Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Jana 38 -> no to dzisiaj obchodzisz swoje pierwsze dwa tygodnie BP. No brawo dziewczyno, brawo. :):):):):):):):):):: 🌼👄 Tak w ogole to dzien dobry wszystkim, pogoda sie troche spaskudzila ale podobno ten deszcz jest naszym lasom potrzebny. Niech wiec pada zeby bylo gdzie dotleniac swoje czyste, niezmacone nikotyna płuca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa🌻chwal sie wszystkim , ze rzucilam!!wtedy nie zaplaisz, bo jak wyjdziesz przed innymi?chwalisz sie , ze rzucilas, a tu znowu palisz:P;) Jana 🌻 gratulacje!!to bardzo duzo dni juz!!ponad 3tygodnie!!!! Aga🌻ja dzis odespalam:D 10godzin prawie spalam:classic_cool::) Keke🌻:) kurcze jak na razie to u mnie chmurki , chmyurki i jeszcze raz chmurki, nie wiem , czy nie padalo bo takie fajne rzeskie powietrze i fajnie prtaszki spiewaja:D;) no nic ide zrobic juz kotleciki ja ja tego nie lubie:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ stunia🌻 amazonka🌻 złośliwiec🌻 basiek🌻 keke🌻 agnieszka🌻 i dl wszystkich o których zapomniałm 🖐️🌻 dzis obchodze 2 mceBP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka147 wzniosze toast kielichem szampana za Twoje wielkie szczęście obyś tych rocznic miała jak naj.więcej a wiem że już nigdy nie będziesz śmierdzieć wierze w Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koc
powodzenia dla wszystkich rzucających palenie --- jestem z wami - tylko duchowo - jeszcze na tak drastyczny krok nie gotowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za pogoda moze urtosne od majowego deszczyku bo przez to ze wczesnie zaczelam palic to za duza nie urosnelam:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja też wcześnie zaczęłam palić i może dlatego nie urosłam hihhi ale ciesze sie ze w koncu dzieki Wam (zawsze to podkreślam jak z kimś rozmawiam0) przestałam palić że jestem pachnąca i hmmm moja skarbonka z dnia na dzień jest cięższa hihi pachnącego wieczorku dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Wszystkich BP 🌼 🖐️ blanka 147 🌼 z okazji 2 miechów nie palenia BP zycze Ci wszystkiego naj naj naj i żebyś zawsze była piękna i pachnąca i z tej okazji wznosze toast STO LAT!!! STO LAT!!! STO LAT!!! :D ew_ka- 🌼🌼🌼🌼🌼 5 dni BP trzymam za Ciebie kciuki BP koc-🌼 ja przeprowadziłem rozmowę- sam ze sobą –najgorzej było zdecydować się i nie zapalić było bardzo ciężko przez pierwsze dni BP ale udało się teraz jestem wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdzącego nałogu :D przyłącz się do nas naprawdę warto 🖐️🌼:D Agnieszka 1975-🌼 jestes wielka Keke-🌼 basiek1-🌼 amazonka-🌼 setunia-🌼 jestes wielka Gadzinka47-🌼 Balbina-🌼 fado-🌼 Jana38-🌼 Sloneczkooo –🌼 ika*-🌼 jovik-🌼 jerzys –🖐️ graba rolf 🖐️ graba Heniu 🖐️ graba rowniesz pozdrawiam tych co przez omyłkę nie wymieniłem 🖐️ :D za potrzebujących trzymam 2 wolne kciuki nie zajęte śmierdzielem BP:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobraniooc wszystkim pachnących snów jej jak ja Was kocham wiecie uzależniłąm sie od Was 🌼🌼🌼🌼[kwiate🌼🌼🌼k]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losliwiec🖐️🌻:0 Aga zdrowe uzaleznienie:)🌻 spij dovbbrze:) Blaneczko jak ja moglam zapomniec o Tobie!!!Gratuluje 2miechow BP🌻👄❤️trzymaj tak dalej!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka, Keke, Setunia, Zlosliwiec, Blanka Witam Was wszystkich i tych co nie wymienilam tez witam. Oj tak dzis 14 dni BP i rano wstalam w szoku, bo chyba pol nocy palilam oczywiscie we snie. Odkad rzucilam palenie pierwszy raz mi sie snilo ze pale. Mimo ze to byl sen wiecie jak sie dziwnie czulam, jakbym faktycznie zapalila - . Bleeee, cos okropnego. Ale fajnie ze to byl tylko sen. Ale jakos przez pol dnia bylam dziwnie roztrzesiona i nawet kilka razy pomyslalam o fajku, ale nie zeby zapalic tylko tak jakos. (czyli popostu dzisiejszy dzien nalezal do tych gorszych) . Moj malozonek oswiadczyl mi dzis ze w tym tygodniu idzie na biorezonans - choc nie chce mi sie w to wierzycm ale daj Boze. Agnieszko ty ranny ptaszku jak tak mozna nas budzic w niedziele o siodmej godzinie? Ew_ka trzymaj sie Blanka gratulacje 2 misiecy BP - ja tez juz chce dwoch miesiecy a tu dopiero dwa tygonie a wydaje mi sie ze nie pale juz z pol roku. Koc przygotuj sie na ten drastyczny jak piszesz krok jak najszybciej. Zobaczysz bedzie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana ja tez miewalam takie koszmary!!!!wszyscy chbya je miewaja:D na poczatku:) nie na razarty sie wtedy wystraszylam!!! :DDD Zlowsliwiec wybacz ze \"z\" zjadlam:) ja zmiatam spac zaraz i pojawie sie za tydzien dopiero no moze wczesniej jak gdzies kompa darwe z netem:) udanego tygodnia zycze🌻:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziś słoneczko świeci u mnie zycze wszystkim miłego i pachnącego dnia trzeba dzis do pracy iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew_ka
Witam witam :) U mnie pochmurno i deszczyk zaczyna kropic. Ale wbrew ponurej aurze nastroj rewelacyjny mam! 6 dzien BP zaczynam, hurra! :) Setunia, zaczynam wkolo chwalic sie! :) Jana 38 i Blanka 147- GRATULACJE SERDECZNE!!! :) Pachnacego i radosnego dnia wszystkim Wam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️🌼 Dziewczyny tak trzymajcie i nie palcie.....:D Mi sie wydawalo ze Ja nigdy nie przestane palic (palilam ponad 30 lat),ze zostane z tym smierdzielem do konca zycia i prosze nie dlugo bedzie 4 miesiace.Wiem to niejest tak duzo ale dla mnie to sukces. Poczatki mialam straszne ale teraz jest OK.mysl o papierosie przychodzi ale to tylko mysl. Moja siostra mi nie wierzy ze nie pale i mysli ze popalam ale mi to nawet nie w glowie....:D Tak ze dziewczyny nawet jakby Was ten smierdziel kusil i namawial do zapalenia to nie dajcie mu....:) Dziewczyny to dla Was....🌼🌼🌼🌼🌼 Chlopaki...🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry , czesc i czolem. Dzisiaj pierwszy dzien w pracy po dlugiem weekendzie :-0 ale sie wstawac nie chcialo ze łłoo matko :D Pogoda za oknem u mnie piekna, takze zaczynam dzien w pogodnym nastroju :) 🌼 Jana38🖐️🌼 ew_ka🌼 i co idziesz na ten biorezonans, ja serdecznie namawiam Milego, pachnacego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Witam wszystkich biednych nałogowców. Biorę Tabex od czwartku, do wczoraj paliłam, ale po pół fajki, bo nie smakowały mi. Dzissiaj nie mam już ze sobą papierosów... Moze jak trochę odtruję organizm to uda mi sie w końcu zajsć w ciażę... Mam tylko jedna wątpliwosć: dostalam okres, półtora tygodnia za wcześnie - czy to moze być wpływ Tabexu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Wiecie co mam zamiar zrobić 20 lipca????? Minie wtedy rok od rzucenia ćmików , więc rozbiję skarbonkę. Od pierwszego dnia codziennie wrzucam do niej 5,50 zł ( dzienna stawka papierosowa ). Przysięgłam sobie , że jak minie rok to zafunduję rodzince weekend nad morzem:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resgtgfvd
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyuujhv
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajka2 super niespodzianke rodzince zrobisz napewno sie uciesz miłego i pachnącego popołudnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew_ka
Wspanialy pomysl Kajka, moze i ja pojde za Twoim przykladem i zaczne te zaoszczedzone pieniadze zbierac? :) Keke, przychodnia gdzie robia biorezonans na drugim koncu miasta; kumpela ktora w poblizu mieszka pojdzie jutro podpytac co, jak, za ile, i byc moze mnie zapisze. Choc przyznam szczerze, ze coraz lepiej sobie radze, odpedzam smierdzace mysli, pije mnostwo wody mineralnej i chrupie marchewke. Mam nadzieje, ze najgorsze juz za mna. Basiek1- wielkie gratulacje i oby tak dalej! Ja z kazdego kolejnego dnia BP baaaardzo sie ciesze i zaczynam wierzyc w to, ze sobie poradze! Ze pokonam ten paskudny nalog tym razem na zawsze. Po 1 papierosa siegnalam w marcu 92, kawal czasu, mysle, ze juz wystarczy. Bo zwyczajnie NIE WARTO trwac w tym nadal !!! Pozdrowionka pachnace dla wszystkch! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ew-ka dzięki za pachnące pozdrowienia ślicznie mi pachnie w domku ale jeśli mozesz to mykaj na biorezonans bedzie Ci wtedy dopiero lekko szło zobaczysz mykam z synem do lekarza pozdrawiam również wszytskich pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D ORMO nie spi- ORMO czuwa!!!!!!!! pozdrowienia dla wszystkich. Złośliwiec- dla Ciebie buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) milutkiego wieczorku u mnie se na taki zanosi. za potrzebujących trzymam kciuki dziś po deszczu poszłąm do lasu i hmmm pachnie pięknie ;););)🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór [rzyszłam sie przywitać🖐️ złośliwiec dziekuje za życzenia były takie śliczne az ise zarunmieniłam:)🌻dla ciebiei🖐️jesteś wielki amazonka🌻oj ja ja cie dawno nigdzie nie spotkałam keke🖐️ basiek🌻 ewka🌻 agnieszka[kwiat jana🌻ja kiedyś po dwóch m popełniłam skandal i sie z petem zbratałam wytrwaj głowa do góry nie daj sie wierzew ciebie❤️ bodz mocna dwa tygodnie to bardzo dużo :) jovik🖐️ i dla reszty 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry miłego i pahnącego dnia Wam życze 🌼 choc u mnie pochmurno i deszczyk pada. dziś ide za pracą musze coś znaleźć;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×