Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bawełnaa

tabletki na cellulit !!!

Polecane posty

Gość afterM
Nie wierzyłam w tabletki, bo moje doświadczenie były obarczone kupą wydanej kasy i starconym czasem. Wizyty w gabinetach kosmetycznych również nic nie dały. Blocelle poleciła mi koleżanka z pracy , gdy pewnego dnia obie wybrłaśmy się razem na basen. Wstydziłam się rozebrać, aż w końcu Kaśka zauważyła w czym problem. Po 3 miesiącach kuracji blocelle nie mam śladu po cellulicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi na cellulit pomogły tabletki Blocelle. Świetnie sobie poradziła. Tabletki łatwe w stosowaniu i dają szybkie efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betii_pozn
Jeżeli już blocelle, to zdecydowanie warto kupić zestaw promocyjny niż jedną sztukę. I tak trzeba kurację przeprowadzić przynajmniej półtora miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcii36
Dzięki za polecenie Blocelle. Marzyłam od lat o pozbyciu się cellulitu i zawsze coś przeszkadzało. Albo produkt nie działał, albo zabieg u kosmetyczni nie pomógł. Ten ostatni zakup to po trochę dzieło przypadku. Szukałam na różnych forach informacji i zobaczyłam opinie o Blocelle. Nie do końca im ufałam, jednak powiedziałam sobie, że zaryzykuję po raz ostatni. Udało się :) Nie ma sladów po cellulicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam 3 miesiące tabletki Blocelle. Przez ten okres kuracji pozbyłam się w całości cellulitu. Poleciło mi je moja kosmetyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcemy zredukować cellulit, to niezastąpiony jest zdrowy tryb życia - świadome odżywianie się i aktywność fizyczna. Jeśli problem jest mało zaawansowany to powinno wystarczyć, jeśli natomiast mamy do czynienia z głębokimi zwóknieniami to trzeba dołączyć odpowiednie zabiegi np Liposhock. Wiecej info o tej technologii przesyłam poniżej: http://www.arsestetica.pl/zabiegi/technologie/zabiegi-wyszczuplajace/liposhock/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja także stosowałam blocelle. 1 miesiąc wystarczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsjanka33
Szkoda, że nie można pokazać tu zdjęć. Wstydziłam się swojego ciała. To było straszne gdy miałam zdjąć ubranie (nawet w domu przed mężem). Nie policzę ile różnych środków się nałykałam, ile wizyt u lekarzy , kosmetyczek. Wszystko kończyło się klęską. Pomogła kuracja Blocelle , którą przypisał mi dermatolog. Dziękują Panie doktorze :) Nie mam już cellulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj dziewczyny dajcie spokój żadne tabletki wam nie pomogą na cellulit to szkoda nawet faszerować swój organizm czymś takim trzeba się wziąć za aktywność fizyczną plus zdrowe odżywianie, można robić peeling kawowy w domu ale rzeczywiście jeśli problem jest zaawansowany to raczej lipa dlatego ja polecam Liposhocka i Panią Abigail, która się tu wypowiada (pozdrowienia :))) bo u mnie 6 zabiegów pomogło na tyle,że już cellulitu tak nie widać i teraz pracuję nad sobą ćwiczę piję więcej wody i nie jem śmieci !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ćwiczenia i blocelle też stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie działa krem cellu off od Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje też blocelle. 2 miesiące i większość cellulitu to już historia. Dobry produkt. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga271
A ja pozbyłam się cellulitu dzięki tabletkom Cellinea. Na początku odstraszała mnie ich cena, ale kiedy przeczytałam opinie na ich temat: http://www.zyciebezcellulitu.pl/tabletki-na-cellulit/ to zdecydowałam się na ich kupno. Moja kuracja trwała 6 tygodni. Oczywiście pilnowałam diety i uprawiałam ruch fizyczny. Mam nadzieję, że wy też pozbędziecie się cellulitu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suure
Po co tabletki. Lepsze jest cellu off od Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie Blocelle pomogła w pełni. 2 miesiące stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomógł produkt polecony przez znajomą strona cellinea.usa.cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorciamaj
Ja tam wolę naturalne sposoby na pozbycie się cellulitu nie wiem jak jest z cellulitem w stopniu zaawansowanym ale ja miałam taki delikatny i takie domowe zabiegi mi pomogły zresztą poczytaj na adamed.expert jest masa artykułów na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem fanką peelingów, zwłaszcza Cellu Lift od Efektimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka88
moim zdaniem tabletki mogą wspomóc działanie, szczególnie te naturalne, nie od dziś wiadomo, że naturalne składniki pomagają w wielu procesach naszemu organizmowi, ja stosuję nocelle, do tego 3razy w tygodniu trening, woda minimum 2,5l dziennie, no i nie obżeram się słodyczami i tłuszczami, efekt się utrzymuje, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucenna34
Tabletki czy pomogly? Chyba tylko błonnik. Za to bardzo pomogło: wypijanie dziennie 2-3 litrów plynów ćwiczenia oraz porządne serum antycellulitowe. W moim przypadku było to Vialise, które długo wahałam się czy kupic czy nie. W końcu kupiłam i nie żaluje. Pierwsze serum, które daje jakiś efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mam naprawdę straszny cellulit. NIe jestem gruba, ale walczę z nadwagą, której trochę jednak jest ;( No i teraz chodzę wicznie głodna. Jestem na diecie 1000 kcal i jedyne o czym myślę to jedzenie. Już tydzień i waga trochę spadła ale nie wyobrażam sobe takiego życia. Gdzie kupię to vialise?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez to stosowalam. Usunęła toksyny i po sprawie. Nogi gładziutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Green Barley Plus jest na odchudzanie i na zwalczenie cellulitu, biorę suplement parę miesięcy i na prawdę jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://vialise.pl/ , poza tym widziałam ostatnio na allegro. Kochana taka dieta wcale nie jest dobra. Rozreguluje Ci to organizm, który przestawi się na tak zwane ciężkie czasy. I będzie wręcz gromadził tłuszcz. Spraw sobie gumową rękawice ( taka z wypustkami i stosuj codziennie masaże). Potem dodatkowo to serum. No i kochana musisz zapisać się na ćwiczenia :) Bo to jednak ćwiczenia sprawiają,ze najłatwiej jest ten cellulit usunąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×