarta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście monisiu ze będziesz listopadówką, fasolka powolutku w tobie się formuje taka malutka jeszcze narazie taka kochana Twoja !!! dbaj o siebie kochana, a my z enigmą bediemy sie widywac pewnie w szkole w przerwach miedzy zajęciami, ale fajnie hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, ja tez wolę wychodzić niz siedzieć w domu bo jak wyjdę to nie myślę o tym. A jak mężuś? cieszy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana:) jesteś aniołem:) dziękuję za wszystko:) Pan Bog wynagrodzi Ci to w fasolce:):):):):) Tylko nei wiem jak z rozdaniem indeksow i kiedy? bo ciwczenai sa od 8:( chyba pojadę tam na 7:P monik:) no własnei jak mężol?????? maklady Ty sie kuruj:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmus nie martw sie o indeksy teraz, my dostalismy je dopiero przed pierwszą sesją wiec Wy pewnie dostaniecie tak samo, a do tej pory to już sama wszystko załapiesz kochana !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana:) hihihihhi... kafeteria szybciej dziala jak maile:P To znaczy ze mam isc prosto na cwiczenia i olac początek roku? Włąsnei zjadłam 4 banany odchudzające:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma ja nie byłam na rozpoczęciu, poszłam od razu na zajęcia ja akurat wtedy w soboty miałam wykłady, bo rozpoczecie nie jest obowiązkowe, wogóle my rozpoczecie mielismy jakos w tygodniu....Ty zrobisz jak uważasz, a z tymi mailami masz racje szybcie gołębiem by doszło hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszy sie cieszy a jakze by nie choc został uswiadomiony o ryzyku fasolkowym,wiec nie cieszy sie głosno(ma całkowity zakaz)hej ale Ci fajnie enigmus ,poczujesz sie jak 10 lat temu na studiach,dobrze,zę sie zdecydowałaś foli.,a u Ciebie ciezki czas przychodzi ,kilka dni jeszcze ,to sie tak dłuzy a pozatym wykancza strasznie.mam nadzieję ,ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytuląca
Witam Was serdecznie, starajace sie jak i przyszłe mamusie... minik30 jedziemy na jednym wózku, u mnie tez 5tyg.witaj w klubie, czekam do czwartku na potwierdzenie przez lekarza, byłam juz ale powiedzieł mi na 95% że jestem w ciązy, szyjka macicy zmieniła sie i tescik wyszedł pozytywny, piersi urosły, pojawiły mi sie niebiesko-zielone linie na piersiach, non stop bym spała i czesto siusiam , poza tym zero obiawów, aha jest jeszcze jeden ...boli mnie brzuch jak na zblizajacą się @ pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik i Podczytująca to ja za Was po cichu narazie trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) monik:) taaakkk taaak.. tylko ze u mnie teraz to w porównaniu z innymi to : \" z przodu muzeum\" no a z tyłu to jak sie zakamufluje to moze będzie licemu:P:P:P:P hhihihiihhiihihihi Ana :) ide prosto na cwiczenia:) zaplete warkoczyki ,ubiorę biala bluzkę i fartuszek i nikt nie pozna starej dupy:P:P:P:P monik i podczytująca 🌼 GRATULEJSZYN 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca ,to mam nadzieje jak sie juz ,,zaczerniłas\" to sie u nas zadomowisz i zostaniesz,witam Cię gorąco!!!! cieszę sie!!! podczytujaca ty miałas jakeiś problemy z zajsciem? ile czasu sie starałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj enigma nie jedna by chciała wygladać tak jak ty kobieto!!!!! nie zartuj sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik30 powiem tak może to zle zabrzmi nie przykładalismy sie wogólę i wyszło......cieszę sie rzaem z Tobą a Ty masz jakies objawy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik30, podczytujaca - wybaczcie, ja ciagle nie nadrobilam zaleglosci, ale widze, ze sa cudne wiesci :) gratuluje serdecznie 🌻❤️🌻 ja sobie w domciu siedze, czekam na mojego Skarba, bo dzisiaj wraca i delektuje sie wolnoscia (to znaczy brakiem stresu zwiazanego z praca). nie odcielam sie tak na amen. jestem przy kompie i jak trzeba to pomoge, ale przynjamniej nie ciazy na mnie widmo siedzenia w biurze od 8 do 16:30. bbbrrrrr!!!!!!!! enigma - podziwiam i zazdroszcze. ja tez chetnie zajelabym sie jakas nauka, bo lubie w ksiazkach siedziec, ale chyba boje sie, ze zaczne i okaze sie, ze jednak mi sie nie chce, wiec lepiej nie zaczynam... ech, namieszalam, ale tak to dokladnie wyglada :D pozdrawiam i oczywiscie podczytuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny! Nie mam ostatnio na nic czasu przez tą nową prace i egzaminy :-( U mnie 28dc i brak @ i objawów... boje sie że znowu rozregulował mi sie cykl bez duphastonu... bo po nim zawsze miałam cykle 25-28 dniowe... a nie mam nawet czasu na wizyte u gina... eh... Monika gratulacje fasolki!! :-) Pozdrawiam was serdecznie, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanki ja zbieram sie powoli, odezwe sie jutro wieczorkiem po szkole żeby zobaczyć co u Was słychać.....Monik i Podczytujaca uwazajcie na siebie....Foliczku trzymam i nie puszczam kciuwków za Ciebie i wszystkie kolezanki którym zbiża sie test....Enigmus powodzonka jutro.....buziaki dziewczyny i udanego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×