Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość gość
Powiekszanie piersi to już coś ważnego tylko po prostu jesli chcemy zeby dobrze wygladało wszystko, dobrze sie goiło to musimy taki zabieg wykonac w naprawde dobrej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że większość facetów jednak woli duży biust, w tym i ja... ale najlepsze jest to, że kiedyś zakochałem się w płaskiej lasce :P...ale ona była fenomenalna z charakteru (chyba nawet została jakąś lekarką) i mnie nie chciała co jeszcze bardziej mnie kręciło... Reasumując - płaskie dziewczyny mają trochę pecha, muszą ten brak nadrabiać ostro charakterem, osobowością, inteligencją i mega ładną twarzą...ale przynajmniej mają pewność, że facet kocha je za osobowość a nie cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dokładną taka kobietę. Zgrabna, wysoka, ładna buzia, fajny charakter. Niestety piersi brak ... Szczerze zaczyna mnie to strasznie irytować. Cycek musi być, inaczej kobieta traci kobiecość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że ktoś tu ma ładną i mądrą dziewczynę która rzekomo nie ma piersi pisze JEDNA i TA SAMA OSOBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.03.06 xxxxxx Po 1: Nie wypowiadaj się za wszystkich. Po 2: Myślisz, że jesteś taki świetny i możesz mieć każdą? Nawet lekarkę? Ona może mieć prawnika albo lekarza, kogoś na poziomie, a nie takiego prymitywa jak ty. Po 3: Facet z małym penisem lub brzydkim ryjem też musi dawać coś więcej z siebie. Nadrabiać rzeźbą, charakterem, dobrą pracą i pełnym portfelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądanie piersi poprawia krążenie, zmniejsza ryzyko chorób serca i wysokiego ciśnienia. Patrzenie na kobiecy biust sprawia, że się uspokajamy, nasze ciśnienie krwi obniża się, tętno staje się wolniejsze, a nasze arterie czystsze i bardziej przepustowe.Niemieccy lekarze udowodnili, że widok kobiecych piersi pozytywnie wpływa na męskie zdrowie i w konsekwencji zwiększa długość męskiego życia o pięć lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pruskidziedzic
Moja kobieta ma małe piersi ale bardzo wrażliwe. Mieszczą się w dłoni ale za to są bardzo wrażliwe. Wystarczy że wieje wiatr a sutki chcą wyskoczyć ze stanika. Uwielbiam kiedy zakłada moją koszulę i robi defilady po domu coraz odsłaniając biust. Bardzo mnie to podnieca, zresztą ona wie o tym i czasami kusi.... Oj kusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MP6
Uwielbiam małe piersi , ostatnio moja Anusia zapytała czy naprawdę mnie kręcą , przyrównałem je do pisklęcia , są miłe i słodkie , nie jak stara kura ;) zrozumiała i jest pewna siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż miło czyta się te wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość1
Lubię małe piersi bo np podczas ich pieszczot można je całe sobie włożyć do buzi i ssać :) Małe piersi są naprawdę fajne :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam mały biust, największy problem jest przy dopasowaniu sukienek z dekoltem - zdecydowanie dla lepszej aparycji i samopoczucia wypieram wtedy staniki push-up (mężczyźni mogą wtedy czuć się oszukani, natomiast Panowie zakładamy je, nie po to żeby was oszukać ale żeby bardziej komfortowo się czuć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe piersi są cudowne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam takiej dziewczyny z małym Biustem b, szczególnie z rozmiarem A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tego tematu. czyli np jak mam faceta i duże piersi to wszystko jest ok. Nagle dostaję raka i usuwam guz wraz z piersią - z D robi się zero. I teraz co? Facet ma mnie rzucić, bo nie mam CYCKA? Ludzie świeci!!! Takiego faceta w d**e kopnąc z rozpędu! Nie jesteście marionetkami, by się komuś podobać! Nie istniejecie, by jakiś facet odczuł estetyczny kontent! Masz kobieto podobać się sobie! Ty Ty i tylko Ty. Są kobiety z małym biustem, które się akceptują - świetnie! Są piękne niezależnie od rozmiaru cyca, uwierzcie mi, bo są pewne siebie, są szczęśliwe ze sobą, uśmiechają się i są pogodne. Są też kobiety z małym biustem, które siebie NIE akceptują i cierpią z powodu małego obwodu w klatce. Myślą cały czas o swoim kompleksie, porównują się z innymi kobietami, są smutne - koszmar. Jak należysz do tej drugiej grupy to zbieraj na operację. Spelnisz swoje marzenie o większych piersiach. I nie słuchaj nikogo kto mówi "o fuuj, silikony są ohydne, lepiej małe, a naturalne". No, małe masz i czujesz się źle, więc? Nikomu oceniać decyzji, Ty kobieto masz się czuć dobrze i sexy, a jeśli zrobisz to za pomocą implantów, kremiku, tabletek czy masowania to wuj komukolwiek do tego! Bo jakiś facet powie, że woli duże i naturalne, bez implantów? A co Cię obchodzi zdanie jakiegoś typa?! Ty masz się czuć dobrze we własnej skórze! Ja sobie zrobiłam piersi. Miałam 70a, teraz mam 70 c lub d, zależy od stanika i firmy. Jak ktoś decyduje się na operację to nie wygląda zaraz jak Pamela. Przy dzisiejszej zaawansowanej medycynie estetycznej pierś z implantem może wyglądać naturalnie, a implant najczęściej jest już niewyczuwalny pod skórą. Tym, co myślą stereotypowo, radzę się do edukować zanim zaczną pisać pierdy. Najczęściej kobietki powiększają o rozmiar, dwa. sflaczale piersi stają się jędrne, sutki patrzą wprost, duża pierś z implantem nie opadnie jak duża naturalna. Więc jak kobieta się źle czuje z małym biustem to lepiej coś zrobić niż uzalac się na forum, zakrywac się przed własnym facetem, tonac w kompleksach - tak się nie da żyć. To albo psycholog, ale nie warto cierpieć, trzeba działać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno - nie słuchajcie jakiś leszczy w tym temacie. Czemu nie ma topiku jakich rozmiarów k***sy kobiety lubią najbardziej? Jaki typ budowy faceta nas kręci najbardziej? Szczupły z zarysem mięśni ok, taki po siłowni też ok, ramiona plywaka też ok, no ale jak komuś się podobają miśki z brzuszkiem to patologia, dziewczyno idź się leczyć, jak może Ci się podobać coś tak OHYDNEGO!!!! Czy wy widzicie poziom i sens takich rozmów?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 65E i nie narzekam wszarzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pier.... Moja żona ma 75b i wcale nie są takie małe. Poza tym małe jest piękne. I lepiej mieć kobietę mądrą i z małym biustem niż z dużymi a w głowie pustka:) Kobiety z małymi piersiami nie przejmujcie się tym jak kocha naprawdę to piersi są bez znaczenia jaki rozmiar:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom pe
Moja żona też ma małe piersi. Ale są boskie ja wolę małe bo sa bardziej wrażliwe na dotyk i nie majtaja jak coś robimy. Więc nie martw się. MAŁE JEST PIĘKNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy od tego, kogo spotkasz w łóżku niby lepiej jest mieć małe piersi, ale kto nie zachwyca się tym przedziałkiem z przodu, do złudzenia przypomina du/pę dorodną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby maja 3 d**y. Ta z tylu. wygolona wagine i przedzialek miedzy piersiami. Wyszystko wyglada jak dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo podobają się małe cycuszki, najlepiej takie, które mieszczą się w dłoni. Wiem że jest sporo takich mężczyzn jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielss
Lubię Małe i Bardzo Małe Piersi typu a.b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się żenie teraz i moja laska ma mały biust ale mały jest cudowny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulejman
Dziewczyny , nie ważne jakie piersi są duże , ważne żeby reagowały na dotyk , heh .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz psychiatra edytka
mam pani nie dowage prosze lekko przybrac na wagdze od powidnia waga dla pani bedzie 53kg wtedy waga bedzie prwawidlowa poprawa zdrowia nie wolno sie od chudzac jesli chodzi o biust duzy biust boglosawenstwo . a maly ktos przeklnol a zereszta nie mam malego biustu . sredni biust pomiedzy d- c sredni bust .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×