Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bawełnaa

tabletki na cellulit !!!

Polecane posty

Gość blussi
ja tabletek nie biorę, ale zmieniłam dietę i jeszcze kupuję sobie na Wapteka fajne i wydajne serum z Bioliq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martacika
Osobiście polecam te tabletki, które zwyciężyły w teście, o którym pisała osoba dwa posty wyżej (http://suplementy.waw.pl/kobieta/tabletki-na- cellulit.html) - używałam ich pod koniec zeszłego roku i cellulit zniknął jak ręką odjął. Są znakomite! (używałam zestaw trzech opakowań, już pod koniec drugiego efekty były świetne, ostatnie wzięłam 'profilaktycznie')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomógł detocell, a z tego co wyczytałam na forum to dziewczyny także go chwalą. Tylko trzeba wiedzieć jaki rodzaj cellulitu się ma i dobrać sobie odpowiednie tabletki. Ja miałam wodny to ten w wersji aqua mi przypasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
No dobra.... chcę kupić detocell, ale naprawdę nie wiem na jaki rodzaj cellulitu :( Poczytałam trochę i nadal nie wiem, jak zaklasyfikować mój cellulit :( Proszę, nie zbywajcie mnie, jeśli potraficie pomóc... Słodyczy nie jem, bo nie przepadam za nimi, piję dużo wody i zielonej herbaty, odżywiam się średnio-zdrowo i nie ćwiczę... Cellulit na tyłku i udach mam od czasów liceum... i nigdy nie udało mi się go pozbyć, chociaż w swoim czasie próbowałam różnych sposobów (peelingów, maseczek z folią, zimnych i ciepłych pryszniców, masaży ręcznych, masaży baką chińską, diet, nawet z bólem skusiłam się na ćwiczenia) i nic nie pomogło... teraz czas na tabletki... Jestem szczupła i nie mam problemu z utrzymaniem wagi, ale ud nie mam super wymodelowanych - trochę tłuszczyku na nich jest (ale bez przesady). Cellulit nie boli przy ściśnięciu. Skąd mam wiedzieć, jaki to rodzaj cellulitu? Może być wodny, bo przecież jestem szczupła, ale może też być tłuszczowy, bo na udach mam więcej ciałka. Jak konkretnie rozpoznać rodzaj cellulitu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie takie tabletki odstraszaja... jakos nie mam zaufania... ja jedynie dieta ******* zabieg pompa antycellulitowa w Abacosun w tym roku - tabletek bym sie bała wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fijołłka
Mi pomogły kosmetyki Murad. Nie wiem czemu, ale przed tabletkami mam jakieś obawy. Zdecydowanie wolę swoje serum antycellulitowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki są bezskuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie te z testu poleconego przez Izkazlaaz działają i to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza23_la
Przestudiowałam ta oferte tabletek celinea i nie ma żadnej wzmianki na temat składu tylko cena z kosmosu:-( Czyli ktos reklamuje swój produkt żeby zarobic a nie pomóc.Wiem że dobry na celulit jest dostarczenia organizmowi naturalnego kolagenu z ryb morskich bo ten jest składem podobny do tego który produkuje organizm ludzki.Poszperam w necie bo też potrzebne mi coś na szybko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia92o
Właśnie, piszecie że boicie się tabletek na cellulit, a tu nie ma się czego bać... I że nie wiecie czy będą skuteczne. Zobaczcie sobie ranking http://sylwetkowy.pl/ranking/sposoby-na-cellulit/ , tu prowadzą tabletki na cellulit, są przed kremem, laserem i ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o skuteczne usuwanie cellulitu, to moim zdaniem najlepiej działać wolniej i jednocześnie oczyszczając organizm z toksyn. Ja rezultaty widziałam już po pierwszyszm opakowaniu, i nie zniknęły dzień po odstawieniu nopalinu http://cali.pl/sklep/nopalin/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stronę www.sposobynacellulit.co.pl Cellulit miałam i na udach i na brzuchu. Zwalczyłam go głównie za pomocą tabletek, które kupiłam na tej stronie. Koleżanka poleciła mi też prysznice - na przemian zimna i ciepła woda. Podobno pomarańczowa skórka tego nie lubi. Do tego warto pod prysznicem zrobić masaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaZatorska
Kupiłam te tabletki z testu polecanego kilka postów wyżej (http://sylwetkowy.pl/test/tabletki-na-cellulit.html) i są jak dla mnie magiczne ;) Po 4 tygodniach celulit już poważnie zlikwidowany i widzę, że cały czas maleje. A miałam ogromy. Szkoda, że kupiłam tylko jedno opakowanie, bo teraz muszę domówić, a w zestawie sporo taniej by było od razu, no ale nie sądziłam, że będą tak dobrze działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 89
Ja też meczyłam sie z cellulitem. Koleżanka poleciła mi tabletki Celinea. Na pocztaku podeszłam sceptycznie. ale po kilku tygodniach były efekty. Właśnie skończyłam je zażywać i nie mam problemu z cellulitem :) Polecam dziewczyny! wklejam link do strony gdzie możecie je kupic. http://cellulit.otten.pl/cellinea-najlepsze-tabletki-cellulit/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 89, ja też stosowałam te tabetki. Na stronie cellulit.otten.pl znalazłam ranking tabletek i kupiłam na próbe jedno opakowanie. Jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki na cellulit? hmm, no nie przemawia to do mnie... raczej wybrałabym jakieś zabiegi kosmetyczne,kórych sporo na cellulit jest np,. w http://medicor.krakow.pl/. Brac tableki to zawsze troche strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annulka884
Dokladnie tabletki to nei wszystko, do tego trzeba zastosowac cwiczenia od czasu do czasu oraz oczywiscie dieta. Nie musi byc jakas strasznie drakońska ale zoaczcie same http://cellulit.otten.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odsprzedania 1 opakowanie Cellasene GOLD (brakuje 6 tabletek) - koszt 50 zł + wysyłka. Zainteresowanych proszę o kontakt: asia13.6@interia.pl Niestety ze względów na stan zdrowia musiałam zrezygnować z zażywania tego suplementu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam fanką tabletek nie jestem, ale jeszcze bardziej nie jestem fanką cellulitu :) dlatego zdecydowałam się kupić w Rossmannie takie tabletki Get Slim Cellulite, kończę już pierwsze opakowanie i muszę przyznać że skóra faktycznie się wygładziała. Nie ćwiczę, bo mam swoją wymówkę - brak czasu, peeling robię tylko w sobotę, bo znów brak czasu, więc zakładam, że to głównie te tabletki wpłynęły mi na poprawę skóry. A do tego widziałam w nowej gazetce Super Pharm, że mają na nie mega promocję, więc się zaopatrzę, w końcu sezon bikini dopiero się rozpoczął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×