Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Do Wenuski(w trakcie pisania dosłałęm maila więc i do ona70A) Komentuj będzie fajnie :-)) (a raczej komentujcie będzie fajniej ptrzynajmiej już nie będzie na temt co jest lepsze duże czy małe...) Co do problemu. Jaki biust jest idalny... Co to jest biust, doczego służy ?? Biust składa się z gruczołu pokarmowego oraz z tkanki łącznej. Do czego służy pierś?? Generalnie do karmienia małych dzieci (czyaj niemowlaków) No tak już od początków dziejów. Dlaczego w spłoeczńswie przyjeło się że pierskobieca pierś służy mężczyznom (media, prasa itd)??? No własnie, poco stwożono códowne koronkowe stanki dal kobiet żeby czuły się lepiej, porostu robią bieliznę w kopletach... a może dla męskiego oka ?? moda?? Kto kreuje modę trendy, kobiety czy może ężczyzni mówiąc co by chcieli widzieć?? No takich dziwnych śmiedsznych naturalnie beznadziejno głupich pytań orz tematów jest bardzo wiele. Nieiwem co pisać bo minie pewnie dużo czasu dopółki w naszym dziwnym świecie coś się nie zmini. No ale skoro do sklepu króry jest 400metrów od domu jedziemi samochodem... Wracając do tego co wasz śmieszy i bwi to te porówanie z biżuterią... jeśli ktoś chce na siebie zwrócić uwagę zakładając krótkie spodenki go garnituru... jełśi po takim fakcie wszysty tak zaczą robić by się wyróżnic to już to nie będzie wyróżnienie... Aj nie chce mi się klepać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poczytaliśmy pseudonaukowy wykład o zastosowaniu kobiecej piersi... lol :D Aż mi się taki stary głupi kawał przypomniał: Student medycyny pisze kolokwium, m.in. na temat \"dlaczego mleko z piersi matki jest lepsze niż to z butelki\". Pisze więc: - ma dużo witamin - ssanie niemowlaka wzmacnia więź z matką i po krótkim zastanowieniu dodaje: - ma lepsze opakowanie. Wiem wiem, nieśmieszny kawał, co ja na to poradzę, że nie jestem tak komiczna jak Ktoś_Nowy, a tak się staram:( P.S. Nie mogę się powstrzymać... \"poco stwożono códowne koronkowe stanki\" - po to aby faceci tacy jak TY się w nie (of course wypełnione) wgapiali, zaoszczędzając nam takich tekstów, które ni to formy, ni treści odpowiedniej nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moje ostatnie dwie minuty zycia - było pieknie i niczego nie załuje, zegnam na forum moich przyjaciół - rodzine, kochanków, meza, kochanke - chce byc skremowana - mam wybrany wazon, zostanie po mnie innuendo - through the sorrow or through all my splendour don\\\'t take offence at my innuendo ....... Goodby to You all ... Już niedługo na was nasikam z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś_Nowy, to co piszesz jest jednocześnie fajne i śmieszne. Nie zapominaj, że jesteś w mniejszości, i mało kto się z Tobą zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto jaa
wielkosc piersi sie tak bardzo nie liczy jak ich wyglad i ksztalt bo moga byc male piersi ale sliczne jak np u przybylskiej a moga byc duze ale brzydkie sonet ewa i wszystko lepsze male i jedrne niz duze i wiszace po kolana haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała młoda kobietka
ja mam biust mniejszy niz te tutaj!!: www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=639234 www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=719964

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mężczyzna zawsze mi powtarza, że moje piersi sątakie w sam raz. Jemu najwidoczniej odpowiada 75B, a argumemntuje to tym, że według niego duże piersi po pewnym czasie stają się obwisłe i można zostać zgniecionym przez nie, a takie jak moje są w sam raz, bo może je pieścić całe na raz, bo mieszczą się mu w dłoni. :) Eee tam, dziewczyny, nie dajcie się modzie. Swoje, naturalne są najlepsze, jakiekolwiek są. Ja jak mężczyzna kocha to i piersi musi pokochać, nie ma wyjścia. Dobrze, że aż tak się nie przejmuję, bo pewnie już zbierałabym fundusze na operację przedłużania kości, bo mam krótkie nogi, a modzie są taaaakie dłuuuugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała dorosła
Do mała młoda kobietka: Ja tez mam mniejsze o tych ze zdjecie :( z tym, ze ja juz mam 22 lata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkamała
Hmmm.... ja mam malutkie :) Jestem po trzydziestce ale one mi nie urosły nawet po dziecku. Kiedys miałam kompleksy z tego powodu ale faceci mnie znich wyleczyli. :) Jak popatrze na swoje rówiesniczki u których najpierw widać cyc potem długo długo nic, potem brzuch, a dopiero ona to jetem szczęśliwa. A ja praktycznie jestem niezmienna od lat . Wiec czemu mam sie marwić ? że z małym cyckiem ale z talią i jędrnym tyłeczkiem podrywaja mnie chłopaki o naście lat młodsi ??? Uff skończyłam . Dziewczyny z małym cyckiem nadrabiajcie pupą, znakomitą figurą i błyskiem w oczkach. Na facetów to działa ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejsigrej
Do Mariolkamala Średnio rozumiem to co napisałaś, bo ja znam więcej dziewczyn z płaskim brzuchem, kształtną pupcią i dużym biustem niż z dużym biustem i tłustą figurą. No ale nie wiem, może w Twoim wieku już tak, kobiety zaczynają się starzeć, wolniejsza przemiana materii. Swoją drogą nie wiem jak można się tak zaniedbać. I jeszcze jedno znam więcej grubych lasek z małym biustem niz z dużym :) I ZROZUMCIE W KOŃCU ZE WIELKOŚĆ PIERSI NIE ŚWIADCZY O FIGURZE. znam grube deski, i chude dojary wiec skończe ten bzdurny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalomma
A ile ty masz lat człowieku jak piszesz "Swoją drogą nie wiem jak można się tak zaniedbać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ja z kolei nie widziałam w życiu tłustej kobiety deski:D Mieszkam w dużym mieście i wiele widziałam, poważnie. Przecież kobiecie z nadwagą \"idzie\" w biodra, biust - notabene \"zbudowany\" głównie z tkanki tłuszczowej:P Może się koledze telewizyja myli z rzeczywistością albo to kwestia czatowych znajomości i tamtejszych fotografii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facett Patii
Mariolamała Masz rację w 100% jak patrzę na swoją eks z dawnych lat to nie załuję niczego, a miała warunki hi hi, ożeniłem się z dziwczyną z tzw. zerówką i teraz koledzy widzę jak oczami wodzą za moją żonką jest super laska mimo że nie ma bujnego biustu. Malutki ale za to jaki jędrniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh...
hej dziewczyny ( co nietore) co wy gadacie czy uwarzacie naprawde ze dlatego ze macie male piersi nie macie chlopaka moim zdaniem warzniejszy jest charakter niz piers a do malej piersi da sie przyzwyczaij... jak pioznalam mojego chlopaak nie mialam prawe wcale w sumie mialam niecale 15 lat i 70A z czasem urosly w sumie ja tez troche przytylam bo byla jak patyk mialam 150cm i warzylam 45 kg teraz mam 157cm i 75B jak dla mnie sa male ale mojemu chlopakowi pasuja wiec dziewczyny ktore uwarzaja ze dlatego ze maja maly biust nie maja chlopaka niech przestana sie tym zamartwic bo jest chlopak leci na biust to dalej co mu sie musi podobac to du*a i to ajka jest lozku ale jesli chlopak leci na ciebie tn na taka jaka jestes tzn ze chceb z toba byc ze ty jako ty dziewczyna mu sie podobasz a nie twoj biust... skoczcie po rozum do glowy .....biust nie ejst najwarzniejszym narzadem kobiety !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejsigrej ma racje
ja mam 70E i jestem bardzo szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no biust nie jest najważniejszym narządem kobiety, ale niestety jest postrzegany jak raklama :P mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze wszyskim widze ze nasze malobiusciaste kobietki wyleczyly sie z kompleksow,przepraszam ze tak dlugo nie pisalem,choc jeszcze pare dni potrwa zanim sie wkrece w tematy, pozdr dla jak,onaaaaaa 70a,ktos nowy i oczywiscie wenuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nianiaaaa
a ja kiedys tez kiedys mialam kompleks na tym punkcie patrzac na moje biusciaste kolezanki ze szkoly ale juz sie wyleczyłam wyleczył mnie facet bo 70b dla niego było super:) a poza tym zauwazyłam tez cos takiego co jest i umnie moze nie mam duzego biustu ale za to bozia dała mi dlugie i zgrabne nozki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakapleksiona
Prosze Was o wypowiedz ba to co zobaczycie na zdjeciach na moim blogu. oto link: www.zakapleksiona.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męzczyzna
Spowodu małych piersi mojej żony nie mam ochoty z nią na sex. Chyba impotencji się nabawiłem. NFZ powinien płacić za powiekszanie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadeit
zakompleksina jak zobaczyc te zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eredhiel
Ja mam 80 D. I chciałabym mieć mniejsze. :( Dramat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwy zakochany
Ja mam dziewczynę, która mam małe piersi - są cudowne, takie jędrne... a małe piersi są jakże wrażliwe , mniam uwielbiam je :)) Najpierw je delikatnie i powoli głaskać końcami palców od sutków do zewnątrz i z powrotem, albo ruchami okrężnymi od zewnątrz i zbliżać się do sutków. A jeszcze lepiej językiem ... "smaczny" wstęp do dalszych działań :) Dziewczyny często tak mają, że narzekają na mały biust, ale przecież ilu ludzi na świecie takie gusta i tyle różnych upodobań, więc na pewno są fani małych , średnich i dużych biustów. Nie ma co się zamartwiać, że się ma mały bisut :/ Powinnyście się raczej radować kiedy Wasz facet z radością go dotyka, całuję .... i cieszy się kiedy jesteście w "siódmym niebie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie to kobity
dziewczyny o małych biustach! proszę nie dołujcie się, ja sama mam małe piersi, i Wy zarówno jak i ja ich nie zmienimy...! Mam chlopaka, bardzo mnie kocha a ja jego, raz spytałam się czy podoba mu sie mój biust i odpowidział mi że mam jak dla niego wprost idealny, boski. Na początku myślałam że tylko tak mówi by mnie nie dołować, ale on ciągle mi tłumaczył żebym się nie martwiła, że nie najważniejszy jest rozmiar ale to aby były zdrowe, jędrne i zadbane. i uwierzcie mi tak powiedział prawdziwy facet! Wielu mężczyzn lubi duże piersi, ale również wielu lubi małe.Jeśli facet kocha swoją dziewczynę prawdziwie, tak jak mój chłopak mnie, to kocha ją całą, ze wszystkimi zaletami i wadami, kocha jej charakter i ciało. I co najważniejsze- proszę Was zaakceptujcie się, szkoda życia na kompleksy, życie jest jedno a Wy go chcecie zmarnować tylko dlatego że macie mniejsze piersi...? Przecież to absurd. Przecież każda z nas ma swój indywidualny wdzięk, swój seksapil. Może macie mniejsze piersi, ale napewno macie inne zalety jak inteligencja, zgrabne nogi, ładna pupe, czrujący uśmiech... itp itd... napewno tylko tego nie umiecie dostrzec bo zbyt bardzo skupiacie sie za piersiach i na dołowaniu się... Nie przejmujcie się tym... POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to nie przeszkadza,jakie są takie są!Mój kotek ma w sam raz )* Ps.Dla faceta który kocha naprawde nie licza się tylko piersi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolitek
heh...dziewczyno...małe piersi są piękne...mam 30lat i naprawde małe cycuszki są zajebiste...piekne jędrne...i wogóle wypas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shorti
Według mnie to że dziewczyna ma mniejsze piersi to jest mniej seksowna atrakcyjna lub coś w tym stylu to są przecież bzdury. Każda z was ma swój jedyny i niepowtarzalny wygląd i ciało a piersi to nie jest jedyny atut kobiety. Mnie sie osobiście podobaja mniejsze piersi, są takie okraglutkie jak pileczki i jak są jeszcze jędrne i delikatne w dotyku to już bajka. Nie lubie jak dziewczynie wiszą piersi po pępek ;p Moja dziewczyna ma według mnie idealne piersi i powinna byc z nich naprawde dumna, do tej pory chodziła i marudziła że są małe i przez to brzydkie..... ale na szczęcie to przeszłośc :] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×