Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość mikrusia
nio kurcze wiedziałam, sama sobie mogę ze sobą popisać...he he he :) nawet mi sie to podoba...he he he nic tylko sobie w łeb strzelić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrusia
nio niby tak masowanie pomaga, do tego natryski z ciepłej i zimnej wody na przemian, okłady z lodu, ćwiczenia...moje są zajebiście jędrne ale to nie zmienia faktu że nadal są małe ;( chodze na solar bo mam wrażenie że takie oalone są ładniejsze wcieram w nie kilogramy balsamu więc na za małą troskę nie mogą narzekać nio ale sa....MAłE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehe
dobra, na ten wątek już nie wchodzę, bo tu same małocycate siedzą i "szukają akceptacji" . ale wredna jestem, fuj... masujcie, masujcie...może urośnie do małego B...ale wredna jestem, na szczęście nie pusta lala, ale cycki mam duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon 24/7 mmm
cyski duże, ale za to mały mózg i zero zrozumienia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrusia
GDYBYś NIE BYłA PUSTA NIE PISAłA BYś TAK MAM KOLEżANKI Z DUżYM BIUSTEM I NIE POWIEDZą ZłEGO SłOWA O TYCH CO MAJą MAłY BIUST BO W PRZECIWIEńSTKIE BO CIEBIE MAJą MóZG I UCZUCIA A TY WSZYSTKIM NA FORUM UDOIWODNIłAś ZE JESTEś GłUPIA I TYLE A ODNOśNIE TWOJEGO BIUSTU TO PRZYCHODZI MI TYLKO NA MYśL: TRAFIłO SIę śLEPEJ KURZE ZIARNO... HE HE HE ;) NARCIARZ ZTąD pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrusia
popieram cie cynamon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon 24/7 mmm
Nie mam dużego biustu,ale nadrabiam fajnym ciałkiem i przez to kompleksy mnie nie zjadają....dziewczyny przecież biust to nie wszystko :) nogi , pupa, uśmiech na to faceci równierz uwage zwracają zanim pójdziesz z kolesiem do łóżka to jednak on musi coś do Ciebie czuć , wiec nie wyśmieje cię za cycki małe, no chyba ze to cham , świnia a nie prawdziwy mężczyzna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon 24/7 mmm
mikrusia dlaczego masz taki marny nick?? powinnaś być cycolina skoro wychwalasz sie tak bardzo swoim darem natury :) nic nie mam to tych panienek które maja duże baloniki, ale równierz nie potępiam tych z małymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghi
ja mam duże, ale mam sporo koleżanek, które mają małe i narzekają. myśle, że kobiety zawsze są z czegoś niezadowolone, a najczęściej ze swojego biustu, nie ? :D ja bym chciała miec mniejsze. a z ta jędrnością macie rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrusia
ja i mój dar natury no co ty mówisz??? ja jestem płaska jak deska nio ale jędrna... hee heee ale nie lubie jak jakieś przeszczepy typu ehehe głupotypiszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon 24/7 mmm
abcdefgh...z :) No wlasnie ja akceptuje swój biust,ale gdyby był chociaz parę centymetrów większy to bym sie nie obraziła :) dziewczyny zawsze mają jakies kompleksy, jak nie biust to nogi ,jak nie nogi to piegi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrusia
ja i mój dar natury no co ty mówisz??? ja jestem płaska jak deska nio ale jędrna... hee heee ale nie lubie jak jakieś przeszczepy typu ehehe głupotypiszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrusia
ja i moj natura no co ty??? ja jestem płaska juak decha ale wkurzają mnie jakieś głupuie laski typu ehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrusia
ja i moj natura no co ty??? ja jestem płaska juak decha ale wkurzają mnie jakieś głupuie laski typu ehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrusia
ja i moj natura no co ty??? ja jestem płaska juak decha ale wkurzają mnie jakieś głupuie laski typu ehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynamon 24/7 mmm
oj sorry Mikrusia coś mi sie potegowało z tymi wpisami, musiałam nagadać na kogos tylko to nie miało do Ciebie być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrusia
nie szkodzi :) mi sie też popiepszyło coś z kompaczem i wysłałam tą wiadomość z naście razy ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka89
Ja tez mam tez problem:-/ mam 18 lat, ale od 2 lat NIC mi nowego nie uroslo, rozmiar wciaz tez sam porąbany, najmniejszy - 75A :-(((( mam juz od dawna straszne kompleksy z tego powodu no ale coż:-(((((((( mam wspanialego faceta, kiedys planuje oczywiscie rozpoczac wspolzycie, ale narazie napewno nie, gdyz przez ten komplekz jesten zniewieściała, ciagle go sobie wytykam, wokolo tyle lasek ktorym nic nie brakuje, czuje sie podle... :-( a teraz lato:-( Az strach sie bac, jesli moj facet zaprosi mnie na plaze i zobaczy, ze 75A to ja mam w staniku push-up a nie normalnie to boje sie ze poczuje sie zawiedziony i jednoczesni oszukany;(( a co dopiero sierozebrac przy nim:( nie wyobrazam sobie;((( buuu:-( czy wam facetom zalezy tylko na tym? prosze o szczere odpowiedzi/wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla pocieszenia
wam powiem, ze po ciąży mam biust o 2 rozmiary wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbbb
proponuję przytyć, wtedy biust sie powiększy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka89
tylko ze ja mam szybka przemiane materii po mamie i przytyc mi trudno chocbym ciagle jadla slodycze:-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe cyce
fajnie mieć małe cyce! jak są jędrne i zadbane to naprawde mogą być powodem do dumy :) Masaże są świetne a wraz z wcieraniem kremu dają naprawde widoczny efekt. Mi cycki urosły przynajmniej o jeden rozmiar :) polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilgamesz
Ja lubie małe piersi. Duże kojarza mi sie z wymionami. Małe piersi sa delikatne, zmysłowe i bardzo kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrusia
widze że ten kurcze tpoic powoli umiera...buuuu nie dobrze bo chyba tylko ja nie pozbyłam się kompleksów skoro wszyscy odpuścili a ja tu nadal siedze....porażka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na pewien DIABELSKI pomysł... Wiem,że są wakacje i mało,kto przesiaduje za kompem,częściej niż to konieczne.... Laura Mini (dawniej znana pod pseudonimem:Onaaaaaa70A) Centurychild27 Latoya Ktoś_Nowy Wenuska Ha-Bibi ...Oraz oczywiście założycielka tego tematu:Jak Mam dla was BARDZO NIEMORALNĄ propozycję^^...Jeśli ktoś z was wyrazi chęć bym przesłała na maila fotkę swoich piersiątek...To niech pisze?... Przeczytałam cały topic wzdłuż i wszerz...I muszę przyznać,że Wasze grono wzbudza we mnie najwięcej pozytywnych uczuć,sympatii,a przede wszystkim najwięcej ufności....:) Celowo wybrałam kilku przedstawicieli płci pięknej i kilka pań płci piękniejszej;)Licząc tym samym na bardziej obiektywne i zróżnicowane spojrzenie,a więc i opinie... Od razu zastrzegam,że nigdy nie byłam przeczulona na punkcie swojego wyglądu,a już tym bardziej rozmiaru A,który jeszcze nie tak dawno w pełni akceptowałam;(....Jednakże,niedawno zaistniała pewna sytuacja,która doprowadziła do tego,że chciałabym poznać zdanie innych,całkiem obcych mi osób...:] Mam nadzieję,że nie zostanę źle zrozumiana...;)Jak na razie to tyle z mojej strony:) Pozdrawiam wszystkich forumowiczów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek__25
Hm, a czy ja mogl bym tez zobaczyc? Jestem znawca i molosnikiem malych piersi wiec moje zdanie moze byc wazne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh.....Tomku,jeśli Tobie ulegnę to zaraz wszyscy będą chcieli pooglądać...:P A nie taki miałam zamiar,żeby wygląd swojego biustu na necie rozpowszechniać...:P:P Btw. Nie potrzebuję znawców,ani speców od biustów:P...Chcę tylko rzetelnych i obiektywnych opinii..Krytykę,byle konstruktywną również gotowa jestem przyjąć...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... pozwól ,że teraz ja wtrące swoje pięć groszy... Mam 19 lat i musze ci powiedzieć ,że jeśli chodzi o piersi to nie lubię zbyt dużych... ale znowu zbyt małe też nie są wskazane ;/ Przy bliższym kontakcie z dziewczyną z małymi piersiami mężczyzna (w tym wypadku ja) nie jest usatysfakcjonowany do końca... ;/ Jest tam jakaś przyjemność z np. pieszczenia ich albo zwyczajnego patrzenia na nie ,ale przez to stworzy się pewna pustka którą trzeba czymś wypełnić. Znowu jak będą zbyt duże to też nie dobrze... Bo wygląda to bardzo nie naturalnie i mnie takie coś odrzuca ;( Ale piersi nie są najważniejszą rzeczą u dziewczyny. Ważniejsze dla mnie to na przykład: poprostu twarz - musi być ładna i pociągająca mnie fizycznie; waga - Ogromnie nie toleruję dziewczyn z nadwagą, jeśli jakaś ma zbyt dużo ciała tam i ówdzie to jest skreślona na MAKSA!; Sama sylwetka - dziwczyna, nie może się garbić, ani mieć jakiejś śmiesznej części ciała... bo zdarzają się takie które mają na przykład jedną nogę krutszą a drugą dłuższą (akurat to aż tak bardzo nie przeszkadza ale zawsze jakieś tam punkciki z mojego punktu widznia traci). Dochodzą do tego także sprawy kosmetyczne jak na przykład owłosienie (na rękach i nogach) - pamiętaj ,żeby je regularnie golić bo to bardzo nie ładnie wygląda jak dziwczyna jest zbyt \"owłosiona\". Ale ominąłem rzecz równie ważną tj, tyłeczek - jak dla mnie 3 razy ważniejszy od piersi. Musi być pulchny ale znowu nie \"tłusty\" , jak jest zbyt płaski to też nie jest zbyt dobrze. Poprostu musi być taki w sam raz... ciężko to opisać ;D Także jak mówisz ,że twoje piersi nie spełniają twoich oczekiwań to ne masz się czym martwić bo nie dla wszystkich chłopaków jest on kwintesencją dziwczyny ;) Wyślij mi swoją fotę to cię ocenię ogólnie, oczywiście na priv. Ciało, tyłeczek, Sylwetka + piersi. ( jak się krępujesz to zamaluj sobie twarz np. w Paint-cie ,żebym cię nigdy nie rozpoznał ;D ) Chociaż i tak myśle ,że przesadzasz ze swoim problemem ;) Poprostu wpadłaś w kompleksy a one WYOLBRZYMIAJĄ wszystkie nasze słabości ;) - Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, możesz wysłać fotkę (adres pod nickiem). Ale dziwnie to brzmi \"oceniać\". Ja wiem, co ja mam w staniku i jakoś głupio by mi było oceniać inne. Roberto, ależ wymagania. Już dwóch wymogów bym nie spełniła, buu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×