Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bawełnaa

tabletki na cellulit !!!

Polecane posty

Gość gość
Ja też stosuję Cellulite bo jestem zwolennikiem naturalnych produktów. Starannie dobrany skład w bardzo przystępnej cenie. Można naprawdę trafić na rewelacyjną promocję. Godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda234
witajcie ja osobiście brałam tabletki cellinea znalazłam je na tej stronie http://tabletki-na-cellulit.com.pl/ u mnie skóra stała się bardziej gładka i nie mam już wystających grudek. wcześniej borykałam się również z rozstępami po utracie wagi, a odkąd biorę cellinea to zniknęło sporo rozstępów, więc z czystym sercem mogę wam polecić te tabletki, zresztą na tej stronie zajmują pierwsze miejsce więc widać że są naprawdę dobre. pozdrawiam magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniq 31
Miałam cellulit, ale dzięki Cellinei zaczęłam się go skutecznie pozbywać. Cellinea to doustne kapsułki, które możecie kupić na http://qck.pl/9YW Muszę wam powiedzieć, że czuje się po prostu świetnie! Brałam dwie kapsułki dziennie - jedną po śniadaniu, drugą na 30 minut przed wysiłkiem fizycznym i już po 3 tygodniach zobaczyłam rezultaty! A po 8 praktycznie nie miałam cellulitu! Tak, ŻADNEGO CELLULITU! To najlepszy produkt. Musicie spróbować! Polecam Cellinea - http://qck.pl/9YW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze sa tabletki inneov cellulit. Cala kuracja przez 3 mies kosztuje ok 600zl , ale warto. Stosowalam na duzy cellulit . Po 4 latach nadal ani sladu po nim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiiaF
Moim zdaniem tabletki to nic nie pomogą... trzeba zmienić dietę ale przed wszystkim masaże peelingi. Mi pomagają, ale zawsze przed takimi domowymi zabiegami masuję się szczotką Brista która rewelacyjnie działa na skórę i taki masaż na pewno skutecznie wspomaga kurację antycellulitową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś stosowałam kapsułki które miały niby być przeciwko cellulitowi. Jednocześnie ćwiczyłam, stosowałam masaże i działanie tabletek to jedna wielka bajka jak dla mnie. Dziś ćwiczę, mam ręczny masażer i to najlepiej się sprawdza a dwa razy w tygodniu stosuję maskę żelową. Jest świetna. Wiadomo że żadem kosmetyk cudów nie zdziała ale ta maska trena.pl/maski-do-ciala/3265-bielenda-cialo-arbuzowa-maska-zelowa-do-ciala-600g-5902169004583.html fajnie "odżywia" skórę i w jakimś stopniu na pewno redukuje cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalicen
dziewczyny, razem z koleżankami próbowałysmy naprawde wszystkiego. Wiekszość tabletek albo nie działa albo przestaje działac po skonczeniu opakowania. poza get slim cellulite od noble health, gdzie efwekty widze na dłuugo po zakonczeniu kuracji - nie ma konkurencji. Polecam Wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lofffka
Ja od dwóch miesięcy biorę Go Slim: http://go-slim.pl/ schudłam 8 kilogramów w pierwszym miesiącu. Suplement ma bardzo fajne działanie, bo nie tylko wspomaga odchudzanie, ale również poprawia kondycję organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterekzz
Nie wierzę w takie cuda jak tabletki. Dobrym pomysłem na cellulit są zabiegi Venus Freeze. Muszę przyznać, że zrobiłam osiem zabiegów czyli całą serię w salonie Vici w Krakowie i efekt jest niesamowity. Nie spodziewałam się, że będzie aż tak to widać - cellulit zniknął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prawdę mówiąc tez nie wierze w tabletki na cellulitis. Po pierwsze trzeba sprawdzić jaki to cellulit. Konieczna jest zmiana diety i ruch. Dodatkowo - przynajmniej u mnie sprawdziła się endrmologia. Moja lekarka - dr. Bliżanowska podpowiedziała mi ten zabieg. Nie miałam bardzo dużego cellulitu, ale w niektórych miejscach siedział uporczywie i nie mogłam się go pozbyć. Enedermologia okazała się super, dla mnie było to optymalne rozwiązanie - bo nieinwazyjne. Najlepiej skonsultujcie się z dobrym specjalista medycyny estetycznej, zamiast łykać tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki nie zadziałają. To tylko taki chwyt reklamowy. Jeśli chcesz pozbyć się cellulitu w sposób nieinwazyjny (rozumiem że stąd pomysł z tabletkami) to lepiej iść na zabieg do sprawdzonego centrum medycyny estetycznej. Proponuję konsultacje u dr. Krajewskiego. Ja miałam problem z cellulitem na udach. Nie było tragicznie, ale jakoś mi to bardzo przeszkadzało. Poszłam na zabieg Thermage (fale radiowe). Sprawdza się w zabiegach redukujących cellulit. Więc daj sobie spokój z tabletkami, lepiej zmienić dietę, poruszać się i pochodzić na dobre zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślałaś o zmianie nawyków żywieniowych? Bo bez ruchu i odpowiedniej diety, to niewiele zdziałasz. Lepiej przyjrzeć się temu co i jak jemy, zamiast szprycować się chemią.. Niestety, o swoim zdrowiu i sylwetce trzeba myśleć jak o procesie długoterminowym. Gdybyś chciała popracować z kimś, kto ma duże doświadczenie w tym temacie - to polecam diet coacha Monikę Budkowską. Dzięki niej wyszłam na prostą zarówno pod względem zdrowotnym (najważniejszy sukces) jak i pod względem wagowym. A cellulit zniknął na właściwej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam też o swoim organizmie i o zmianach nawyków żywieniowych. Dodałam mnóstwo wody do mojej diety. Codziennie robię masaże. Wykupiłam mnóstwo kremów do masaży ale mało to pomaga. A co z tymi tabletkami? Są jakieś na rynku Cellinea ( strona producenta http://po.st/Cellinea ). Czy tabletki lepiej pomagają niż masaże? Szukam jakichkolwiek opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniq ee
Miałam cellulit, ale dzięki Cellinei zaczęłam się go skutecznie pozbywać. Cellinea to doustne kapsułki, które możecie kupić na oficjalnej stronie producenta http://qck.pl/9YW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze same tabletki nie spowodują nam cellulitu ja np. stosuje get slim cellulite od firmy Noble health i tu sam producent pisze ze wspomagają szybsze spalanie tkanki tłuszczowej. mnie ten preparat pomaga to go stosuje nie kosztuje majątku jak te inne specyfiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dużo ćwiczysz biorąc te tabletki Get Slim Cellulite? bo ja dużo pracuje i właśnie nie mam za dużo czasu na ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne tabletki. Najpierw trzeba sprawdzic o co chodzi z trym cellulitem, jakiego rodzaju jest i gdzie umiejscowiony. Potem odpowiednia diet,******* zabiegi. Zmasowany atak. Najlepiej iść do diet coacha w jakimś sprawdzonym miejscu. Jesli jesteś z Wawy to polecam Monikę Budkowska z Kliniki Odchudzania na Ursynowie. Jest świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wiedzieć więcej jak radzić sobie z niedoskonałościami skóry? Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nie podpisuje się umowy!- Zapraszam do zapisu! Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chodzę do kliniki Odchudzania na karboksyterapię. Mam juz po kilka cm mniej w biodrach, a to był mój newralgiczny punkt, z tego miejsaca najtrudniej było mi zrzucić nadprogramowe "kragłości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez stosuje karboksyterapie i jetem bardzo zadowolona, ale moja kosmetyczka zauwazyla ze moj cellulit nawet juz przed zabiegiem zmniejszyl sie i mam znacznie lepsza jakosc skory moze i faktycznie ten Get Slim Cellulite robi robote ;) Znalazlam na instagramie wiekszosc tych fotomodelek polecalo noble health wiec sie skusilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem cellulitu zwalcza doskonale preparat Blocelle. Stosowałam go miesiac czasu. Pierwsze efekty miałam już po 2 tygodniach. Wcześniejsze wynalazki w ogóle mi nie pomagały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutka66
Tabletki? na cellulit? serio? :D Moim zdaniem lepszy będzie ****** kilka zabiegów dobranych odpowiednio do Twojego ciała i stopnia zcellulityzowania. Mi w Arkadii opole dobrali idealnie cztery zabiegi. Nie wierzcie w ściemy typy magiczny lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blocelle jest świetne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywałam różnych tabletek, drogich, nawet p 200zł za opakowanie i efekty były średnie. zawzięłam się i poczytałam składy i get slim cellulite ma skład poprawiający krążenie i szczelność naczyń. chodze dodatkowo na bańkę chińską i naprawde widać efekty, nie ma sińców, skora jest gladsza i wyglądam bardzie opływowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokładam większą wiarę w kosmetyki antycellulitowe niż tabletki. Trzeba więcej się ruszać, zmienić trochę dietę i uda czy pośladki smarować jakimś preparatem na cellulit. Teraz używam serum termoaktywne, rozgrzewające z Bielendy z serii cellu slim corrector i widać już pierwsze efekty, a minął dopiero miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzony get slim cellulite noble health i hydrodren od nich, gladkie nogi, sprawdzam to juz ktorys raz, a do dietetcznych aniolkow nie naleze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atka36
Moim zdaniem najlepsze okazały się tabletki Blocelle. Miałam straszne problemy z cellulitem. wstyd było się pokazać w nawet męzowi. Po trzech miesiącach zażywania tabelek cellulit wyrźnie się zmniejszył, praktycznie nie widać rozstępów i pomarańczowego odcienia skóry. A mina mojego męża? Bezcenna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martika_ww
a gdzie można kupić te tabletki blocelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atka36
zobacz w www.herbanea.pl może jeszcze mają tam promocję na zestaw. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera12345
Nie oszukujcie się Kobietki! Żadne tabletki na cellulit nie pomogą :( Tylko zdrowa dieta, ćwiczenia... Ewentualnie wspomóc się można kremem, balsamem, żeby ujędrnić ciało. Albo zakamuflować co nie co, ja np. kupuję ten balsam: https://e-ziaja.com/pl/multimodeling-w-pielegnacji-ciala/96-balsam-do-ciala-brazujacy-5901887030003.html . Ujędrnia, a do tego delikatnie brązuje (nie muszę chodzić na solarium, a cellulit jest znacznie mniej widoczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×