Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bawełnaa

tabletki na cellulit !!!

Polecane posty

Gość do Vegane-gosia
napisz prosze jak sie twoja kuracja zakończyła ........ sukces czy klapa? ja zaczełam brać te tabletki kilka dni temu, czy miałyscie jakieś efekty uboczne podczas stosowania? bo ja sie czasem dziwnie czuje jakby mnie głowa bolała pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadasdas
ja jtestem już po miesiącu z cellasene i....jestem zaskoczona, ale działa :) Celulit wyraźnie się zmniejszył ;) fajnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcza88
ja od półtora miesiąca biorę Recellox, skład ma porównywalny do Cellasene a jest 3 razy tańszy bo polski :) poradziła mi go pani w aptece, efekty są widocze chociaż jednocześnie biorę hormony więc walka z miom cellulitem jest utrudniona. Mam gładszą bardziej sprężystą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaa00
witam drogie panie. mam ten sam problem jestem dość szczupłą osoba ale mam cellulit, próbowałam już chyba wszystkiego lecz ostatnio przez przypadek trafiłam na centrum które proponuje zabiegi zwalczające cellulit. jest to bieżnia pod ciśnieniem, masaże specjalnymi przyrządami, maszyna do ćwiczeń wytwarzająca wibracje oraz sauna na podczerwień. jestem po 2 seriach tych zabiegów dwa dni pod rząd i już widy efekt mam szczuplejszą pupe i uda.. 10 wejść do tego centrum kosztuje 200 zł ale opłaca się bardziej niż drogie kremy i tabletki. do tego stosuję termoaktywne serum wyszczuplające eveline slim 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny a czy to
mozliwe ze celulit sie zmniejszal gdy zazywalam spiruline (na niewtajemniczonych -sa to takie algi morskie w formie tabletek) ??? wydawalo mi sie ze troche sie zmniejszyl jednak przerwalam kuracje bo nie mialam kasy na kolejne opakowanie ale chyba znowu zaczne je brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak skutecpozbyc sie cellulitu
mam 18 lat i jestem dość szczupłej budowy i mimo to doścignął mnie już w tym wieku Wasz problem. Zastanawiam sie nad kupnem masażera antycellulitowego, bo tabletki nie wydaja mi sie dla mnie najlepszym sposobem..proszę o radę na co sie lepiej zdecydować? Tabletki maja działanie odchudzające,a ja nie chce wyglądać jak niteczka, jeśli działało by to tylko na nogi to mogła bym podjąć walkę z cellulitem.Mozę są jakieś skuteczne żele, balsamy, które Panią pomogły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mientos
Ja się pozbyłam tego dziadostwa w 2 tygodnie:D miałam bardzo widoczny celulit ale juz go nie ma i jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu:D próbowałam żeli z garniera i tabletek cellasene i nie pomagało w końcu skusiłam się na ampułki z Oriflame podeszłam do tego sceptycznie przekonana że pewnie też nic nie dadzą ale po kuracji zmieniłam całkowicie zdanie:D dobrze że posłuchałam dzewczyn ze skzolenia bo mówiły o tym właśnie że to swietnie i opłacało się zaryzykować strate kasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyrafkaa
Brałam Cellasene, wcierałam wszystko co dostępne na polskim rynku, wydałam ponad 2000 na Bailine (to taka elektrostymulacja) i .... zero efektu. Więc jeśli ktoś pyta, czy warto, odpowiadam - nie. Jestem szczupła, więc tym bardziej dziewczynom nawet z lekką nadwagą nie pomoże. Już w nic nie wierzę, a cellulitu coraz bardziej nienawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijolet
Drogie Panie!! Szkoda chyba kaski na produkty, które kosztują 100zł za tubkę i 200 zł za opakowanie. Ja mam 26 lat jetem szczupła i miałam straszny cellulit. Nie znoszę ćwiczyć ale jakoś się zebrałam. Kupiłam orbitrek cross me firmy kettler. Ćwiczę codziennie po pół godzinki (20 minut do przodu i 10 minut do tyłu), po kąpieli masażer elektryczny i zwykły krem za 10 zł. Raz w tygodniu peling z kawy. I co ??? od 2 miesięcy mam ciało prawie jak pupcia niemowlaka. Jeszcze nie idealne ale widzę efekt. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinius
a ja kupiłam zestaw wellnes Oriflame ( do nabycia u konsultantów i w sklepach internetowych z kosmetykami ) do tego krem antycellilutowy tej samej firmy i po 2 tygodniach znaczna poprawa do tego 2 kilo mniej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem nie wystarczy
absolutnie nie wierzę,że samo używanie kremu pozwoli schudnąć 2kg! Oczywiście ruch(nie mam samochodu, ale o ile mogę bus porzucam na rzecz spaceru) i ograniczenie słodkości. Dużo pije(woda i zielona herbata)każdego dnia kilku minutowy masaż z kremem. Bardzo polecam firmy Eveline(serum ok 13zł)po 2miesiacach tych wszystkich działań są widoczne efekty. Dziewczyny nie wydaje mi się by tabletki wystarczyły. To musi być kompleksowe działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskazwarszawskichokolic
jak zaawansowany macie cellulit? bo moj widać nawet jak stoję- takie grudki.... niestety ostanio przytyłam 5 kg i są tego efekty. Ja w tamtym tygodniu zaczęłam cwiczyć na orbiterku- dodatkowo owijam pupę i uda folią- szybciej się pocę i tracę tokstyny. cwiczę co dwa dni po godzinie. boję się jedynie, ze przez wyparowywanie wodu skóra straci na jędrnosci. A osoby ćwiczące nie miały na początku tak, ze cellulit się powiększył, a dopiero po jakims czasie zaczął stopniowo znikać? Dodatkowo robie naprzemiennie ciepłe zimne prysznice pod duzym ciśnieniem na pupę i uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataraktahbuh
hop do góoory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xl
a ja polecam tabletki antycellulite firmy Megafyt :) są tanie a bardzo skuteczne -do smarowania Eveline serum rozgrzewając eok.13 zł i po kłopocie , tabletki są tanie ok.10 zł a skuteczne - poleciła mi moja kosmetyczka,zawsze używałam cellasene ale te im nie ustępuja a są o wiele tańsze POLECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madżiarra
Chciałabym się zapytać a propos tabletek Cellasene, dziewczyny, które stosowały i zadziałał. Kupowałyście je w zwykłej aptece, czy przez internet? Bo w zwykłej aptece kosztują 200 zł, internetowej ok. 150, a na przykład na allegro ok. 100 zł. Zastanawiam się czy te z allegro to nie sa jakieś podróby. Proszę o odpowiedź. Dzięki wielkie! Lato sie zbliża trza działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibuułka
ja biorę cellasene i zaczynam myśleć o jakimś sposobie rozruszania mięśni, żeby nóżki wymodelować też, tabletki działają ale po 3 tygodniach widać efekt. za to jaki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od tygodnia jezdze
codziennie na rolkach (ok. 1,5 ha), robie peeling z kawy, lykam tabletki z zielona herbata (za 15 zl 60 sztuk), smaruje sie termoaktywnym serum Eveline a czasem i Tolpa i widze poprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizalka
cena tabletek nie jest najgorsza jak sie wezmie pod uwage to ze efekt zostaje na pare miesiecy, na kremy zele itp wyda sie wiecej w tym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluegirla
znalazłam cellasene za 95 zł plus jeszcze jakiś balsam dodają. Zamówiłam sobie, trzeba korzystać z okazji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja_en
Hej, ja stosuje cellasene chyba z 1,5 miesiąca. Jak na razie super efektów nie widzę, ale koleżance zaczęło działać dopiero po 2 miesiącach stosowania. Tak czy inaczej, ja kupuję je przez internet za 93 zł za opakowanie. W zwykłych aptekach kosztuje ponad 200 zł, a więc zakupy internetowe są bardziej opłacalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klatkam
ja jakiś czas temu cellasene stosowalam i też jestem zadowolona. Oczywiście nie zapomniałam o diecie i o ćwiczeniach, ale nie ukrywam, że tabletki się przydały, nawet moja masażystka tak mówila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filadelphia
łykam tabletki z drugiego opakowania. Cellulit już zaczyna znikać, to chyba dobry znak. Bardzo bym chciała całkowicie się go pozbyć bo w sierpniu mam urlop zaplanowany na Krecie. Trzeba jakoś w bikini wyglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holdinon
nie wiem a sa drogie? wydaje mi sie ze i tak taniej to wyjdzie niz jakas seria masazy czy cos, nie dosc ze sa drozsze to i czas trzeba miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mad_le_lenka
zależy czy dla kogoś 95 zł to dużo czy mało. Są też i droższe tabletki, ale cellasene jako jedyne chyba mają te badania kliniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boz-lenka
stosuję Cellasene trzeci miesiąc (jestem w połowie trzeciego opakowania) i takich drastycznych efektów jak opisujecie nie widać. fakt -cellulit się zmniejszył, ale dalej go widzę. poza tym pewnie wróci ze zdwojoną siłą na wakacjach :(:(:( jestem już zniechęcona i negatywnie nastawiona do wszystkich preparatów. żele nie pomagają - czasem nawet mam wrażenie że to celowe działanie twórców tych preparatów, żeby je ciągle i ciągle kupować. Wypróbuję jeszcze może kiedyś masażer na celulit opisywany wyżej. a jak nie pomoże to się załamię na maksa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicial
Mam pytanie, gdzie można kupić omawiany wcześniej masażer Cellulit Expert 7000 firmy Optimum? Na Allegro go nie ma i w ogóle w necie ciężko go znaleźć. Jestem z okolic Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Ja stosuję Cellasene 2gi miesiąc, kończe drugie opakowanie i nic...zero efektów na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina Preciosa
Cześć! Powiem moje przeżycia z tym świństwem :( W tamtym roku kupiłam sobie cellastar - w aptece zdesperowana przyszłam i pytałam o coś najlepszego. Babeczka mi poradziła to kupiłam. Niestety :(:(:( nie ma tego teraz dostepnego na rynku i nie wiem dlaczego :| jednak wiele nasłuchałam się o cellasene i zamierzam kupić, bo cellulit zniknął ale niestety wraca i to coraz większymi krokami. Więc na rok to przypusowy wydatek - choć jak widzi się rezultaty to pieniądze nie aż tak ważne ;) prawda? Dodam jeszcze, że w czasie kuracji zastosowałam krem do ciała intensywnie ujędrniający Collistar bodajże jakiejś Włoskiej firmy - ale nie gwarantuję - walka z zewnątrz. PODZIAŁAŁO a efekty były niesamowite... Jednak dodam, że trzeba dbać o dietę i przemyśleć rezygnację z tych wszystkich chemicznych fastfudów - wiem, wiem.... że niekiedy si e nie da, ale można ograniczyć do minimum. Powodzenia! Ja poczekam na wypłatę i pędzę do apteki a potem do sklepu po moich "wojowników" ;) i znów będę wojować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×