Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

>>Latoya nie ma sie z czego śmiać, to nie żadna tragedia kochałem sie w neij od podstawówki a teraz ona sie przeprowadza z mojego miasta, moze to i lepiej, bo ja już mam obecnie dwie dziewczyny i właściwie nie płacze na brak kobiet moż ecięzko jest zawrzeć nowe znajomoci, ale na brak kobiet nie narzekam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz poślę chuja temu co sprzyja memu dzielnicowemu dlatego, ze każdy wie dzeilnicowego u nia nie ma nie dlatego chuja nikomu nie poślę bo to jest osiedle ośle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
Latoya z dystansem podchodzi do siebie I lubi sie troszke ponabijac sama z siebie Niektorzy maja kompleksy i sie chca z nimi podzielic Wiec co Ci do tego nie musisz ich z nimi dzielic Wiec nie nabijaj sie z biednych kobiet prosze To tak do tego co pisales na swoim topiku...2 dziewczyny mowisz oj to nieladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
Nieladnie to ze masz dwie dziewczyny i To ze sie tu z kobiet nabijasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
A dlaczego nie spisz moj drogi i czyzbys dostal jakiejs niedomogii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach o to ochodzi.... nie martwicie sie szybko roziążę sprawę ;-) z jedna jestem rok i jest fajnie druga dwo mnie chce wrócić, ale ona mnie już rzycała z pięć czy sześc razy a ja zawsze wracałem, więc raczej odpada więc mozna pwoiedziec, ze ma jedna dziewczynę ;-) raczej ;-) a to ze sie nabijam z dziewczyn? z którego to fragmentu wynika? co co chodzi? ja psalem ogólnie, ze mnie czasem śmieszą niektore wypowiedzi, a nie wypowiedzi kobiet w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne słowo \"niegomoga\" (haha) no właśnei musze iśc spać rodzice juz spią ja tez powinienem ale dla ciekawości pwoiem wam że rejestrowałem sie na furum z milion razy pod róznymi pseudonimami i róznymi tematami montypajton jest wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
Forum jest po to zeby sie kazdy mogl wypowiedziec, a niektorzy nie lubia jak sie z ich kompleksu ktos nabija. masz jedna dziewczyne ...to dobrze...wszystkiego najlepszego...hejhej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
Nie mow wam bo tylko ja cie tu slucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
Tak tak grzeczne dzieci juz spia wiec ja tez ide papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja też dodam swoje trzy grosze: jeżeli chodzi o to,że powinniśmy się cieszyć, że jesteśmy zdrowi, cali itd to zgadzam się w 100%, ale wiadomo, że każdy człowiek jest egoistą więc chciałby jak najwięcej dla siebie. Nie potrafimy sie cieszyć z tego co mamy, a to wielki błąd :( laleczko - ja wiem co czujesz, mi też dawniej świat się walił na głowę, ale miałam siostrę która potrafiła mnie sprowadzić na ziemię z wielkim hukiem i dzięki niej troszeczkę inaczej patrzę na świat. Ty nie masz rodzeństwa? Jeżeli masz to może porozawiaj z nimi, a jak nie to napewno masz przyjaciółkę, albo bardzo dobrą koleżanką. Człowiek jak się wygada to naprawde jest mu lepiej :) Wszyscy tutaj chcą Ci pomóc, ale Ty też musisz chcieć. Co do płaczu - jesteś poprostu wrażliwą osobą i to bardzo. Ja też taka jestem. Widzę wzruszającą scenę i już łzy w oczach. Wystarczy mi film z happy endem i ja już ryczę !! No cóż, to chyba dobrze ... :) I też nie jestem mocna psychicznie. Również bym chciała przeciwstawić sie innym ludziom, zawalczyć o swoje ale nie potrafię. Jeszcze mam jeden minus - nie umiem powiedzieć w oczy co myślę lub czuję i bardzo się boję zranić innych. Tzn, nie potrafię powiedzieć komuś - głupi jestes, albo nie lubię Cię jeżeli będę wiedzieć, że to sprawi tej osobie przykrość. Poprostu nie podarowałabym sobie tego - mam okropne wyrzuty sumienia - wolę innym kłamać w oczy, niż powiedzieć straszną prawdę. Ale nic na to nie poradzę :( Poprostu nie umiem, ale wierzę, że z tym da sie walczyć. Więc troszeczkę samozaparcia i napewno wyjdziesz na prostą :) Trzymam za Ciebie kciuki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że topik żyje...sporo nas z małymi piersiami.... ja sądzę ze z każdej sytuacji są dwa wyjścia...... ....i my tez mamy dwa...... ....albo zaczniemy brać odpowiednie srodki hormonalne albo zorganizujemy sobie busa do NL....bo gustów nie zmienimy..... zresztą poczytajcie wypowiedzi \'łosiu.....\' pięknie pisze, ale jego dziewczyna nosi romiar D czyli możemy teraz podzielić mężczyn na tych co ładnie i nieładnie piszą :) ale i tak każdy z nich mając do wyboru A i D wybierze D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solar.factor: Moze wiekszosc faktyczni wybierze D, ale na pewno nie wszyscy :) Ja tez prosze o zdjecia, oczywiscie o ile moge:) edytaf5@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góraleczka17
solar.factor ---------> daj juz spokoj z tą Holandią naprawde, nie wmawiaj Dziewczynom ze w POLSCE nie znajdą faceta który ich doceni. Sama mowisz ze masz ładna twarz, sie , mowisz do laseczkideseczki ze `wiesz co ona czuje` a widziałas fotkę ktora pokazała? Ty z tego co piszesz masz znacznie większy rozmiar, większy niz częsc z nas tutaj. Ciągle pokazujesz temat w ktorym faceci wychwalają duze biusty, naprawde oni tam sie w taki chamski sposób o tym wyrazają , a Ty od razu w to wierzysz i nawet powtarzasz teksty typu `drobnoty` czy jakos tak. Nie zamierzam Cie atakowac napisałam tylko co mysle. Skoro masz taka ładną buzie ciesz sie , bo duzo jest takich - płaskich z brzydką twarzą. Jedna z dziewczyn odpisała na moj post o kolesiach na tym przystanku ze to na pewno byli wiesniaccy brzydale- nie, wyglądali na fajnych facetow. To jest tak ze duzy biust generalnie podoba sie młodym chłopakom ktorzy naoglądali sie duzo filmow erotycznych, mysle ze dla dojrzałych męzczyzn naprawde nie ma to az takiego znaczenia. Poza tym gdy pojawia sie miłosc, czy patrzy sie na takie rzeczy jak wielkosc biustu? Moim zdaniem tak -ale patrzy z miłoscią. Cz nie wiedzisz na ulicach setek kobiet ze swoimi partnerami choc tez mają niewielkie piersi? pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary77
duże są fajne ale do czasu.po porodzie zazwyczaj już takie nie są a co do małych takie na dłoń są superrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góraleczka17
solar.factor --> rozejrzyj sie dobrze w takim razie nie podoba mi sie, ze sądzisz ze kobieta z małym biustem nie moze sie podobac ( szczegolnie w Polsce), nie umniejszaj swojej wartosci ani nie mierz jej wielkoscia biustu. ja o sobie czasme mysle tak : fajnie by było miec większe ale skoro mam takie jakie mam to trudno :] w sumie mysle ze sposobem na mnie było by przytycie bo uwazam, ze jestem za szczupła 173cm/ 52 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góraleczka17
a gdyby mi jakis facet powiedział ze mam za małe i to powiedział w jakis chamski sposob, to rozesmiałabym mu sie w twarz i kazała spadac:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary77
moja żonka ma 70 b lub 75a różnie bywa mi się podoba wcześniej byłem z laską 70c też było ok więc mogę stwierdzi że duże i małe podobają się facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxne piersi. luźny luź iśmierdzący lepki sluz taka cipa moja droga to jest dla mnie przestroga aby wiecej palca tam nie wsadzac i cię już przestać dymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> góraleczka17 Ty to chociaz wysoka jesteś, a ja oprócz tego ze mam A to jestem jeszcze bardzo niska a poza tym moja taka a nie inna opinia o gustach w PL i NL wynikła z mojego doświadczenia i tak jak pisałam wczesniej liczą się czyny i fakty a nie słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> góraleczka17 Ty to chociaz wysoka jesteś, a ja oprócz tego ze mam A to jestem jeszcze bardzo niska a poza tym moja taka a nie inna opinia o gustach w PL i NL wynikła z mojego doświadczenia i tak jak pisałam wczesniej liczą się czyny i fakty a nie słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solar.factor---> skoncz juz z tym nazekaniem,bo zaczynasz juz wkurzac ludzi tym swoim ciaglym nazekaniem na naszych panow.Nie jest regula ze kazdy Polak jest swinia i nie lubi malych biustow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Opanuj sie juz!!!!!!!! Bo czasami mysle ze masz normalnie jakas manie na swoim punkcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Unitra moja, qrva, wina że dwóch dupków z NL okazało mi uczucie, a jeden Pan Polski zrobił mnie tak w ch_ja że go jeszcze długo popamietam?!! :O a inni to tylko mi kosza dawali jak gdzies tam odwazyłam sie okazać im uczucie.... :O naprawdę...nie mam słów.... :O zresztą poczytaj wypowiedzi \'łosiu....\' tak pięknie nam tu oczy mydlił a na końcu napisał że jego dziewczyna ma D.....no ne.... liczą się czyny, a nie słowa :O anyway 4 me ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezu!!!! Solar ja juz nie mam sil do ciebie!!!! Masz manie i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Unitra to nie jest mania tylko rzeczywistość :O zreszta na naszym ukochanym pokrewnym topiku znalazłam taki post: a moja ma bbbbbbbbbbbb \'moze te partnerki z biustami A/B mają mózgi w rozmiarze D/E.? przynajmniej moja tak ma a poza tym twój mąż nie jest całą populacja męska na świecie i byłbym wdzięczny gdyby się za mnie nie wypowiadał; a poza tym niejaka solarfactor juz tu wczesniej pisala o holendrach - bylem w holandii i nie klamala tam najwieksze branie mają małe blond z ładnymi gębami i niewyparzonymi jęzorami i pary smiesznie wygladaja bo ona ma 160 a on ma 190. ale nie chodzi o to jak wygladaja tylko o to kto ma branie. w irlandii tez małe maja branie. wiec nie wszedzie sie duze podobaja i badzicie tego swiadome drogie panie z biustami C,D,E; radze to dla waszego dobra\' jak cos podaje linka do strony na której jest owa piękna wypowiedź: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3290551&start=300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to NIE oznacza ze nasi polscy panowie sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moze w holandii facetow poiagaja babki z malymi piersiami ale czemu porownujesz holendrow z naszymi cudownymi Polakami!!!!!!!! No cholera jasna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×