Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

o ty foli ale cie enigma przejrzała he he!!!! a co to ten specyfik który poszłaś kupić? podobno by pecherzyków trzasneło wiecej muszą pękać w tym samym czasie bo pikujący jeden pecherzyk zaczyna automatycznie hamować pekanie kolejnych i jakby automatycznie po piku nastepuje kolejna faza.ale madrosci sie oczytałam ale to przez te moje stymulacje.więc mam nadzieje ze u ciebie foli sie wyrównały i ,,piknęły\" przynajmniej dwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane :-) znów jestem :-) chciałam Was przeprosić za zniknięcie, ale widac moja psychika potrzebowała takiego odetchnięcia ;-) dziękuję Wam, że o mnie pamiętacie i strasznie ale to strasznie gratuluję Monisi - wszystko będzie dobrze, a brzuszek będzie rósł jak szalony!!! pozdrawiam Was baaardzo gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ESTELKO!!! Słonko!!! Witaj!!! :) My się nie gniewamy, same mamy humorki i czasem stąd znikamy :) Co tam słychać u Ciebie nowego? Może Ty wiesz czy można badać żołnieżyki przy antybiotyku? Robiliście już kolejne badanka?? Ale Cię zasypałam pytaniami hihi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ estellka ❤️ ❤️ estellka ❤️ estellka ❤️ kochana :) lepiej razem w kupie :P niz osobno:) Witaj:):):) foli Ty CHOLELO:p:p:p:p:p monik:) Ty szczęściaro :D:D:D beti... ja mam zrobic 3cia szczepionkę -ostatnia na zółtaczkę ale gin powiedział ze jak sie staram to nie mogę..... a po szczepieniu miesiac tez trza cały odczekac...... AAAA foli.... jak zrobisz ten test to masz ode mnie wpier...l :P:P:P a ciiiiiiii..... :P:P:P:P leca na siłkę :) narka srarka:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, niestety nie mam pojęcia o tym antybiotyku :-( z mężulem mamy przerwę we wszelkich badankach jak na chwilę obecną ;-) ale pewnie w przyszłym tygodniu mężul da do zbadania trochę swojego \"materiału \" ;-) polecimy od razu - badanie ogólne, posiew i mar test. Ja też zrobię posiew aby wykluczyć bakterie. I tyle...teraz czekam na @, pewnie pojawi sie na sam koniec tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseprasam :) nie mogłam się powstrzymać Beti,antybiotyki mogą osłabic nasienie w niewielkim stopniu tak jak choroba Cześć Estelka, fajnie że wróciłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Enigmuś - Ty pokładzie energii i humoru!!! zabawa z Tobą trwa pewnie do rana :-) taka z Ciebie radosna dziewczyna :-) a i gratuluję rozpoczęcia studiów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, chciałam napisać że trochę mogą osłabic napewno, ale to pewnie zależy jakie antybiotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliś :-) a jednak będziesz test robiła i to już?! my w zeszłym cyklu miałyśmy chyba owu w tym samym czasie, a ja termin @ mam dopiero na niedzielę (ale musze zerknąć do tabelki ;-) ), a Ty już testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............02.02.......34.......?...................18m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika..............28.I......28-34......25.II-2.III..........15 m-cy...W-WA Golka26...........21.01.........28......?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.02.........27.......04.03...............16 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?.........ok 60.......?...................7 m-cy........Łomża Sabra ........... 21.01.........32..........?..................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke.....?...........36.........?....................4 m-ce.......Chorzów Dioda30...........08.09.......30-31.....08.10............3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............4.02........30............?...............6 m-cy........ georgina80......26.08.......28............?.................?................Szczecin Iwona77..........?.............?.............?.................18m-cy.......podlaskie Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa......30.01.............28.........26.02.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....09.02.06......26-27......07-08.03.06.....6 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na piątek a właściwie czwartek wieczorem, znam dokładnie termin owulacji. Nie wiem czy zrobię, ale często jest mi niedobrze i kusi strasznie, wiem że powinnam poczekać do czwartku przynajmniej, dzisiaj czytałam że 12 dni po owulacji rano powinien już wyjść no i jutro pregnyl nie ma szans zmylić testu ale jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, z tabelki wynika, że termin @ mam jednak w sobotę, ale ze mnie gapa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biję się z myślami ale chyba wolę wiedzieć jutro niż się męczyć do piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Foli, współczuję Ci tego stanu niewiedzy , mnie też, niestety zaczyna brać kręciołek i nastawianie się na dzidziusia. Tak na 100 % nie da się jednak odciąć od tego monotematycznego myślenia ;-) a iam bliżej @, tym myśli bardziej wariują, echh. poczekamy , zobaczymy. Ale trzymam jak zwykle mocno kciuki za Ciebie!!! Emika, robiłś inseminację i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, Emika miała inseminację a jutro ma jechać do Zakopanego, mam nadzieę, że się odezwie i to ze szczęśliwą nowinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Gusia urodziła? mam nadzieję, że Emika nie pojedzie do Zakopanego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przysłała, może ktoś inny dostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, a jakie masz przeczucia dotyczące ciąży? bo ja np dziś miałam takie, że mam cosik w brzuszku :-) ale to przez chwilke i pękło jak bańka mydlana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, mam nadzieję, że wyniki się poprawiły i będziecie mogli przystąpić do inseminacji szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki! Ale fajnie Estelka, że wróciłaś. Dziewczyny ja myślę, że każda z nas na swój sposób się usprawiedliwia, że ten cykl sobie odpuszczamy itd. W rzeczywistośći i tak się myśli a moze jednak? Tak to już jest. Na 100% nie da się zapomnieć. Oprócz tego ciągłego zastanawiania się tylko nerwicy się nabawię. A te okropne bachory w szkole mnie wykończą. Wiecie co jeden uczeń mi dzisiaj zrobił? Przystawiał telefon (z zewnątrz) do drzwi, puszczał melodyjkę i po chwili uciekał. Jak mu powiedziałam, że 20 pkt ujemnych mu wstawię to się śmiał w oczy. Gdzie prawa nauczycieli!!!!!!!!!! Pomyślicie, jakby Wam miały się trafić takie gagatki?? To może dobrze, że nie wychodzi z dziećmi.:) Tak poza tym 32 dc i nie mam @. Znając mnie to przyjdzie 36. Niby nie nastawiam się a jednak jest jakaś głupia nadzieja. Foli jak ja Ci zazdroszczę 24 dniowego cyklu. Masz przynajmnie regularnie i nie stresujesz się tyle dni! Poczytująca gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka, rozsądek podpowiada że się nie udało ze względu na wyniki męża, które mimo że były najlepsze ze wszystkich inseminacji to i tak słabe są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, mam 27 dniowe, przedtem miałam 26 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane🌻 Estelka ty mały świntuszku, nie chcesz bym pojechała do Zakopanego? och niedobrota z Ciebie hihihih:-), jadę jutro na dwa tygodnie i bardzo sie cieszę bo ostatnio mam doły niesamowite, moja sąsiadka urodziła wreszcie i jak zwykle cała ulica huczy, bo lady ... urodziła wspaniałego synka, i oczywiście musiała jej matka przynieść od razu zdjęcia i się przechwalać, z jednej strony cieszy mnie to a z drugiej przykro mi, i ciężko bo tematy u nas w domu no stop o niej i jej dziecku, boję sie że tego nie wytrzymam:-( dłużej Foli, Enigma, bardzo dziękuję za pamięć u mnie dziś 31dc, ale czuję że miesiączka się zbliża, wczoraj wieczokiem bolał mnie mocniej brzuszek, myślałam że dostanę @ w nocy, no ale jeszcze jej nie ma, ale wiem że nic z tego nie będzie, póki co nie będę testować, czuję mokro jakby mi było i czasem mi się wydaje że to już @, a nawet pomimo, iż dziś temp. było rano 37,59oC to dla mnie nie robi różnicy, bo kiedyś już taką tempaerturę w dniu miesiaczki miałam.Wiem na dzień dzisiejszy, że nie uwierzę w żadne objawy ciążowe, bo jak narazie miałam ich mnóstwo i tylko dołki potem. mam nadzieję, że odpocznę i mam nadzieję, że jak wrócę to dowiem sie od Was wspaniałych nowinek Foli, Estelka, trzymam kciuki za Was szczególnie :-)👄 w tym tygodniu. biorę ze sobą już cały arsenał przygotowany i środki anty, więc ja odpoczywac pewnie będę do wakacji, ale może to i dobrze mi zrobi, licze na to :-) po powtrocie prześlę Wam zdjęcia i filmiki z moich zjazdów w górach:-) buxka serdeczna, tylko sie nie rozpisujcie bo nie wiem czy dam rady to przeczytać, Estelka, podam ci mój numer komórki na gadu gadu, przekazuj co u Was sie dzieje na forum, a ja Wam będę zdawac relacje z Zakopanego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, dopóki nie przyszla to szansa jest, mam nadzieję że się uda a jak nie to odpoczniesz, wyszalejesz się na nartach i podejdziesz z nowymi siłami a może w tym czasie uda się naturalnie, kto wie. Baw się dobrze no i napisz do estelki czy się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ EMICZKO!!! obyś jednak nie pojechała do Zakopca!!!!! :-) prześlij mi nr komóry na maila, bo gadu na razie nie mam, mężuś coś zakombinował ;-) ale jak nie dostaniesz @, to nie zatestujesz przed wyjazdem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade na zakupy, enigma spoko nie kupię więcej testów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×