Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

No pięknie monik !!!!! :) To są właśnie zagadki natury. Trzymam kciuki za pomyślność w tej sprawie !!! Ja co prawda aż taką optymistką nie jestem, moje pęcherzyki były zbyt małe, żeby mogła być owulacja. Co prawda śluzu było tyle co nigdy, naprawdę nie wiem co się stało, było ewidentnie ślisko, mokro i nie tylko odczuwalnie ale i wizualnie. Ale jesli nawet rosły te moje baloniki, to wczoraj mogły mieć co najwyżej 13 mm, więc nieprawdopodobne jest, by coś wyszło. No i woczrajszy dzień był ostatnim dniem występowania tego śluzu. Dzisiaj mam suchusio jak na Saharze. Więc jak widać i u mnie jakies anomalia są. Na monitoring narazie się nie wybieram, dopiero po @, bo na ten cykl to szkoda mi już kasy. Narazie zamówiłam zioła w aptece na moje jajniko- jajowodo - owulacje. Rety monik - ależ Ty potrafisz cicho wywołać euforię. Ale takie przypadki jak Twój pozwalaja mieć nadzieję, że nic nie jest az tak beznadziejne i że dopóki jest szansa, trzeba wierzyć. Choć to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam w 9 dcyklu (nie 8dc)11 mm foli ale te wyniki hormonów poswiadczały usg,które sama jak poczytałam na ten temat to czarno na białym niedomoga!!!i to spora kupie mu okulary chyba .są tak pewni swojej dignozy ,ze nuie dopuszczaja do siebie mysli ,ze mozemy ichwyciac w bolka he he!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja pisze miało byc wyciąć ich w bolka zabajona ,tak takie przypadki jak podbudowują bardzo mam nadzieje.myśle,ze nie odezwałabym sie na forum na razie dopóki bym nie wiedziała czy jest do konca ok(nawet sama staram sie nie cieszyc i nei dopuszczac tej mysli do konca do sibie bo rozczrowanie potem wieksze) ale chciałam dac Wam na moim przykładzie realną nadzieję,a przyznaje ,że nie należe do szcześciar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, to rzeczywiście dziwne a co planujesz teraz idziesz do lekarza czy na bete jeszcze raz? Przypomniał mi się kawał: co myśli blondynka jak zachodzi w ciążę? Może to nie moje. Z góry przepraszam blondynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik - czyli ten pęcherzyk wcale nie był taki duży na usg ... dobrze zrozumiałam? Bo u mnie z opisu wynika, że mam w 12 dc max. do 9 mm, szczyt śluzu był wczoraj (15 dc, więc pęcherzyk max. 13 mm), tempki nie mierzę. No i przeszły mi bóle w podbrzuszu, a czułam je kilka dni ostatnio i to wcale nie słabo. Jeny, któż zrozumie matkę maturę ? ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona,nie jest powiedziane,ze twój pecherz rośnie2 mm na dobę,moze byc wiecej.tak podaje literatura miałas ból owlacyjny? foli idę dzis do ginka,chyba nic nie ujrzy przy tej becie ale zapytam co i jak napewno mu głupio będzie,a co tam,niech zejdzie na ziemię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, to trzymam kciuki a moze akurat coś będzie widać, odezwij się potem koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik - no własnie o to chodzi, że miałam bóle podbrzusza od około 9 dnia cyklu, czułam jajniki naprzemian i byłam w stanie zidentyfikowac ten ból, poza tym w 11 dc zaczął pojawiać sie sluz, najpier mało, ledwo widoczny, choć uczucie mokrości było, ale od 12 do 15 dc (wczoraj) było go sporo i był wyraźnie wskazujący na płodny (przezroczysty, śliski). Dzisiaj już zanikł. Teoretycznie więc wczorajszy dzień był dniem szczytu śluzu. I tylko ten ból i śluz są dla mnie dziwne, zwłaszcza, ze już dzisiaj jest normalnie. Zobaczymy kiedy dostanę @, wg mnie powinno to być około 6-8 marca, jeśli jednak coś mi pękło, jesli nie to nawet 3-4 marca. Poczekamy zobaczymy. Oczywiście jak wspominałam ten cykl to będzie treningowy, bo praktycznie się nie staramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki właśnie wymysliłam sobie nowy objaw owu: zamiast bólu jajników to ból głowy może być? Hihi jak już szukamy zawsze nowych objawów a to owu a to ciąży to ja wnioskuję o dołączenie mojego nowego symptomu bo mnie pobolewa więc chiałabym myśleć że to z powodu owu :) Monik odezwij się jak wrócisz szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca Was
w 5 tyg. ciązy lekarz jeszcze nie potwierdzi ciązy na 100%, mu TYDZIEŃ 5 (3. tydzień po poczęciu) A może jesteś w ciąży ? Uwaga ! Każda ciąża jest inna, dlatego podawane przez nas fakty pełnią jedynie funkcję orientacyjną. W razie jakichkolwiek wątpliwości, skontaktuj się ze swoim lekarzem. Twój okres się spóźnia Mijają kolejne dni. Aby sprawdzić swoje przeczucia, możesz wykonać domowy test ciążowy. Ale uwaga ! Jeśli zrobisz to zbyt wcześnie (przeczytaj dokładnie instrukcje wewnątrz opakowania) możesz otrzymać fałszywy wynik negatywny. Jeśli natomiast Twoja ciąża została "naukowo" potwierdzona - gratulacje ! Nadszedł czas, aby odwiedzić lekarza. Po pierwszej wizycie potwierdzającej ciążę, nastąpią kolejne - początkowo co miesiąc, a następnie częściej, w miarę zbliżania się do daty porodu. Przy pierwszej wizycie lekarz zleci zapewne badanie krwi, zważy Cię i przepisze odpowiednie preparaty witaminowe. Wybór lekarza - osoby kompetentnej i której możesz zaufać - to sprawa bardzo ważna, dlatego przemyśl ją dokładnie. Ty Na tym etapie ciąży możesz odczuwać ból piersi, wahania nastrojów, mdłości i zmęczenie Niektórym kobietom dokucza dziwny, metaliczny posmak w ustach oraz konieczność częstego oddawania moczu. Twoje myśli zaczynają krążyć wokół nowej sytuacji. Mimo, że jeszcze nie masz pewności dotyczącej poczęcia - nie możesz przestać myśleć. Być może szukasz natychmiastowej odpowiedzi, dotyczącej swego stanu. A może chcesz pozostawić wszystko swojemu biegowi ? Już wkrótce wszystko się wyjaśni. Twoje dziecko Tworzy się kręgosłup dziecka - powstają zaczątki 33 kręgów. Powstają zawiązki układu nerwowego oraz zawiązki mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zabajona :) Podczytajuąca jak to przeczytałam to od razu poczułam jakiś metaliczny posmak :) Teraz nie mogę się go pozbyć (nadmieniam że minutę wcześniej tego nie było) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha - dobre beti; nie wczuwaj się jednak Słonko zbyt mocno, bo Cię mdłości nie daj Panie złapią :p no i co zrobisz ??? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Mam do was pytanie zamierzam pić Mieszankę numer 1 Ojca Klimuszki czy mogę ją pić jak biorę bromergon na zmiejszenie prolaktyny? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - chciałabym wiedzieć to o co pytasz, nie mam pojęcia, sama tez chcę pić tę mieszankę. Nawet zamówiłam już zioła w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - chciałabym cie wam pochwalić - kupiłam wózeczek - implasta 4 xl kolor czerwony - śliczny :) - w niedziele jadę go odebrac bo to jest niedalek mnie :) 950 km od Poznania) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Paula wózeczek już kupiony, a kiedy reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bardzo poprawiaja humorek :):):) Zostało mi do kupienia tylko łóżeczko wraz z akcesoriami, kosmetyki dla maleństwa no takie pierdołki jak butelki, smoczki - ciuszków mam full!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie coś miłego i cudownego monik30 🌻 👄 ❤️ ❤️ wielgachne gratulacje :-) luty prawie sie kończy więc wspaniałe nowinki :-) może naprawdę się posypią fasoleczki i miło będzie:-)🌻 👄 ❤️ wiecie co najbardziej mnie wkurza, a może raczej smuci, że niektóre dziewczyny którym się udaje zafasolkować nie wpisują sie do naszych tabelek, nie wiemy ile sie starały i w ogóle, to w końcu pocieszające jak sie komuś uda i można spojrzeć że ta osoba tyle sie np starała, a tu nic szukasz osoby w tabelce i jej nie ma, to przykre:-( ja ostatnio mam tyle pracy- przed wyjazdem (jadę we wtorek do Zakopanego na 2 tyg.)że nie mam czasu tu pisać, ale podczytuję Was codziennie i trzymam kcuki za Wszystkie🌻 👄 ❤️ a u mnie , w sumie ok, @ jeszcze nie ma ale teramin jest na sobotę planowo, nie robię już testu bo raz zrobiłam głupotę, na nic w gruncie rzeczy nie licze, już jutro jadę po receptę po tabl. anty bo może w niedzielę dostanę @ a tu środki trzeba brać, narazie czuję sie dobrze, czasem -od paru dni pobolewa mnie brzuszek ale przechodzi,dziąsła mnie bolą i to mi najbardziej przeszkadza, bo nie mogę jeść tak mnie bolą, nie wiem co sie dzieję, dbam bardzo o ząbki, dziąsełka niby zdrowo wyglądają ale jakoś podniebienie i naokoło ząbków mnie boli, nie mogę gryźć, mam nadzieję, ze przejdzie, bo inaczej pójdę do dentysty by na wyjeździe się coś poważniejszego nie okazało , tyle u mnie :-)🌻 👄 ❤️ muszę powiedzieć że miło mi się Was czyta,🌻 👄 ❤️ moja sąsiadka 🌻 👄 ❤️ która miała rodzić w sobotę jeszcze nie urodziła i jak narazie się na to nie zanosi, a czytałam na internecie że nie dobrze jest przenosić ciażę, moja kuzynka była przenoszonym dzieckiem i w wieku 5 lat zaczęła mieć kłopoty z mięśniami, to tej pory to ma, nie moze biegać i chodzi jak tzw. kaczka, jest to przykre, dlatego słyszałam że lepiej jest wywołać poród gdy przyjdzie planowany czas.Czytałam że po terminie płód nie rośnie i zachodzą jakieś mutacje mięści czy coś takiego, wiecie coś o tym?, to sie chyba dystrofia nazywa, No to czekam na następne wieści o fasoleczkach i zajrzę tu wieczorkiem, buźka serdeczna👄 a ja czuję wiosnę w kościach :-) 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula :) ja ostatnio ogflądałam wozki:P:P:P:P:P fajniutkie:) A Pani sprzedawczyni az mi porozkładała kilka wózków ...hihihihihihi chyba myslala ze jestem w ciazy czy co??????? byłam w szoku!!!! hihihihihihih monik ...... odezwij sie i uwazaj na KONOWAŁÓW:p:p:p:p Zyczę Ci z całego swrca fasoleczki:):):):):) buziaczki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobnik30
właśnie wróciłam z wizyty,nic konkretnego sie nie dowiedziałam niestety bo jeszcze nic nie znalazł w macicy ale endo rosnie czyli na razie chyba dobrze.kazał przyjsc w pon ale pójde w czwartek,bo jak nic nie będzie to się jeszcze bardziej zestresuje paula chyba fajowe są takie zakupy!! dzięki dziewczyny za dobre słowo!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, a co mówił na wynik bety? Emika, trzymam mocno kciuki żebyś nam napisała, ż e @ nie przyszła, mam nadzieję, że się uda :) Enigma, tobie też :) No i oczywiście wszystkie dziewczyny tu doppinguję: Anę, Beti, maklady, iwonę, estelkę, ber i wszystkie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona, za ciebie tez kciuki trzymam cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i za granini, za sabrę, Andzię, nie da się wsyzstkich jednym tchem wymienić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×