Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

llllljjj sluszna decyzja!gratuluje🌻:) katia13 🌻Im Nas wiecej tym lepiej!:D:) Gadzina47 🌻 oczko strzelilo juz!:D gregia 🌻teraz juz bedzie \"z gorki\":) rolf 🖐️milego🌻:) alleaffar 🖐️:) o kurcze!Niuedlugo seteczka Ci stuknie:classic_cool:;) Milego🌻 Ale mam dobry humorek:D Slonecznej niedzieli Wszystkim🌻❤️👄🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na u mnie dzis dzien 11 bez fajki i mam nadzieje, ze ten kryzys ktory mialam ostatnio juz minal. No 11 dni to juz cos :) dumna z siebie jestem:) z Was rowniez dzielne ludki. llllljjjjjj------A choroba to swietny poczatek rzucania, bo te 3 pierwsze dni sa najgorsze a dzieki chorobie sie take tak nie odczuwa. Takze wykorzystaj to! Nie warto palic, po co przysparzac sobie zmarszczek i chorob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje rolf ale czy tabaczka nie uzależnia?? Gregia tak trzymać :D Katia13 dzięki za całuski z rana :D alleaffar oj tak te kciuki to działają cuda a ja wyliczyłam że w poniedziałek masz 100 DBP coś musiało mi się rypnąć ale wspaniały sukces.👄 Setuniu jak to dobrze mieć od rana dobry humorek tak trzymać 🌼 Amazonko mam nadzieje że się trzymasz jak dzisiaj na gg przy tobie zniknęły dni BP to myślałam że dostanę zawału. Ale później się na szczęście pojawiły.👄 Kochani nie wypisuję wszystkich ale wszystkim życze wytrwałości i trzymam kciuki{kwiatek]🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadzinko dziekuje 👄 🌼 madziorku ja tak samo mam chwile slabosci jak gdzies wychodze wieczorkiem na piwko i moi znajomi wszsycy pala wiec jest ciezko ale jakos daje rade.teraz przez jakis zcas bede unikac wszelkich imprez zeby pokus az tyle nie bylo:P:P:P coraz nas wiecej i super 🌼 👄 ;-) zawsze weselej i razniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tutaj kochani specjalna stronka na poprawe humorku:D:D www.loczekblond.1k.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllljjj
opisze wam historie mojego palenia: zaczelam palic wczesnie bo w wieku 15 lat, odkąd zapalilam 1 papierosa paliłam juz codziennie jako taka smarkula:( az wstyd sie przyznac:( Po dwóch latach -miałam wtedy 17 lat przestałam palic. Zrobilam to z dnia na dzien poprostu tak zadecydowalam. udalo sie. nie palilam 8 miesięcy, pozniej znow zaczełam i paliłam az przez rok i osiem miesięcy. pozniej byla kolejna spontaniczna decyzja o rzuceniu palenia! udalo sie przestalam palic w pazdzierniku 2003 roku. caly rok 2004 nie paliłam. wtedy tez poznalam mojego obecnego ukochanego ktory rozniez nie palil nigdy. Kiedy bylismy ze soba 8 miesiecy wyjechalismy na wakacje nad morze, Ja juz nie palilam rok i osiem miesiecy i nie chcialam palic. noj kochany jednak postanowil zapalic i tak zapalilam po tak dlugim niepaleniu i obecalismy sobie ze palimy tylko do konca pobytu nad morzem a pozniej juz nie. jednak nic z tego nie wyszlo. palilismy przez pol roku!!:( mielismy razem przestac palic od stycznia 2006 roku. i udalo Nam sie, nie palilismy juz 1,5 miesiacaa moj chlopak stwierdzil ze mu tego brakuje i zaczal palic. Palil sam przez 5 miesiecy. w sierpiniu tego roku byl nasz kolejny wyjazd nad morze. ponownie zaczelam tam palic, poprostu sama chcialam zeby sie czuc takjak czulam sie rok temu! i tak znowu sobie obiecalam ze tylko do konca pobytu pale, jednak nic z tego nie wyszlo, palilismy bardzo duzo. moj chlopak najpierw zalozyl sobie ze pali do swoich urodzin ktore mial w pazdzierniku, pozniej ta decyzje przesunał i w koncu mielismy razem rzucic palienie od 16 listopada - to byl dzien po tym jak on obronil swoja prace magisterska. tak tez zrobilismy z tym ze ja nie wytrzymalam chcialam jeszce palic i po 2 dniach kupilam sobie papierosy. on jednak dzielnie wytrzymywał choc mowil ze chce mu sie palic. w koncu gdy bylismy w pubie zapalil ode mnie. mowil ze tylo do piwa w pubie bedzie palil. tak sie uzaleznil spowroteM ( A MIAL NAPRAWDE SILNA MOTYWACJE) palilismy raem, moze juz mniej niz poprzednio ale na po pol paczki dziennie na osobe czyli wcale nie malo. i od grudnia zaczely sie moje problemy ze zdrowiem tzn budze sie codziennie rano ze strasznymkaszlem, mysle ze moge sie udusić! wiem ze to od palenia! dlatego dzis jest drugi dzien jak nie pale. tym razem sie uda. nie chce juz sie dluzej truc1moj chlopak jeszce pali. nie robi tego przy mnie. mnie to z reszta nie przeszkadza. jak wczesniej on zaczynal palic a ja nie palilam to nawwet jak usiadl kolo mnie i zapalil to mi sie wtedy mniej chcialo palic. no... ale sie rozpisalam :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllljjj
prawie dwie doby nikt nie palil w moim pokoju (łącznie ze mna) a i tak czuc troche fajkami! oprocz tego wszystkie moje ciuchy smierdzą!!! :( nawet moj kot ktorego mam tylko w swoim palieniu tez smierdzi , a przynajmiej smiardzial strasznie jak paliłam jeszce kilka dni temu :( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllljjj
którego tylko mam w swoim pokoju - miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
llllljjj ja tez mzaczelam paloic w wieku 15lat:o , czyli palilam 7em lat i to bez zadnych przerw;0 Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wszystkich bywalców topiku BP Chcę się pochwalić że dzisiaj minęło 4 tygodnie BP :D TRZYMAM ZA WSZYSTKICH KCUKI Miłego wieczoru pa, pa ps/ kupię troche wolnego czasu, ma ktoś może żeby, nie wyrabiam sie z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka--- gratuluje!!! lljjj -- tez zaczelam palic jakmialam 15 lat... eee takze ja palilam z 9 lat na szczescie z przerwami jednak nie dluzszymi niz miesiac.... eee... prawie dekadem palilam... okropnosc. No ale teraz naprawde mam nadzieje, ze juz nigdy nei zapale. Fajnie, ze jestescie, bo bez grupy wparcia to chyba niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lllljjj uda Ci się masz silną motywacje Swoje zdrowie.Ten poranny kaszel to fajury ale lepiej abyś poszła do pulmonologa. U mnie dopiero teraz po 3 tygodniach prania sprzątania wietrzenia mieszkanie przestaje śmierdzieć fajami a i pies bardziej chyba lubi siedzieć u mnie na kolanach:D. Trzymam kciuki 🌼 Amazonka usiądź z kartką i rozpisz wszystko co masz zrobić w jaki dzionek :d sprawdzona metoda i wtedy łatwo wyeliminować sprawy które okazują się nie tak bardzo potrzebne. Później tylko wykreślasz i lepiej sie czujesz:D. 👄 Balbinko a gdzie Ty się podziewasz:( 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabaka to taki nalog zastepczy w moim przypadku stosowalem ja z poczatku jak mi brakowalo fajka,teraz tylko przy piwku inaczej nie musze,z tym uzaleznieniem od tabaki to przesada naprawde,przynajmniej na mnie tak to nie dziala,a chociaz by uzaleznialo w jakis sposob to wole to od fajek bo o wiele zdrowiej i taniej, podzielilem sie tylko moim sposobem na zucenie fajek mnie pomoglo nikogo nie namawiam ani nie odradzam;)najwazniejsze ze dzis 65dzien BP:))pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D rolf to nie o to chodzi , ja nie ganie. Tylko po poprostu się zapytałam wiem że bez znaku zapytania. Ale to było tylko niewinne pytanie z ciekawości i tak się zastanawiałam czy kobitki też to mogą zarzywać:D. Chyba śmieszne by to było :D. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze nie ganisz spoko,no zeczywiscie dziwnie by to wygladalo u babek(apropo chyba jacys faceci tu sa?czy tylko ja:)),no ale moim zdaniem kazdy sposob jest dobry zeby zucic to dziadostwo :)pozdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj 4 dzień BP :) W porównaniu z wczorajszym to dzień minął ekstra :] wczoraj miałem cholerny kryzys;).. widze, że wszyscy raczej tutaj wiek podają i jest sporo osób mniej więcej w moim wieku to też coś skrobnę :P Mam 23 lata i pale od 16 roku życia tzn. paliłem :D ( mam nadzieję :). Trochę to zabrzmiało jak na spotkaniu AA :P No, ale w sumie to forum to jest taki FanClub rzucania palenia a więc coś jak AA :). Jedno co mnie martwi to takie dwie paskudy :/ jedna mi wyskoczyła na poliku a druga na karku:/ ehhh Ni to krosty ni to plamy..... Nie jestem do tego przyzwyczajony, bo raczej, niechwaląc się, ale cerę itd do tej pory miałem raczej nieskazitelną, więc przypuszczam, że jest to jakaś forma oczyszczania się organizmu z tytoniu :/ Mam nadzieję, że to tylko jakieś przejściowe, bo jak nie to...ehhh. Miał ktoś podobne objawy?? No cóż..mam zamiar pisać tutaj bardzo szczerze o wszystkim, bo kto wie...może tym też komuś pomogę :) 3mam za Was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Dziś mija 32 BP i jestem załamana, bo przytyłam 2 kg. Jestem wręcz zrozpaczona, gdyż byłam taka szczęśliwa, że jem tyle samo, a nawet mniej niż wtedy gdy paliłam. Czy to jest normalne? Poradźcie błagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bongiorno 🖐️witaj ja raczej nie mialam zadnych wypryskow, czy jak to nazwac:D . moze to byc zwiazane bardziej z odzywianiem;) Wiadomo , jak sie rzuca faje, to apetyt inny[wiekszy :D]i w ogole, ma sie ochote na rozne dania, przyprawy itd , a nasza cera czesto na tym cierpi w postaci wlasnie roznych krostek etc:) Moze wystarczy zmienic nawyki zywieniowe a one znikna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek1982 🌻 nie zalamuj sie!!!Te 2kg wiecej to jest standard!powaznie, kazdy praktycznie tak ma;0 pozniej one sie same zgubia:) Mi jeszcze nie zginely ale......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he h Bongiorno w tym wielu sie chyba zaczyna zalowac, ze sie zaczelo te 8, 9 lat wczesniej :P groszek1982--- to chyba normalne, bo ja jestem jednoczesnie na diecie , dosc rygorystycznej i chdne ale b bb bbbbbbbb wolno, z dwa razy wolniej niz normalnie. No ale mam nadzieje, ze to tylko przejsciowe zwolnienie metabolizmu. Zreszta wszyscy tak mowia, na poczatku sie tyle a potem wszytko wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnących 22BP:D.Marlena 24 gratuluję wytrwałości🌼 jovik dziękujemy za życzenia 🌼 amazonko dasz rade 👄rolf mężczyźni są, są wspierają nas i trzymają kciuki i dają dobre rady, bo staż ich długi:D, Bongiorno - nie martw się myśle że organizm się oczyszcza jest to przejściowe pij herbatatki czerwoną lub zieloną pozwplą szybciej sie oczyśćić. Kochani podpisujcie liste obecności bo troche osób mi brakuje i po co mam sie o nich martwić, jak oni po prostu pastują podłogi i nie mają czasu Balbina odezwij sie !!! Pozdrawiam wszystkich pachnących 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Ludzie ja paliłam równe 20 lat!!!! Tez zaczęłam jako 16 letnia smarkula dla szpanu , a potem .....imprezy , kolezanki , dyskoteki i wpadłam;-( Nigdy nie probowałam rzucić aż doszło do tego , że palilam paczkę dziennie:-( I nagle zaswitała w glowie myśl o rzuceniu tego świństwa. Od tej pory minęło 5 miesięcy i jest dobrze!!! Mozna rzucić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Gadzinko 47 🌼 jak ze zdrowiem –lepiej? Cometa – już nie długo 100 dniówka – gratulacje:D Pozdrawiam Wszystkich serdecznie życzę miłego – poniedziałku Za potrzebujących trzymam kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani a szczególne powitanie gorące dla Gadzinki! Jeszc\\ze Zyję i miewam się prawie dobrze ino lekke mam wkurzenie bo moi panowie wymieniali komputer kilka dni i co się stało!??? Ano nowy komputerek hula superowato tylko, że nikt nie pomyslał wcześniej, że ja na starym dysku miałam miliony ważnych informacji, które gdzieś uciekły w eter! Taka sytuacja zresztą powtórzyła się nie pierwszy raz i to mnie tak wkurza. Siedzę teraz i wyszukuję w pamięci ( głowowej) to co mi zachachmęcili moi fachowcy! A tak w ogóle to mam kolejny dzionek do przodu BP !!! W sobotę mój mąz tak podniósł mi cisnienie, że juz, już miałam ochotę sięgnąć po fajkę ( bo tak zawsze robiłam) ale pomyślałam sobie - o nie tyle dni wutrzymałam to się nie dam - a poza tym nie miałabym odwagi wejść do Was pachnących na topik. Ale w związku z faktem że jestem silna i pokonałam siłą woli chęć zapalenia - zjawiłam się dzisiaj aby budować na nowo siły witalne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×