Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

sadny dzien no jasne ze wiem ze z dzieciakami :) chyba sie nie pozabijamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chromatyna
hej dziewczyny?? chcecie dostawac darmowe probki kosmetykow maybelline ? podawajcie swoje maile to wam wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cale pachnace grono :) 🌼 dodob my nie ale dzieciaki ktoz to wie ;) moje to takie nieoszlifowane diamenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien damy rade jak dalysmy rade rzucic fajki to z dziecmi sobie nie poradzimy ;) spokojnie u mnie duzo pol i lasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he mam haka na moje panny :) caly rok musza sobie pracowac na wyjazd do was do gdanska :) wredna jestem nieee?? ale jakis musz nad nimi zapanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki 🌼🌼Jak mija poranek? Ja już po śniadaniu, ogarnę się nieco i biorę się za dalsze czytanie notatek..Wpół do 10.00 a ja w piżamach siedzę;) Agusia cóż to za problemy z ogarnięciem pociech Twoich?;) Dobrego dnia życzę Wam moje drogie 🌼🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia zapomniałabym;) Jakiego programu używasz graficznego do obróbki zdjęć, fajne takie zdjątka na naszej klasie, fajny efekt?;] 🌼🌼🌼 Ma któraś może jakąś przejrzystą tabelę kalorii, jaki produkt ile zawiera kcal etc., widziałam w internecie ale to są tylko w formie stron internetowych a ja bym druknąć sobie chciała, hehe jakie wymagania :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he angela chciala wasze zdjecia ogladac no to jej pokazuje a ta gleboko zdegustowana stwierdzila "maja faceta" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje pachnące Panie. Właśnie próbuję nadrobic zaległości w czytaniu was. Mam luzik w pracy więc mogę sobie na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki - oczywiscie wszystkim dzien dobry mówię i się chwale ze jescze 6 godzinek i wolne czyli weekend plus 3 dni urlopu. Jupi :) A drugi powód do szcześcia to: Nie palę już 55 dni (+ 09g57m09s). Ilość niewypalonych papierosów: 1440. Będę żyć dłużej o 11 dni (+ 00g08m36s)! Zaoszczędzone pieniądze: 486,26 zł! echhh Jestem wielka :) Sadny dzien - siwetny teks Twojej córci haha jak obelga maja faceta haha Buziak dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebys wiedziala :) pokaz mi faceta co za talerz zupy pol dnia bedzie sie lasil i mruczal a im dluzej z nami jest tym bardziej nas kocha a na przywitanie robi noski noski :) to najwdzieczniejszy facet jakiego znam, moje zwierzecie sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na swojego nie moge narzekać.. Na prawde mam szczeście, ale to wyjątkowy przypadek :) Ale dużo prawdy w tym co mówisz (piszesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie najadlam facetow,facet tak ale na chwile a potem niech sobie idzie skad przyszedl,nie chce juz nic stalego brrr mam dosyc,mamy ramzesa naszego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje dziewczyneczki powiem tak........w miare sie trzymam , ale przedwczoraj zgrzeszyłam. Postanowiłam sie odchudzać i rzucić palenie naraz i efekt tego był taki że z głodu zapaliłam. Ale poza tym wybrykiem trzymam się dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1963
Witam. Dziś już kolejny dzień bp. Wytrzymuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1963
tak dudka ja też jestem 45 letną babcią lecz bardziej zakurzoną fajkami niż Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysiaa2
Dziewczynki, mogę do Was dołączyć?Ciezko mi rzucic te fajki:( od rana nie pale, ale cos czuję, ze bedzie bardzo cieżko:(Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi sądny dzień, przyznam że oststnio ciężko mi było ciebie rozczytać. A tak z innej beczki to jestem dzisiej wkurzona. Mam w pracy taka toksyczna koleżankę, która od dwóch dni nie odzywa się do mnie i nie wiem za co. Raz jej zapytałam ale powiedziała że o nic nie chodzi więc więcej nie pytam. Ale atmosferka jest bardzo gęsta i przytłaczająca. Żeby to jeszcze była podstrzelona małolata ale to jest babeczka 50 letnia a taka toksyczna. Sorki, ale musiałam sie wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiaa2 witaj, dasz radę....pisz w chwilach zwątpienia napewno pomożemy. Tutaj atmosferka jest super, niemalże rodzinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj tysia kapi na takich ludzi to nie zwracaj uwagi ja w swojej dawnej pracy mialam taka szefowa nie opieprzyla cie za nic tylko sie obrazala potrafila tak tydzien sie nie odzywac buu a co do literkow to monia jakos sobie radzila :P wiedziala co chce powiedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już miałam problem nieraz, ale widze że jest nowa klawiaturka i sytuacja opanowana. A ta moja koleżaneczka to w ogóle prawie do nikogo w biurze się nie odzywa, i nikt nie wie czemu. Popieprzona baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak focha ma to niech se z nim sama siedzi poprostu olejcie ja,gadajcie miedzy soba a ona i tak do was w koncu przyjdzie jak jej fochy mina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×