Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

podczytująca ja jestem całe 10 dni za tobą.ostatnio @ miałąm 24 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Ana gonia miała miec i jets juz pre dni po ins.a własnie gdzie jest gonia??? gonia odezwij sie !!!jak sie czujesz?? estelko ty tez choc 1 zdanko napisz co sie u ciebie dzieje proszę Ana a u Ciebie gorące dni sie zaczynają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no tak Ana 24 styczeń!!!chyba mi sie juz miesiące pomyliły!!he he he.ale dni wpisałam ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, Estelka nie czyta, miałam z nią kontakt i odpoczywa, kazała was pozdrowić i przeprosić, że tak zwiała z forum. Chyba jej mąż powtórzy badania. Ber też pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ale chyba najgorszy jest ten ostatni tydzien czekania:testowac ,nie testowac,objawy ,nie objawy.wykańcza ten okres okroooopnie.wypija krew niczym wampir ,mimo ze sie stara nie nastawiac,to i tak zżera strasznie...........aż ciary przechodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko je mam 4.03 dostać @ i powiem Wam ze jeszcze jakoś nie myśle o tym intensywnie, tak jak juz pisałam wczesniej póki co nie zamierzam robić testu, ale kto wie jak to będzie jak wzrośnie moja ciekawość pod koniec tygodnia hi hi hi narazie nie mysle o tym wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się Monik, powinny być testy, które robi sie 1 dzień po przytulankach i które s ą w 100% wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie z tym zgadzam Foli i popatrzecie jaki komfort psychiczny dla przyszłej mamusi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tatusia :) choć oni chyba mniej się niecierpliwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się płakać chce, pojawiły się plamienia:( 4-5 dni przed @..... niby się nie nastawiałam, ale w owu były przytulanki i... no wiecie... a teraz czekam na @, potem leczenie nadżerki, kolejny miesiąc w plecy..... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, przykro mi a te plamienia to pewnie od nadżerki ale musisz najpierw się wyleczyć wtedy będziesz spokojniejsza, że wszystko będzie ok jak już zajdziesz w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Wy dziewczynki jesteści mniej wiecej na tym samym etapie? Ana jesli mogę zapytac czy ty w tym poprzednim feralnym miesiacu miałas jakieś objawy ciazowe,ewentualnie coś wskazywało na to ze @ moze przyjsc jakieś bole itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zgadza się Foli.....echhhh wszystko idzie do przodu, więc moze ktoś wymysli takie testy hihihihihi....teraz jak tak Was czytam to doszło do mnie to że ja rzeczywiście wogóle o tym nie myśle, rozmawiam z Wami na forum ale jakoś nie mysle o tym że być może ja....?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, moja szwagirka jak zaszła w ciążę to była pewna, że @ przyjdzie bo miała bóle cały czas, chodziła na siłownie i to ja ją prawie zmusiłam do zrobienia testu bo ona powtarzała, że ją brzuch boli jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż mi niedobrze od tego gadania o ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem foli nawet plamienia maklady mogą być objawem fasolki.ja 2 dni przed spodziewaną @ miałam własnie plamienie,takze nie znamy swojego organizmu do konca może nam zrobić niespodzianke ,uwierz w momencie gdy sie nie spodziewamy tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady przykro mi kochana, przytulam Cie cieplutko.....Moniczko ja w tym poprzednim nieszczesnym cyklu nie miałam zadnych objawów ciązowych (oprócz oczywiście spóźniającej sie @, podwyższonej temp i białym śluzie) pozatym zupełnie nic, ale nie było tez żadnych objawów małpowych, a zawsze cięzko znosze @, mam obolałe piersi ból brzucha, biegunka i co tylko, zwykle te objawy zaczynają sie 3-4 dnie przed @, a wtedy nie miałam zandych, a 6 dni po planowanym terminie @ zaczoł boleć mnie brzuch jak na @ a nawet jeszcze mocniej i przylazła niestety, bardziej intesywna niz kiedykolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn mam objawy a nie w sensie, że mam dosyć :) oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie Foliku skoro o objawach, to napisz czy Ty masz jakieś? (być moze pisałaś a ja nie doczytałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie nasze kochane ciężaróweczki?....odezwijcie się co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, jest mi niedobrze raz po raz ale to moze być po clo też, w weekend mi się w głowie kręciło i krew z nosa mi leciała ale to pewnie od ciśnienia, poza tym nic nie czuję, staram się nieprzywiązywać wagi do objawów bo mogą być mylące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak moze być Foliku, albo poprostu możesz nie mieć objawów na początku wogóle są takie przypadki, moja mamusia jakbyła w ciązy z bratem nie miała zadnych objawów i dolegliwości, a ze mną non stop ją mdliło, nie mogła jeść, przeszkadzały jej różne zapachy....no ale wracając do tematu to te mdłości u CIebie hmmmmm mam nadzieje ze nie od clo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w pracy ostatnio jak chorowałam, to przyznałam się, że nie chcę brać tabletek mocnych, bo może jestem w ciązy, no i dziś jak na złość wszyscy się pytają, czy dostałam @ i takie tam... i już pewnie co miesiąc będą się pytać:( po co ja mówiłam:( dziękuję za wszystkie przytulenia i ciepłe słowa ❤️ dobrze, że jest to forum i można się wyżalić... czasem więcej tu najęczę niz mojemu mężowi;) dziękuję, kochane jesteście ❤️ trzymam kciuki za wszystkie czekające w tym tygodniu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady kochanie po to tu jesteśmy .....a jak za miesiąc zapytają w pracy czy dostałaś @ to juz bedziesz mogła powiedzieć że NIE !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, to takie małe mdłości, na chwilę mi się niedobrze zrobi i zaraz przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, mam nadzieję, że wkrótce przestaną pytać, bo będzie już widać że nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku nie chce Cie nakręcać, ale o takich przejściowych mdłościach ciążowych właśnie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×