Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

motomysz-jak sie ktos przygotuje pozadnie nastawi psychike moge z czystym sumieniem go wspierac bede ci mocno kibicowal 3mam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chcialabym pogratulowac
to ja tobie gratuluje rzucenia a smrud od palaczy jest straszny okropny bleee choc w momecie jak papieros sie pali to nie jest to takie sztraszne dopiero po zgaszeniu do nas dociera fetor okropnosc bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chcialabym pogratulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zagłosujcie prosze was......-czy to nie znowu jakiś cudny wirusek??hm?? o,nie brachu!....-sorry Winetu/fonetycznie:-)/...ale ja nie zagłosuję,choćbyś padał na kolanka;-)..ale pozdrowić cię mogę;-) papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja głupia baba!!! no wiem, że można w necie sprawdzić wszystko, np. różnicę miedzy zybanem a tabaxem, ale myslałam,że jak zapytam Was - to będzie szybciej i konkretniej. to bardzo dobry pomysł, żeby ogłosić wszem i wobec dookoła, że sie nie pali, bo wtedy głupio palic....... ale u mnie to nie działa, ni cholery!!! a potem jest jeszcze gorzej, jak wszyscy ironiczny usmieszek i komentarze, że tak miałam nie palic. macie rację, do tego trzba DOJRZEĆ. powoli, powoli wtłaczam do swojej mózgownicy myśl o przestaniu. jak narazie ograniczam (dziś np. 2 od rana). moj współlokator brał tabex i nie pali. ja sie nie chce faszerować. buziale i pełen podziw dla tych, którzy dają radę!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lubisz palic to se ograniczaj ale to nie to samo szlyszalas takie powiedenie po trupach byle do celu a do dentysty jak idziesz to bierzesz znieczulenie czy wolisz na zywca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze na wpis zlosliwca z god 10 ilu tu ludkow nowych pachnacych az serce rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzys masz racje podpalanie to jest to samo co palenie oszukać można kogoś ale samego siebie nie :D dmka z tego wynika ze jeszcze nie jesteś gotowa rozstać się ze śmierdzielem jak będziesz gotowa i zdecydowana to napisz bo szkoda energii i zaciskania moich dębowych kciuków nikt nikogo na sile nie uszczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok złosliwiec! masz rację, nie będę tu smucic, bo żenada normalnie:( narazie psychiczne nastawianie, nie będę Wam truć. chodziło mi tylko o Wasze rady - jak to zrobić, żeby było łatwiej. pozdrowionka i powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jakoś leci BP- 26 dzień :) Nie spasłam sie na razie, choc to dziwne bo jem 3 razy więcej, a juz wcześniej duzo jadłam ;) Mój luby który też rzucił 2 kilo do przodu, ale nie dośc że rzucał to jeszcze zabieg miał i teraz nie może sie za dużo ruszac:o Z oponką mu do twarzy wiec się nie przejmujemy:). Dziś zrobiłam bardzo głupią rzecz: kupiłam bilet na wyjazd po czym zobaczyłam że mam niewazny paszport:o Dobrze że jeszcze miesiąc do wyjazdu to może zdążę nowy załatwic, ale martwi mnie, że bedzie przeprawa w urzedzie, ah jak ja kocham te urzedy...:o Ale nic to, postanawiam ze nie dam sie wyprowadzić z równowagi ani niemiłym urzednikom, ani tym co do kolejki sie wpychaja...Po co narażać na szwank nerwy, lepiej nie mieć pokus...wiecie o co chodzi ;) Wybaczcie że sie rozgadałam, pozdrawiam wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooolka
musze sie pochwalic ze caly pierwszy dzien bez papieroska sie udal , ale wiem ze 3 dnia bede miala kryzys bo nie pierwszy raz rzucam.. chyba sie przykuje do kaloryfera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc wszystkim pachnącym i tych co to maja w planie;-) złośliwiec 👄..pamiętaj....dzięki z góry...reszcie też 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka-
wytrzymałam kolejny dzien . Sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka-
koooolka kup sobie tabax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochani! Jutro 15 listopad 2006 rok!Zaczynam po nieudanej probie rzucic ponownie to swinstwo.Dzis nastawiałam sie psychicznie,ze od jutra zrywam z tym.Jesli jutro mnie tu nie bedzie tzn.ze poległam na dobre.Bardzo chce,bo wiem,ze byłam dzielna wytrzymałam 70 dni.Gdyby nie przeprowadzka do obcego kraju,to napewno trwałabym w swoim postanowieniu. Mam nadzieję,ze mi pomozecie!Nie dam rady bez waszego wsparcia.Jestescie mi bardzo bliscy i wiem,ze z wami dam rade. Prosze nie zapominajcie o mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich pachnąco !!!! Jakie to wspaniałe uczucie mieć pachnące włosy ciuchy a o białych ząbkach nie wspomnę!!! Jest mi dobrze delektuje się kawką, herbatami i czerpie z tego przyjemność. A najważniejsze mój Miś chce rzucić i bieże tabex, trzymm za niego kciuki! Narazie jak ma ochotę wychodzi na balkon i w domu się nie pali,jest mi o wiele łatwiej jak nie czuję tego świństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióreczko kochana na każdej drodze zdażają się wyboje a jak każdy odważny wojownik pokonujesz przeszkody!!! Głowa do góry i dokończ co zaczełaś przecierz od kilku fajek nie stałaś się znowu palaczką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmka – szkoda jesteś mile tu widziana 🌼 koooolka -trzeciego dnia nie będziesz miała kryzysu bo teraz masz nas a z nami pokonasz śmierdziela wierzę ze Tobie się uda bo jak zauważyłem to do słabeuszy nie należysz jesteś silną dziewczynka 🌼 bp Wala Twist – 🖐️ 🌼 bp katia 13 – 🌼 pamiętam trzymam za Ciebie dębowe kciuki :D bp palaczka – 🌼 brawooooo!!!!! wiedziałem :D wiewióreczka 33- masz się jutro zameldować masz szczęście ze nie ma słoneczka bo wiesz co by było jutro jestem w pracy od 7 –do 19 cały czas będę o Tobie myślał chyba nic nie będę robił bo kciuki będę miał zaciśnięte :D bp pamiętaj !!! Martusia 82 – widzisz nie palić to jest coś pięknego trzeba tylko trochę czasu a szczęście samo przyjdzie 🌼 jak milo jest poczytać ze jesteś zadowolona bp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec--->nie moge cie zawiesc po takich słowach otuchy z twojej strony:) Martusia82--->tobie rowniez dzieki:) Badzcie i wspierajcie mnie jak kiedys,wiem,ze dam rade z wami:) Słoneczko--->wiem,ze moja kiteczka juz urwana,no coz bede pierwsza wiewiorką bez ogonka.Poswiec na mnie czasami swoimi promyczkami,bo dawałas mi zawsze duze wsparcie. Pozdrawiam wszystkich pachnacych.Jutro tez bede pachniała dla wszystkich,ktorzy mnie wspieraja. Buziaki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcialabym pogratulowac
Milo mi, ze jednak ktos zauwazyl moj wpis. Wiekszosc pewnie z uwagi na staz palenia ;) olala stara osobe ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×