Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

no iskierko jak zbolało i naprostowało to już ok i jest tak jak trzeba.dzieki za kwiatuszek,papa.bo ja chyba nigdy do tej kuchni nie pójdę.ale potem jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko wiecej optymizmu bo ci ksywkę zmienimy na mniej optymistyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od Foli to już nie raz słyszałam ...przepraszam ....wolę w ten sposób niz się nakrecać:-0 przecioeż zabezpieczalismy się , bo byliśmy przyziebieni...no ale 14-go to było, mhhhh jak sobie przypomnę to mam ochotę znowu....❤️ :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam kolor włosów....jestem teraz czarnulka...... Gdzie nasze pozostałe kolezaneczki???? wiem , że to poczatek tygodnia, dużżżżżżżżżżo pracy, to dla Was pracusie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi iskierko to fajnie,14 dc?ohoho.no to juz jest nieźle!tak trzymac klik już sie wyłaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak Asia, ona szykuje się do inseminacji na grudzień o ile pamiętam, mam nadzieję, że niedługo się odezwie :) Aśka, odezwij się jak nas czytasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe co u asi?mam nadzieję że może bez inseminacji,ale niespodzianka by była,że ho ho.a jak nie to przynajmniej w grudniu jakaś dobra wiadomośc od asi ale naprawde ja mysle,że w tym miesiacu powinno sie coś ruszyC,bo wielka nędza i nieurodzaj w tamtym i w tym miesiącu!tak nie może byc,bo kurde jak tu sie podbudowac można (a przykładem jest iskierka hi hi,chociaż nastąpiło szybkie naprostowanie co nie iskierko?)dziewczynki litości sprężmy nasze ciała i umysły!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli skarbie swietny sen miałaś,może byc podwójnie po clo ale niekoniecznie.jak sama pisałs 10% szans na bliźniaczki(sporo)0,3 na trójke(mała szansa)wiec może niech zostanie przy dwójce.do poniedziałku szybko czas myknie ,zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ciekawe co u Moniki??????? Też się nie odzywa. Elfik ???????? ty też daj znać co u ciebie, mam nadziję, że wypoczywasz i nie ma juz żadnego zagrozenia. No i Sysia w szpitalu biedna. Mam nadzieję że u niej też dobrze wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, teraz mi szybko leci czas, gorzej po inseminacji, do głowy mozna dostać przez te 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli skarbie swietny sen miałaś,może byc podwójnie po clo ale niekoniecznie.jak sama pisałs 10% szans na bliźniaczki(sporo)0,3 na trójke(mała szansa)wiec może niech zostanie przy dwójce.do poniedziałku szybko czas myknie ,zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno co jest pozytywne z tej nieudanej insemiancji pierwszej, że teraz już nie będę mam nadzieję się tak nakręcać przed @ Martwi mnie tylko, że nie wiem za każdym razem jakie jest nasienie przed inseminacją, wtedy sama bym potrafiła ocenić szanse. Muszę spytać lekarza, moze mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę mieć bliźniaki, fajnie tylko ciąży bym się bała wtedy trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli całkiem cie rozumiem ,fakt 2 faza cyklu bardzo powoli sie ciagnie,cały czas myślenie,gdybanie,objawy nie objawy,potem leci nie kleci,cały kołowrotek a z mózgu aż sie kopci od tego myślenia!oj u mnie powoli sie zacznie ten wstretny okres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie laseczki:) U mnie dzisaj 12dc i rano test owu negatywny...ale czuje coraz bardziej jajniki...:) kurcze , kto wie czy ja owu nie będę miala dopiero w czwartek? dzisiaj po 20 ide na usg ..zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz mi jak to jest z tym nasieniem,ze nie wiesz jakie ono jest,tzn później mówią czy wogóle?oni preparują nasienie zaraz przed inseminacją? to fakt z ciążą blixniaczą trzeba uważać by nie urodzić wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, filtrują nasienie przed inseminacją żeby wykluczyć bakterie, oddzielają plemniki od płynu nasiennego. Plemniki tak przygotowane żyją niestety krócej tzn 24 godziny a nie 48 godzin jak to normalnie jest. Tylko ja bym chciała wiedzieć ile mi plemników podano i ile z nich wykazywały ruch postępowy, to ważna informacja bo jeżeli ponizej miliona to inseminacji nie ma co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis taki nawał pracy ze niemam czasu nawet tu do Was zajżeć....widze ze ten babelek znowu próbował tu coś mieszać swoimi \"radami\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli a jak ich zapytasz to są w stanie ci odpowiedzieć?czy wiedzą o tym tylko ci z laboratorium?ile trwa takie przygotowanie nasienia by było gotowe do inseminacji?czyli najpierw robią usg,mąż oddaje nasienie i czekacie na plemniczki,dobrze rozumiem.przepraszam za tyle pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Monik i Foli....podczytuje własnie Waszą rozmowe, bo mam krótką przerwe na kawke.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a enigma ty gdzie sie chowasz z tymi pęcherzykami? jak się czujesz teraz? jakieś objawki pęcherzykowe cie dopadły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana co u ciebie?jak ze starankami,napisz bo jestem opóźniona z dnia dzisejszego,jak masz chwilę czasu oczywiście,,służba nie drużba\"(!chyba przez u zwykłe sie pisze?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana już doczytałam,sorki.czyli w środeczek cyklu uderzyliscie,no to może coś bedzie z tego ho ho!!a jak długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik miałam staranka 2 dni przed najlepszym momentem i potem w 21 dc wiec nie wiem czy cos wyjdzie bo miedzy czasie mielismy ciche dni i troche nerwówki....no czekam 28.11 ma być@ zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykle mam 30-to dniowe....i od kiedy sie staramy są bardzo regularne co do godziny (zawsze byly regularne a nie az tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×