Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość mim
Cześć ludziska, co się z wami dzieje, chyba jakowaś deprecha zimowa podopadała was po kolei aż strachczytać wpisy, samemu można się zdołować. Proszę Was, wystawcie nosy za okno, WIOSNA już tuż tuż. Wyobraźcie sobie jak wszystko będzie pachniało🌼. Balbina dzięki za pozdro, ja jestem dziś cały happy bo dziś mam 60BP. Amazonka wracaj szybciutko do nas. Czekamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkim dużo słoneczka i uśmiechu, śmierdziele i deorecha precz. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Blanka 147 :( amazonka, –:( co z Wami !!!!!!!!!!!!:( dziewczynki zachowujecie się jak male dzieci ja i każdy z nas---- mamy problemy ale takie jest życie nie pozwalam żeby śmierdzący kawałek papieru z tytoniem mną rządził nie dopuszczam takich myśli wracajcie tu do nas !!!!!!szybciutko amazonko –trzymam 2 wolne kciuki powodzenia wracaj jak najszybciej wszystkim wytrwałym i pachnącym –zycze milego dnia BP 🖐️ :D dziewczynki – 🌼 :D chłopaki – 🖐️ graba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc O widze że nie tylko ja mialam złe dni :) Mi już powoli wraca dobry nastrój i chcialam sie pochwalić że wczoraj stukneły 2miesiące bez śmierdziela :)) trzymam za was kciuki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka! Co do \"przestojów\" w chudnieciu na SB to chyba normalne. Ja miałam tak, ze waga stawała nawet na 3 tygodnie, chociaż strałam się jeszcze bardziej ograniczać. Potem zaczynała dalej spadać, co prawda nie jakos oszałamiająco, ale jednak. Wiadomo czy mniej masz do zrzucenia tym wolniej to idzie...ale warto być cierpliwym:) Teraz musze się wam pochwalić: Wczoraj miałam tzw. dzień sądny - mój 12 letni syn nie wrócił po szkole do domu, wprawdzie miał jakiś mecz po lekcjach ale kiedy o 19.00 ja wróciłam do domu i okazało się że jego komórka jest wyłączona, a dziecka nie ma wpadłam w panikę. Najpierw jeżdziliśmy z mężem w okolice szkoły i owego boiska, potem wpadłam do domu żeby wziąc numery tel jego kolegów, paczka fajek leży cały casz w kuchni na stole(!!!!) i mimo przerażającego stresu nie sięgnęłam po nie!!!! Wiem że gdzyby mój syn za parę minut nie wrócił to pewnie bym zapaliła ale liczy się to że nie zrobiłam tego ,chociaż nie powiem chciałam. Jestem z siebie dumna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć cieplutkie i słoneczne i bardzo bardzo już wiosenne!!!! Vonk! Jestem pod wrażeniem! Jesteś opoką spokojności ! niechybnie mozna rzucić w Twoim przypadku stwierdzenie \"myślę więc jestem\" Gratuluję i podziwiam bo ja osobiście w takim przypadku odpadłabym jak nic:-( Mam tylko nadzieję, że nie zabiłaś smarkacza, no w każdym razie jeszcze tego nie nagłośniono w mediach:-) A mnie jutro stuknie.......100 DBP :-) Pewnie, że nie jest łatwo ale nikt nie mówił mi że tak będzie! Diabeł kusi mnie prawie codziennie i to jest upodlajace, że do tej pory mam takie myśli:-( Alew powiem Wam coś w tajemnicy.... Najśmieszniejsze są momenty kuszenia gdyż ponieważ nie ciągnie mnie w ogóle do fajek jak przebywam w gronie osób palących , nie ciągnie mnie na imprezkach ale za to jak siedzę sama w domku to mam taka niesamowitą \"chcicę \" na zafajczenie że po prostu w głowie się to nie mieści!!!! Ja chyba jestem jakiś odmieniec któremu nie tylko poprzestawiały się pliki ale szczególnie zaszczepił się w mojej mądrej komputerowej głowie jakiś wirus nie do wykasownia:-) Matko kochana chyba jest na to jakieś lekarstewko!!!! A depreche zaliczyłam wczoraj, jak zaczęłam robić przegląd techniczny swojej garderoby wiosennej i stwierdiłam, że mam duże problemy z wopakowanie swojej dupy w większość ciuchów. Wagowo nie jest żle ale, ale.... no właśnie to duże ale .... obwodowo jest katastrofa:-( Delikatnie mówiąc zaliczam załamkę Dobrze, że z dnia na dzień jest cieplej i doczyszczony rowerek czeka tylko na uruchomienie pedałków:-) Trzymam się póki co dzielnie czego i Wam życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie , kochani ??? Pamieta mnie ktos tutaj jeszcze ??? rzadko bywam :( Melduje ,ze nadal nie pale , to juz 7 -my miesiac. Ale ..wczoraj zdarzylo sie cos ,ze o maly wlos bym zapalila.tzn. nie mailam ochoty ale ...mialam taki stres ,ze malo brakowalo.Dpobrze ,ze sprawa sie wyprostowala i nie bylo fajek pod reka. Zrozumialam ,ze w chwili wilkich nerwow , ogromnego stresu ..moge chwycic papierosa.Naprawde malo brakowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobiero teraz pzreczytalam to co napisala vong , hm...mialysmy podobna sytuacje !!Ale najwazniejsze ,ze sie udalo.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za literowki ale cos nie tak z moja klawiatura. pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia :-) no jak nie jak tak - każdy Cię pamięta! Gratulacje za wytrwałośc!!! Hm stres, to niestety w przypadku bardzo zły objaw, bo doradza w sposób dołujący:-( No cóż, dobrze, że odruchy \"bezwarunkowe\" podpowiadają nam nie kierować się drogowskazami stresu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojejku jakie tu puchy! Aż strach zaglądać! Wywiało wszystkich mam nadzieje, że na wiosenne spacerki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema wszystkim milego weekendu zycze bp.oczywiscie niedlugo stuknie 150dbp.;) wiosenne pozdrowionka dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wieczornie siedze sama w domku i coś tak smutno:(. Balbinka :D Dzielna kobietka z Ciebie:D Kinia 🌼 Rolf 🌼 setunia 🌼 vonk🌼 setunia🌼 amazonka🌼 czekamy🌼 Fado👄🌼 smutno:( get lost co tam u Ciebie 🌼 basiek 1 oj podpisuj wcześniej liste obecności:D🌼 blanka 🌼 cometa🌼 aurela🌼 złośliwiec 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️🌼 nie moge podpisywac wczesniej listy bo przychodze z pracy dopiero po 20-ej ,najpierw musze nakarmic mojego psiaka i ugotowac jeszcze zarcie mu na rano. do poludnia to tez nie mam czasu bo to na zakupy , obiad i do pracy ,i tak caly dzien zleci. dziewczyny trzymajcie sie i nie dajcie sie deprechy ani smierdzielom,chlopaki tez sie trzymajcie . zycze wszystkim spokojnej nocki i kolorowych snow. ❤️ :D 🌼 :D 🖐️ :D 🌼 :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko🌻:) Basiu🌻 i taki podziwiam , ze po pracy masz sile \"podpisac liste\"!:) no wlasnie co z Waszymi nastrojami?!:o wiosna idzie , a wy w \"depresje\" popadacie?:o zeby mi to bylo ostatni raz!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dzisiaj sglaszam sie pierwsza........:D Dla Was dziewczyny 🌼🌼🌼 a dla chlopakow 🖐️:)🖐️ Zycze Wam wszystkim milego weekendu.....:D A propo jutro mam polmetek (50-atka stuknie BP)...:) 🌼 :) ❤️ :) 🖐️ :) ❤️ :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek🖐️🌻:) wlasnie mi sie przypomnialo , ze dzis 4miechy jak nie pale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia no to ładny wynik :D 🌼🌼🌼 Basiek 👄 jestem pełna podziwu dzielna kobietka🌼🌼 Dzielni Wszyscy bardzo jesteście mogę podziwiać i trzymać kciuki za Was 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Basiek z tą listą to żarty oczywiście po prostu topik rozkręca się wieczorkiem a wtedy ja nie mam dostępu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko🌻 a Ty kiedy startujesz?:) nie zwlekaj im wczesniej tym lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ostatnio poczytałam dość dużo i okazuje się że najlepiej iść za ciosem:( Nie poszłam i bardzo żal. Teraz mam określony termin godziny zero :D na koniec kwietnia początek maja. Omine wszystkie święta hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się przeraziłam setunia:D. Ale już wiem o co chodzi:D.Po prostu tamte forum ma taki temat. 🌼. Ale setunia twarda i wyrywa fajeczki z ust.:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O rany_załamka
No tak.........każde forum ma swój temat..........................TO forum równiez to jak jest naprawdę Setunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too be
witam bp!!! palaczem sie jest do konica zycia !!! moze sobie mazy dziewczyna ..... no co niewolno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O rany_załamka
Albo marzy, ze nie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too be
na dwoje babka wrozyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie mówie że raz mi się trafiło wieczorny dostęp do kompa to nikogo nie ma:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×