Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witajcie o poranku! 🌻 Złośliwiec, kochany, dasz radę, a sam wiesz, że międzyludzka energia potrafi góry przenosić..., wszyscy tutaj trzymamy łapki za Ciebie, moje, coprawda, niedębowe..., ale szczere i na swój sposób mocne... Nie wiem, jakie to choróbsko dopadło Ciebie, ale... uwierz, że każdy, tak, jak umie, podsyła całe mnóstwo wiary, by przezwyciężać, to, co czasami wydaje się nie-do-przezwyciężenia... Nie pisz, odpoczywaj, czytaj, ja trzymam kciuki za 19. kwietnia... :) Buziaki dla Wszystkich, gdybym tak mogła przenieść Was w realny wymiar, to dopiero rozwiązałałabym większość problemów... Każdy tutaj to inny temperament, w innym wieku, hmmm..., ale ten sam \"każdy\" bardzo walczy..., bardzo chce, a co najważniejsze... udaje się..., bo od tylu wspólnych życzeń dobrze musi być, po prostu... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko Tobie rowniesz wesolych swiat!:)🌻 Zlosliwiec nie stresuj sie tak, nie depresuj!!!!pozytywne myslec moze zdzialac cuda!!!!mysl pozytywnie!!!My jestesmy z Toba:) Blanko 🌻 hehehe no jak kupoie rowerek:)moze po swietach:) mam tyle sciezek rowerowych , ze trzeba to wykorzystac:classic_cool: taki juz urok swiat wszelakich, ze czlowiek sie tyle narobi, a one tak szybko mijaja!!!!:D;) Fado 🌻 ehh szkoda...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj setunia setunia kupuj ten rower i jedziemy ;) no szybko co ty na to;) hm ja też mam troche scieżek i nawet za miasto można popedałować miejsca a miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie BP!!! WSZYSTKIM PACHNACYM ZYCZE WESOLYCH SZCZESLIWYCH SWIAT!!! zlosliwiec-tobie szczegolnie mnostwo zdrowia i pogody ducha stres niech cie omija podpisuje sie dwoma rekami pod tym co pisze fado!!! narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolf wzajemnie:)🌻 Blanka to ja do Kraka pojade:D al;bo w polowie drogi sie spotkamy czy w jakims tam konkretnym miejscu:D;) ja z lodzkiego;) Jerzyc Tobie rowniesz wesolych.....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Okazji swiat Wielkiej Nocy zycie Wam tu wszystkim usmiechow bez liku przy wielkanocnym stoliku... Przajaciol wielu, duzo w portfelu, Dyngusa mokrego i czasu radosnego A przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciol, szczescia w milosci i spelnienia marzen!i dni pachnących BP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka myslisz , ze az tak dlugo bnysmy musialy jechac!!!![nie isc , jak z pielgrzymkD:D;)] zeby sie spotkac???;);) sa moze wszyscy zrobmyt sobie "zlot rowerowy" w jakims "wyposrodkowanym" miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia myśle że nie bo my szybkie dziewczynki :Dale na wszelki wypadek wezme kase na pociag.No to co jutro wyjezdzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka:D:D okej to ja tez kase na pociag spakuje:classic_cool: :D ;) chby6a , ze przelozymy to na majowy weekend?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm mysle ze na majowy to nie teraz mamy wiecej czasu od jutra do poniedziałku:P acha i weź dużo jedzania teraz w domu napewno jest:P no to kto jeszcze bo jutro wyjeżdzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka fuck:o ja rowerka przecia nuie mam jeszcze:o ale spoko na targ jutro pojade to jakis u ruskich sie zakupi:classic_cool: ;\');)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agee
jupi juz tydzien bez petka, maly sukces zwazajac na to ze zucalam palenie od pol roku i przestac nie moglam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanko polece:) a jak nie to na majowy weekjend na pewno juz pedalowac bede !!!:) Agee gratul;acje!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌼 Zlosliwiec trzymaj sie i nie poddawaj sie bedzie dobrze musi byc dobrze tzymam za Ciebie moje skromne kciuki i zycze Ci duuuuzo zdrowka.....🖐️ setunia🌼 blanka🌼 Balbina🌼 Amazonka🌼 rolf🖐️ jerzys🖐️ Agnieszka🌼 Agee🌼 fado🌼 michelle🌼 Vinga34🌼 dmka🌼 Keke🌼 kangurek 28🌼 sloneczkoo🌼 Ame4lia🌼 kominek🌼 aurela25🌼 🌼🖐️🌼🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie nocną porą pachnące Dziewczynki i Chłopaki 🌼 Jak tu slicznie i światecznie królik, jajka są koniecznie i baranek i bukszpanek serwetka uszyta z firanek sól i pieprz w koszyku są i w chałupie kąty lśnią Pachnie jadło i picie smacznie i wyśmienicie !!!!!!! Pozdrawiam wszystkich serdecznie życząc Wesołych Świąt już dzisiaj bo nie wiem czy potem znajdę czas lub mogę nie dopchać się do sieci :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogody,słońca, radości, W niedzielę dużo niepalących gości, W poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, Świąt PACHNĄCYCH oraz zdrowych. Kochani, dużo serdeczności dla Wszystkich topikowych znajomków, a szczególne dla Złośliwca aby myślał pozytywnie, bo to lepiej działa niż lekarstwa.🌼👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych, pogogodnych, radosnych, pachnacych Swiat Wielkanocnych🌻:) Ja zaraz koszyczek pedze poswiecic:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego jajka, mokrego dyngusa, słonecznej pogody, rodzinnego ciepła, świątecznej atmosfery i czystych płuc dla wszystkich \"pachnących\" 😘 :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wszystkim spokojnych,radosnych,oczywiscie BP.....:) WESOLYCH SWIAT ! 🌼❤️🖐️:D🖐️❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świąt życzę wam wszystkim wszystkiego najlepszego zdrowych pogodnych Świat wielkanocnych. Dużo dni bez papierosa dużo zdrowia--szególności dla złośliwca🖐️:D Oraz spełnienia waszych najskrytszych marzeń:D:D:D:D:D:D:D Hm a ja wczoraj miałam miesiącBP hura hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim pachnacym zycze Wesołych i Pogodnych Swiat Wielkanocnych (oczywiscie bez peta) I mokrego Sminguda Syngusa :D :D 🖐️ Blanka-> moje gratulacje 🌼 tak trzymaj , ja jestem rowno dwa tygodnie za Toba (jeszcze 12 dni i u mnie tez bedzie miesiac o ile wytrwam :-O .... a wiem ze tak :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajączek.....
Zdrowych Wesołych Świąt Wielkanocnych - wszystkim pachnącym 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PACHNACYCH WESOLYCH RADOSNYCH SWIAT WIELKANOCNYCH MOKREGO SMINGUSA –DINGUSA WYTRWALOSCI BP DUZO ZDROWIA DLA CALEGO PACHNACEGO NASZEGO GRONA🌼🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt. Zdrowia, szczęścia humoru dobrego, a, przy tym wszystkim stołu bogatego. Mokrego dyngusa, smacznego jajka. I niech, te święta będą jak bajka tego wszystkiego życzę wszystkim bywalcom topiku BP 🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼 Złośliwiec trzymaj się myślami jestem z Tobą i wszyscy na topiku myślą o Tobie tak samo jak Ty myślałeś i wspierałeś Wszystkich. Moc pozytywnej energii płynie w Twoim kierunku, tak że będzie wszystko ok.🌼 Amazonko👄🌼 Balbinka 👄🌼mam nadzieje że walczysz Basiek 👄🌼 Fado wielkie muaaa 👄🌼 rolf🌼 setunia🌼 i dla wytrwałych nowych i starych topowiczów👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×