Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość mariola18
Hej dziewczyny! dzieki za miłe powitanie! wprowadzę się zatem do Was tu na forum*-) sadny dzien, 30-stka z Gdańska - jak ja Wam zazdroszczę i PODZIWIAM! mnie na plastrach niby jakoś szczególnie nie ciągnie ale przychodzi taki moment... ech... mam nadzieję że ten urlopik mi pomoże i sie nie skusze, a jak wróce do pracy to może szkoda mi będzie tych długich dni bez papierocha... dodob - a my chyba razem postanowiłyśmy niepalić?! ja nie pale od poniedziałku ok. godziny 21*-) Dziewczyny trzymajcie za nas kciuki plissss*-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymamy trzymamy :D za kazda osobe ktora tu do nas dolancza.dolaczyl nawet mezczyzna ale cos sie ostatnio nie pokazuje:( mam nadzieje ze nie pekl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola, Dodab, trzymajcie się mocno, nie taki diabeł straszny z każdym dniem będzie coraz lepiej. Najtrudniejszę za Wami - podjęcie decyzji, a reszta? - dacie rady. Nie dajmy się śmierdzielom :) Posyłam buzalki 👄, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-stka z Gdańska a co to za książeczka którą wysyłasz na maila? czy mogę również prosić? z góry dziękuję pozdrowionka 3mam się dalej*-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś 30-tka mi wysła tą książkę, teraz ja wysłam ją Tobie. Zobacz czy doszła, jak nie daj znać. Przeczytaj bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decolle dziękuję! zabieram sie do czytania! wiecie co... to niesamowite...czasem zupełnie obcy ludzie potrafią wesprzeć i pomóc bardziej niż... ech... dziekuje dziekuje dziekuje pierwszy raz mam tyle energii i chęci do walki ze śmierdziuchem buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodob
ja jak zwykle nie w temacie jaka książka, jaka trąbka dzisiaj mam straszny dzień wszyscy i wszystko mnie denerwuje ? napiszcie co to za książka proszę ;( potrzebuje motywacji bo psycha mi siada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj adres e-mail - wyslę Ci, a na stronie 509 znajdziesz link do licznika, który razem z tobą będzie odliczał Twoje sukcesy. Wytrzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodob
a licznik jak wczoraj sobie wgrałam to informatyk pół dnia mi odwirusowywał kompa ale sprobuje jeszcze raz wgrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło Dodob, A z tym licznikiem to może jednak uważaj... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodob
dzięki decolle doszło już się drukuje wiesz to dziala teraz jakos mi lepiej jak wiem ze nie jestem sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 102 dni (+ 21g53m38s). Ilość niewypalonych papierosów: 2469. Będę żyć dłużej o 18 dni (+ 20g48m50s)! Zaoszczędzone pieniądze: 617,47 zł! Ależ ja jestem z siebie dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 116 dni (+ 15g11m32s). Ilość niewypalonych papierosów: 933. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 03g03m42s)! Zaoszczędzone pieniądze: 314,90 zł! Mordusiak😘🌼 Ja też :D:D:D 3 MAJ sIĘ SŁONKO W ten Kolejny słonecZny dzień!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też chcę taki liczniczek:), widzę że nieźle motywuje:). nie_ja1@wp.pl Prooszę:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordusiak 🌼 gdzieś nam się ludziki starszej generacji wykruszyły;) ale to chyba normalne, że ludzie pojawiają się tu i znikają po czasie . Szkoda troche bo każdy 'leczony na tym topiku' miał tu swoch ludzi i swoją ekipe która dzielnie pomagała mu z nałogiem. Mordusiak no niestety ale rudej kocurki tez nie doczekaliśmy się a szkoda bo myślałam , że szybko się podniesie tak jak zrobiła to mała księżniczka. a o to czwartą dziewczynę o której zapomniałaś we wcześniejszym poście to chyba pozdro600;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja-ka - liczniczek masz na stronie 509 tego forum, musisz go ściągnąć i zainstalować u siebie. Na adres e-mail rozsyłamy ksiązkę, która robi niezłe pranie mózgu i pomaga w walce ze śmierdzielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Juleczko to pewnie była pozdro:) Ciesze się że w końcu tu wpadłaś:) Zazdroszcze słonecznego dnia. U mnie od kilku dni, chyba 6 pada deszczyk:( i za oknem jest bardzo ponuro:( Pozdrawiam i trzymaj się ciepło🌻 4 you Buziaczki 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczynki widze ruch na topiku jak na dworcu he he i dobrze.30-stka ty bierzesz ta skrzypovite??i jak dziala??zauwazylas zeby cera ci sie gladsza zrobila a wlosy i paznokcie mocniejsze??ja dzis kupilam i ciekawa jestem czy to skuteczne i po jakim czasie widac efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 88 dni (+ 05g00m36s). Ilość niewypalonych papierosów: 1764. Będę żyć dłużej o 13 dni (+ 11g25m55s)! Zaoszczędzone pieniądze: 617,46 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze widze ze tu rodzinna atmosferka, forum żyje, wciąż się ktoś nowy wpisuje, starsi stazem doradzają, podtrzymują na duchu. Czytam sobie to forum i zastanawiam się jak leci jego założycielce - fionie* i innym bezinteresownie pomagającym. Raz się nawet wzruszyłam jak któraś z dziewczyn zaproponowała że zrobi sobie drugą kawę i posiedzi na forum jeszcze żeby \"popilnować\" inną forumowiczkę. Tu jest jakaś magia mówie Wam. Jak tu siadam i czytam to zapominam od razu o paleniu. Mam normalnie huśtawkę nastrojów - w jednej chwili oddycham i czuje że nie chce tego świństwa a w drugiej myśle czy by nie pojechać kupić sobie paczki... chwilę muszę sobie wmawiać ze szkoda zachodu bo trzeba się ubrać wyprowadzić samochód z garażu zamknąć pojechać etc etc i przechodzi na jakiś czas. Co oni za świństwo do tych papierosów ładują że człowiek zachowuje się tak jak obłąkany???? To mi zakrawa na jakieś zniewolenie umysłu , fizycznych oznak głodu nie mam tylko te myśli.... o rany*-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daj ze spokuj deszcz pada a ty za fajkami bedziesz jezdzic:) kawke sobie zrob albo herbatke zielona,dobrze ci zrobi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no nie jade nigdzie, dopiero ze spaceru wróciłam z psem, potem prysznic zeby przegonic te wstretne mysli , kawke tez juz wysączyłam a teraz sie biore za sprzątanie bo mam dziś wieczorem gościa - niepalącego*-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien 🌼 -- ja łykałam skrzypovite i jeszcze jakies inne tabletki tyle, że drożdzowe Dromin .Terazłykam Skrzyp i Pokrzywa firmy Humavit. Moge powiedziec tylko tyle, że odczułam działanie tych drozdzy bo wlosy przestały tak masywne wypadac , pazury mocniejsze i cera o niebo lepsza. A efektów skrzypovity i tego innego prepeartujakisspektakularnych nie zawuazylam ale moze to dlatego, że te wszystkie tabletki stosowane u mnie byly jednoczesnie-jedne wielki mikssssssssssss:D a na efekty to musiałałam troche poczekac;) a teraz to jeszcze beta karoten dorzuciłam ;) Te tablety pewnie wszystkie w jakis sposob dzialaja tylko trzeba czeeeeeeeeeekac i czeeeeeeeeeeeekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola 18🌼 bo człowiek jest już tak jak to napisałaś obłąkany, że wszystkie swoje czynności dostosuje do fajek. Wymysli durny pretekst, żeby sobie zapalic. Ja nie raz przed 24 lecialam do sklepu po fajki a jak by mi chleba zabrakło o tej porze to nawet przez mysl nie przelecialo by mi, ze mam śmigać po niego nocną pora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no nic to jak zuzyje skrzypowite a efektu nie bedzie widocznego to kupie drozdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no podłogi umyte , pierwszy raz skończyłam sprzątanie przed goścmi, fajki zawsze sprawiały że z niczym nie zdążam*-) sądny dzień dziękuję za wsparcie - masz racje leje i nie chce sie mi już nosa wyściubiać na zewnątrz a w domku pięknie pachnie teraz ajaxem*-) julka85 - skąd ja to znam haha bez chleba zawsze udawłao mi się wytrzymać do rana a teraz to i nawet bez fajek wytrzymuję*-) 3mam się dziewczyny również dzięki Wam! dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×