Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Enigma, przykro mi :( Ale dobrze, że tak podeszłaś do tematu, mam nadzieję, że ja też tak podejdę jak przyjdzie czas @, niby się nie nastawiam ale wiadomo jak to jest, niby nie wierzysz a jednak masz nadzieję zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy, no to enigmuś mnie wyprzedziła, ona jest 9100 ;) enigmuś - dobrze, że choć humor masz normalnie normalny, silna babeczka z ciebie, wywalczysz sobie nagrodę, ja ci to mówię, wróżka Zabajona :) Wybrać musisz z zestawu trzech nagród: 1) Fasolka 2) Fasolka 3) Fasolka Wybór nalezy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmaa, masz świetne podejście:) aż Ci zazdroszczę:) ja od 5 dni noszę majty @owe, ale u mnie to uzasadnione;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholela....:p moj suwaczek sam sobie ustawil oczywiscie automatycznie i napisała mi ze mam 1 day of cycle....... czyzby to było proroctwo?:) hihihhiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc !!!!!!ufffff od wczoraj nie mogłam się dostac do was dziewczyny.kilka razy próbowałam,dziś też od 8 się dobijam i dopiero teraz mi się udało ale za niedługo do pracy muszę zmykać ale sk....z tego gościa ,który załatwił swoją żonę w ten sposób!!!!! enigma a ty niezły aparat jesteś,dobrze,znając juz cię na tyle dziwię się ,że nie ścigaliście tego pociągu samochodem hi hi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia, Enigma, szkoda...a ja myślałam, że rozpoczniesz dobrą passę...alez Ci zazdroszczę tego poczucia humoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, zobaczcie jak to jest. Wczesniej, kiedy człek się wystrzegał, to nie zauwazało sie ani objawów owulacji, jakiegoś śluzu, tempki i takich tam. Bolące dojki oznaczały jedynie że mam PMS. A teraz ... doje bolą dużo szybciej, obseracja czy mam śluz i zastanawianie się \"wróg, czy przyjaciel żołnierzy?\". Normalnie takie paradoksy, że aż śmiac się chce z własnej przewrotności. Przynajmniej mówię o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi zabajona dzięki:) wybrałam ale nie powiem ktory zestaw:p:p:P maklady.... ja naprawdę nie wiem czemu ja taka wesola ...ale jakos caly ten cykl był dla mnie taki , za wyjatkiem oczywiscie kłotni przed owu...... Moze dlatego ze wiedzialam ze wtedy zawalilam i w glowi mi sie potem poprzestawialo...... e tam ....było i nie wracam do tego....... teraz t czekam na @..... gdyby wyniki beata bylo odrazu to bym zaraz zrobila to badanie..... ale mysle sobie ...po co teraz ..... skoro @ pewnei przyjdzie szybciej niz wyniki.... wiec olewam bete/.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mam brak magnezu lub potasu bo mi powieka drży, miałyście coś takiego: drżenie powieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ja miałam wyniki w ciągu godziny ale wydaje mi się że nia ma sensu ich robić chyba że dzisiaj nie przyjdzie @ a mierzyłaś temperature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....szkoda enigmuś,przykro mi,ale bądźmy dobrej myśli przecież w sumie świat sie dla nas jeszcze nie konczy!!!chyba ,że ktoś słyszał o nadchodzącym koncu świata,to ręka w górę? kto jeszcze nie wziął sie do kupy to ma sie brać czym prędzej,bo dostanie kopniaczka oj mocnego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje zabajona:) ale poki co to ide kupic sobie jaies amu:) nie ma to jak sniadanko i kafcia:P zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, Foli ja miałam bardzo często drgającą powiekę. Jak mnie to wkurzało, wyglądał jak tik nerwowy. A później dochodzily skurcze łydek :-( ale silna dawka magnezu + dużo pomidorów i bananów i przechodziło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, a ty co? Jak ci poszło pisanie artykułu? szef zaakceptował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, no własnie, kiedyś obserwowałam śluz, ale jajników wcale nie czułam, do mierzenia tempki codziennie o tej samej godzinie nikt by mnie nie przekonał, a teraz mam nawet urojone zagnieżdżania, wszystko czuję i wszystko sobie wyobrażam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ,wiem ,że to drzenie może być spowodowane brakiem tych pirewiastków.mnie czasem to się zdarza,choc rzadko.ale jest wkurzające to fakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też , ja też. Mamy syndrom urojonej ciąży ;-) piszę, że niby odpuściłam i że jestem przekonana, że teraz też nici z fasolki, jednak w kibelku pokryjomu sprawdzam czy piersi bplą, czy się powiększyły. A moze ból brzucha (znów mnie boli :-( chyba musze iść do gastrologa) jest podobny do małpowego i oznacza fasolke ;-) wiecie- takie brednie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, no właśnie kupiłam sobie sok pomidorowy, magnezu zjadłam 1 tabletkę, magnez jest ważny przy ciąży ale jakoś boję się wcinać sama bez zalecenia lekarza, muszę się przemóc ze względu na inseminacje, niby wiem że niedobór jest groźny ale z drugiej strony boję sie że moze zaszkodzić jak będę sobie ot tak wcinała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foliczku.... temp olewam ...bo zawsze odkad pamietam mialam niska ok 35,9 do 36,3 rano......a w ostatim cyklu to mialam nawet 37,1 w 2 fazie cyklu... i mialam objawy ciazowe ...oczywiscie \"wymuszone psychicznie\" teraz tak mysle...... wiec i ta temp mnie tez troszke oszukała..... wiec teraz ja olałam ..... nie mierze i mam to gdzies..... jednak jednym z najwazniejszych wyznacznikow jest test i ewent brak @..... wiec poki co temp mnie oszukala ostatnio i sie na nia obraziłam:P:P:P monik...... ja naprawde nie przejmuje sie tym...... tylko pewnei jak dostane @ to sie wscieknę bo nie cierpię!!!!!\" pampersow\" buuuuuuuuuuuuuuu wrecz niecierpię!!!!!! lubie wolność,luz..... ach..... w lecie czesto chjodzę bez majt:P ale cicho......:p:p:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, mnie cały czas brzuch boli jak na @ ale w zeszłym cyklu po owulacji też mnie tak bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcinaj Foli, wcinaj - lekarze nawet zalecają strającym duże ilości magnezu. Spytaj Asi, ona pisała, że lekarz jej kazał przyjmować Folomag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,macie rację.ja też kiedyś myślałam w ten sposób tzn wiedziałam kiedy nadchodzi @ i tyle.owulacja kiedy to była abstrakcja. a teraz owulacja ,sucho,mokro,skok tempki,usg,każdy dzien cyklu liczony a efekt uboczny to cykl ciągnący się całą wiecznośc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mierzenie tempki to też byłby punkt nr 1 u mnie na pewno gdyby nie cykle stymulowane a ja ten cykl naturals hi hi.bez leków,wiec o ile wychoduje sie pecherzyk to na pewno nie trzaśnie.więc w tym miesiącu mam odpust psychiczny i jest dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - z wolnością i luzem przybij piątkę 🖐️ z latem też, ale też cii;) dla mnie najgorzej jest w nocy, lubię spać w samych krótkich koszulkach, a przy @ trzeba się dodatkowo barykadować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja już muszę isc,ale mi pzrykro buuuuuuu!!!! ale wieczorkiem jestem /pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, cały czas boli mnie jak na @ tylko leciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka to z bociana odpowiedź lekarza o bólu jak przed @ po owulacji: Ból związany jest z powiększenim jajników w tarkcie stymulacji jest to normalnei:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, w poprzednim cyklu miałam od razu po owulacji ból taki jak przed @, i był taki prawie przez 2 tygodnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×