Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość Ktos_nowy_do_ona_70A
Witam tak sobie myśle co jest lepsze słodki biust czy słodziutki biuścik :-)) sądze że to drugie. A tak na marginiesie dlaczego wy kobity nie mozecie uwierzyć w to że z mąłym biusem raczej jesteście skazane na potrażkę w uczuciach.... komentarze typu deska... no cóż sa ludzie i parapety. niewiem zasnanawiałaś się kiedyś jkaki jest ideał mężczyzny... Kobieta... kochan osoba którą trzeba sie opiekować tulić całować nosić na rękach opiekować się służyć pomocą... I tutaj niespodzianka jak myślisz kto najbardziej nam odpowiead... drobna figlarna uśmiechnięta kobieta dziweczece piersi to nas kręci. a tak na marginiesie znałem dziewczynę która miałe jak by to powiedzieć miseczkę C/D zależało to od producęta... i wiesz co jak raz byliśmy przez przypadek na jedej plaży jad jeziorem to myślełm że ona z totąd ucieknie bo jacyś "faceci" o mało nie zjadli jej biustu .... właśnie biustu żeby to jeszcze w cntum uwagi była ona w całości a nie jej tylko częśc... no to miał być margines ;-)) koniec a co do tego linku o 7cm ;-)) większś kobiet uważa że "mała męskość" jeszcze rosńie w momętach krytycznych a biust nie... no tylko czy kkiedy kolwiek zauważyłyście kobiety że na plaży gdzy się pojawiają panie 50% mężczyz opala plecy i leży na brzuchu pomi że wcześniej leżało na plecach... to właśnie skutek tych sytułacji ktytycznych Z guty przprasza za brak Dużych liter ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka_
jesli moge sie wypowiedziec - to na wstepie "powiem" ze nie ma co sie przejmowac malym biuscikiem bo kazdy czlowiek jest amatorem czegos innego... jednym podobaja sie duze tylki, innym male biusty... a niektorych facetow kreca np. dlugie wlosy ;) Poza tym zapominamy o tym, ze pierwotnym "zastosowaniem" biustu jest wykarmienie dziecka ;) a nie zaspokajanie zachcianek facetow :P a zeby wykarmic dziecko nie jest potrzebny duzy biust ;) Osobiscie mysle ze jesli ktos kieruje sie tylko walorami fizycznymi to jest to puste i powierzchowne myslenie ;] i nie prawdą jest ze kobiety z mniejszymi biustami maja problemy ze znalezieniem faceta... to raczej problemem jest nasza psychika :) Pozdrawiam P.S komentarz wlascicielki malego biustu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to się czyta ;-)) biust A (czytaj PA) -->> biust Potwornie Atrakcyjny biust B -->> biust Boski biust C -->> biust Cudowny biust D -->> biust Duży biust E -->> biust Extremalnie duży (czyaj czsto nienaturlany) biust F -->> biust fenomenalnie duży (czytaj żadko kiedy naturlane) Chyba że ktoś zna inne tłumaczenie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka_
a na pewnej stronce pisze tak: ;) A- Akceptowalny B - Boski C - Ciekawy D - Dramatyczny E - Ekstremalny F - Fatalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona22 przerażona
ludzie ja wymiękam... no to teraz ssie dowiedzialam ze skoro mam duzy biust to : - jestem tepa - jestem kloda (czyt. beznadziejna w łóżku) - nie lubie sportu - mam opony na brzuchu - mam wielki tylek - jestem ocieżała - niedlugo bede miala 2 zwisy - moj biust jest "dramatyczny" i jak ja mam z tym teraz zyc?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuścikA
Wiecie co?Ja mam 75A i nie płaczę z tego powodu.Urodziłam dziecko i ona dalej wyglądają jak przed porodem.Są małe ale za to zgrabne i nie wiszące.Więc mam już jeden powód do radości. Zresztą powiem Wam tylko,że mój mąż bardzo lubi mój mały biust i nigdy nie robił z tego problemu.A jak wspomnę wczorajszy wieczór... O ludzie.Piszczałam jak nastolatka...Było super odlotowo.Mój mąż w te klocki jest jednak super.Minetka w jego wydaniu to jeden spazm rozkoszy...Oj,dziś chyba powtórka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne zanalazłen na pewnej stronie, że różnica między miseczką \"A\" a \"B\" to tylko 2 cm w obwodzie więcej... Mam pytanie czy znaćie kogoś kto odrużni żę w obwodzie jest 82cm albo że jest 84... Nie zabardzo rozumiem... Według mnie to nie ma znaczenia. P.S. Ostanio doszedłem do wniosku że skoro wszyscy zwracają uwagę na biust to drobie Panie możecie zatosować taki trik z makijażem biustu :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZA CZA CZA
To różnica obwodu w i pod .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
Hmmm... Biust A (PA) = biust Potwornie Atrakcyjny CÓŻ ZA IRONIA :P Biust A = Akceptowalny JAKBY MI KTOŚ ŁASKĘ ROBIŁ :( Niech ktoś zatrzyma wreszcie świat, ja wysiadam - jak śpiewała Ania Marysia Jopek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
żaden normalny gość nie lubi jak kobieta ma małe piersi i z braku laku musi jej prawić komplementy że ma ok i mu sie podobają itd taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tej różnicy (chodzi o te 2 cm) to już pisze chodzi oto że dajmy na to: dziewczyna \"1\" ma pod piersiami 71 cm (czyli rozmiar 70) dziewczyna \"2\" ma pod piersiami 71 cm (czyli rozmiar 70) dziewczyna \"1\" obwód w piersiach 83cm (czyli miseczka \"A\") dziewczyna \"2\" obwód w piersiach 85cm (czyli miseczka \"B\") mi te 2 cm nie robią różnicy... chodzi oto żeby biust był propocjonalny do reszty figury zazwyczaj szczupłe dziewczyny mają biust z miseczkę \"A\" \"B\", a te troszke grubsze \"B\" \"C\" oczewiście mogę się mtylić znam jakieś 150 dzewczyn w różnym wieku a samych kobiet których nieznam to pewnie 20 000 ;-)) być może moje statystyki nie są poprawne... Co do przekonania Pań że Panom się bodobają wyłącznie duże biusty... czy wszystkim Panią podobaja się wyłączni panowie którzy: a: waża 100 ~ 120 KG b: mają łysą głowę ;-)) C: mnimum 45 cm obwodu w bicepsie... D: poruszają się samochodami minimu z 200 KM pod maską... Są panowie którym normalne panie wystarczą i na odwrót. być może się mylę... Jeśli tak to prroszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka_
ja proponuje nie wypowiadac sie za caly męski naród ;) bo nie ma na swiecie ludzi o jednym i tym samym guscie ;) naprawde istnieją amatorzy malych biuscikow i prosze nie pisac bzdur że z braku laku prawią komplementy!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laseczka FC
Mam kolezankę, szczuplutką, z dyplomem, z oooooooooogromnym naturalnym biustem. I jest cholernie zakompleksiona, bo faceci się z niej śmieją. Co z tego że ma śliczną buzię, zgrabne nogi... I różnica między rozmiarem 70 b a np 75 b jest kolosalna. Wystarczy popatrzec na różnicę w stanikach. To nie jest kwestia 2 cm, to tylko teoria. 70b=75a. Sama jestem posiadaczką 75 b, jakos mężuś nie nażeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzacie na maxa. Pisząc te waże obraźliwe teksty na dużo-biuściaste nie wiem czy płakac czy sie śmiać, no bo? Co ma wielkość biustu to sexu? Ja np w seksie jestem \'rozbrykana\', nigdy nie leże jak kłoda bo to jest nudne. Dowiedziałam sie e kobiety z dużym biustem sa mniej inteligetne, nie wiem możliwe, ja np zawsze się uczyłam na samych trójkach. Bo chyba o tym mówicie inteligencja ma związek z IQ i logiką, a nie z tym jaki jest dany człowiek, co lubi, jak rozmiawia, jakie ma cechy charakteru. Totalna głupota - to tak jakby powiedzieć że faceci z długimi palcami u rąk są egoistami, albo tak z tą głupią opinią ze duzy nos - duże przyrodzenie. Aha, i nie wszystkie laski są grube, ja waże 50 kilo, mam 168 cm, więc gdzie tu opona na brzuchu? Mam ładną buzie, ładne oczy, tylko włpsy mam do bani, ale z nimi zawsze cos mozna zrobić. Nie pocieszajcie małobiuściastych kosztem dużobiuściastych, bo to jest przykre co piszecie, całkowita bzdura. Potem ludzie się tu naczytają takich takich opinii i ładne będa mieć zdanie o kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy gdzieć w interneci można znaleść zdjęcia dziweczyny z biustem 70 A, 75 A bo z tymi większymi nie ma prolemów... Ja znalazłem cooś takiego może jakaś dziewczyna napisze jaki to biust podejżewam że 70A ale mogę się mylić... http://www.fotka.pl/osoba.php?id=410944 Jak znajdę coś jeszcze to dam link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agillllla
ktos nowy; tej dziewczynie z fotki nie wiem po co w ogole stanik skoro i tak nic nie ma :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutki
nie wiem jaki to rozmiar-chyba z 65a tak mysle. ja mam 70a ale moj wydaje mi sie jednak wiekszy(nie sadzilam ze kiedys cos takiego powiem:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa70A
do melisana: Ja nie mam nic do dużych biustów, i nie zamierzam obrażać dużobiuściastych, ani pocieszać się szukaniem wad dużych biustów. Gdybym uważała, że duże biusty są do bani, to bym Wam nie zazdrościła. A zazdroszczę, strasznie Wam zazdroszczę. do agillla: Każdy wie, że to było wredne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke minie dziewczyknik zaskakujecie... Ja jakieś zdjęcia pokazuje czakan na odpowiedz a tutaj... cytat: \" tej dziewczynie z fotki nie wiem po co w ogole stanik skoro i tak nic nie ma :D:D:D \" Normalnie ząl mi się zrobiło taj osby co to napisała świadczy tylko o jej pustaj osobowości... i jeszcze jedno jeśli znowu będą jakieś wypowiedzi typu \" wzajenego się obrażania\" to chyba dalsza debata nie będzia miała sensu no chyba że te posty piśż rozkaprysione 14 - latki... Nidawno przydażyła mi się rzecz dosyć ciekawa bo w moim kirunku zbliżał się piękna... ba boska dziewczyna i tak sobie pomyślełem ile ma lat no itutaj niestay około 16 - 22 rozbierznoś tak z tą że te które mają 22 lat robią taki makijarz że wyblądają młodziej a te które mają lat 16 malują się tak że wyglątają na 19... potem śliczne biodekra nie za duże nie za małe takie idalne potem pod wielkim znakiem zapytania był biust nieiwem jaki bo (nigdzie nie mogfe znaleś do porównaia biustu np 70 A 70 B 75 A 75 B) no i pozatym są te wypychacze... brubsze staniki które jeden numerek więcej dają ... tak myślełm aż mnie ona mineła i zapomniałem o czym myślem a w pamięci zaostał mi tylk jej piękny zapach i tutaj brakuje mi słów by określić jaki poprostu cudowny... Jeśli ktoś zanalzał jakieś ciekawe zdjęcia niech pisze... Jeśli ktoś odpowie odpisuje w ciągu 10 - 15 minut :-)) o ile nie będzie to komętarz złośliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutki
o przepraszam bardzo-ja napisalam na jaki rozmiar mi to wyglada.a nasmiewac sie z nikogo tez nie mam zamiaru bo sama mam malusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy mogę doczekaś cię odpowiedzi na temat tych 3 dodatkowych zdjęć (jedna i ta sama osoba na zdjęciach zresztą to widać... Do \"malutki - ej\" twoja wypowiedz jest wporządku chodziło moi o wypowiedz... \"agillllla\" Czekam z niecierpliwością na dalszą wymianą (pozytywnych) opini :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
hmm... jeśli chodzi o tą dziewczynę ze zdjęcia, to myśle, że ona ma 70 A, a jeśli chodzi o linki to zaraz poszukam i Ci podam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
tak naprawde to trudno rozróznić, które jakiej wielkości są piersi, jeśli chodzi o te małe... ja tam jestem zadowolona, że mojemu, chłopakowi, moje się podobają ( mimo że są małe 70 B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto kolejne zdjęcie http://republika.pl/krzysztof_kris/73.jpg poprzednie początek ten sam tylko końcówka inna /08.jpg /09.jpg /10.jpg jest to uzupełnieni wcześniejszych trzech jakie udało mi się jeszcze znaleść tutaj niby widać biust bez bielizy ale... plecy do tyłu i rączki w górę... chyba każdy wie co się tedy z biustam dzieje ;-) Taki biust by mi wzupełności odpowiadał... no tylko że niewiem jaki to jest ;-)) no ale chyba nie \"C\" ani \"D\" żeby nikogo nie urazić bo wcześniej widziałem jaki ktoś link podał... czekam na to aż jakaś Pani się wypowie... I mnie oświeci ;-)) Taraz lece na głosowanie więc sprawdzę za godzinnę czy są jakieś nowe posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maćko
Ufff przeczytałem cały temat. Oglądnąłem wszystkie zdjęcia i powiem tak. Te piersi które tutaj zobaczyłem są OK (osobiście spałemz dziewczyną która chyba miała 0 w porównaniu z tymi ale przyznaje że przechodzą mnie dreszcze jak sobie to przypominam) Myśle że kształt piersi ma tutaj kolosalne znaczenie. Osobiście wydaje mi sie że optymalne są piersi B, C ale jak zobaczyłem te http://www.plfoto.com./zdjecie.php?picture=748833 i są przepiekne!!! Może dlatego że twarz jest bardzo sympatyczna i ciało ładne. Ale generalnie dziewczyna jest bardzo sexi. Natomiast abstrahując od wielkości piersi - jak możecie dziewczyny pisać że w związku z tym że macie małe piersi to jesteście gotowe zaakceptować małego penisa!!! To dla mnie oburzająca logika co to będzie za związek z takiego podejścia. PS mam 28 lat, 3 poważne związki za sobą a mój penis ma naturalne 16cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkie
kurcze ta ze zdjecia to naprawde ma male-ja mam 70a ale jednak sa wieksze wiec ciezko powiedzec co to za rozmiar... a powaznie podobaja ci sie takie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maćko
Słuchaj zaczynając czytać ten temat bałem sie że będe wam (dziewczynom) musiał napisać kilka gorzkich słów bo tak jak mówie dla mnie ideałem są B,C ale oglądając te zdjęcia doszedłem do dwóch wniosków 1. że wszystkie dziewczyny które mówiły mi że mają A miały 0 2. reszta z którymi spałem albo widziałem je nago miały B,C lub D. Więc powtórze jeszcze raz: prawdziwe A mogą też być bardzo sexi!! Ale warunek musi to być A a nie jakieś naciągane 0 i drugi warunek muszą być ładne. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maćko
Aha weź pod uwagę że na tym zdjęciu ta laska leżu na plecach i ma podniesione ręce to optycznie pomniejsza biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×