Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

nastopiło małe nie porozumienie albo ja nie dokładnie napisałem albo zostałem niedokładnie zrozumiany. Piersi to nie sa mieśnie więć machanie ciężaramki ... racze wpłytanie na klatkę piersiową... Co do ćwiczeń ćwicząć porawiasz stan piersi stają się jędrniejsz pełniejsze i sprawaiają wrażenie zdrowych (mam nadziję że widziałaś jak wygląda jak by to powiedzieć sflaczał pierś która poprostu trzyma się na skórze opada do dołu poprostu nie wygląda prawidłowo. ćwiczenia wpłytają nie tylko na wyglad piris ale ogólnie na całe ciało co daje bardzo pożądane rezultaty... coś ważnego wiel Pań ćwiczy po to jak uważa by zgugić praę kilo... często jedank zapomina o tym że zamist zgubić pare kilko gubi arę centymetrów tu i ówdzie a co za tym idzie poprawia swoją sylwetkę. Co do sylwetki z tego co wiem najszybcie można ćwiczyć pośladki (bo tam są mięśnie ) rezultaty po miesiącu ( chyba nie wiem ja nie ćwiczę nie muszę :-)) ) coś na temat ćwiczeń http://www.qz.pl/glowna.php?id=uroda/076 http://www.qz.pl/glowna.php?id=uroda/071 TAk na marginesie trzba pamiętać że każdy ma inne ciało inne zdrowie jden uzyska żadane efekty w miesiąc inna osoba przez półroku może nie mieć oczekiwanych rezultatów nie można przecież w krótkim czasie zmić swoich przyzwyczajeń. Mam nadziję że niczego nie poplątałem ;-)) Pozdrownia i miłej lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
te dziewczyny na zdjęciach mają śliczne niemałe oczywiście biusty, aż im zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada na dzis
Ja mam 70A :) mojemu chłopakowi się podoba, ja sie siebie nie wstydze ale to tylko dzięki jemu, tak to wazne. Kobieta nabiera pewnosci siebie kiedy widzi ze kogos podnieca, ze ktos patrzy na nią z tą iskrą w oczkach :) mmm Kocham cie :* skarbku ps ale golfów nie lubie nosic bo uwarzam, ze płasko wyglądam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada na dzis
Jeszcze coś... Mowilas cos ze nie masz chłopaka i to z tego powodu, kompletna bzdura :) uwierz mi, to siedzi w twojej główce. Kto ma cie pokochac jezeli ty siebie nawet nie kochasz? no nic, moze przesadzam :P ini wazne ide chrapac papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ona 70A Do ktoś_nowy: Nie zgadzam się z Tobą co do tego, że mały biust to jednocześnie piękna figura, bo u mnie tak nie jest. Czyli u Cibie jest mały biust i jednocześnie bardzo piękna figura :-)) CZemy w kobiety tak dziwie myślicie że męczyzi nic w was nie widzą poza biustem. Ja ma świra na punkcie włosów oraz... ha to jes dziwne zapachu kobiety... mój kolega ma bzika na punkcie niebieskich oczu i no i to też uznałem za dziwne nie lakierowanych paznokci... Zapewne na tym świecie jest n do k-tej mężczyzn którym podoba się zupełnie co innego w kobietach dla jednego włosy dla innego kolor oczu itd. Są żeczy które mają wyższoś nad urodą sposób poruszania się styl życia mowa gesty... może zauważyłaś że ulubionym gestam Pań z dużym biustam jes pochlanie się do przodu tak by ktoś jeszcze bardziej pożerał zwrokiem jej biust ale tutaj niestety często jej działania są oganiczone nie znają jakiś innych sposobów. Co do tych zdjęć zaraz postaram się znaleść to co wczoraj znalazłem no i oczewiście jeszcze parę innych pomocych rzeczy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
do ktoś_nowy Chodziło mi o to, że jestem niewymiarowa. Zbyt duża różnica między obwodami biustu i bioder. Gdybym miała mniej w biodrach to nawet z tym małym biustem byłabym zgrabniutka i szczuplutka. A tak wyglądam jak gruszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto link. Jutro jeszcze coś dodam jak mi transferu nie ograniczą ;-)) http://republika.pl/krzysztof_kris/mp3.mp3 Do ona70A czyby ktoś tu nie miał racji... czy Ty przpatkiem sama nie dajesz sobie szansy aby poznać kogoś i odrazu wychodzidsz z założenia że niekogo nie poznasz z kim mogłabyś być bardzo szczęśliwa. Głowa do góry szeroki uśmiech świat stoi przed Tobą dlaczego nie możesz w to uwierzyć że jesteś Dla kogoś kto Ciebie pokocha będziesz wszystkim. Ciągle Ci się pewnie wydaje że dla mężczyzn liczy się fizyczny wygląd kobiety... naukowo jest stwierodzne żę to nie wygląd a gesty zwracają uwagę. Jeśli mężczyzna w kobiecie widzi tylko jej fizyczne kszałty to świadczy tylko o nim samym (traktuje kobiety jak coś w kategori przedmiotu coś co się możę podobać lub coś co się nie może podobać) Uwierz mi na tym świecią są tacy mężczyźni dla których ważniejsze jest od wyglądu "to coś" i nie da się tego opisać oco dokładnie chodzi bo to tak jak bym Ci dał do wyboru 4 kolorowe pudełka i ty wybieraż jedno i masz mi powiedzieć dlaczego takie czym się kierowałaś itd... dla każdego liczy się zupłnie co innego to się nazywa gusta jeśli idziesz kupić meble podoba ci się ich kształ kolor praktyczność ale jeśli chodzi o uczucia jakie są między dwojgiem ludzi... tego nie da się dotknoć zobaczyć pokazać to trzba czuć. Powinnaś zrozumieć oco mi chodzi i uwierzyć w to że kobieta to nietylko to co widzysz w lustrze a przedewszystkim to czego w tym lustrze nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
masz rację, ale ja mam zbyt niskie poczucie wartości, żeby uwierzyć, że ktoś może mnie chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
Ja dzisiaj stwierdziłam ( stojąc na golaska przed lustrem), że moje cycuszki mimo że nie są duże, że są proporcjonalne do mojej sylwetki, i na jej tle nie wyglądają na takie małe :) poza tym są kształtne i jędrne, a mój chłopak mówi że są niesamowicie sexsowne , więc ja nie mam zamiaru się więcej tym zadręczać :) to znaczy pewnie tak będzie do momentu kiedy znowu złapie doła :P na razie pozdrawiam wszystkich cieplutko i życże miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
Jak nie lap wiecej doła,masz obok siebie kochajacego faceta który docenia twoje walory,zatrzymaj te pozytywne mysli jak najdłuzej,nie ma sie co zadreczac zwlaszcza ze jak piszesz masz niezla figurke z ktora twoje cycuszki bardzo dobrze wygladaja;) i dla mnie radosc z tego ze na tym forum z kto_tam moglem odniesc cie na duchu jest wielka,jezeli jeszcze kogos uda mi sie choc troche przekonac ze male jest PIEKNE,to radosc bedzie jeszcze wieksza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wam powiem tyle, ze uwielbiam wrecz dotykac takie male i delikatne piersi penisem... Ocierac sie o nie lekko w ten sposob ... Lubie tez kiedy kobeta dotyka mojego czlonka swoimi malutkimi brodaweczkami .. To nie jest oczywiscie zaden \"hiszpan\" ale i tak jest okropnie podniecajace ... Wiem ze jest jej troche niewygodnie i musi sie lepiej \"przystawic\" albo czasem nawet naciagnac lekko piers, ale jest to za to ta bardzo podniecajace , ze warto .. . ;) A juz wytrysk na takie cycuszki to zupelny miodzik ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wam powiem tyle, ze uwielbiam wrecz dotykac takie male i delikatne piersi penisem... Ocierac sie o nie lekko w ten sposob ... Lubie tez kiedy kobeta dotyka mojego czlonka swoimi malutkimi brodaweczkami .. To nie jest oczywiscie zaden \"hiszpan\" ale i tak jest okropnie podniecajace ... Wiem ze jest jej troche niewygodnie i musi sie lepiej \"przystawic\" albo czasem nawet naciagnac lekko piers, ale jest to za to ta bardzo podniecajace , ze warto .. . ;) A juz wytrysk na takie cycuszki to zupelny miodzik ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonataaa
facet, weź przestań! Na tym topiku nie chodzi nam o werbalizowanie swoich erotycznych fantazji, lecz podniesienie na duchu w bardziej kulturalny sposób;) Pozdro dla centurychild27, który ma lepsze i bardziej strawne teksty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie o to chodzi ? A gdzie to jest napisane :) Czesc kobiet sie zastanawia czy faceci mowia im moze tylklo z grzecznosci ze lubia ich male piersi, czy tez takie piersi naprawde moga byc dla kogos podniecajace .. No ja wam powyzej daje dowod, ze moze to byc dla faceta nieprzywoicie podniecajace :) To co opisalem podnieca mnie bardzj niz analogiczna wersja fantazji z duzym biustem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A caly ten glupi topik interesuje mnie o tyle, ze niektore z moich potencjalnych przyszlych kochanek, zmieniaja perfekcyjnie piekne i podniecajace male cycki na wstretne sztuczne balony :( Brrrrr... co zaohyda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonataaa
no dobra, niech Ci będzie - zwracam honor. Może rzeczywiście Twoja dosadna wypowiedź podziałała na kogoś jak balsam;) Zabawny jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty co w ogole zabierasz glos w tej dyskusji ? Masz chociaz male cycki ? :) Nie pochwalilas sie raczej ... chyba ze przegapilem ...jak tak to wtedy pzrepraszam ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
przyznam racje tobie sonata,gdyz uwazam ze ten topik nie jest do opisywania swoich fantazji erotycznych,i dlatego tego nie robie,tak wiec zigismund nie pisz co robisz i co chcialbys robic. Mysle ze kobiety w ten sposob nie przekonasz ze jest atrakcyjna zwlaszcza piszac ze trzeba je troche naciagnac,tu nie chodzi o twoja przyjemnosc,osobiscie nie naciagnal bym cycuszkow mojej kobiety tylko po to zeby zeby sobie je podotykac penisem,tak wiec docen je troszke inaczej. Ciesze sie ze dolaczyles do naszego grona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Century - bucha od ciebie nadmierna delikatnosc ;) Powtarzam, ze niegdzie nie jest napisane po co jest ten tpik, tzn. teraz juz jest napisane, bo ty i sonata tak sobie wymysliliscie, ale wiesz co ? TOO LATE !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonataaa
dołączyłam już wcześniej i nawet z Tobą pisałam,ale widać masz lekkie zaniki pamięci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matador
A ja nie lubia malych i juz. W ogole mi sie takie plaskie laski nie kojarza z seksem. Silikony tez sa kiepskie, ale lepsze od miski A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brytwanna
A ja za to bardzo nie lubie mezczyzn z malymi penisami. Mezczyzna co ma penisa mniejszego niz 16 cm w ogole nie jest meski i kojarzy mi sie z chlopczykiem. W ogole nie moge z takimi miec seksu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
bo do kobiety trzeba byc delikatnym,a jezeli ci to nie pasuje to ...............,wiesz o co chodzi,myslalem ze dotrze to do ciebie,nie chce byc nieprzyjemny nie jestem facetem,ktory dba tylko o swoje zachcianki,jak bym taki byl to moglbym sie nazwac zwykla swinia,wiedzac ze kobiety z malymi piersiami maja kompleksy staram sie je dowartosciowac komplementami a nie naciaganiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonataaa
Matador---> jakoś Ci nie wierzę. Nie chcę się chwalić, ale nie mam oszałamiającego biustu a mimo to na zainteresowanie płci brzydkiej naprawdę nie narzekam. Moim skromnym zdaniem, to nie biust jest wyznacznikiem kobiecości. Babka może mieć ogromniaste arbuzy, a wcale nie odznaczać się sexappealem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
century -> Nie irytuj sie chlopie :) To byl w sumie zart tylko :) A z tym naciaganiem to nie wiem nawet o co chodzi za bardzo :) Sigismund przeciez me racje ze wolno mu pisac o czym tylko chce, a wy sie go czepiacie :) Powtarzam wiec za nim jeszcze raz: nie wolno wam tworzyc zasad rozmowy tylko dlatego, ze sie wam nie sposobalo to co gosc napisal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matador
No wiesz sonataa .. mozesz sobie wierzyc w co tylko chcesz .. :) ja ci mowie co mysle, i nie przekonasz mnie ze mnie pryszcze podniecaja :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonataaa
Matador---> wcale nie zamierzam Cię do niczego przekonywać. UWażam jedynie, że nie można skreślać kobiety tylko dlatego, że nie wygląda jak dojna krowa na łące - sorry za określenie, ale takie mam właśnie zdanie o uwielbianej przez facetów Ewie S. :O Przynajmniej wiem, że nie łapię facetów na cycki, lecz mam do zaoferowania coś poza tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matador
Nie mowie ze brak cyckow kogokolwiek dyskawilifikuje. Sa fececi co lubia male i tacy co lubia duze. Ja akurat lubie duze, i brutalna prawda jest taka, ze jak probuje wyhaczyc laske z grupy dziewczyn, zawsze pomine te plaskie i probuje tylko z tymi cycatymi. Takze w seksie, z czasem szukalbym cycatej, bo tego mi potrzeba do zaspokojenia moich potrzeb i fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do matador
w takim razie ten topik nie jest dla Ciebie. Żegnam i odsyłam do topiku o dużym biuście. Tam się możesz zachwycać. A pryszcze to można mieć np. na twarzy, i w niczym nie przypominają małych cycuszków. do sonata: podzielam Twoje zdanie. Nie mam nic do Ewy S. ale faktycznie jej piersi wcale nie są ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonataaa
cóż ... przykro się czyta takie słowa jak Twoje, bo po prostu traktujesz kobiety instrumentalnie i służą Ci one do zaspokajania seksualnych potrzeb i do niczego więcej:O Wydaje mi się, że jesteś bardzo młody i niedojrzały. Ale oczywiście o gustach nie będę z Tobą dyskutować. Żal mi tylko tych dziewczyn, które maja pecha spotkać Cię na swojej drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×