Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Ja czekam na magiczną tabletkę, którą jak zjesz to Ci same cycki urosną do wymarzonego rozmiaru :D najlepiej przez noc.. hah amarzenia ^___^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveubaby
"laski maja fajne- wiekszosc lasek ma ok 80-85 cm obwodu w cyckach. Jak ma 90 cm to dla mnie ma juz spore cycki i ma sie czym pochwalic jak sciagnie stanik taki lubie" Tylko pomyśl o tym,że jedna ma pod biustem 60, a inna 75. Więc bez sensu taka teoria,że 90 to dużo. Gdy dziewczyna będzie miała pod biustem 60,a w biuście 90 to owszem ma wielki biust. Ale jeśli ma 75 pod biustem i 90 w biuście to ma normalny mały biust, którego pod bluzką ledwie widać gdy założy stanik. Sama mam taki i wyglądam jak dziewczynka z podstawówki gdy nie założę stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveubaby
Mam 68 pod biustem i 82.5 w biuscie. Wiec to 14.5 cm roznicy. A moj biust bez stanika w podkoszulce wyglada jak biust rozwijajacej sie dopiero dziewczynki. Gdy się go chwyci to jest super i sprawia wrazenie normalnego, a nie takiego malego. Jednak gdy stoje bez stanika to widze dziewczynke z podstawowki, bo nawet te z gimnazjum maja wiekszy biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusłan ale na te małe też działa grawitacja i u niektórych kobiet przybierają formę tzw. koziego cyca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E ten jeszcze nie jest zły;P Kozi to taki cienki, rozchodzący się na boki. Powstaje z biustu w rozmiarze B.:O Dlatego ja śpię w staniku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli w samym staniku, to nie jest jeszcze źle. i oczywiście jeśli nie zabraniasz go ściągać w odpowiednich momentach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mam zbyt jednokierunkową wyobraźnię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biust w rozmiarze B to
kilka cm roznicy.. w rozmiarze polskim 8 cm, w rozmiarze brytyjskim 5 cm. Więc jeśli tyle rzeczywiście masz to współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwazniejsze to czuc sie
dobrze w swoim ciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filigranowaaa23
Hmm no też mam problem jak z tematu ;) Mały biuścik ;) 75A, ogolnie jestem szczupla, ok 168 wzrost, 50 kg ;) Niby mi to nie przeszkadza, fajnie czuje się w swoim ciele... No ale z drugiej strony to mój kompleks bo wiadomo, że większość facetów woli jakiś sensowniejszy biust :P I chociaż nie narzekam na brak zainteresowania, bo wielu facetów zwraca na mnie uwagę, to jednak ten mały biust troche mnie wkurza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filigranowaaa23
Heh nikt więcej nie ma takich problemów :P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim na pewno nie masz 75 A, a jakieś 65 D . Jakie masz wymiary pod biustem mierzone ściśle na wydechu oraz w biuście mierzone na linii sutków? Przy Twoim wzroście i wadze pod biustem masz pewnie z 70 cm max. Czyli to już stanik o obwodzie 65, a nie 75. A noszenie dobrze dopasowanego biustonosza powiększa piersi nawet o kilka cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filigranowaaa23
W sumie czasem zauważyłam, że w zalezności od stanika biust się różnie prezentuje, no ale nawet idealny stanik ich jakoś super nie powiększy, a nawet jeśli, to jak go ściągne to już czar pryśnie heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi po wygarnianiu i po tym
jak zaczelam nosić ciaśniejsze staniki - nie takie jakie należało sądząc po wymiarach, tylko w miarę możliwości jak najwęższe w obwodzie - przybyło w biuście ok 6 cm. Różnica naprawdę spora, także polecam ;) Na allegro jest masa staników używanych. Na początek wystarczą dopóki nie trafimy w odpowiedni rozmiar.. A wystarczy je wygotować, wyparzyć i żadnych zarazków nie będzie. Podaj wymiary to powiem Ci jaki stanik powinnaś szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoodzłodziak ;) gosia
dziewczyny nie przejmujcie się tym , jeszcze urosną . Ciało kobiety dojrzewa do 18 lat . Ja też mam małe ,mam 16 lat , i mam 1.77 i waże 59 kg , chciałabym żeby były troszkę większe . Ale jak facet widzi u dziewczyny DUPE I CYCKI nic więcej to jego problem . Niech se poszuka jakiejś pustej blondi . jak nie pasuje mu mały biust to niech spierdala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 06031984
Ojjj slonce ty moje jak jestes szczupla i masz male piersi to jestes moim (fizycznym) idealem ;) A tak powaznie.... Uwielbiam male piersi, natomiast brzydze sie duzymi :/ Sa dla mnie za duze, dziwne, odpychajace i kojarza mi sie ze starsza kobieta. Male piersi sa akurat jak ja to mowie akurat na moja dlon i mniejsze. Poprostu mnie podniecaja i lubie takie wlasnie piescic. Bardzo duzo facetow woli male piersi i jest to normalne. Wez to do siebie: badz pewna siebie i zaakceptuj je takie jakie masz a napewno pieszczoty stana sie jeszcze bardziej przyjemne i niesamowite ! Mnie podnieca to ze moja kobieta juz sie ich nie wstydzi i chodzi z wypieta piersia po domu ! Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_pudlo
Nawet powstała stronka o kompleksach www.mamkompleks.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_pudlo
mamkompleks.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam małe piersi i do tego waze 45kg i mam 163cm wzrostu a mam 25 lat ale mi to nie przeszkadza. Jesli sie komus niepodoba to niech sie nie gapi proste:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretka25 ja mam tak samo :P ukradłaś mi figurę.. a może ja Tobie jakkolwiek ja troszkę bardziej krytycznie podchodzę do sprawy ale to chyba kwestia ciąłej chęci bycia naj (nie tylko fizyczynie ale i wielu dziedzinach zycia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna kwestia
jesteście wysuszonymi, anorektycznymi karykaturami, a nie kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i gites gosciu wyzej mnie
Wolę być taką "anorektyczną karykaturą" niz spasioną świnką :) Piersi to nie wszystko. Ja mam średnie. Nie male, nie duże. Ale nigdy na brak powodzenia nie narzekałam, a wyglądałam różnie w róznych etapach mojego życia. Raz ważyłam mniej raz więcej. Raz była blondynką raz brunetką. Raz miałam mniejsze cycki raz większe. Ale zawsze byłam sobą i chyba to się ceniło we mnie najbardziej bo na brak powodzenia nie narzekam do dziś, mimo iż jestem "anorektyczną karykaturą" i nie mam mega balonów pod bluzką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micro-66@o2.pl
Ja nie wiem o co chodzi większości facetom. W sumie o gustach się nie dyskutuje ale uważam że chude dziewczyny też mają powodzenie i wcale nie są brzydkie. Mi takie akurat odpowiadają. Dlatego prosiłbym nie obrażać tutaj takich kobiet. Nie przejmujcie się głupimi komentarzami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micro-66@o2.pl
P.S. chciałbym porozmawiać z taką kobietą więc jeśli jakaś ma chwilkę czasu to byłoby mi bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×