Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość lexie2234444
ewa sonnet to ma krowie wymiona a nie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleś wyżej dobrze gada. lubię oczywiscie cycki, ale przede wszystkim kształtne. Bez znaczenia jakie duże. Właściwie z nastawieniem na małe. Poza tym większe wrażenie robi na mnie wysportowana "płaska" dziewczyna w obcisłej bluzeczce i bez stanika niż lalka z wielkim ccem (tak meriiii do ciebie pije) upchniętym w puszapa i wylewającym się przy każdym gwałtowniejszym ruchu... To takie częściowe kalectwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexis98327389758
wolę mieć małe piersi niż płaski tyłek, a większość pań z dużym biustem ma z tyłu naleśnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meriiii
tak tak rusłan, jak się nie dyma co się lubi to się dyma co się ma... dla mnie częściowym kalectwem jest takie gadanie o wylewających się z puszapów piersiach, które tak najczęściej prezentują nam deski w swoich pancernych stanikach, co oszukują że jednak niby coś tam jest :) każdy zdrowy facet lubo zdrowe piersi, piersi podkreślam a nie sutki w miejscu gdzie prawdziwa kobieta nosi swój atrybut kobiecości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trafiłaś. Moja ma duże. Tyle w temacie twoich bzdurnych teorii. Pewnie jesteś tłusta i masz wielki cyc i się pocieszasz że każdy facet się do ciebie ślini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
lobię śledzie lizać i już inne mnie nie podniecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meriiii
tłusta to jest pewnie twoja laska, skoro większe wrażenie robi na tobie wysportowana a płaska - głodnemu chleb na myśli co ? A tak na marginesie czy Twoja kobieta wie co robi na Tobie wrażenie co Rusłan? Co druga deska szumi, że balony to nie, a każda po cichu modli się o takie :D pozdrawiam upośledzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt ograniczona jesteś żeby zrozumieć. Weź te swoje cycki i idź się dowartościowywać do galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie bez histerii
proszę nie ma co się licytować o wygląd, szkoda zdrowia nie wpadajmy w uzależnienie, nie zadręczajmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meriiii
owszem Rusłan dowartościować mogę się na pewno na każdym kroku, bo ani nie jestem "tłusta krowa" ani deska... prawda w oczy kole co. Ty idź do galerii poszukać płaskiej wysportowanej deski, co robi na Tobie większe wrażenie niż własna kobieta, która ma rzekomo duże, hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe piersi
Ja mam bardzo małe piersi nawet moja dłoń jest większka od moich cyckow oczywiście nie chodzi mi o to że są chudsze od ręki. Mam bardzo małe i miałam już paru chłopaków i większości chłopaków których znam teraz podobają się małe piersi . A po drugie po huk patrzeć na biust skoro znajdziesz chłopaka któremu nie podoba się twój biust to go zmien bo jemu masz się podobać całą ty jak i charakter a jeśli nie to nara . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYCEK MASTER
A ja tam uwielbiam duze jak najwieksze piersi ale tylko do maximum lekko puszystych pan panie ktore duzo waza to juz z natury maja duze peirsi najleprze sa te ktore sa szczuple i jakos tak natura ich obdarzyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meriiii
i cycek master chociaz jest szczery, brawo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meriii :O jejku kobieto czy Ty możesz choć jedną zaletę inną wymienić niż to, że masz cycki?! Ok nie wiem jakie tam masz ale o ile większe od moich i nie wymiona to tego Ci mogę zazdrościć.. ale opowiedz coś więcej o sobie bo naprawdę póki co sprawiasz wrażenie kobiety, która identyfikuje się jako cycki i zdolność używania klawiatury do komputera. Nie wiem czy to zauwarzyłaś, ale ten topik jest po to aby laski się mogły wspierać a nie po to aby ktoś je jeszcze bardziej dołował. Dlaczego Ty jesteś tak wrogo nastawiona? Jestem pewna, że też masz jakieś małe choć kompleksy, które Ci przeszkadzają i też byś nie chciała aby ktoś się z Ciebie nabijał. Jeśli masz jakiś kompleks to spokojnie możesz nam się wyżalić - pokaż, że masz jakąś duszę :) Ja wiem, że kobieta kobiecie wrogiem, bo to w końcu konkurencja w szukaniu fajnego faceta :D .. ale tylko kobieta zrozumie kompleksy innej kobiety i jest wstanie coś doradzić. Dla wszystkich tych kobietek, które są tutaj bo mają kompleks małych piersi polecam przerobić swoje foto w photoshopie, gdzie mamy je jeszcze mniejsze a potem spojrzeć na siebie nago w lustrze - efekt zadowolenia gwarantowany. Dla wszystkich Panów, którzy wchodzą tu i piszą, że tylko wielkie cycki są fajne. Hm.. po 1 co Wy robicie na kobiecym forum? po 2 - Jak chcesz duże cycki to sobie wuchoduj ;-) po 3 polecam artykuł opisujący zjawisko uwielbienia dużych piersi od strony psychologii http://psychika.net/2008/10/dlaczego-mczyni-wol-kobiety-z-duym.html "Kształt dużej piersi łatwiej odzwierciedla wiek kobiety."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły123
miałem dziewczyne która miała duże piersi ale małe tez sa ładne ważne jaka jest dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym być trochę wyższa, ale wzrostu nie przedłużę :) liczy się osobowość, charakter, nie tylko piękne opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka88.05
A ja mam male piersi i mam faceta , ktory takie lubi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:34 [zgłoś do usunięcia] CYCEK MASTER A ja tam uwielbiam duze jak najwieksze piersi ale tylko do maximum lekko puszystych pan panie ktore duzo waza to juz z natury maja duze peirsi najleprze sa te ktore sa szczuple i jakos tak natura ich obdarzyla. Płaskie grubaski też się zdarzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A grubaski z brzydkim biustem to niemal norma... No ale jak ktoś lubi ilość zamiast jakości to ja nie bronię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobaja mi sie kobiety z malym biustem. Wlasnie takie wysportowane, plaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obolsky
Do The Kelly Family: mi też mi też mi też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laski maja fajne-
wiekszosc lasek ma ok 80-85 cm obwodu w cyckach. Jak ma 90 cm to dla mnie ma juz spore cycki i ma sie czym pochwalic jak sciagnie stanik taki lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herst
tylko duze cycki u kobiet sa piekne,tylko duze lubie,widac ze w wiekszosci plaskie deseczki z kompleksami sie tu wypowiadaja i zazdroszcza kobietom cycatym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] NocnyMotyl Rusłan z drugiej strony cycki mają to do siebie, ze z wiekiem lubią migrować na południe I właśnie dlatego podobają mi się małe ;] Z drugiej strony te opadające chociaż są prawdziwe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh.. przydałaby się taka tabletka że łykam i mam już cycki jakie chce :D Mam nadzieję, że zanim będę miała 50 lat to taką wymyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×