Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmenn

każda prawdziwa, szanująca się kobieta kupuje swojemu facetowi schłodzone piwo

Polecane posty

Gość mmenn

na mecz, a w przerwie robi mu masaż pleców (nie odzywając się przy tym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piwo kupuję dla siebie i nie musi być schłodzone, bo sobie chłodzę w lodówce. A facetowi mogę odlać troszkę, jak będzie grzeczny.(Tak z pół szklanki, więcej mu nie dam.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zojkaaaaaaa
Każda "prawdziwa, szanująca się kobieta", kiedy facet ogląda mecz zostawia go przed telewizorem, a sama wychodzi z domu do znajomych by zabalować i zapomnieć o cieciu, siedzącym z piwem w ręku, oglądającym mecz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaa
zachowuje się cicho i taktownie nie krzyczy, nie wymyśla tysiąca rzeczy do zrobienia, a przedewszystkim podaje coś do zjedzenia w niewidoczny sposób, każda prawdziwa..................................................zawsze ma na uwadze (będąc w sklepie) aby kupić czteropak lub dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemarketerka
mmenn !! Zgadzam sie z Tobą:) Ja tak robię:) Zawsze kupuję mężowi piwko. Sobie też:) Pijemy razem i ogladamy meczyk albo cokolwiek innego:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaa
myśle że Ona mysli (oglądając) co przygotować Facetowi jutro na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zojkaaaaaaa
DAje dupy za tależ zupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemarketerka
Do mnie pijecie? Otóż ni gotuję wogole, tym zajmuje sie mój mąż:) Jestesmy partnerami. Zazdrościcie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaa
myśe Zojka że upraszczasz sprawy a kto dba o Twój samochód myśli kiedy przegląd, kto zajmuje się wszystkimi technicznymi sprawami, kto jak nie on, a po za tym przyjemność wzajemna, tależ zupy to 3-5zł nie przeliczaj w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do a: o moj samochod dbam sama, technicznyczne sprawy zlecam fachowcom, bo moj facet się do tego nie nadaje, za to w łóżku.....mmmmmmmmmmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga 40
Kobieta jest w stanie zrobić wiele dla faceta- dużo więcej niz kupowanie schłodzonego piwa, masaz itp....Ale- nie wystarczy być facetem żeby to wszystko dostać.Poterzeba jeszcze żeby facet w odczuciu tej kobiety był tego wart. Pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda prawdziwa, szanująca się kobieta... sprząta [aby jej mężczyzna nie zginął we własnym mieszkaniu], gotuje [aby nie umarł z głodu], adoruje go [żeby czuł się zawsze potrzebny, kiedy tylko chce zgadza się na seks i przebiera się w skąpe ciuszki], chodzi na zakupy [w celu zakupienia niezbędnych dla jej mężczyzny produktów, patrz : piwo itp. itd.], nie wtraca się [kiedy chce oglądać mecz... proszę bardzo, kiedy chce iść z kolegami na piwo... proszę bardzo], poza tym martwi się [czy aby nic mu się nie stało, nawet jak on nieugięty za każdym razem oznajmia jej \"jestem dorosły, kobieto\" .................. długo by wymieniać... ale skoro mmenn zaczął to nie mogłam się powstrzymać żeby tego nie \"pociągnąć\"... PS Pozdrowienia dla Twojej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma zrobic prawdziwa szanujaca sie kobieta, jesli jej mezczyzna nie pije alkocholu i nie interesuje sie pilka nozna? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżyna - Tak to my sobie nie będziemy pogrywać... W ten sposób może do mnie mówić tylko mój mężczyzna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mla-mla: Ja mogę być Twoim mężczyzną, możesz mi zaufać, będę się starał, przynosił Ci kwiaty, pisał dla Ciebie topiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik z genialnym tytulem, bede go podnosil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja już wybrałam... więc z tym prostackim podrywem możesz kusić kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mla - mla: uwierz mi prosty daje największą rozkosz ... mmmmmmoja mmmmmmiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty możesz wiedzieć o prawdziwej rozkoszy... skoro piszesz jak świeżo opierzały pisklak... nie wiem czy jest sens to dalej ciągnąć skoro między nami ewidentnie nie iskrzy... Zmądrzej chłopcze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże.. kochanie to TY nic nie wiesz ? Jak tylko zechcesz ten chłopczyk nauczy Cię wszystkich sztuczek, które pozwolą Ci stanąć do szczytu wielokrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem zainteresowana. Skoro nie rozumiesz to będziesz miał do czynienia z moim mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tym lepiej, zobaczysz do czego mój Misio jest zdolny... zmieni Ci orientację na... amebę... bo bez \"sprzętu\" tylko do tego będziesz zdolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może Twojego misia umówimy z moim kwiatuszkiem, na pewno będzie im dobrze ;) uwierz mi to wspaniała kobietka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA SWOJEGO MISIA ŻADNEMU CHWASTOWI NIE ODDAM !!! WAL SIĘ !!! NIE ROZUMIEM PO CO MNIE JESZCZE MĘCZYSZ SKORO I TAK NIE DAJĘ CI ŻADNEJ NADZIEI !!! ZNIKAJ SKĄD PRZYSZEDŁEŚ !!! SAJO-NARA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×