Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truskaweczka22

odliczanie do porodu

Polecane posty

czesc:) a ja mam termin na 13 grudnia i juz sie czuje jakbym siedziala na bombie zegarowej...od wczoraj zaczelo sie odliczanie wsteczne 10,9,8,.......:) :) :) chciałabym,zeby to było już tylko,ze u mnie jest podobna sytuacja jak u truskaweczki,moje cykle nigdy nie byly 28 dniowe tylko 31-32 i podobno mam sobie ta roznice dni dodac do przewidywanego terminu...\\ pozdrawiam wszystkie oczekujace i juz-mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do cen papmersow to powiem Wam,ze nie orientuje sie ile kosztuja.Podobno teraz ceny sa nizsze.Ja za paczke new born 1 /44 sztuki zaplacilam 24,6zl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
witam Sylwia Dedetrzymam mocno kciukiza was i wasze porody:) Jeżeli chodzi o piluszki,,,to teraz jest bardzo fajna promocja huggies bo jest 50% więce w paczce i wtedy najbardziej sie je opłaca kupowac,moja malutka ma niestety od pampersówodparzenia:( Narazie kupilismy zapas huggies i do końca roku pewnie starczy:) POlecam huggisy ale to wszytko zalezy od dzieciątka które mu pasują:) Dede mysleże ze względu na dni cyklówmoże ci sie troszke przedłuzyc termin...u mnie tak było:) Ale nie ma reguły moze urodzisz codo wyznaczonego dnia:) a ja pieluszki kupuje w Auchan tam jest dosc tanio i duuzy wybór...za72 huggiesy zapłaciłam 28 zł. tylko ja używam tych od 3-6kg:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Ja rodziłam w szpitalu w dąbrowie górniczej POlecam ten szpital:) zadowolona jestem z opieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia24
Czy jest tu mama ktora rodzila w łodzi?Jesli chodzi o pieluchy inne niz pampers to dobrych opini na ich temat nie bylo wsrod moich znajomych.Myslalam ze Tesco jest tanie ale sie pomylilam,drogie sa tam nie tylko pieluchy ale tez butelki i smoczki.Zajrze do Auchan. Obawiam sie ze do 10-tego nie urodze i beda wywolywac...nadzieja jednak mnie nie opuszcza!Ja tez mam oplacona polozna,ktora zauroczyla mnie spokojem,cieplym glosem i checia pomocy jeszcze przed porodem dajac mi wszystkie mozliwe nr tel do siebie,lacznie z sala porodowa.Oprowadzila mnie po porodowce,pokazala fotel,pokazala nawet jak bedzie trzymal mnie maz podczas porodu.Znalazlam namiary na nia na jakims forum,bylo mnostwo pozytywnych opini na jej temat i postanowilam zadzwonic.Mam nadzieje ze nie bede zalowac.o pieniadzach nie chciala rozmawiac,to dopiero po,jak wszystko sie uda.podobno dobra polozna jest lepsza niz lekarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia24
Dede a Ty gdzie bedziesz rodzic?Zycze Ci tego co sobie ,bysmy nie musialy czekac na te nasze malenstwa dlugo.Licze na to ze urodze najpozniej 10-tego czyli wtedy kiedy mam termin,to czekanie jest straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdolcia_24
Cześć Dziewczyny! Jestem już po! Urodziłam 1 grudnia. Synek ma się dobrze , ja też całkiem nieźle sobie radzę bo mogę już siadać ;-) Poród był ciężki. Nie obeszło się bez prowokacji, ale najważniejsze że jesteśmy już w domu. Wypuścili nas ze szpitala już 2 doby po porodzie. Karmie Jasia piersią. Ma 12 dni. Jestem szczęśliwa pomimo zmęczenia z nieprzespanych nocek. Brzuch mi wklęsł i czuje sie taka lekka... ;-) miodzio !!! ;-) Teraz są nowe zmartwienia - mianowicie dietka dla karmiącej. Ale jeszcze 3 tygodnie i jak nie będzie skazy białkowej to będę mogła chlupać mleko ile wlezie. NA razie mam zakaz. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco. Tym które są przed rozwiazaniem, życzę fachowej opieki i jaknajmniej bólu. Wszystkim świezo upieczonym Mamom życzę duuużo sił na nocne karmienie i mleka w piersiach ;-) powodzenia i buziaki ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilcia
Jakbyście mogły to dodawajcie do postów swój wiek chciałabym wiedzieć też w którym jesteście miesiącu ciąży prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex.pr
Witam wszystkich!Ja jestem w 34 tygodniu ciąży,termin mam na 8 listopada.Ale może się przedłużyć.Dzidziuś ulożony jest miednicowo,może się jeszcze obróci.Mam już 2,5 letnią córeczkę i teraz też prawdopodobnie będzie córeczka.Cieszyłabym się bardzo bo wszystko już mam dla dziewczynki.Poród miałam rodzinny i nie było tak strasznie jak to się wydaje.Miałam bóle krzyżowe ,bolało bardzo,chciałam nawet wziąść znieczulenie ale polożna mówiła,że to zadużo nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia290887
witam, nie wiem od jak dawna ten temat isnieje, widze nawet posty z przed roku, więc nie wiem czy wogóle ktos to przeczyta co teraz piszę... ja mam termin na 5 listopada, tez juz odliczam dni, ja mam ten problem, że jestem na podtrzymaniu, biorę fenoterol z isoptinem i tak naprawde w kazdej chwili moge urodzic zwlaszcza ze 3 tygodnie temu lezalam w szpitalu i prawie byloby juz po wszystkim. no ale podano mi kroplowki, przelezalam pare dni i teraz czakam na szczesliwy porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artrosis
witam... Ja mam termin na 3 pazdziernika wiadomo jak kazda z was obliczam juz dni.jest maly mankament dzidzia jest w polozeniu miednicowym i juz sie nie odwroci.biegamy z mezem po lekarzach by zalatwic cesarke.niestety wiem jak sie odbywaja takie porody i jak mozna dziecko odwrocic i dlatego tez nie chcemy narazac dziecka na takie rzeczy.kobiety piszcie na maila co zrobic.od roku mieszkam w warszawie nie znam sie nie wiem ktory szpital dobry.pierwsze dziecko rodzilam 3 lata temy ale w Opolu 9tam skad pochodze) tu jestem obca. czekam na jakies rady Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×