Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Estelka, jutro o 8:00 wyjeżdżam do Zakopca, więc nie wiem kiedy miałabym zatestować, testu w domu nie mam, ale myślę,że do jutra @ przyjdzie, taki już mój los, trudno Foli, a ty testowałaś już? u mnie naturalnie raczej sie nie uda, bo jak dostanę @ to zaczynam brać środki anty, które mam już kupione do samych wakacji, ale może coś po wakacjach sie uda, licze na to:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko, bo wszystko na to wskazuje, nic szczególnego się nie działo, nie wiem czy pęcherzyk pękł, był tylko jeden ładny, mężuś w tym cyklu miał gorsze plemniczki, byliśmy oboje chorzy przez tydzień i do tego sporo stresu więc cud byłby gdyby się udało, ale mnie takie cuda nie dotyczą, może dlatego że przestałam w nie wierzyć, bo jak w nie wierzyłam to też cierpiałam, teraz tylko czekanie pozostaje i zbieranie na in vitro, bo raczej to była ostatnia inseminacja, za dużo kasy już poleciało na to a żadnych skutków pozytywnych nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, ja jednak mocno trzymam kciuki i żeby z tej waszej \"choroby\" jeden piękny Wirusek sie ostał :-) a napisz mi proszę, jaki jest całkowity koszt inseminacji w Novum i co sie na to składa? swoja komórke przesłałaś mi na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, ja jednak mocno trzymam kciuki i żeby z tej waszej \"choroby\" jeden piękny Wirusek sie ostał :-) a napisz mi proszę, jaki jest całkowity koszt inseminacji w Novum i co sie na to składa? swoja komórke przesłałaś mi na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja JUŻ W DOMKU PO OBIADKU :) Foli dzięki za info to dobrze jak tylko trochę to ok Estelko jak dobrze że jesteś!! ❤️ Emika widzę ze robisz przerwę jak ja, my w następnej turze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, tak numer już dawno wysłałam na email, jeśli chodzi o inseminację to należy przed zrobić posiew z nasienia męża-bakteriologię - 70zł , ty musisz mieć ważną przynajmniej pół roczną cytologię-35zł, inseminacja - 750zł i clo przed około o ile pamiętam 12zł , no i pregnyl-9zł chyba, oprócz tego wizyt w novum jest od 2 do 5 po 70zł każda, a wizyty zależą od tego kiedy pęknie ci pęcherzyk, bo np. w ostatnim cyklu miałam tylko 2 wizyty w 11dc chyba i potem w 14dc, jeśli pęcherzyki ci pękają bez problemu to wizyt będziesz miała mniej może dwie, powinnaś podejśc do tej inseminacji, może tobie sie uda, wiem ze niektóre dziewczyny podchodziły po 6 razy i za siodmym im sie udało, ale ja chyba tyle nie wytrzymam, nawet finansowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław........01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala............ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ........ Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY.........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......?............?..........? Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......6kg .........?..........92cm Paula24........Poznań............05.06.06......10kg.........Patryk....97cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, nie i nie wiem czy jutro zatestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............02.02.......34.......?...................18m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika..............28.I......28-34......25.II-2.III..........15 m-cy...W-WA Golka26...........21.01.........28......?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.02.........27.......04.03...............16 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?.........ok 60.......?...................7 m-cy........Łomża Sabra ........... 21.01.........32..........?..................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke.....?...........36.........?....................4 m-ce.......Chorzów Dioda30...........08.09.......30-31.....08.10............3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............4.02........30............?...............6 m-cy........ georgina80......26.08.......28............?.................?................Szczecin Iwona77..........?.............?.............?.................18m-cy.......podlaskie Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa......30.01.............28.........26.02.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....09.02.06......26-27......07-08.03.06.....6 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, dziękuję za informację. No suma sumarum to ta inseminacja troszkę kosztuje :-( ale ja na razie jej nie próbuję, jakoś nie mam \"nastroju\", a co ma być to będzie...może los sie okaże łaskawy :-) miałam iść na siłownie, ale brzuch coś mnie boli, a raczej żołądek, nie mam pojęcia do czego, ale siemię piję, może mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko jak wyniki męża się poprawią to może niebędzie konieczna? Wy w przyszłym ty robicie bad? my chyba też albo jeszcze w nast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, boję się tych badań, ale wiem, że trzeba je zrobić...cóz począć. A może będzie miłe zaskoczenie i wyniczki są dużo lepsze :-) takie sobie marzenia ;-) Wiecie, próbuję schudnąć, opona na moim brzuchu mnie przeraża, już coraz trudniej utrzymać mi dobrą sylwetkę, ale mam tak strasznie słabą silną wolę, że az mnie to przeraża :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, jeśli uważasz, że nic nie wskazuje na @ to może zrób test już i tak powinien wyjść, ja trzymam kciuki, ja nie robię bo po pierwsze nie mam w domu testu a po drugie, wszystkie objawy wskazują na to że @ się zbliża. Estelko, rozumiem Cię i trzymam kciuki, może faktycznie trzeba poczekać a los będzie laskwy i dla nas w sobotę bolał mnie brzuszek, ale nie u dołu tylko na środku, a moze bardziej przy przeponie, tak głęboko gdzieś, nie wiem dlaczego piewrszy raz mnie tak bolał, może miałyście podobną sytuację? może to niedotlenienie? nie wiem, ale dziś niby troszkę czasem brzusio poboli a tak jest ok, jestem zmęczona tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Beti, 👄 Estelka, ja tez mam oponkę, więc moze ten wyjazd pozwoli mi troszkę schudnąć :-) hihihihi tez trudno mi utrzymać figurkę, i niby mało jem, ale moze dlatego ze ta zima taka długa i człowiek siedzi przez większość czasu, no ale ty raczej po zdjęciach to szczuplutka jesteś, masz jakies nowe zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, mnie często brzuch boli :-( kiedyś miałam nadzieję, że to z powodu macicy, która przyjmuje zarodek :-) ale teraz wiem, że to takie tylko marzenia. Ale jak mnie boli na tydzień przed terminem @, to nie powiem, różne myśli krążą mi po głowie ;-) jak np teraz, ale próbuję się z tego otrząsnąć, bo po co robić sobie złudne nadzieje... Emika, nie skusisz się na test jutro przed wyjazdem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, nie mam nic nowego :-( ale przytyłam i to widac i ja widzę, źle się przez to czuję, jak usiądę to mam takie obrzydliwe zwały na brzuchu :-( a tak lubiłam chodzić w obcisłych bluzkach, ale jak się nie pobędę sadła to nic z tego :-( a Ty masz Emika jakieś nowe zdjęcia ? Beti, a Ty ? z gór np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja tez chce zdjęcia Estelka wysłałam Ci zdjęcia z sylwestra 2005 ale nie podobają mi sie, jakoś dziwnie wyszłam na nich Estelko,kusicielko ty mała, nie dam sie namówić na żadnego teściora :-) hihihih ale tak mówię, bo nie mam testu w domu, pewnie gdybym miała to już bym nie wytrzymała, ale moze to i dobrze, bo najbardziej czego nie lubię to widoku jednej kreski,po której mam doła, już wolę zobaczyć czerwone plamki niż tą jedną dołującą krechę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko Tobie chyba wysyłąłam zdjęcia z gór, na razie wiecej nie mam (czekam na koleżankę aż mi przywiezie płytkę) Ja też przytyłąm :( Nie mogę zgubić a najgorsze ze wszyscy znacząco się uśmiechają mówiąc o moim brzuszku :( niektórzy to nawet mówią na głos :( :( Emika Twojwco maila chyba nie mam? Nie pamiętam czy już mam Twoje zdjęcia? Ale chyba nie, daj mailika to wysyłam Estelko ja też się boję badań mężusia ale wiem że trza ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, tak mi przykro :( a już liczyłam że Wy z Emiką obwieścicie nam dobrą nowinę :( Przytulam Cię mocno ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś - w końcu się uda, musisz w to wierzyć. Trzymam kciuki. Estelko !!!! no NARESZCIE !!!!!! I tyle ci powiem :p W końcu jesteś !!! :) Foli - masz zakaz testowania jutro, KaPeWu??? Wytrzymałaś tyle to i jeszcze te dwa dni wytrzymasz. Sama nam powtarzasz, żeby za szybko nie chwytać za to, bo można niepotrzenie się zdołować. WIęc wyluzuj, weź się za robótki ręczne, czy cuś ... A ja mam potworną zgagę, bo mi się soczku pomarańczowego zachciało. W pindu !!! A tak było fajnie. Teraz to pewnie musze miętę se zrobić, bo umrę w nocy. Bleeech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti mój email: ewa@probud.homeip.net moje zdjecia dostaniesz jak dostanę twoje :-) Sabra przykro mi , bardzo nie wiem co mam powiedziec, ja tez czekam na @ i nei wiem czy pęcherzyk pękł, a miałąm inseminację drugą, pewnie @ jutro przyjdzie, al to czekanie mnie dobija, a nawet testu robić się boję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Zabajonek🌻 ja też w ten weekend miałam dwa razy zgagę i sama nie wiem dlaczego, jak wzięłam manti to mi od razu przechodziło, ulga dla układu pokarmowego :-) muszę, Wam powiedzieć, że dziwnie jest z tymi dziećmi lub może ze mną, otóż moje reakcje są następujące: dziś byłam u koleżanki, która ma dwóch synków w wieku 3 i 2 latka, oni sa tacy fajni i do mnie mówią ciociu, i zawsze chcą sie ze mną bawić, biorą mnie za rękę, a one są takie malutkie te ich rączki i milutkie i przytulacją się do mnie, a ja jak ich widze to naprawdę czuję sie jak ich ciocia i nawet przez myśl mi nie przechodzi myśleć wtedy o tym że oj jak mi przykro że ja nie mam dzieci. Nic, jest milutko, a natomiast ta sąsiadka która teraz urodziła, to tak mnie drażni jej cała rodzina, że pomimo iż się lubimy to nie mam ochoty do niej iść. A teraz zastanowienie, czy moja reakcja jest prawidłowa, czy dlatego nie chcę tematów o sąsiadce że ciągle się o niej gada od roku, czy może ze mną jest coś nie tak, bo skoro idąc do koleżanek zupełnie inaczej reaguję to w czym jest problem? powiedzcie mi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika poczły fotki :) Nie martw się z tymi dziećmi to chyba każda z nas tak ma, myślę ze to jest reakcja na takie malutkie noworodki, bo starsze to już jakoś tak inaczej, mniej boli... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sabruś! przykro mi :-( Cześć Zabajonaka :-) jeju, jak tu miło a u mnie nakręcanie czas zacząć ;-) włąsnie poleciała mi krew z nosa - pierwszy raz w życiu! początkowo nie wiedziałam co to, tak się zdziwiłam! Foli, czy ja muszę mieć takie same \"objawy\" jak Ty? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko czy Wy aby z Foli nie jesteście bliźniaczkiami ?? Może Was w szpitalu podmienili co? Te same objawy nono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to był dla mnie szok! mi naprawdę nigdy wcześniej nie leciała krew z nosa, nawet jak się mocno w niego walnęłam Jak poszłam zmywac makijaż patrzę a pod nosem krwawa plama, nawet zastanawiałam się czy czymś się nie wybrudziłam - ech, ten orgaznizm płata figle, cholernik jeden, próbuje mnie nakręcić, a potem bęc i @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×