Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość skromny
ehh dziewczyny, każdy jest jaki jest, miałem kobietę z biustem 70A teraz mam kobietę z biustem 75B i bardzo tęsknię za tymi słodkimi małymi krągłościami, kochałem je..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarek_
Małe piersi najczęściej idą w parze z "wąską szparką". Jako Facet wolę jednak "wąską szparkę" i małe piersi, bo po pierwsze zawsze mam milsze odczucia, a po drugi nigdy nie obawiam się, że jak uprawima seks w pozycji na jeźdzca i Żonka się do mnie przytuli to przypadkowo mnie udusi swoimi piersiami. Życia to sztuka wyboru, a Facetom z wiekiem priorytety się zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiunia16
katatoniaaa dziękuje za pociesznie:*:*:* jakos to może przezyje i przyzwyczaje sie wreszcie do mysli ze nigdy nie bede miec duzych;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jiub
Moim zdanie małe piersi są ładniejsze i bardziej seksi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Jestem właścicielką małego biustu . Kedyś miałam miseczkę , pełne B ale po wykarmieniu dziecka kilka dobrych lat temu , ( karmiłam 2, 3 m-ce) biust się zmniejszył i prawem fizyki , jest mniej jędrny ;). Troszkę za długo ale ważne ,że dziecko jest zdrowe . Myślałam o operacji plastycznej ale myślę tez co mają zrobić kobiety chore . Znam osobiście młodą dziewczynę , no może nie taką młodą bo ok. 40 ale śliczna i zgrabną , której w związku z chorobaamputowano pierś . Zachowuje pogodę ducha i optymizm .Czy myśli ,że chciała by miec większe piersi ?( miała małe) Nie ! Ona pewnie chciałaby wyzdrowieć !!! I żyć z obiema małymi ,,,,zastanówcie się ,,,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
I druga sprawa - najlepszy rozmiar piersi to taki który pasuje do sylwetki. Miseczka B pasuje wszystkim . Mam znajomą wzrost 164 cm. a biust GG. Jędrny ale problem z doborem biustonoszy , z kręgosłupem i utrzymaniem wagi .Przytyje , będzie biust większy , schudnie , obwisły. Ja mam również nie powiem ,że nie , troche kompleks , ale jestem dość szczupła , więc tak nie rzuca się w oczy ten mój niewielki biust. Push upy trochę poprawiaja optykę ;) Mężczyźni , coż pewnie większy biust jak im sie wydaje lepiej wyglada w sytuacjach intymnych lecz ,,,, Jeśli spojrzymy na fotki rozebranych kobiet ładniej prezentuje się , tzn, zgrabniej biust mały niz biust duży .Nikt nie jest idealny . Panowie , zdarzyło mi się spotkać takich , pragną obfitych gabarytów a sami dysponują małymi , i gabarytami , i umiejętnościami . A kobietki o malutkich biustach są zgrabniejsze , szczuplejsze i lepsze w sytuacjach intymnych , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość St.evil
Czarek_>>> mówisz z wiekiem się priorytety zmieniają? A CZY MAŁE PIERSI TWOJEJ ŻONY SIĘ ZMIENIŁY NA GORSZE? (sory za obcesowe pytanie) pewnie się nie zmieniły bo mały/sportowy biust zostaje ładny jaki był... a duże? ładne i jędrne są pare lat a potem...PLUM! i nie ma ładnych cycuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarek_
Nie zmienily się na gorsze, bo od początku je zaakceptowalem. Mówiąc o zmianie priorytetów, miałem na myśli prostą relację, że Małolaci i młodzi Mężczyźni najczęściej wybierają Partnerki o walorach, które imponują ich męskiemu towarzystwu. Również to kiedyś przerabiałem. Jednak, kiedy podjąłem decyzje o poważniejszym podejściu do mojego przyszłego losu, wybrałem i związałem się z Kobietą "tylko dla siebie", mając w dupie uwagi i poglądy otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 75B i jakoś nie przeszkadzało mi to z znajdywaniu facetów. :D I jeszcze coś - lubię swój biust! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75A/70B
Juz tu kiedy bylam i sie uzalalam nad soba i tak sobie dzisiaj mysle,ze dobrze ze wrocilam i zajrzalam.Tak sobie troszke poczytalam wypowiedzi wasze z paru ostatnich miesiecy i Musze przyznac, ze troche mnie podniesliscie na duchu:) Pozdrowienia dla malych cycuszkow oraz ich wielbicieli! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70a
Cześć Wszystkim!Mam na imię Julia.Zawsze miałam mały biust,mniejszy od rówieśniczek.Niemiałam jednak z tego powodu nigdy kompleksów ponieważ nadrabiałam twarzyczką.Mam nietypową urode jak na polki,ciemna karnacja,czarne oczy i wlosy-i to zawsze przyciągało uwage facetów.Mam 21 lat,każdy kto w gimnazjum latał za cycatą Kaśką,i wyśmiewał mnie,że jestem decha,teraz maży o tym żeby ze mną choćby pogadać!Mam bardzo duże powodzenie u facetów i żadnemu jakoś nieprzeszkadza,że mam mały biust.Mam faceta,który za mną szaleje-niewyobraża sobie życia bezemnie.Owszem,zawsze podobały mu sie typowe blondyny z dużymi cycami,ale jak mnie zobaczył powiedział że wszystkie przebiłam!:)Najłatwiej jest duże piersi wsadzić do przymałego stanika i świecic nimi na kilometr,wiadomo,że każdy facet sie obejrzy-mój też.Wkońcu są wzrokowcami i niema sie co wkurzać.:)Ale uwierzcie mi że już trudniej zaimponować facetowi ogółem wyglądu,ciekawą urodą.Takich dziewczyn jest mało.Ja nigdy niechodziłam na solarium,niefarbuje włosów,tymbardziej niepowiększe sobie też piersi,i tak sie będe podobać facetom i tak,bo oprócz połuniowej urody mam coś w głowie.To wszystko sprawia,że małe piersi wogóle mi nieprzeszkadzają.:)Dlatego dziewczyny-popracujcie nad ogólnym wizerunkiem,a wtedy napewno niebędzie im przeszkadzać,że macie małe piersi.Wiadomo,że znajdzie sie jakiś fanatyk miseczki D,ale tacy którzy upierają sie przy kanonie jednej urody niestety są zazwyczaj puśći... .Weszłam na te forum razem z siostrą-młodszą o 2 lata,żeby udowodnic jej że jest dużo facetów co nieprzywiązują takiej uwagi do wielkośći biustu,i uznałam że sama napisze co o tym myślę.Pozatym jestem kosmetologiem i fotomodelką-znam sie na urodzie.:)Także głowa do góry Kochane-i pamiętajcie-ogół-nie cycki,tymbardziej,że bardzo często duże cyce są obwisłe,tylko silikony tak super sterczą.:*Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie przejmujcie się rozmiarem biustu, jak już ktoś napisał wcześniej ważne by mieć ładny zgrabny ;) a nie obwisły wielki. Poza tym jest wiele sposobów na optyczne powiększenie, istnieją też kremy które ujędrniają skórę biustu, ćwiczenia, które go unoszą. Spójrzcie na kobiety, które uchodzą za jedne z najpiękniejszych na świecie jak chociażby Keira Knightley. Jest naprawdę wiele kobiet z małym biustem, które są z tego zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkka
te wasze wypowiedzi są bardzo budujące...ale niestety jest różnica między małym i... małym biustem. Każda z nas może uznać że ma małe piersi. A zdarzają się naprawdę totalne porażki, trudno pocieszyć kogoś w takiej sytuacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzmowa_blair
MAŁE JEST PIĘKNE powieccie co to da że dziewczyna ma duże cycki bardziej się podniecicie? taki sam temat mogła by założyć dziewczyna : do dziewczyn, których faceci mają małego penisa XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzmowa_blair
MAŁE JEST PIĘKNE powieccie co to da że dziewczyna ma duże cycki bardziej się podniecicie? taki sam temat mogła by założyć dziewczyna : do dziewczyn, których faceci mają małego penisa XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jassne
ty chyba nigdy nie uprawialas seksu jesli uwazasz ze male cycki i maly penis to taki sam problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Faceta moze nie podniecać kobieta z malutkim biustem . I co z tego ,ze ma inne Atuty , jest fajna , jak facet lubi duze? Odpowiecie : zmienic faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiunia16
wy tu dziewczynki piszecie że macie małe biusty czyli 70A 70B a ja nawet tego glupiego 70A nieee mam.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyh
z tyłu plecy z przodu plecy pan bóg stworzył cię dla hecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dikkeri
Mi sie nie podobają kobiety z małymi piersiami, muszą mieć je większe ale nie za duże no i oczywiście jędrne a nie oklapłe :P Mnie bardzo podnieca jak podczas stosunku kobiecie podskakują cycuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez natura obdarzyla raczej skromnie (60DD). Moim zdaniem z malymi piersiami da sie zyc, jesli uda sie je zaakceptowac. Moze naparwde niektorym mezczyznom mniejszy biust sie podoba, chociaz nie do konca jestem przekonana. Maly i foremny biust tak, ale takie prawie nic to juz cos innego... Tak czy inaczej, najwazniejsze to nie nazekac swoim mezczyznom na swoj rozmiar biustu! :) Popelnilam ten blad tylko raz, moj obecny nic na ten temat nie wie (chociaz moze sie domyslac). Sama nie wiem tez do konca co on mysli... Czasami mam takie przyre mysli, ze moze mu nie wystarcza czy cos... :( Kobietki trzymajcie sie cieplo, widac calkiem sporo nas jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kie ka
U mnie też 2 :P już nawet nie przeszkadza mi to że sam biust jest taki malutki ale ogolnie to ze jestem strasznie chuda i gdybym przytyła choc troche to od razu całość prezentowała by sie lepiej bez widocznych wszystkich żeber i mostka a wtedy nawet bardzo male piersi wyglądały by ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem majac male piersi lepiej jest byc szczupla :) Ale bez przesady oczywiscie. Ja mam figue gruszki, przez co wygladam nieproporcjonalnie...Szerokie biodra i mocne uda niezbyt dobrze prezentuja sie ze szupla gora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...4... wiekszosc moich znajomych mowi ze lepsze male:) takie zeby sie w raczce miescily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...4... wiekszosc moich znajomych mowi ze lepsze male:) takie zeby sie w raczce miescily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarecki 84
Dzień dobry. Mam na imię Jarek i też mam problem małego biustu. Wszystkie staniki są dla mnie za duży. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie ma co sobie wmawiac, taka 2-ka zawsze bedzie se gorzej prezentowac w porownaniu do 3 czy 4. Mimo wszytsko powidziwiam kobiety, ktore calkowicie zaakceptowaly swoje male piersi. I jeszcze pytanie do panow, co byscie wybrali, gdybyscie mieli mowzliwosc: naturalna 2-ke, czy silikonowa 4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×