Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bawełnaa

tabletki na cellulit !!!

Polecane posty

Gość ewelinka0707
po rozmowie z moja dermatolog cellasene sa na rynku najlepszym preparatem, wiadomo, ze sa rózne fazy cellulitu i na kazdego inaczej zadziała. Jednakze usprawnia przepływ zylny przez co mamy uczucie lekkich nog. Warto sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunie331
Mi pomógł tylko i wyłącznie program antycellulitowy marki eva natura. Jak dla mnie idealny program dostępny na rynku. Bardzo atrakcyjna cena i co najważniejsze skuteczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam recellox na allegro za połowę ceny, 59 zl za dwa opakowania+2 op krzemu w gratisie, bo chyba dodają do każdego opakowania. Jest tak tanio bo termin ważności sie kończy, ale zdaze je przyjąc do końca terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce sie tego pozbycc
to jakas nowosc jest dostalam maila z informacja www.cellinea.ocom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gównlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra333
A ja tak troszkę nie na temat bo nie chodzi o celulit ale o odchudzanie :) Próbowałyście może dziewczyny Therm Line albo Chitinin Extra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądragłowa
Witam! Kupiłam 2 opakowania cellasene (kuracja na 2 miesiące -łacznie 120 tabletek) termin ważności do września 2011r , ale nie mogę ich przyjmować ze względów zdrowotnych. jeśli ktoś byłby zainteresowany odkupieniem cena 120 zł za 2 opkowania , proszę o kontakt 663-415-997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądragłowa
Powyższa oferta jest już nieaktualna, proszę nie dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxco
tabletki? chyba lepszy zabieg z jakims kwasem, slyszalam ze dr Widerkiewicz jest dobry (z wawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znalazłam srodek na cellulitis kosztuje na pln jakieś 9 złoty:D:D serio działa idzie tubka na 2tyg (codziennie prysznic biorąc uzywam) ale oplaca sie, dziala! jest to taki żel pod prysznic, w takiej tubce z końcówką, która jest szorstka i gumowe takie wystają wypustki masuje sie uda, tyłeczek czy brzuszek,zależy od potrzeb ja dodatkowo jak wymasuje dokladnie (troche boli,no ale coz.. idzie sie przyzwyczaic) czekam 4 minuty aby jeszcze te wszystkie skladniki podzialaly po kąpieli nakladam balsam antycellulit pije duzo wody mineralnej z ręką na sercu- po 2 tyg, 50%mniej cellulitis ten zel kupuje w drogerii dm, z firmy dm-niby tanie itd a dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pakija
Dzisiaj zaczęłam kurację Cellasene. Dodatkowo używam termoaktywnego serum do ciała Eveline Slim 3D i jeżdżę na rowerze. Może to coś pomoże. Mam cellulit widoczny gołym okiem. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaukor
ja brałam inneov .pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wierzę w ich skuteczność podobnie jak nie wierzę w to, że działają tabletki, które powiększają piersi, Ja myślę, że jeśli chcesz się pozbyć pomarańczowej skórki to należy po pierwsze ćwiczyć, po drugie odpowiednio się odżywiać, po trzecie można się masować, a na koniec zastosować odpowiednie kosmetyki. Na stronie jednej z klinik czytałam o tym, jak można zwalczyć cellulit m.in. dzięki specjalnej diecie, jeśli jesteście zainteresowane możecie o tym poczytać tutaj http://vimed.pl/kliniki/klinika-medycyny-estetycznej-i-przeciwstarzeniowej/zintegrowana-terapia-cellulitu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cegulitka
No mi też się wydaję że nie ma nic skuteczniejszego na zlikwidowanie cellulitu niż odpowiednio dobrane ćwiczenia. Tabletki owszem mogą pomóc ale nie wyręczą nas całkowicie, to jak na razie jest po prostu niemożliwe. Tak więc ćwiczenia to podstawa, poza tym dieta- mniej jesz=chudniesz. A z tabletek na odchudzanie mogę polecić wam bio cla. Oczywiście preparat nie powoduje, że się chudnie 10kg w 2 tygodnie ale zmniejsza apetyt i to mi wystarcza. Cenę ma też dosyć atrakcyjną, przynajmniej w aptece za grosze gdzie go kupuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 102
ja cwicze 2x w tyg i tyle samo stosuję krem antycellulitowy Cellu-line z firmy homeofit-lab. Jest naturalny z ekstraktami roslinnymi. I nie potrzebuje sie truc jakimis tabletkami, szkoda zoladka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stecunia
ja polecam olejki naturalne dodawane do peelingów, balsamów albo kremów i stosowanie ich codziennie na zmianę naprawdę polecam. tu jakieś znajdziesz: www.aromatic.aromagroup.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikakafka
Hej dziewczyny!!! Potrzebuje pomocy, jestem z Krakowa i chciałabym kupić tabletki na cellulit cellasene ale nie mogę ich nigdzie dostac, czy wiecie może gdzie mogę je kupić za nie duże pieniądze??? Pomózcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbm
Tych tabletek niestety nie stosowałam. Musisz wiedzieć, że samymi kapsułkami nie zwalczysz cellulit. Musisz zastosować odpowiednią dietę antycellulitową, a ponadto wykonywać ćwiczenia. Jeżeli masz problem z „pomarańczową skórką zlokalizowaną na udach to polecam ci zastosowanie „zestawu ćwiczeń. Propozycje i dokładny opis znajdziesz na stronie http://usuwaniecellulitu.info.pl/2010/09/19/cwiczenia-na-cellulit-na-udach/ Musisz jednak wiedzieć, że tylko systematycznie wykonywane przyniosą zadowalające efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikakafka
witam. Dzięki za odpowiedź... od 2 miesiecy chodzę regularnie na fitnes czasami po 2 godziny dziennie, wcześniej cwiczyłam sama w domu i 3 razy w tygodniu ćwiczyłam, staram sie trzymać diete acz kolwiek nie jest to takie proste, uzywam bardzo róznym kremów ale niestety to nie działa... wiem ze trzeba cierpliwosci. Słyszałam o tych tabletkack, ze są dobre chciałam jeszcze ich do tych ćwiczeń i diety spróbowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotika
Ja byłam nie ryzykowała zastosowaniem tabletek, lepiej zostać przy tradycyjnych sprawdzonych metodach jak ćwiczenia w wodzie odpowiednia dieta. Jeśli ktoś chce mieć natychmiastowe rezultaty to można się pokusić o zabiegi urządzeniami takim jak vensu feeze czy velashape - > http://www.iqmedispa.pl/usuwanie-cellulitu,112,4.html Z doświadczenia wiem, ze już po pierwszej serii przy tego typu urządzeniach widać różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowanka17
ja też raczej nie zaryzykowałabym z tabletkami na odchudzanie, w grę wchodzą ewentualnie jakieś ziołowe suplementy z apteki, ale i tak samemu je sobie dawkować to trochę ryzykowne... ja myślę,że dieta i ćwiczenia to podstawa, bez tego nawet smarowanie najdroższymi specyfikami nie pomoże. Ja dodaje do tego jeszcze masaże, używam właśnie rękawicy kessa i peelingu cukrowego z kawą. efekty są widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takCZYsiak
hm, a co to za magiczna rękawica na cellulit, nie słyszałam o niej! naprawdę daje jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię
ano magiczna, jasne, wyczarował ją sam david copperfield :D a tak serio, używa się tak samo jak różnych rękawic do masażu, z tą różnica że ta naprawdę jest skuteczna. używa się z mydłem savon noir i glinką - nie pamietam jej nazwy. robi naprawdę głeboki peeling, przez co usuwa martwy naskórek i wygładza ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guziczek6663
Hej dziewczyny!! czy jesli jestem osoba naprawde szczupla ale z cellulitem 2go stopnia to moge stosowac te tabletki??:) nie chce pozniej zeby mnie nikt nie widzial jak stane bokiem:D a szczerze mowiac to te tabletki to moja ostatnia nadzieja...:) oczywiscie jestem w stanie cwiczyc codziennie przez pol godziny, zmienic diete i robic peelingi i naprzemienne prysznice ale poki co nic nie przynioslo efektow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guziczek6663
a czy przez te tabletki tez sie chudnie?? jestem szczupla osoba wiec zrzucenie kilogramow nie jest mi potrzebne, a jesli pozbede sie tego swinstwa z nog to i tak obwod ud sie na bank zmniejszy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa:)
Hej laski kupilam sobie te tabletki i biore je juz pol miesiaca staram sie cwiczyc i w ogole...ale efektow nie ma :/ poza tym niegdy nie umialam polykac tabletek i te kapsulki musze rozgryzac i wszystko ze srodka ploykac fu :D ale serio nie polkne tego za nic w swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×