Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

sysiu skarbie trzymam kciuki bardzo mocno za ciebie, będzie ok zobaczysz, tylko nie zapomnij potem wysłać zdjęć maleństwa :) Nie denerwuj się tylko bo będzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu skarbie ,żeby było wszysto dobrze trzymam kciuki!!!!buziaczek dla ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu gdyby cię zostawili na obserwacji,to jesli mógłby ktoś dac nam znać ,bo będziemy się wszystkie martwić o ciebie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu! trzymaj się kochana!!! Goniu na gratukuję Wam, w sumie co dwie głowy to nie jedna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesteście kochane, dzięki za gratulacje, biedny dziecię gnębię go jeszcze egzaminami, no trudno .... Sysiu trzymaj się, jesteśmy z Tobą! Daj znać w miarę mozliwości szybko co z Tobą i Dzidzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gonia, gratulacje wielkie. Co do dzidzi, to może faktycznie sie z toba denerwowała :D SYSIU trzymaj się kochana i wytrzymaj jeszcze troszkę i daj znać przez którąś z dziewczyn co u ciebie. ASIA ?? a co z tobą ? bo mi kciuk drętwieją od trzymania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz sie czuję jak na @..... pobolewa mnie brzuch ,spac mi sie chce.... i jestem jakas taka zgnita:( zawsze tak mam :) to sa moje objawy.... jak przylezie to napewno sie pochwale....:P poki co głowa do gory:):)) foli a Ty kiedy testujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, ależ ja dużo zjadłam. Miałam jakiś napad głodu, aż wstyd sie przyznać. Pewnie przed @ miesiąc w miesiąc to samo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, nie wiem czy będę testować, staram się o tym nie myśleć i nie planować, jak mi się będzie @ spóźniać cały 1 dzień może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak miło wejśc tu po południu :) Kobietki, więc ja mam chyba najtwardsze postanowienie - test po tygodniowym spóźniejniu @ kiedy by to miało nie być. Coraz bardziej uczę się cierpliwości (czekanie z miesiaca na miesiąc to powoduje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, a ja zatestuje 12.12 jak mi kazała ginka, chyba, że @ pzyjdzie wcześniej, czego ginka nie wykluczyła :-( buuu, ja chcę być w ciąży...miałam się nie nakręcać, a oglądam się ze wszystkich stron...najgorsze, że nic nie zaobserwowałam :-( ok, nie smęcę, bo nudna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka nie jesteś nudna ani troszeczke,jeśli tak mówisz to jesteśmy nudne my wszystkie na czele ze mną.to są problemy,kóre nas dotyczą i zadnej z nas nie mierzi temat ,który wszystkie dobrze rozumiemy słonko.także marudźmy na maksa!!! filmiki nie chcą mi sie odtworzyc,coś mi sie zacina buuuu!!!! Asia co się dzieje z tobą,odezwij sie do nas,proszę Zabajona no to masz twarde postanowienie ,tydzien czasu ho ho!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona ......eeeeee nie przeadzaj :P idz na kompromis;p:p:P moze 4 dni po spodziewanej @???? oczywiscie jak sie ma regularne cykle:P hihihiihih mnei cos jajnik boli jedna strona.....buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ja Wam będę marudziła... hihihi zanim dostane @....... buuuuuu...... @ przyłaz szybko!!!!!! teraz to sie denerwuje ze jej jezcze nie ma......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ja siedzę w necie i czytam różne \"bzdury\" i wiele dziewczyn ma historie, że mimo neh=gatywnych testów były w ciąży! Zmierz razniutko tempkę i jak będzie ponad 37 , to rób kolejny test albo betę. Oczywiście nie chcę Cie nakręcać...ale może jednak się udało :_) tylko tak nirtypowo ;-) a ja odliczm do soboty, niedzieli - wtedy mogą zacząć się już plamienia przed @. Faza lutealna wynosiła u mnie 13 dni, więc jeśli owu była kiedy podejrzewam, to @ na niedzielę. Jejku, obu ta franca nie przyszła i zalągł sie jakiś kiełek maleńki tego i również Wam życze z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja analfabetką jestem :-( przepraszam, ale mam 10 innych stron otwartych i podczytuję - a to o ciąży, a to o kosmetykach ;-) Enigmaa miało być raniutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellko ja wiem ze testy czesto nie wychodzą ....ale trudno..... teraz mi nogi dretwieja to @ gwarantowana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. :) Wczoraj po tym ostrym bólu brzucha , mialam minimalne plamienie, :(które szybko przeszlo. Na usg jest ladny pęcherzyk ciążowy , na następną wizytę ide w nastepny piątek.Powinno juz być widoczne serduszko. :) Dostalam zwolnienie lekarskie i mam jak najwiecej polegiwac i sie oszczędzac. Przyjechalam spowrotem do pracy , akurat u nas byla szefowa ( ta ktora wie) i gl. ksiegowa- wiec powiedzialam, ze jestem w początkowej ciąży, z dużym ryzykiem, ze mam zwolnienie. Umówilam sie, ze bede wpadac do pracy 1 raz w tygodniu , część zrobię w domu i bede pracowac na mniejszych obrotach. Zrobilam szybko to co mialam dokonczyc i wlasnie ide sie polożyć. Sysiu Skarbie - trzymam za Ciebie kciuki. 🌻❤️👄 Narazie nie odbierala telefonu- bede dzwonic później. Enigmuś- może z Nowym Rokiem nie będziesz sama.:) tego bardzo Wam wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, jeśli to rzeczywiście @ (OBY NIE!) to cóż Ty masz za dziwaczne objawy?! ;-) co mam zrobić aby przestać jesć, bo odkąd wróciłam z pracy ciągle bym coś jadła :-( idę po mandarynki, od nich się chyba nie tyje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, to piękny pęcerzyk ciążowy! oszczędzaj się! wszystko będzie dobrze1 ależ Ci, oczywiście w pozytywnym znaczeniu, zazdroszczę tej ciąży!!!! A dokładnie który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to juz teraz chyba przyjmiesz gratulacje ?!rozsyłaj szybko fluidki,których bardzo potrzebujemy!!!!!!!!!bardzo się cieszę wraz z tobą.buziaki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIA, no to powtórnie moje największe i najszczersze gratulacje !!!! Z tym oszczędzanim się to nie jest takie złe, mnie juz ponad miesiąc minął jak się oszczędzam i tylko na dobre mi to wychodzi. Wszystko na pewno będzie dobrze !!!! Boże, jak się cieszę naprawdę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rozsyłaj świeże fluidki - moje nieco są już przeterminowane :D ale i tak prześlę wszystkim kochanym dziewczynom, które się starają !!!!!!!!!!!!! ******************************************************************************************* ****************************************************************************************** ****************************************************************************************** ****************************************************************************************** łapcie kochane ile wlezie i fasolkujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka jak bedziesz wiedziała coś o sysi to daj znać proszę enigmuś a ty rzeczywiście masz dziwne objawy@ jeszcze o takich cudach nie słyszałam ,chyba jeszcze o wielu dziwnych rzeczach enigmowych nie wiemy dziewczynki macie kontakt z monisią?macie od niejn juakieś fotki lub wieści?jeśli tak to dajcie znać proszę estelko ile mniej więcej kosztuja te badanka o których mi pisałas,bo nei sądze by były wielkie różnice w cenie pomiędzy różnymi laboratoriami ((jeśli pamietasz tak orientacyjnie)z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- czy czytalyscie uważnie? Ja wczoraj plamilam!!! :( A serduszko najwczesniej zobacze za tydzień. Tak wiec podziekuje tak jak pisalam wczesniej- dopiero wtedy. i wtedy też wyslę masę fluidków. Na razie jest zbyt duże ryzyko , by to zapeszać. Trzymam za Was kciuki, byście jak najszybciej zobaczyly 2 kreski i żebyście nie mialy takich lęków jak ja mam w tej chwili. Odezwe się jak bede miala jakies wieści od Sysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ellfiku,nawet jednego połknęłam niechcący,mam nadzieję,że to pomoże hi hi !!!!resztę zostawiam dla dziewczynek,taki chytrus to nie jestem o nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, nie mam pojęcia, bo ja robiłam na kartę abonamentową medicover i z mojej kieszeni nic nie sżło. Ale możesz wejść np na stronę www.novum.com.pl i tam jest cennik hormonów. A Monisia opiekuje się Patysią :-) nie pisze do niej teraz , aby jej nie przeszkadzać. Mówiła, że ma problemy z karmieniem na samym początku, bo mała nie umiała jeszcze ssać. Powiedziała, że jak będzie miała ciut więcej luzu to się odezwie. Więc jej nie męczę. Choć nie powiem, straaasznie mnie ciekawi mała Patysia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, wszystko będzie dobrze!!! musisz w to uwierzyć, a teraz kładź się do łóżeczka i rozkoszuj swoim pełnym brzuszkiem :-) buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×