Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Pozdrawiam wszystkich pachnących🌼 Basiek hura,hura fajnie, że jesteś z pachnącymi dalej. Bardzo się bałam.Z tym lubuskim to może coś mi się pokitrało:D. Zobaczysz będzie lepiej. Twarda z ciebie kobitka. Miłego wieczoru wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po silowni forma doskonala;)z fajkami bylo duzo gorzej,setunia zapraszam ze mna nie ma sprawy:)samopoczucie jest po tym super.milego wieczorku trzeba cos wszamac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia BP :D wszystkim dziewczynkom – 🌼 :D chłopakom 🖐️ graba :D za potrębujących trzymam kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was i pozdrawiam za potrzebujących trzymam BP od 17 Września 2006 jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeYo WsZyStKiM!!! Dla wszystkich kochonych dziewczynek - tych pachnących i tych mniej pachnących :P przesyłam 🌻🌻🌻🌻🌻 A dla chłopaków rzymajcie się wszyscy - oby w formie i BP :D Pozdrowionka dla Setuni 🌻 Iwony 🌻 złośliwca 🌻 i wszystkich pozostałych :P Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika23
6 dzien... a oknem szaro i deszczowo...w taka pogode siedzialoby sie najchetniej w domu, z herbatka i papierosem... ale jakos sie udaje. tylko wczoraj na uczelni bardzo ciezko. sesja, stres, znajomi palacze. ale sie udalo choc niewiele brakowało setunia dzieki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️🌼:D ale dzisiaj wszystkich gdzies wywialo Zycze wszystkim milych snow BP 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim przepraszam ale nie mam czasu -praca do 17 i nauka bo 7 zaliczen w weekend,ale pozdrawiam wszytskich i ściskam, ps.juz dwa tyg jutro BP:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim Czy Wy tez macie problemy ze spaniem bo ja juz mam dosc spie 3-4 godz. , a kiedys z tym nie mialam problemu czy to juz wiek moj taki czy to skutki niepalenia. Dzisiaj jest moj 25 dzien BP :D Mam nadal kryzysy a zwlaszcza w poludnie i nie wiem dlaczego ale daje sobie rade. Gorzej jak sie wpadnie w dol to sciany sie chce grysc. Wiem ze nietylko ja tak przechodze bo wlasnie czytam caly topik od poczatku i dlatego daje mi to wiecej wiary w siebie Ci co zucaja i Ci co chca zucic mowie Wam warto. Wiem to po sobie a ja bardzo dlugo palilam nawet nikomu nie mowie ile bo mi wstyd jako kobiecie ale to byly bledy mlodosci. Teraz nie wystarczy mi zycia aby to nadrobic i oczyscic swoj organiz ale przez reszte lat bede pachnaca a nie cuchnaca popielniczka. OK dzisiaj sie troche rozpisalam zycze udanego i pachnacego dnia 🌼:) 🌼 :) 🌼 :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 dla wszystkich 👄 wellnesska -> gratulacje 2 tygodni :D{kwiat] basiek1 -> popijaj sobie meliske wieczorem, będziesz spać jak niemowlak, 25 to srebrna rocznica :D kryzys przetrzymasz i będziesz dumna że Ci się udało, zobaczysz, nie sięgaj po fajka bo to i tak nic nie zmnieni, napewno lepiej się nie poczujesz, wręcz przeciwnie. Miłego zimowego dnia Jak pieknie sypie za oknem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka 🌼 Nawet nie mysle sie poddac temu smierdzielowi nawet jak mnie bedzie strasznie katowal to mu sie niedam hahahaha :D u nas nie ma sniegu ale zato swieci pieknie sloneczko Pozdrowionka dla wszystkich 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setunie
Alem sem pospala:classic_cool::D 🖐️🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o to chodzi :D no bo w końcu , kto tu rządzi :p TY czy on:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek ja problemow ze snem, jak widac nie mam:D i nie mialam:) Amazonka 🖐️heheh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia 🌼 ja kiedys tez nie wyniesli by mnie na spiku nawet bym nie wiedziala hahahaha :D amazonka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia moze tego sniegu tu do mnie bys podzucila bo u mnie nie ma .......:D......:classic_cool: 🌼🖐️🌼🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek🌻 nie ma sprawy , jak wiecej napada to zalatwie helikopter , ktory rozrzuyci u Ciebie troche sniegu:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIM
MIM Cześć, to ja - Niepalący od 01.01.2007 czyli od 38 dni, paliłem 25 lat, od 18 roku życia. Rzucałem trzy razy. Pierwszy raz zostawiłem TO ŚWIŃSTWO 10 lat temu na 6 miesięcy, bez żadnych pomocy naukowych i medycznych typu rezonans, tabletki, gumy itp. Było bardzo ciężko przez pierwsze dni i tygodnie, ale wytrzymałem. Przytyłem przez te 6 m-cy 12 kg i nawet to mnie nie załamało. Po prostu zwykła głupota, na weselu, przy gorzałce zapaliłem i pooooooszło, po tygodniu już paliłem jak lokomotywa. Po raz drugi spróbowałem rezonansu i nawet dobrze było. Nie ciągnęło przez pierwsze dni, spoko wytrzymałem 2 miesiące. Posypałem się po kłótni z żonką, która też popalała i pomimo iż sama mnie dopingowała to jednak nie rzuciła. Teraz od 01.01 jadę na TABEKSIE - rewelacja, nie myślałem, że pójdzie tak łatwo, szczególnie przez pierwsze dni. Zero głodu nikotynowego. Jeśli chodzi o sposoby rzucenia, myślę że każdy musi próbować i trafić na swój własny, odpowiadający mu najlepiej plus w miarę silna wola i PODSTAWA nie dać się skusić nawet na jednego, nawet na pół bo popłyniecie jak nic i trzeba zaczynać od nowa. Bardzo mi się podobają teksty ayoa, widzę że jedziemy od tego samego momentu Nie daj się, pozdrawiam, trzymam kciuki za Ciebie, za wszystkich rzucających, no i za siebie zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek no wiem te kłopoty ze spaniem to okropne. Ale to też podobno mija a teraz te herbatki na spanie. Trzymam swoje śmierdzące kciuki za Ciebie:(🌼 Amazonka co tam u Ciebie🌼 Setunia🌼 no... melodie do spania to ty masz 🌼 MIM masz racje najważniejsze to nie dać się skusić to będzie ok[ kwiatek] złośliwiec 🌼 dla wszystkich pachnących 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko dziekuje za trzymanie kciukow 🌼 Ja tez trzymam za Ciebie kciuki wierze ze Tobie tez sie uda czego Ci z calego serca zycze. 🌼 :) 🌼 :) 🌼 Trzymam kciuki za niepalacych i za tych co pruboja zucic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko jak zdroweczko?????🌻 zebym i do innych \"czynnosci\" miala taka \"melodie, to bedzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×