Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

8 LAT paliłam... Zaczęłam rzucac w kumplem miesiac temu, on ni epali do dzis, ja sie złamałam po dwóch dniach... Jakoś tak sie stało że w niedziele zabrakło mi fajek i ni e poszłam dokupić, i pomyśłałam : kurde, moze to dobry moment... Ale dzis już jest okropnie, mam deprechę, czuje sie podminowana, niespokojna, na niczym sie nie moge skupic, po prostu tragedia........ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez 8em lat palilam:) naprawde mozna rzucic nie mysl o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy taki obnizony nastrój, deprecha, to normalne..? czy to mija...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj topik od początku, zobacz jak inni sobie radzili w trudnych chwilach, zajmij czymś myśli i ręce, minie ochota na papierosa, zobaczysz, kup meliskę i popijaj, uspokaja skołatane nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pamietam czy mialam depreche moze z innego powodu ja masz:) wlasnie pij meliske , ja polecam taka z pomarancza bpo i fajnie smakuje:) a na depreche to dziurawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka ty to naprawde błyskawica🌼 Gest lost deprecha mija, jednym wcześniej drugim później. To normalne po prostu czujesz się prawie jak na odwyku.Ale jest tyle wspomagaczy, ze jak pomyślisz to dasz rade. Złośliwiec co to za smutna minka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo mate, zieloną herbatę..., ma swoją moc, a yerba mate działa ożywczo na depresje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz setunia mnie ubiegła, chciałam pisać o dziurawcu:) magnez jest tez rewelacyjny, nerwy po nim mijają a wiem co mówię bo jestem nerwus straszny 😡 poza tym mija ochota na słodycze, nie żaden chrom tylko właśnie magnez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wit. A..., to może aptekę ziołową założymy? A herbata z pokrzywy rewelacyjnie usuwa toksyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, złosliwiec sie zasmucił i znkił :( (bo go wezwał NIK) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dla całej paczki! :-) Ale tutaj dzisiaj ruch jak na Marszakowskiej :-) Matuśku kofana tak sobie czytam Was kobiełki i zazdraszczam wam okrutnie tych ciasteczek weekendowych. Jakbym sobie tak co tydzień pozwoliła napieczenie i jedzenie to...... miałabym dupe jak szafa trzydrzwiowa - jak się pilnuję to mam rozmiar szafy półtoradrzwiowej:-) get lost deprech to norma , potem przychodzi wkurzenie total, potem jeszcze większe a potem to już tylko zakładają Ci kaftan bezpieczeństwa bo rodzina stwierdza że jesteś nuiebezpieczny-a dla otoczenia i dla siebie;-) ŻARTOWAŁAM!!!! No Laseczki uśmiałam się setnie czytając dzisiejsze wpisy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado np. do rzucania palenia dołączyła głodówkę i teraz znowu oczyszcza organizm. Czytajcie topik od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest dzisiaj ciepluśko choć popadywuje trochę deszczyk, ale miałam wrażenie że taki wiosenny:-) Mam nadzieję,że wiosna spowoduje że schabiki zimowe poznikają samoistnie bez zbytecznego nadmiernego ruchu Ale mnie się marzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabinet psychoterapeutyczny - na wesoło - detox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już chciałam iść się opalać..., ale skoro po dziurawcu nie można..., zostaję w domu... balbina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko 🌻 ja tylk \"od swieta\" te ciasta pieke , bo mailabym tez taka duuuu jak ta szafa , co u mnie w mieszkaniu:D;) to zakladamy zielnik! i w ogole poradnictwo zilolecznicze:D[cos pokrecilam:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe seti, ile musiałabyś tych ciast wchłonąć, chudzielcu, hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka 👄 🖐️ ja tez bym chciał tak jak dziewczyny ciasteczkami bezkarnie sie zajadać :) ale niestety nie mogę:( co prawda moja d..a nie jest aż tak wielkażebym na nia mówiła że jest czterodrzwiowa, ale chwila nieuwagi, zapomnienia i powrót do rozmiaru 42 :( a przy moim imponującym wzrośćie 156 byłoby to kompletną porażką :( ale puki co jest super, waga w normie a i do czsu do czasu na ciasteczko sie skuszę, setunia, podaj kawałeczek, jeżeli jeszcze masz oczywiśćie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[setunia zostawila talerz pelen ciasta i udala sie na relaksik do \"lazni\":)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś Wam powiem w sekrecie! Idę jutro na solarium bo mam kasiorkę, poopalam się odprężę się po robocie, będę piękna i młoda. I wyrychtuję się w ciągu 3 miesięcy na maksa bo taki mam plan że hohoho. I na swój wyjażd letni po prostu stanę się niczytm miss kuli ziemskiej i wszechćwiata oczywiście pachnąca do bólu!!!! Matko mdobrze że marzenia nie kosztują i nie wsadzają za nie do więzieniua bo inaczej dostałabym potrójne dożywocie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko kochana, alę się dziwczyny rozpisały:) nienadążam to która porad psychologicznych udziela, ja sie pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[poszła pokręcić hula-hop, a co...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w międzyczasie poszłam sobie zrobic kanapki z jajkiem, musze wam cos powiedziec.. przez fajki ważę 45 kg, w zasadzie żyłam samym dymem papierosowym... Uwielbiam rower, i długie przejażdzki ale juz jesienia nie mialam siły przepedałowac tyle ile chcialam... mam anemię. Muszę rzucić...! tylko jaaaaaak....... jaaaaak... jaaaaa....k.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinko mądrze prawsz i o solarium i o marzeniach ja za swoje marzenia czasami to kare śmierci bym dostała:D a i pieniedzy by mi na nie chyba nie starczyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×