Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Puk, puk..., co słychać? Gadzina? Jesteś, bo jakoś Cię nie widać..., a widzieć by się chciało... To i się dopukuję z lekka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok BP ---> ja też nie liczę sma, programik to za mnie robi : http://www.quitmeter.com/index.php dla palaczy ---> fajny artykuł, przesłałam już go koleżankom palaczkom ;) zlośliwiec ----> jesteś wielki, dzielnie dyżurujesz, dziękuję 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pozdrawiam Wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP :D Za potrębujących trzymam kciuki 🖐️ cosmic- pozdrawiam --- stare grono BP 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem dzisiaj piaty dzien BP i z tego powodu bardzo sie ciesze. Zycze Wszystkim milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ado
balbinki, gadzinowce, zlosliwce, aurelowce, anie kropka be, kosmiczne cosmi"k"i - :):):):) A gdzie amazonki, kinie, comety, słoneczka, wiewióry..., no gdzie? Setunia - a w "3" - moje boskie the Doors..., "3" górą... Ucz się pilnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was i serdecznie pozdrawiam oczywiście bez śmierdziela 14 lutego bedzie 150 dni bp - już mnie te śmierdziele centralnie walą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokbezpeta
To ja Rok BP - fajny mam nick ? :) Może być, możecie wołać do mnie rokezpeto :)) Pozdrawiam, a skąd Wy bierzecie te kwiatuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich tu dziś obecnych 🖐️ i pozdrawiam serdecznie BP :D cosmic-🌼 basiek1-🌼 Ania .B-🌼 aurela25-🌼 fado- 🌼 cometa- 🖐️ Rok BP🖐️ sloneczko-🖐️ brak tu Ciebie szkoda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marweh
Hej Małgoś dasz radę!!! Wiem, że nie jest łatwo, ale część sukcesu za Tobą, bo chcesz dać radę. U mnie też dziś 18 DBP, a i wczoraj i dziś stoczyłam bitwę, żeby nie sięgnąć po śmierdziela. Pozdrowionka dla Aureli25, która też obchodzi dziś "osiemnastkę" oraz wszystkich pięknie pachnących i tych, którzy zbierają się na odwagę, żeby porzucić smroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia-23
...mija juz 18 dzionek bez fajek ta wichura juz zupelnie smrodek wywiala...normalnie podziwiam swoja silna wole jak tak siedze i gapie sie na te fajki obok hehe pozdrawiam wszytskich i powodzenia :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich - pewnie już śpicie słodko hmmm ??? ;) Marweh 🌼 Dziś dostałam tę książkę o której pisałam wcześniej (Allen\'a Carr\'a) No i od jutra biorę się ostro za czytanie :P bo nadal łażę ZP :O Pozdrawiam cieplutko,mam nadzieję że ta wichura nie wywiała Was hen daleko,bo jesteście TU baaardzo potrzebni;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha...oczywiście trzymam mocno kciuki za Nasze 18-stki :) (noo już po północy czyli macie już 19DBP) i za wszystkich którzy jeszcze mocno potrzebują aby ktoś o nich myślał,wspierał i trzymał kciuczki:P Noo.. to tyle na dziś a teraz mykam spać w ramiona chrapiącego już dawno męża:D Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieplutkie i owiane lekkim zefirkiem pozdrowionka dla wszystkich znajomych i nowych pachnących topikowców! Oczywiście szczególnie gorące uściski dla tych, którzy toczą ciężkie boje ze swoim drugim Ja - Gadzinka i Ania B 🌼 :-)!!!! A ja dzisiaj jestem pierwsza, bo cosik spać nie mogłam tej okropnie wietrznej nocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko 🌼 👄 Mmm 🌼 ---> i jak walka z petem ??? ;) ile to już dni BP ??? Miłęgo słonecznego dnia Wszystkim :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.B, Balbina - pozdrowienia orkanowe dla rannych ptaszków! Tych pachnących i tych podejmujących \"właściwą\" decyzję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm, machnął łapą i nic nie rzekł w kwestii zgubnego nałogu... Rolf - tarzymasz się, mocno i po śląsku? Złośliwiec :) Gadzinka :) Słoneczko :) Hallo, Wiewiórka :) Kinia :) W. Twist :) Amazonka - zaginęła ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka147
Pozdrawiam was fado balbina Ania.B witam was wszystkich coś się tu wszyscy mało pojawiamy? Jak wam się wichurka podobała u mnie było strasznie ach no tak jestem z krakowa. Oczywiscie juz 17 BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanko 🌼 👄 -->fajnie że jesteś no i super że to już tyle dni BP ;) U Nas też się działo w nocy,teraz świeci słonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio nie miałam czasu tu zaglądać ale już jestem i obiecuje poprawe. Było strasznie a najbardziej martwie sie o muj domek na działce czy jeszcze stoi chyba tam pojade dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnące Leszczynki i Leszczyki czy wszystko macie w dalszym ciągu na swoim miejscu :-)! Wrocławski huraganowy orkan doprowadził mnie do szału.:-( Nie dość że ze strachu nie mogłam spać, bo bałam się że wyrwie mi okna albo powybija szyby to jeszcze jak ta durna pipa siedziałam w oknie i pilnowałam coby jakowyś konar nie walnął w moje autko:-) Tylko nie wiem po co to wszystko, bo przecież gdyby drzewo spadło, to i tak w nocy nic bym nie zdziałala:-( Ale człowiek jest \"gupi\" :-p A tak w ogóle to u mnie kolejny 55DBP :classic_cool: Ale, ale...... już myślałam, że najgorsze chwile mam już za sobą a tu ups dupa blada:-( jest źle a nawet gorzej.... Jasna cholera od kilku dni ciągle atakują mnie, ścigają moją mocno słabą psychikę nerwową myśli krążące wokół jednego...... no jak myślicie czego.... a fuj nawet nie będę wymieniała ale zaczynam się dołować. No to chyba nie jest normalne i w związku z powyższym zaczynam dochodzić do jednego wniosku - ja po prostu jestem jakaś nienormalna skoro dopadają mnie takie czarne wizje 😭 RATUNKU!!!! Mam nadzieję, że to ten wicherek tak na mnie dzisiaj działa ( dobrze , że do roboty nie musiałam dzisiaj się wlec, bo obawiam się , że mogłabym poprzegyzać co niektórym krtanie w razie totalnego zdenerwowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×