Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

setunia, o, nie zauważyłam twojej wcześniejszej odpowiedzi, no właśnie, ja sobie rytualizuję wiele czynności, dlatego, jak dla mnie było trudno pokonać P. Nawet fizyczne skutki potrafiłam sobie zracjonalizować... A teraz, ten mój rytuał, to taki przestrzenny się zrobił, eeee, pewnie bredzę, coś myślę, ze nieczytelne to, co piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tja..., dorwał się człowiek do kompa i za dużo pisze... O wszystkim jednocześnie... Proszę wybaczyć mi moje bzdury, bo ja spontaniczny człowiek. Ludzie ponoć dzielą się na nałogowców i na tych racjonalnych... A ja zawsze w drodze..., ale BP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado pisz , pisz!:)pisanie pomaga, taki topik to naprawde jest pomocny:) Jak zobaczylam pierwszy raz ten topik ,to wiedzialam ,zekidys tu trafie:D i trafilma;) A to , ze spontaniczny jestes , to dobrze! Sama jestem spontaniczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fado a co ja mam na powiedzieć ze wypisuje głupoty i na dodatek z błędami :D mysle ze najważniejsze jest to ze nie palimy bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec wlasnie!najwazniejesze ze nie palimy!:) A te bledy i \"brednie\" mozna usprawiedliwic wlasnie tym , ze rzucajac palenie czlowiek jest rozdrazniony, rozkojarzony i w ogole troche nietomnyL:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec palacy nie zrozumialby :) Cholender musze zaraz umykac spac;) a szkoda ,bo fajnie tu na topie BP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee tam wszystkie inne względy, stylistyczne, ortograficzne, rzeczowe..., nie ważne, ważne jest złośliwcu, to, co chcemy pokonać w sobie, żeby było nam lepiej ze sobą, a jak nam lepiej będzie, to i innym z nami będzie... Piszę ostrożnie, bo ja nie lubię prostych rozwiązań, takie bleee, bleee, a rzuć palenie, to zadziała, a net ma to do siebie, ze dajemy po skrótach, a tu wszystko trzeba indywidualnie przemyśleć...Ale net , możliwość taka komunikacji wspiera ludzi, więc dobrze, skoro mi to pomogło, to i innym też, może, nie wiem, mam szacunek dla wszystkich, ktoś kupi tabex i nie zadziała, woli , silnej woli potrzeba, właściwego momentu..., co można więcej rzec... A wiem też jak słabość smakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc wszystkim..pa 🖐️ alleaffar👄fajnie że się pokazałeś... do jutra...nie mam coś humoru...i do środy popołudnia na pewno nie odzyskam...;-(;-(;-( trudno...ale potem będzie już tylko lepiej... byle do środy...do południa...3majcie kciuki..ok?? pa Kochani 🌻🖐️ kolorowych snów Wam życzę..... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umykajcie, setunia, wczytałam twoją stopkę, odpowiedz, złośliwiec, hmmmm, miej si ę dobrze...Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOO Fado jednak nie spi jeszcze;) Zlosliwiec wlasciwie , to jeszcze sie ostatecznie nie zegnalam ale masz racje , musze isc juz spac, bo wczesnie wstaje:( Dobranoc chlopaki🖐️:) Dziewczynbki juz spia wszystki , wiec kolorowych snow🌻🖐️ 😴do jutra🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC! dobrze, że byliście i wspieraliście! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rzucilem 1 Lipca i sie trzymam. Najwazniejsze to o tym nie myslec!!!!! I nie patrz na innych, ktorzy pala za 2 miesiace a moze za rok beda Ci zazdroscic a Ty juz bedziesz wolna!!! Powodzenia bo wiem ze to trudne!! (ale do wykonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do niedzielnych pozdrowień. Misiek22, tak jak piszesz, do wykonania :) złośliwiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ..i miłej niedzieli życzę🌻. mam 50 dzień BP. idę popływać,może humorek mi śię ciutek poprawi..papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia 13 – nie wiem co Cie gryzie ale  na wszelki wypadek trzymam za Ciebie kciuki 🌼 ja pare dni wcześniej tez nie miałem humoru byłem zły na siebie i na cały świat ale to już minęło podejrzewam ze to był jakiś wirusowy humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,ogólnie mam chandre..do środy -do południa- na bank! potem się okaże..powinna minąc.W środę,jak będziesz miał czas..to proszę 3maj kciuki..ok?tak do 12ej...👄..z góry dziękuję... wróciłam z basenu,obiadek zjedzony...i chyba pójde pod kocyk..smutki przespać.. pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia, to i ja trzymam łapki za przepędzenie chandry, będę ciepło myślała, może pomoże...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec, bo jesień ma to do siebie, że jakieś mdłe humory o podłożu wirusowym nas dopadają...W grupie się nie damy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×